Topiknyitó: salaxx 2024. 10. 22. 07:42

PANNERGY - moderalt  

sajnos a 2008ban indult topik müködese ellehetetlenült (az eredeti moderator mar nem aktiv, a portfolio moderator pedig többszöri jelentes ellenere sem kezd semmit a kialakult helyzettel), remelhetöleg itt folytatodhat tovabb egy kevesbe szürrealis diskruzus
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
salaxx
salaxx 2026. 06. 09. 17:05
#3040
z2480
szikbal 2026. 06. 09. 17:01
Előzmény: #3034  signal2
#3039
Nekem azért nincs meg a 301-es pakkom, mert 1000 köröli árfolyamon tbsz-re pakoltam át azt is és ahhoz muszáj volt eladni. De enélkül még az 1048-as pakk is meglenne 2010-ből. Micsoda vérengzés volt itt utána évekig, páran biztos emlékeztek.
ZSETON70
ZSETON70 2026. 06. 09. 16:53
#3038
Elöször is köszönöm az osztalék információkat,így màr màsnak is vilàgos.Én amúgy tartanàm,én is csak Wabi csere miatt adtam pàrat,de még a 70k fix,és még mindig tartom a 10euro/részvény Alap àrat,és nem 10 év múlva..
Elon 2026. 06. 09. 16:45
#3037
2500 mennyi az eladó???
Elon 2026. 06. 09. 16:42
#3036
2430 ATH
dexter 2026. 06. 09. 16:18
Előzmény: #3034  signal2
#3035
Nekem is van. :9 A pakkom magy része 300-400Ft közötti vásárlások.
signal2
signal2 2026. 06. 09. 14:43
Előzmény: #3033  Jocek
#3034
302 ft-ért is van még...
Jocek 2026. 06. 09. 14:33
Előzmény: #3028  signal2
#3033
Szerintem tartás. Ha már jó áron vagy benne akkor nincs igazán jobb helyette, szabad tőkéből meg mást gyűjtesz. 
salaxx
salaxx 2026. 06. 09. 14:30
Előzmény: #3031  salaxx
#3032
2490ig üres a könyv
salaxx
salaxx 2026. 06. 09. 14:30
Előzmény: #3024  salaxx
#3031
r2420
vcsmate
vcsmate 2026. 06. 09. 13:47
Előzmény: #3026  user01
#3030
Elnézést, köszi. 
Szerintem új projekt nélkül tud 10-15%t évente.
balentum
balentum 2026. 06. 09. 13:32
Előzmény: #3028  signal2
#3029
Az szép mennyiség.
Nekem csak a töredéke, de én folyamatosan adogatom és ezért vagyok kíváncsi, hogy mások hogyan gondolkodnak. Alapvetően a 2K alatti papírokat adogatom, mert az a tapasztalatom, hogy akkor kell adni amikor emelkedik. A grafikon szerint van még benne potenciál, de nagyon a csati tetejéhez tart. Az RSI még bírja a felmenetelt, de talán lesz egy kis pihenő. No majd meglátjuk.
signal2
signal2 2026. 06. 09. 13:27
Előzmény: #3027  balentum
#3028
Ha belelátnék az összes befektetö fejébe, akkor jobban meg tudnám becsülni a jövöbeli mozgást. Én magam sem tudom, hogy mit tegyek. Van 20k darabom. Adjam/tartsam/vegyem? Nem tudom. 
balentum
balentum 2026. 06. 09. 13:22
Előzmény: #3023  signal2
#3027
Akkor szeptember 30-ig minden nap ATH vagy lesz egy kis korrekció??? Majdnem 1 éve tart az emelkedő trend és szépen benne van egy kb. 150 pontos csatornában. Ki mit gondol?
user01
user01 2026. 06. 09. 13:16
Előzmény: #3020  vcsmate
#3026
Egy lesz, a kifizetés történik két részletben.
user01
user01 2026. 06. 09. 13:13
Előzmény: #3023  signal2
#3025
Igen.
És előtte kell a cég közzétegyen egy közleményt az egy részvényre jutó osztalék mértékéről, és a kifozetés rendjéről. 
A részvényenkénti osztalék addig változhat is, az akkori, nem saját tulajdonban lévő részvények között oszlik el az osztalék (pl. el is adhatja addig a cég az összes saját tulajdonban lévő részvényét, ha valami nagyberuházás körvonalazódna --- persze ennek az esélye ilyen rövid időtávon minimálisnak tűnik)
salaxx
salaxx 2026. 06. 09. 13:05
Előzmény: #3021  ZSETON70
#3024
elfogyott
signal2
signal2 2026. 06. 09. 13:02
Előzmény: #3019  ZSETON70
#3023
Egy szelvényvágás lesz, a szept. 30-át megelözö kereskedési napon. Akinél szept. 30-án zárás uán vannak a papírok az értékpapíszámlán, azok kapják meg mindkét részletet. 
hAdam 2026. 06. 09. 12:55
#3022
 Közgyűlés úgy határoz, hogy a megállapított osztalék összegéből 850 millió forint osztalék-részlet jogcímén 2026. október 15. napján kifizetésre kerül a részvényesek részére. Az osztalékfizetésre (ide értve az osztalék-részlet kifizetését is) vonatkozó tulajdonosi megfeleltetés fordulónapja 2026. szeptember 30. Az osztalék – a kifizetett osztalék-részlet összegével csökkentett – fennmaradó részének kifizetése 2027. március 8. napján kezdődik.
ZSETON70
ZSETON70 2026. 06. 09. 12:47
Előzmény: #3020  vcsmate
#3021
Köszönöm.Nagyon fogy a 2400..

Topik gazda

salaxx
salaxx
3 4 4

aktív fórumozók


friss hírek További hírek