Myrath még mindig az ék kitörési pontja felett van az OTP?
Legutóbb a 3-as kombinációs OTP long gyertya a napos bollinger közepet megtartotta, és bődületes erővel pattant róla.
Most pedig még mindig lefele tart, meg kelene tartani a 41200/41300-at. csakhogy ez a korábbi GAP 41300-42150.
OTP részvényesek ide!