LadyLavender

Regisztráció: 2020-08-04 13:42:17

Hozzászólások száma: 839

Utolsó hozzászólás: 2026-06-26 17:44


Tapasztalat: 4
Aktivitás: 1
Népszerűség: 4

Kitiltások, felfüggesztések

Moderáció:
Kitiltás a "leves" topikból

A moderálás a "leves" topik #19649 sorszámú hozzászólása alapján történt.

A moderátor indoklása:
nincs itt a kapitány , rossz helyen keres
Moderáció:
Kitiltás a "Amixa Holding Nyrt." topikból

A moderálás a "Amixa Holding Nyrt." topik #217 sorszámú hozzászólása alapján történt.

A moderátor indoklása:
Troll

felfüggesztés(ek):

Moderáció:
Felfüggesztés a teljes fórumból - 2022-03-13 17:59-ig (5 nap, 0 óra, 0 perc)
A moderátor indoklása:
személyeskedés
Moderáció:
Felfüggesztés a teljes fórumból - 2022-05-11 21:44-ig (5 nap, 0 óra, 0 perc)
A moderátor indoklása:
házirend

utolsó 20 hozzászólás

Richter topik péntek, 17:44
Z 12260
Szép hét volt 11700ról
Jövő héten benne lennék egy ismétlésben! 😆
Jó hétvégét mindenkinek!
Richter topik csütörtök, 20:52
Azért máshol milyen jól tudnak emelkedni gyógyszer részvények is... 5 nap 😱 Ilyenkor mindig belegondolok vajon Ricsinek mennyi idő kellene, hogy innen 22%-ot menjen? 🤔 
Richter topik csütörtök, 17:37
Nagy pakk a végén lehúzta... Ha már az OTP-t nem fogják ennyire zsinóron húzni, akkor jöhet ide is abból a tőkéből.
MOLly tulajok topikja csütörtök, 13:07
Na ez a ma délelőtti felrántás is csak egy bikacsapdának tűnik... :( 
Richter topik szerda, 17:48
Z 12k telibe 
Egész szép, és még forgalommal is emelkedett!
Richter topik szerda, 15:00
Na lám, 12k felé keveredtünk... R12020 Kíváncsi leszek a záróra.
Richter topik 2026. 06. 18. 11:44
De csak fedezi a Richter a forintot, hogy csökkentsék a devizaárfolyam hatást, nem?
OTP részvényesek ide! 2026. 06. 13. 21:22
Na igen, pont ezaz, hogy ha ott nem egyeznek meg ezekben mi lesz Irán első lépése? A szoros lezárása... Márpedig Irán kijelentette, hogy a nukleáris programjáról nem hajlandó lemondani. Trump minden nap azt szajkózza, hogy majd megsemmisítik a nukleáris port. Na de meglátjuk mi lesz, egyelőre derüljön ki, hogy holnap lesz-e aláírás, mert Trump szerint igen, Irán szerint meg nem.
OTP részvényesek ide! 2026. 06. 13. 20:22
Meg ugye alapból is, még szó sincs békéről, csak egy 60 napos tűzszünetről. És pont ott jönnének a legkritikusabb kérdések, urán, befagyasztott pénzek, Libanon, szoros-használati díj... Nem tudom ezekben hogy fognak megegyezni, ha már hónapokig abban sem tudtak, hogy legyen tűzszünet, ami alatt beszélhetnek ezekről. Pedig akkor még közelebb lesz a novemberi félidős, szóval akkor sem jönne jól Trumpnak az elszabadult olajár. Az iszlám kutyáknak meg igazából mindegy, sok mindent kibírnak... Nehéz elképzelni mivel lenne mindkét fél elégedett.
OTP részvényesek ide! 2026. 06. 12. 17:05
Z 42490 az igen!!
OTP részvényesek ide! 2026. 06. 12. 16:18
Szépen visszahúzták 42100ra, lehet zárásra vételi erő jön?
OTP részvényesek ide! 2026. 06. 12. 15:43
Magától nem, de ha Irán provokálja, mint a helikopter lelövésével? Meg Izrael támadja Libanont tovább, attól is bepöccenhet Irán és odalő megint Izraelnek. Nem mondom, hogy ez lesz, csak korábban, mikor mindkét fél arról beszélt, hogy közel a béke, akkor is képes volt Trump lesöpörni az asztalt. 
OTP részvényesek ide! 2026. 06. 12. 15:17
Pont ebben vagyok. Az elmúlt 3 hónapban 2 db 1-1 millás nyerőt engedtem el hogy majd úgyis jobb lesz. Úgyhogy nekem sem tetszik Irán cáfolata, a WTI araszol fel, a DAX is megy lefele, nekem most ez nem annyira tetszik. Ha minden szuper lesz jövő héten, akkor sem fog 44k-n nyitni az OTP, lesz lehetőség visszaszállni ha tényleg 52k-t várunk idénre. Legalábbis én most inkább a biztosra megyek... Nem kell konkrét bombázás, a piacnak a bizonytalansághoz elég ha Irán cáfol.
OTP részvényesek ide! 2026. 06. 12. 11:57
Jó lenne!! DBK +6%, nekünk is lehetne mondjuk 5% 😍
OTP részvényesek ide! 2026. 06. 12. 07:46
Meg minket támogathat a kamatstopos hír is, tegnap még az nem árazódott be...
OTP részvényesek ide! 2026. 06. 10. 11:47
A válasz igen, az új kérdés, hogy mikor látunk megint stabilan, nem csak egy-egy felszúrás erejéig 40k feletti árfolyamot. Tartok tőle, hogy el fog tartani egy darabig. Ha a következő hetekben a 36k-s emelkedő trendaljat nem töri, akkor lehet okunk még reménykedni.
OTP részvényesek ide! 2026. 06. 10. 10:55
40020... Lássuk búcsút intünk-e 4essel kezdődő arfolyamnak? Ha valaki ezt mondja 2 hete, tuti nem hiszem el neki...
OTP részvényesek ide! 2026. 06. 09. 16:38
Maga is itt Stokes? Remélem itt nagyobb szerencsénk lesz, mint a Union Jack részvényekkel!
OTP részvényesek ide! 2026. 06. 09. 14:29
Lassan napi minimum, és még az amcsik nem kezdték lenyomni. Meg ugye a záró beverés. Magasabb bázisról kellett volna a következő óráknak nekifutni. Azért bízom benne, hátha nem zárunk pirosban. Nagyon közel van már az a 40k :( 
OTP részvényesek ide! 2026. 06. 09. 10:43
Bár a múltban ez óriási tétel volt, mára a devizahitelek 99%-a már rég le van rendezve. Tuzson Bence volt igazságügyi miniszter adatai szerint az egész országban mindössze körülbelül 750 darab aktív devizahiteles per futott. Az OTP méretéhez képest (ami negyedévente 1 milliárd dollár tiszta profitot termel) ez a párszáz darab elhúzódó per pénzügyileg kerekítési hiba. Semmilyen érdemi veszteséget nem okoz a banknak...

friss hírek További hírek