Tavaly nyáron sem gondolta senki, hogy ki fog törni, aztán 4 Ft-ról egészen 25-ig ment. Szóval szerintem itt nem az évszak határozza meg az árfolyamot, hanem, hogy mikor jönnek majd a hírek és hogy azok milyenek lesznek...
Szép is lenne,de nem úgy néz ki a piac.Nyár van,közgyűlésig a fű sem nő.Milliós forgalom kellene,akkor kitörhetünk,pár százezer nem tétel,nem mozdítja el a piacot.A 6 Ft izgalmas szint. HS!!!
Tegnap délután a 10-es könyvben már ~600K vevő állt bent (szépen töltődött a vevői), mára is hasonló forgatókönyvet várok. De jobb lenne, ha ma már kicsit feljebb állnának a vevők, legalább 7 Ft-ra.
ÉPDUFERR Nyrt.
https://bet.hu/site/newkib/hu/2021.12./BET_Xtend_Piaci_hatarozat_128642995