Nekem azért nincs meg a 301-es pakkom, mert 1000 köröli árfolyamon tbsz-re pakoltam át azt is és ahhoz muszáj volt eladni. De enélkül még az 1048-as pakk is meglenne 2010-ből. Micsoda vérengzés volt itt utána évekig, páran biztos emlékeztek.
Regisztráció: 2017-12-06 11:03:20
Hozzászólások száma: 498
Utolsó hozzászólás: 2026-06-19 12:57
2026.01.06. 23.095 db
2026.02.07. 24.610
2026.03.05. 25.671
2026.04.05. 26.487
2026.04.22. 27.024
2026.05.06. 27.519
2026.06.06. 28.148
2026.06.18. 28.493