Topiknyitó: ecofun 2021. 11. 04. 08:14

Bige László vörösbáró a baloldal oligarhája  

Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Törölt felhasználó 2021. 11. 20. 07:59
Előzmény: #639  Törölt felhasználó
#640
Én meg azt bírom,ahogyan az ellenzék vergődik a  városháza eladásának a tervezete kapcsán,és megpróbálják elbagatellizálni az ügyet,pedig ez mutat rá igazán,hogy hogyan is működött mindig is a baloldali liberális kormányzás nagyban amikor hatalmon voltak és most kicsiben amikor önkormányzatokat uralnak.Utaltam már rá,hogy valószínűleg valakik előre gondolkodtak,arra az időre amikor a jelenlegi baloldali liberális ellenzék kerülne újra hatalomra.A törvényeket pedig ők fogják alkotni,így nem a jelenlegi törvények a mérvadóak a számukra hanem azok amiket megakarnak majd hozni.Egyébként nem hinném,hogy az az orosz származású ismert család ne lenne magyar állampolgárságú,az apa orosz volt a gyerekei akikkel tárgyalhattak meg vagy itt születtek vagy évtizedek óta itt élnek,így a magyar állampolgársággal rendelkezhetnek simán és valószínűleg azok is,hiszen a család kb 30 éve jött Magyarországra.
Törölt felhasználó 2021. 11. 20. 04:53
Előzmény: #634  Törölt felhasználó
#639

Bírom ezt a vergődést amit műveltek ezzel a városháza eladással, ami egy elképesztően alacsony színvonalat képvisel a fidesz és a hívek részéről is.
A magyar törvények szerint olyan épületeket amelyek műemlékek, nem adhatnak külföldi tulajdonba!!!!!
Az összes ingatlan amiről beszélnek ilyen, ez világosan mutatja, hogy a fidesz hazug vádjai nem állják meg a helyüket.
Foggal-körömmel ragaszkodnak a hatalomhoz és ezért már nyilvánvalóan, teljesen alaptalan és hazug vádakat is képesek bevetni. Elképesztő mennyiségű szenny lehet mögöttük, aminek nyomat nem tudják eltüntetni, ezért mindenre képesek.
euler 2021. 11. 19. 22:37
Előzmény: #632  badsector1
#638
A privatizálás volt az adott helyzetben a Horn-kormány legjobb és talán egyetlen lehetséges húzása, amit akkor tehetett az energiaszektorral.
Még úgy is, hogy garantálni kellett egy kis nyereséget (8 % ?), az új tulajoknak.  
badsector1
badsector1 2021. 11. 19. 19:31
Előzmény: #636  Törölt felhasználó
#637
figyelmetlen vagy, ecofun beírta a legnagyobb baloldali mutyit, ezért vele kell ezt a csatát megvívnod. :))
Törölt felhasználó 2021. 11. 19. 19:23
Előzmény: #632  badsector1
#636
Egy újabb tény  badsektortól aki az összes baloldali és fideszes mutyit természetesen ismeri,így pontosan tudja,hogy melyik volt a legnagyobb.
Törölt felhasználó 2021. 11. 19. 19:21
Előzmény: #633  geza77
#635
belenéztem "abszolút"objektív oldal,természetesen arról is a Fidesz tehet,hogy valamelyik kórházban a roma szülőnőnek azt mondták,hogy ne kiabáljon mert elveszik tőle a gyereket.Gondolom a lelkes ellenzéki hívek között az a hír járta,hogy Orbán vezette le a szülést és rasszista :)
Törölt felhasználó 2021. 11. 19. 19:14
Előzmény: #631  signal2
#634

Amennyiben nem Karácsony Gergely már Budapest főpolgármestere akkor valóban nem ő a főnöke a főváros cégében dolgozó vezérigazgatónak :)))Talán kifejthetnéd,hogy akkor ki is a főnöke és ha nem Karácsony  a főnöke akkor milyen jogcímen kapott tőle fegyelmit :))Egyáltalán akkor miért is kapott fegyelmit ha csak a munkáját végezte :)))))
Ebbe a városháza eladási ügybe minél jobban belemásztok annál jobban belezavarodtok:))
geza77
geza77 2021. 11. 19. 18:40
Előzmény: törölt hozzászólás
#633

Ez az oldal folyamatos fejlesztés alatt van töltik fel, a régebbi és újabb feltárt ügyeket, kerekedik rendesen a kisgömbőc, illetve nagygömbőc, ez már igen kidurranás határán van.
************************************************************************************************
                                                   https://nerpedia.hu/botranyok
************************************************************************************************
itt van csak aztán herdálás még 1000 eurós surranó is kifér belőle, helikopik, yachtok, qrvák na meg a koko és mi szemnek, szájnak, répának meg popiluknak(szjr jzs) ingere jut mindenre is
badsector1
badsector1 2021. 11. 19. 18:30
Előzmény: törölt hozzászólás
#632
a legnagyobb baloldali mutyi sehol nincs még a fidesz lélegeztetőgép mutyijához képest sem.
signal2
signal2 2021. 11. 19. 17:47
Előzmény: #629  Törölt felhasználó
#631
Karácsony az önkormányzattól független két fél között létrejött szerződés miatt tett fejlelentést csalás gyanűújával. 
Az ún. "alkalmazott", aki nem Karácsony alkalmazottja, hanem a Budapesti Vagyonkezelő Központ Zrt verzérigazgatója, pedig általános felhatalmazással rendelkezik arra, hogy az önkormányzat tulajdonában álló épületek kapcsán fogadja a megkereséseket. KOnkrétan benne van az szmsz-ben, hogy folyamatosan kutatja a kezelésében lévő ingatlanok hgasznosítási lehetőségeit. Ehhez neki semmiylen eseti felhatalmazás nem kell.
signal2
signal2 2021. 11. 19. 17:29
Előzmény: törölt hozzászólás
#630
Ezt is számok kijelenteni  a rágalom kategória. Pontosan melyik ügyletekre gonolsz? MIlyen értéken történtek? Fair áron történt vagy sem?
Úgy látom, neked minden mutyi. Egy sima lakásvétel is.
Törölt felhasználó 2021. 11. 19. 17:26
Előzmény: #624  signal2
#629
Ami meg a városházi eladási történetet illeti,pont Karácsony az aki lehetőséget ad arra,hogy hűtlen kezelés vagy csalás alapos gyanúja miatt vizsgálódjon  az ügyészség,hiszen ha igazat mond Karácsony és nem volt felhatalmazása arra,hogy a városháza eladásáról tárgyaljon az alkalmazottja akkor az alkalmazott ellen eljárás indítható ez alapján.Egyébként karácsonynak feljelentést kellett volna tennie az alkalmazott ellen ebben az esetben,de ugye nem ezt tette még csak el sem bocsátotta.Mindenesetre csak vizsgálja ki az ügyészség az ügyet az lesz a legtisztább.
Törölt felhasználó 2021. 11. 19. 17:18
Előzmény: #624  signal2
#628
A pápa nem a keresztény egyház,ezt azért illene tudni,a pápát lehet simán bírálni mint ahogyan egy papot vagy egy bíborost is lehet bírálni.És az sem mindegy ki bírál,a  Fideszen belül pont úgy megvannak a szélsőségesek mint az ellenzéken belül.Nekem,mondjuk semmi gondom a Pápával.Ja és a Pápa nem egyenlő a magyar keresztény egyházzal mint ahogyan utaltam rá.A példád azt bizonyítja,hogy még a keresztény egyház felépítését sem ismered.
Törölt felhasználó 2021. 11. 19. 17:07
Előzmény: #626  Peterbond
#627
Ember te mit csinálsz amikor kijelented rólam,hogy nem zavar az,hogy a határon túliaknak szánt pénzt nem arra költötték amire kellet volna,miközben egy szót sem írtam róla.Folyamatosan hazudoztok rólam,hogy  a Fidesznek dolgozok pénzért :))Azt sem tudod mit írtál pár órája azt meg végkép nem,hogy a társaid mit írnak,ha azt írod,hogy nem jelentetek ki tényként olyan dolgot amiről halvány fogalmatok sincsen.Signál kijelenti,hogy Orbán találkozott legtöbbször Sorossal :))Honnan tudja,sehonnan.Badsektor stílusa,hogy beír valami negatív dolgot ami az országban történt majd tényként közli,hogy ez Orbán akarata.Amikor meghalnak covidban az emberek arra is azt írja,hogy ez Orbán akarata.Akkor miről is beszélsz,egyfolytában tényként közlitek a kitalációitokat.Ha én közlök valamit tényként az zavar,de ha te vagy az elvtársaid teszik ugyan azt azzal nem foglalkozol.
Peterbond 2021. 11. 19. 16:42
Előzmény: #621  Törölt felhasználó
#626
"Ezen most jót nevettem,hisz te nem szoksz cáfolni simán azt írod,hogy a másik hazudik amikor meg a tényekkel szembesítenek akkor azt figyelmen kívül hagyod"
.
Ezt kb pont olyan volt mint mikor a laposföld hívő mondaná az őt cáfoló tudósoknak hogy ők nem szoktak semmit cáfolni.
.
Ember te szinte sose tények számok alapján érvelsz hanem kijelentesz. Mások meg hoznak neked számokat, korábbi idézeteket tényleges tényeket nem olyanokat mint te kijelented hogy tény hogy a baloldal ha hatalomra kerül bedöntik a gazdaságot megugrik a munkanélküliség és betelepítik a migránsokat. Mert csak.
.
Szóval legalább pofátlanul ne mond másra azt amit te teszel ( cáfolatok figyelmen kívül hagyása majd saját mantra tovább sulykolása bárminemű tényadat közlése nélkül ) 
ecofun 2021. 11. 19. 16:27
Törölt hozzászólás
#625
signal2
signal2 2021. 11. 19. 15:52
Előzmény: #620  Törölt felhasználó
#624
Hoztál erre bármi idézeteket? Mert én hoztam neked egy összeállítást arról, hogy fideszes és kdnp-s megmondóemberek hogyan szidják az egyházat és a pápát.
.
A fővárosi ingatlan ügyekben pedig azt kértem ecofuntól, hogy írja le, mi a felmerült bűncselekmény az ismert ingatlaneladási és/vagy vételi ügyletekben, tekintettel arra, hogy a Budapesti VK Zrt.-nak pont ez a feladata.  Válaszolt valamit? 
.
És valóban, én nem vagyok az ellenzék része, mivel nem vagyok politikus. Én ellenzéki ("i") vagyok, azaz annyira nem értek egyet a kormány legtöbb intézkedésével, hogy inkább valaki mást látnék szívesen kormányon.
badsector1
badsector1 2021. 11. 19. 15:46
Előzmény: #619  loncom
#623
idén télen ti fizetitek meg o1g kampányát a gyenge forint miatt.
bigyula 2021. 11. 19. 15:23
Előzmény: #621  Törölt felhasználó
#622
Márpedig a korkedvezményes nyugdíj kérdésben a pl. a rendvédelmi szervek dolgozói az állammal kötöttek szerződést, amikor vállalták, hogy katonák, tűzoltók, rendőrök lesznek.
Törölt felhasználó 2021. 11. 19. 15:19
Előzmény: #618  Törölt felhasználó
#621
A magyar állam bármilyen jogszabályt alkothat nem kell vele egyetértened,kereshetsz egy másik országot ahol a törvényhozók majd személyesen megkeresnek és megkérdezik,hogy számodra megfelel-e a törvény amit hozni akarnak :))Ha találtál ilyet feltétlenül jelezd az elvtársaidnak is,mert ők is ilyenre vágynak :)Úgy egyébként te max a munkáltatóddal köthettél szerződést a magyar állammal viszont nem.

Topik gazda

ecofun
4 1 5

aktív fórumozók


friss hírek További hírek