Topiknyitó: Törölt felhasználó 2006. 07. 24. 12:59

OTP részvényesek ide!  

akik otp részvénnyel kereskednek
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
ktamask 2026. 06. 04. 09:40
Előzmény: #1327112  Macus
#1327120

Myrath még mindig az ék kitörési pontja felett van az OTP?
Legutóbb a 3-as kombinációs OTP long gyertya a napos bollinger közepet megtartotta, és bődületes erővel pattant róla.
Most pedig még mindig lefele tart, meg kelene tartani a 41200/41300-at. csakhogy ez a korábbi GAP 41300-42150.
SchNorbi
SchNorbi 2026. 06. 04. 09:33
Előzmény: #1327118  SchNorbi
#1327119
41.220,-
SchNorbi
SchNorbi 2026. 06. 04. 09:18
Előzmény: #1327117  SchNorbi
#1327118
41.170,-  600 milla a forgalom
SchNorbi
SchNorbi 2026. 06. 04. 09:00
Előzmény: #1327116  gemes.bp
#1327117
41.150,- real
gemes.bp 2026. 06. 04. 08:59
#1327116
41100
severian 2026. 06. 04. 08:56
Előzmény: #1327114  NiNiNi
#1327115
igen, az fut a sávon ilyenkor, és nem 15p késéssel, bár azért az sem friss
NiNiNi 2026. 06. 04. 08:48
#1327114
Halucinalok vagy indi lathato felul az oldalon?
ktamask 2026. 06. 04. 07:30
Előzmény: #1327092  Lou70
#1327113
Noveltem a + számát 31-1.
Éjszaka esett USA.
OTP ~ napi Mikes zaras mellett.
Ha a 40 K sérül , robotka önt.
Macus
Macus 2026. 06. 04. 07:23
#1327112
US House approves resolution as Republicans join Democrats in antiwar voteIn a rare bipartisan rebuke, the US House of Representatives has approved a resolution designed to curb Trump’s authority to launch further military actions against Iran without consent from Congress.The war powers resolution passed with the backing of four Republicans who broke ranks to vote with Democrats.While the resolution is considered largely symbolic, it underscores mounting dissatisfaction on Capitol Hill over US military strategy and reveals rifts even within the president’s own political party.
maldiv
maldiv 2026. 06. 03. 22:36
Előzmény: #1327110  dniel
#1327111
Nem lehet hogy csak simán divatjamúlt lett az eszköz? Már mindenki rájött hogy másokon többet kereshetnek. És ezért elfordultak tőle a befektetők
dniel
dniel 2026. 06. 03. 17:36
Előzmény: #1326455  ktamask
#1327110
Üdv! Bitcoin összeomlás miértje, és kontextusa:
https://youtu.be/QHBv83vIR_4
ursa 2026. 06. 03. 17:07
Előzmény: #1327103  Kerekegesz
#1327109
Igen ezek a záró lekötések régóta mennek valakik tudatosan szállnak ki belőle de nem minden áron, persze nekik is elfogyhat majd. 
Kerekegesz 2026. 06. 03. 17:06
#1327108
Záró:  41 070 Ft     100 097 db    Csak hogy maradjunk az OTP-nél
bikkmakk 2026. 06. 03. 17:05
#1327107
41070
randomly 2026. 06. 03. 17:05
#1327106
zaro 41070
Kerekegesz 2026. 06. 03. 17:04
Előzmény: #1327103  Kerekegesz
#1327105
A minuszoló sortos nadrágot visel?
randomly 2026. 06. 03. 17:03
#1327104
17:03 indi 41000
Kerekegesz 2026. 06. 03. 17:02
#1327103
Hetek óta tegnap volt először, hogy  záróban nem kötötték le. Úgy gondoltam folytatódni fog, de ez a mai megint nagyon csúnya lesz. Indi: 40.890
randomly 2026. 06. 03. 16:57
#1327102

Vételi dbVételi árEladási árEladási db
23641 12041 150487
25041 11041 160809
1 22541 10041 170323
2 29741 09041 180254
15841 07041 210148
bikkmakk 2026. 06. 03. 16:53
Előzmény: #1327096  Jack
#1327101
Nálam is egész nap dadog, nem frissít árfolyamot. Írok egy reklamációt nekik. Ezért kell fizetni, amikor az amcsi simán élőben jön ingyen? Ja és horror kötési díjak mellett!
R. 41160. (és majd lekötik)

Topik gazda

koi
1 1 1

aktív fórumozók


friss hírek További hírek