Topiknyitó: Törölt felhasználó 2006. 07. 24. 12:59

OTP részvényesek ide!  

akik otp részvénnyel kereskednek
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Adito 2026. 06. 10. 12:57
Előzmény: #1327539  Netzus
#1327540
Ezt nézem én is, hogy az otp esett a legkevesebbet (eddig)
Netzus 2026. 06. 10. 12:55
#1327539
Tudom, OTP topic... Ricsit is megkóstolták rendesen...mondjuk a MOL is-2%... :S
Amcsi inflát árazzák?
SchNorbi
SchNorbi 2026. 06. 10. 12:47
Előzmény: #1327537  DxDraco
#1327538
39.990,-
DxDraco 2026. 06. 10. 12:42
Előzmény: #1327531  Freeshark
#1327537
Innen már belefogják tolni, ha másképpen nem akkor a szokásos lekötéssel. :(
Lizi
Lizi 2026. 06. 10. 12:37
Előzmény: #1327533  Egyik
#1327536
Ezt én is igy gondolom, de azért a hülye is látja, hogy egy hete megálló nélül esik, ráadáaul záróban folyton lehuzzák napi minimumra. Én nem szoktam rajzolgatni, de most csináltam egyet magamnak szeptemberig. Annál tovább nem gondolom az esést, mert akkorra igérik az unios pénzeket, az meg lökhet rajt. Szerintem szeptember elsejere 34500-35000 körül lesz, és onnan fog megindulni. Amugy örülnék ha nem igy lenne és pattanna innen mert longban vagyok, de a választás óta tartó csökkenő tetők meg aljak nem jelentenek jót szerintem.
Freeshark 2026. 06. 10. 12:31
Előzmény: #1327529  Egyik
#1327535
Jelenleg uborkaszezon van ez meglátszik a forgalmon is, ebben az időszakban érdektelenség van tehát sokan nem foglalkoznak a tőzsdével, majd augusztusban beindul a forgalom rendesen, ez már évtizedek óta így van, addig az srv tudja karban tartani az árfolyamot!
Daniel77 2026. 06. 10. 12:25
Előzmény: #1327529  Egyik
#1327534
köszi, tartom, nem adok egy jól láthat shortos véleményére :) várom a megindulást  a célár felé :D
Egyik 2026. 06. 10. 12:25
Előzmény: #1327532  Egyik
#1327533
Érdemes megnézni Sárpac utolsó 20 hozzászólását, pláne amit bekarikáztam. Remélem egyértelmű miért jár ide. Kérem ezúttal is a moderátorokat, ne adjon teret az efféle ijesztgetéseknek, látható a hsz-ekből hogy semmilyen értéket nem képvisel a fórumban, az emberek befolyásolásán kívül.
Egyik 2026. 06. 10. 12:23
#1327532
Freeshark 2026. 06. 10. 12:23
#1327531
Ezeken a szinteken érdemes alaposan belevenni!
gemes.bp 2026. 06. 10. 12:19
Előzmény: #1327528  Egyik
#1327530
Szarpakk ?
Egyik 2026. 06. 10. 12:19
Előzmény: #1327525  Daniel77
#1327529
Ma is jött 50k célár az OTP-re. Ne hagyd magad befolyásolni az ilyenek miatt mint Sárpac, aki shorton akar pénzt keresni, és simán eladatná veled bukóban a részvényeid, csak hogy az eladásaiddal csökkentsd a részvény értéket, és ő keressen. Nemsokára meglesz az úr, egyébként. Kis gombász legény.
Egyik 2026. 06. 10. 12:17
Előzmény: #1327526  Sarpac
#1327528
Na megjött a nagy kamugép! Nem értem hogy akarhat valaki emberek becsapásával pénzt kereseni, és mégis minden alkalommal megjelenik, amikor kis esély van riogatni a népet. Csak az értékek mások, most 30k, pár éve meg 20k. Aztán nemrég 45k volt. Senki ne hagyja magát befolyásolni az ilyenek miatt, mint Sárpac!!!!!!
Adito 2026. 06. 10. 12:15
#1327527
Sándor! Ez egy kiváló alkalom sajátrészvény vásárlásra! :D :D :D 
Sarpac
Sarpac 2026. 06. 10. 12:03
Előzmény: #1327525  Daniel77
#1327526
Én először 35k-ra utána 38+ról 30k-ra látok esélyt.
Kettős fej váll alakzat kezd kirajzolódni.
Daniel77 2026. 06. 10. 11:59
#1327525
Sziasztok,
41600 on vettem 1,5 hónapja ,annak reményében hogy a célár közelében leszünk hamarosan (50k) 
Kezdjek izgulni?
Láttok esélyt a megindulásra 45k-48 k felé?
Köszönöm a választ.
Lizi
Lizi 2026. 06. 10. 11:54
Előzmény: #1327519  Beze
#1327524
Mult szerdahoz kepest pontosan 2ezret esett eddig. Ha ilyen ütemben esik tovább, akkor junius végén már a 114ért lehet izgulni.
LadyLavender
LadyLavender 2026. 06. 10. 11:47
Előzmény: #1327503  LadyLavender
#1327523
A válasz igen, az új kérdés, hogy mikor látunk megint stabilan, nem csak egy-egy felszúrás erejéig 40k feletti árfolyamot. Tartok tőle, hogy el fog tartani egy darabig. Ha a következő hetekben a 36k-s emelkedő trendaljat nem töri, akkor lehet okunk még reménykedni.
Lizi
Lizi 2026. 06. 10. 11:47
Előzmény: #1327518  czgyuszi
#1327522
Valóban, azt kifelejtettem. 121, 120, 114 a sorrend
Lizi
Lizi 2026. 06. 10. 11:42
Előzmény: #1327517  ursa
#1327521
Még nem, de a tl121 szerintem ko lesz, és valószinü nemcsak én gondolom igy, mert eddig sold out volt, ma meg több mint 10ezer db forgalom eddig.

Topik gazda

koi
1 1 1

aktív fórumozók


friss hírek További hírek