Topiknyitó: Törölt felhasználó 2006. 07. 24. 12:59

OTP részvényesek ide!  

akik otp részvénnyel kereskednek
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Netzus 2026. 06. 10. 15:02
#1327560
40350
kopasz 2026. 06. 10. 14:58
Előzmény: #1327548  Adito
#1327559
Duplanelzon. egyszerű...
Macus
Macus 2026. 06. 10. 14:56
#1327558
bumm 2026. 06. 10. 14:52
Előzmény: #1327551  DxDraco
#1327557
Úgy tűnik leköveti az amcsi határidőt 
bumm 2026. 06. 10. 14:52
Előzmény: #1327551  DxDraco
#1327556
Úgy tűnik leköveti az amcsi határidőt 
Naras 2026. 06. 10. 14:44
Előzmény: #1327554  severian
#1327555
Már beárazott a piac itt mindent is. Eddig a hullámvasúton ült a piac, de most olyan, mintha leszállt volna róla, és csak oldalról nézné, miközben egyre inkább veszít az érdeklődéséből, hogy megint felüljön.
severian 2026. 06. 10. 14:42
Előzmény: #1327553  Netzus
#1327554
Igen. Ezzel az a bajom, hogy nem feltétlen ad irányt, maradhat ez a bizonytalan ingadozás.
Netzus 2026. 06. 10. 14:34
#1327553
Infla a várakozások szerinti, ahogy nézem. R:40310
Macus
Macus 2026. 06. 10. 14:34
#1327552
közben 330 nál vagyunk
DxDraco 2026. 06. 10. 14:31
Előzmény: #1327542  bumm
#1327551
Trump mindjárt  38-adjára is benyögi, hogy csodálatos tárgyalásokat folytat, közel a nagyszerű erős megállapodás. Kár, hogy már régen senki nem hisz el neki semmit.
Netzus 2026. 06. 10. 14:24
#1327550
5 perc az inflaadatokig... R: 40200
bumm 2026. 06. 10. 14:20
Előzmény: #1327548  Adito
#1327549
Hiába no, jönnek az unios pénzek, megtartja úgy tűnik 
Adito 2026. 06. 10. 14:09
Előzmény: #1327547  Macus
#1327548
De most kettős fejváll van! :D 
Egyébként azóta azon merengek, hogyan kell azt elképzelni. Két váll két fej, két váll? Vagy váll fej váll fej váll? :) 
Macus
Macus 2026. 06. 10. 14:03
Előzmény: #1327545  Lou70
#1327547
Tehat a bank arfolyama a bv ala repul csak mert korrekcio lesz. Egy panik eseteben se mentunk most 36 ala pedig az egy haboru volt. Tudnam hogy vajon ennel nagyobb dologra szamit?
Netzus 2026. 06. 10. 13:59
#1327546
40190
Lou70
Lou70 2026. 06. 10. 13:57
Előzmény: #1327544  Macus
#1327545
Dehogy! 20k után gyorsul, már nincs korrekció, rögtön 10k és utána kivezetés 2Ft-on
Macus
Macus 2026. 06. 10. 13:56
Előzmény: #1327526  Sarpac
#1327544
logikűt követve utána 20k 25k majd 10? 
Lou70
Lou70 2026. 06. 10. 13:49
Előzmény: #1327542  bumm
#1327543
15:30-tól
bumm 2026. 06. 10. 13:33
Előzmény: #1327541  Guznyuc
#1327542
40e nem nagyon akar ez lejjebb menni 
Guznyuc
Guznyuc 2026. 06. 10. 13:08
Előzmény: #1327536  Lizi
#1327541
Tavaly október óta van egy trendcsatornánk kb. 1000 Ft/hó emelkedéssel, aminek az alja most kb. 38.000-nél van. Én ennél lejjebb nem várnám egyelőre. R 40.000

Topik gazda

koi
1 1 1

aktív fórumozók


friss hírek További hírek