Topiknyitó: Törölt felhasználó 2006. 07. 24. 12:59

OTP részvényesek ide!  

akik otp részvénnyel kereskednek
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
maxhell 2026. 06. 10. 10:22
#1327500
Technikailag letörni látszik, de az OTP-nél sose lehet tudni, mikor indul meg felfelé.
https://ibb.co/qM75t8yt
SchNorbi
SchNorbi 2026. 06. 10. 10:21
Előzmény: #1327498  wawa2
#1327499
40.200,-
wawa2 2026. 06. 10. 10:15
Előzmény: #1327496  Macus
#1327498
Én most nem adok el, hanem veszek. Már vettem, de akarok még később is venni.
bumm 2026. 06. 10. 10:01
Előzmény: #1327485  Treborn
#1327497
Igen, lassan a két háború befejeződik, úgy tűnik a felek már nagyon nyüglődnek, akkor pedig simán 50e. Nem egyszerű a képlet.
Macus
Macus 2026. 06. 10. 09:58
Előzmény: #1327489  wawa2
#1327496
Nem ertem a logikad . Vagy adj el most mert ugy gondolod nem emelkedik , de ha gondolod igen akkor miert adod el ? 
Solar976
Solar976 2026. 06. 10. 09:58
Előzmény: #1327491  Adito
#1327495
Szerintetek megéri fedezni a TL121-et TS83-al?
Dakkota
Dakkota 2026. 06. 10. 09:57
Előzmény: #1327483  Treborn
#1327494
Nem mondom, hogy ma de szerintem is benézünk 40.000 alá. Ott megint veszek. Aztán majd lesz valami. Remélem fel, ha már az elemzői consensus annyira 50.000 fölé várja.
Macus
Macus 2026. 06. 10. 09:57
Előzmény: #1327492  Macus
#1327493
Szep dupla alj lehet ez naposon , orason pedig eddig jott le legutobb , most innen illene pattannia. 
Macus
Macus 2026. 06. 10. 09:55
Előzmény: #1327490  Naras
#1327492
tegnap írtam lemehetünk 40k ig , hát lementünk. Nem gondoltam volna de volt rá esély...... Remélem most már maradunk felette. 
Adito 2026. 06. 10. 09:52
#1327491
Bevállalósoknak van TL121
Naras 2026. 06. 10. 09:50
#1327490
Na, csak meglett az a 40k, pedig mennyi dislike - ot kaptam rá :D
wawa2 2026. 06. 10. 09:48
#1327489

Nincs Orbán, esik a BUX. Megvárom az 50k-t és lehet kiszállók végleg.
SchNorbi
SchNorbi 2026. 06. 10. 09:48
Előzmény: #1327487  SchNorbi
#1327488
40.280,-
SchNorbi
SchNorbi 2026. 06. 10. 09:32
Előzmény: #1327486  Adito
#1327487
40.130,-
Adito 2026. 06. 10. 09:31
#1327486
Vétel
 Kumulatív
(db)
Mennyiség
(db)
Ár 
 818140 130,00 
 1 5041 42340 120,00 
 1 70520140 110,00 
 3 3361 63140 100,00 
 3 54921340 080,00 
 3 554540 070,00 
 3 75520140 060,00 
 3 97622140 050,00 
 5 3761 40040 020,00 
 6 7171 34140 010,00 
Eladás
 ÁrMennyiség
(db)
Kumulatív
(db)
 
 40 140,00310310 
 40 150,009771 287 
 40 160,00991 386 
 40 180,00421 428 
 40 190,002001 628 
 40 330,00   1201 748 
 40 450,00221 770 
 40 500,00501 820 
 40 600,003002 120 
 40 650,00202 140
Treborn
Treborn 2026. 06. 10. 09:29
Előzmény: #1327484  bumm
#1327485
Egyenlőre fogják 
bumm 2026. 06. 10. 09:27
Előzmény: #1327483  Treborn
#1327484
Mondjuk ezt támogatnám én is, de nem igazán engedik el. Rátapadt a 40 feletti tartományra. Bár ki tudja. 
Treborn
Treborn 2026. 06. 10. 09:24
Előzmény: #1327482  BellaVita
#1327483
irány a 40 alá
BellaVita 2026. 06. 10. 09:23
#1327482
elég xarul néz ki eddig a mai nap
SchNorbi
SchNorbi 2026. 06. 10. 09:10
Előzmény: #1327480  SchNorbi
#1327481
40.350,-

Topik gazda

koi
1 1 1

aktív fórumozók


friss hírek További hírek