Topiknyitó: Toka 2024. 03. 05. 13:01

Toka Club/Labanc/Laruska/Nacky/Bpali/Oldrider/Josefernando/Mcbull/Kawaszabi  

Üdvözlet a Toka Club-ban.
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Toka csütörtök, 21:41
#26760
Kedden érkezik Magyarországra J. D. Vance amerikai alelnök.
Toka csütörtök, 20:31
Előzmény: #26757  Nacky
#26759
Hu ez a Peter...elkovetett egyszer 1 hibát....hát a Btk olyat hogy hiba nem ismer...de meglesem majd...de!...csakis a fimed utan Nacky...most tartok ott hogy kijott a bolondojhazabol Pjotr..
Nacky csütörtök, 18:13
#26758
Nacky csütörtök, 18:13
#26757
Hajdú Péter szerint ma este Felcsúton dől el minden, hamarosan adásba kerül az Orbán Viktorral készített formabontó interjú A Beköltözve Hajdú Péterhez csütörtöki epizódja formabontó lesz, ugyanis ezúttal a műsorvezetőt látják vendégül, ráadásul nem más, mint Orbán Viktor miniszterelnök.              Egy Hajdú Péter által közzétett másfél perces előzetes szerint a beszélgetés során szóba került a G-nap, az EU-s pénzek is, az MNB-botrány, Matolcsy György egykori MNB elnök és Donald Trump  is. Mindemellett az előzetes ígéretek szerint szó lesz Szabó Bence volt nyomozó századosról, és a választási esélyekről is. Ez egy este, ahol kiderül, ki is valójában Orbán Viktor. Közlése szerint az interjúban szó lesz arról,
  • amit sokan csak suttognak, 
  • amiről viták robbannak ki,
  • és amire mindenki választ vár.
A műsor ma este 19:00-kor Hajdú Péter Youtube-csatornáján, a Frizbi TV-n debütál.                                             https://www.youtube.com/watch?v=_FmAYRcxsi4
Toka csütörtök, 18:06
Előzmény: #26755  Nacky
#26756
Miert mit csinált?🤣
Nacky csütörtök, 18:04
#26755
Magyar Péter elkövethette a nők elleni egyik legaljasabb cselekményt !!!!!!                                                   -Jellemtelen szodomiták!                                                                                                                                     – - írta a közösségi oldalán Ábrahám Róbert médiakritikus, reagálva a Tisza Párt elnökének környezetéből kiszivárgott újabb hangfelvételre. Már nemcsak arról beszélünk, hogy egy olyan emberrel paroláztak, aki terrorizálta a családját, lehallgatta a családját, feljelentette a családját, eljátszotta a saját öngyilkosságát, majd amikor jöttek a mentők, elmenekült és elbújt a kertben, késsel járkált fel-alá a házban,  és aki éppúgy abuzálja most az országot, ahogyan egykor a gyerekei anyját, aki lépten-nyomon drogügyletekbe keveredik; hanem most már egy olyan emberről beszélünk, aki a legfrissebb felvételek tanúsága szerint elkövethette a nők elleni egyik legaljasabb cselekményt!               – fogalmazott. Ábrahám emlékeztetett, hogy a most lapító jogvédők korábban karriereket tettek tönkre, és a sírig hajszolták azokat, akik csak megjegyezték egy kollega nőjüknek , hogy mennyire csinos is ma. „»Cherry on the top.« Jellemtelen szodomiták!” – tette hozzá.   
Nacky csütörtök, 17:55
#26754
Újabb társadalmi csoportra támadt rá a Tisza Párt                                                                                            Soha nem látott támadássorozat érte a Tisza Párt részéről a magyar nemzetiségi névjegyzéket. Annak ellenére, hogy Magyar Péter és a manipulációs kerekasztal szerint több mint 20 százalékos a Tisza Párt előnye, most mégis a 70 ezer szavazót tartalmazó nemzetiségi listán található szavazatokra kezdett fájni Magyar Péterék foga. Nyílt levélben fejezte ki értetlenségét a Magyarországi Németek Országos Önkormányzata, a sorozatos nemzetiségi listával kapcsolatos támadást követően a szervezet közlése szerint fokozott figyelemmel kísérik a különböző politikai pártok és közéleti szereplők kampányüzeneteit. Az elmúlt napokban pedig sorozatosan olyan felhívások jelentek meg, amelyek a nemzetiségi névjegyzékből való leiratkozásra buzdítanak. A nyílt levélben elárulták, a leiratkozás a nemzetiségek számára nem technikai kérdés, hanem a teljes jogú parlamenti képviselet identitás, emlékezet, felelősség az elődeik és a gyermekeik iránt.
Nacky csütörtök, 17:50
#26753
Nyomozás indult Magyar Péter siófoki képviselőjelöltje ellen                                                                              Csatári Ernő feltételezhetően törvénytelenül szerzett meg vissza nem térítendő támogatást a Kisfaludy Szálláshelyfejlesztési Programban. Amellyel megközelítőleg 6 millió forinttal károsította meg az állami költségvetést.  A programban szobánkként egymillió forintnyi támogatásért lehetett pályázni, ingatlanonként 8 szobás, illetve 16 férőhelyes határig. A feljelentés szerint aTisza Párt siófoki országgyűlési képviselőjelöltje azonban hat ingatlan 29 szobájára vett fel 29 millió forintot. Hogy ne legyen feltűnő, Csatári több ingatlant a program idejére átíratott a családtagjai, köztük az apja nevére is . A Sonline megjegyzi: Magyar Péter siófoki jelöltjének nem ez az első kétesnek mondható ügylete, a neve korábban egy önkormányzati fakivágás utáni elszámolási vitában  is felmerült.🤣🤣🤣🤣
Toka csütörtök, 15:59
#26752
Csárdi Antal vitára hívta Bódis Krisztinát, és visszalépését ígéri, ha meggyőzi őt a Tisza Párt politikusa.
Toka csütörtök, 14:16
#26750
10
Toka csütörtök, 14:01
#26749
Ezek lesznek Raus Ur...lemegyek 50es tettel kanadaival beprobalom...
Leganes
Eibar
Atletico mg
Almeria
Dep pereira
Toka csütörtök, 13:51
Előzmény: #26745  Unforgiven73
#26748
Ez jó amugy.. da majd kiderul mennyi a valosagalapja 
Toka csütörtök, 13:50
Előzmény: #26744  kszsah1
#26747
Önnek is Kzssah Ur.
Toka csütörtök, 13:49
Előzmény: #26743  raus
#26746
Probalok majd rakni Raus Ur en is..
Unforgiven73 csütörtök, 13:42
#26745
kszsah1 csütörtök, 13:31
#26744
szép napot Toka úr
raus csütörtök, 13:25
#26743
Majd hamarosan jön a tipp ma v holnap
Addig is Önnek Toka uram ☘️🍀
Toka csütörtök, 10:30
Előzmény: #26740  Toka
#26741
Veszprém 3-as (Sándor Balázs) , Pest 14-es (Gór-Nagy György) és Nógrád 1-es (Czvanczig László) választókerülete érintett a döntésben.

Topik gazda

Toka
3 3 4

aktív fórumozók


friss hírek További hírek