Topiknyitó: user01 2021. 12. 01. 17:40

ÉPDUFERR Nyrt.  

Még egy cég jön a BÉT-re
https://bet.hu/site/newkib/hu/2021.12./BET_Xtend_Piaci_hatarozat_128642995
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Tutidolog
Tutidolog péntek, 10:25
Előzmény: #19891  Yoakedvem
#19893
Megtörtént.
R 6,7 Ft
ronaldinyo péntek, 10:01
Előzmény: #19889  Yoakedvem
#19892
17 ben megtettem volna-má nem szorakozom
Yoakedvem péntek, 09:48
Előzmény: #19890  hekki
#19891
Kinyithatnánk végre már mi is...
hekki
hekki péntek, 08:34
Előzmény: #19889  Yoakedvem
#19890
170k eladó 8ig
Yoakedvem csütörtök, 13:45
#19889
Kellene pár 100K piaci vétel EGYBEN :D
Tutidolog
Tutidolog csütörtök, 13:26
Előzmény: #19883  asztika
#19888
Sajnos, de szerencsére azért folyamatosan csipegetik...
Tutidolog
Tutidolog csütörtök, 13:25
Előzmény: #19884  qpec
#19887
Tavaly nyáron sem gondolta senki, hogy ki fog törni, aztán 4 Ft-ról egészen 25-ig ment. Szóval szerintem itt nem az évszak határozza meg az árfolyamot, hanem, hogy mikor jönnek majd a hírek és hogy azok milyenek lesznek...
Pepo
Pepo csütörtök, 12:37
Előzmény: #19885  ronaldinyo
#19886
Jó lenne idén is ha legalább mernénk 37-et mondani.
ronaldinyo csütörtök, 12:24
#19885
kékszemű no mi lesz? már semmi -mert bukott a fidesz?
qpec csütörtök, 11:52
Előzmény: #19882  Tutidolog
#19884
Szép is lenne,de nem úgy néz ki a piac.Nyár van,közgyűlésig a fű sem nő.Milliós forgalom kellene,akkor kitörhetünk,pár százezer nem tétel,nem mozdítja el a piacot.A  6 Ft izgalmas szint.
HS!!!
asztika csütörtök, 11:49
Előzmény: #19882  Tutidolog
#19883
hamar megkapta
Tutidolog
Tutidolog csütörtök, 11:38
#19882
6,5-ön 101K vevő.
Hátha megmozdulunk végre felfelé...
hekki
hekki csütörtök, 10:43
Előzmény: #19876  Funnyman
#19881
Lassan inkább 6
Tutidolog
Tutidolog csütörtök, 09:30
Előzmény: #19877  Yoakedvem
#19880
Tegnap délután a 10-es könyvben már ~600K vevő állt bent (szépen töltődött a vevői), mára is hasonló forgatókönyvet várok. De jobb lenne, ha ma már kicsit feljebb állnának a vevők, legalább 7 Ft-ra.
hekki
hekki csütörtök, 09:28
Előzmény: #19877  Yoakedvem
#19879
200k eladó van a könyvben 
Tutidolog
Tutidolog csütörtök, 09:28
Előzmény: #19876  Funnyman
#19878
Ma nem hiszem, de a nyáron várom, hogy beinduljon, ha jönnének a hírek a GEOA Zrt-ről, illetve az MVM-es helyzetről...
Yoakedvem csütörtök, 08:55
Előzmény: #19876  Funnyman
#19877
Nagyon ideje lenne már... alig van eladó addig... könnyű lenne 1-2 Ft-ot emelni rajta
Funnyman
Funnyman csütörtök, 07:24
#19876
Ma 8
Jocek szerda, 18:37
#19875
Yoakedvem szerda, 17:39
Előzmény: #19873  12345
#19874
Fejezd már be….
12345 szerda, 16:47
Előzmény: #19872  Pepo
#19873
Jó pár év és repül🤣🤣
Pepo
Pepo szerda, 16:43
#19872
Beindulhatna most már igazán.
Yoakedvem szerda, 16:37
#19871
Ami érdekes:
  • Nem általános közgyűlésről van szó, hanem kifejezetten egy célzott Alapszabály-módosításról.
  • A módosítás egyszerre érinti a fióktelepeket és a tevékenységi köröket.
  • Ez akár egy új projekt, új üzleti irány vagy szervezeti változás előkészítésére is utalhat.
hotomi68 szerda, 16:33
Előzmény: #19869  hekki
#19870
Csekélység!🙂
hekki
hekki szerda, 16:30
Előzmény: #19867  hotomi68
#19869
Addig túl kell élni 2.5 forró hónapot. 
hekki
hekki szerda, 16:29
Előzmény: #19866  Yoakedvem
#19868
Tevékenységi kör és telephely karbantartás.
Gondolom törölve lesz pár felesleges 
hotomi68 szerda, 16:24
Előzmény: #19866  Yoakedvem
#19867
Van valami a levegőben.....Közeleg a szeptember!
Yoakedvem szerda, 16:09
Előzmény: #19865  hekki
#19866
Ezt nem igazán értem miért lesz pontosan KGY? 
TA72 szerda, 13:43
Előzmény: #19862  Yoakedvem
#19864
Lehet szerepe, a kerdes csak az,  tenyleg lesz-e? Bizzunk benne!
TA72 szerda, 11:02
#19863
Tetszhalott ceg, tetszhalott reszvennyel...
Yoakedvem szerda, 10:04
#19862
https://www.portfolio.hu/unios-forrasok/20260624/erre-keszulnek-magyar-peterek-az-unios-penzeknel-oriasi-osszegeket-csoportosit-at-a-kormany-844898
A programok között szerepelt az ipari parkok energetikai zöldítése, zöld gazdasági gyártókapacitások fejlesztése, zöld technológiák alkalmazása, energetikai digitalizáció, hidrogénberuházások, földhő- és energiahatékonysági fejlesztések, vállalkozások elektromos járműbeszerzése és töltőállomás-telepítése is.
itt lehet szerepe a Geoakkunak?  
Tutidolog
Tutidolog kedd, 14:35
#19861
R 6,72 Ft
7,2 Ft-os szint alatt már csak ~100K eladó van. Hajrá :)

Topik gazda

user01
user01
2 4 4

aktív fórumozók


friss hírek További hírek