Topiknyitó: euler 2020. 04. 18. 23:20

ORBÁN VÉGJÁTÉKA  

Topik indítónak egy cikk:
2022: Orbán legyőzhető
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
euler 2020. 05. 07. 08:22
Előzmény: #959  Törölt felhasználó
#960
Az arany drága és 1064 Celsius fok az olvadáspontja.
Jobb a beton.
Törölt felhasználó 2020. 05. 07. 08:03
Előzmény: #958  fatihszultan
#959
Bántjátok itt az élő isteneket, pedig aranyba kellene őket önteni!
fatihszultan 2020. 05. 07. 07:48
Előzmény: #955  valoigaz
#958
"29 éve nulláról induló politikusok, milliárdosok! Miből????" --> És az megvan, hogy egy falusi gázszerelő, akinek a miniszterelnök a barátja, a barát hatalomra kerülésétől számítva, 8-10 év alatt 100 milliárdos lesz?
Na ez az ország jelképe, nem a korona, vagy a budai vár.
euler 2020. 05. 07. 06:42
#957
"Valahogy ezt az országot soha nem akarta a politika szolgálni, mindig uralkodni akart. Mi pedig engedtük, engedjük. Ülünk és várjuk a csodát, ami nem létezik.
Mi büszke nép vagyunk, mert mennyi Nobel díjast adtunk a Világnak! Csak akkor nem kell a másként gondolkodó, a sorból kilógó, amikor itt van. Ha már elment, akkor nagyon tudjuk szeretni! Vagy köpködni. Attól függ, az éppen aktuális hatalom mit vár el tőlünk. Mert mi annak megfelelünk, ha beledöglünk is! 
Nálunk nem szokás, hogy kiálljon a tanár a tanárért, a rendőr a rendőrért, a bíró, az orvos, a vasutas, a diák. Mi sem állunk ki a gyerekeinkért, miért is tennénk? Senki senkiért… az a tuti! 
Közben csomagolunk. Na, nem magunknak. A gyerekeinknek. Mert ők elmennek, már akiben van elég kurázsi. Akiben lenne elég bátorság, dac, elszántság, tudás és ész ahhoz, hogy talpra rángassa ezt a leborult országot. Ők elmennek, mi maradunk. A gyáva alkuinkkal, a félrenézéseinkkel, a lustaságunkkal, nemtörődömségünkkel. Mennek, viszik a még meg nem született unokáinkat. Mi meg bámulunk és várjuk tovább a csodát.
 Közben búcsút intünk az elveszett generációnak. Mi, az elbaszott generáció.”
https://mandiner.hu/cikk/20131017_edgar_elbaszott_generacio
rockmaster 2020. 05. 06. 18:17
Előzmény: #954  valoigaz
#956
Igen, ennyire lehet komolyan venni az Orbán-pártot, senkik gyülkezete..
valoigaz 2020. 05. 06. 17:48
Előzmény: #954  valoigaz
#955
"GONDOLATOK „KURVA” ORSZÁGHOZ Amikor megtörtént az Öszödi beszédként elhíresült Gyurcsány féle odamondás a párttársaknak, nem értettem mi a baj, hogy azt mondta "kurva ország"!
Nem értettem (most sem!), mire fel lett ez a pátoszos hangvétel...
Számomra Magyarország így negyvenhat évesen, már nem jelent semmit!
Beszélem az itt élők nyelvét, ismerem a történelmét, ennyi!
Ez az ország nekem nem adott semmit, csak elvett!
Akkor kérdem én, miért szeressem?
Pedig szerettem!
Nagyon szerettem!
Azt hittem hősei örökké égő fáklyák!
Azt hittem Himnuszunk a legszebb a világon!
Hittem a márciusi ifjakban és elfogadtam 56 törvényszerűségét!
Büszke voltam arra a rengeteg magyarra, akik öregbítették országunk hírnevét! Ez elmúlt! Kiölték belőlem! Tették ezt a politikusok, akik az összes jelképemet, a himnuszomat, szeretett verseimet, íróimat, sportolóimat, tájaimat, emlékeimet, zenéimet, stb! a maguk javára használták fel, ellenem! Elvettek mindent és nem hagytak semmit! Bemocskoltak mindent az elmúlt 29 év alatt! Azt mondta Gyurcsány...kurva ország...igaza van!
Azt mondta Kertész...szolga nemzet....igaza van!
Van egy amerikai közmondás..."ha van egy magyar barátod, nem kell ellenséget keresned!"...igazuk van! Kérdem én tőletek, nektek mit adott ez az ország??? Adott biztonságot?
Adott kiszámíthatóságot?
Adott biztos jövőképet?
Adott biztos megélhetést?
Adott nyugodt gyerekkort?
Adott idős korra lehetőséget a nyugdíjra!
Közbiztonságot?
Mit adott????Ez az ország???Mit? Elmondom mit láttam eddigi életem során ebben az országban!
Lopj, csalj, hazudj!
Ez a nagy össznépi játék, és aki ebben nem partner, az ki van közösítve!
A politikusaink, ezt csinálják nyíltan és minket etikára, erkölcsre akarnak nevelni!
Felrakják nyíltan az adóbevallásukat, ami köszönő viszonyban nincs a valósággal, következménye van???? Nincs!
Ebben az országban lehet zsidózni, cigányozni, asszonyt verni és gyereket, mert ez a pálinkafőzéssel együtt ősi jog! Hol élünk??? Nem egy kurva országban? 29 éve nulláról induló politikusok, milliárdosok! Miből????
Nekem ne akarja senki bemesélni, hogy becsületesen! Tudnám sorolni hosszan, nagyon hosszan! ...és mi pedig, ez a nyomorult nép, ehhez asszisztálunk...."
valoigaz 2020. 05. 06. 17:05
#954
"Gurmai Zita, az MSZP elnökségi tagja rákérdezett, mi igaz abból, hogy a magyar kormány dél-koreai vendégmunkásokat engedett be az országba április 5-én  – írja a 24.hu. Amint arra a hírportál emlékeztet, nemrég egy koreai lap írta meg, hogy az SK Innovation mintegy 300 dolgozója jött Magyarországra charter járattal, ugyanis újraindítják a vállalat komáromi elektromosautó-akkumulátor gyárát – annak ellenére, hogy Orbán Viktor március 16-án bejelentette, külföldi állampolgárok nem léphetnek be az országba. Az ellenzéki képviselő Szijjártó Pétertől kérdezte meg, hogy igaz-e hír, és ha igen, miért szegte meg a kormány a saját maga által hozott beutazási tilalmat? A külügyminiszter helyett Magyar Levente, a Külgazdasági és Külügyminisztérium parlamenti államtitkára válaszolt, aki megerősítette, hogy érkeztek vendégmunkások az országba, de nem 300, „csak” 250 ember jött."
Dehogynincs
Dehogynincs 2020. 05. 06. 14:08
#953
"Vigyázzunk egymásra, és sikerülni fog."
https://www.infopontsiklos.hu/sites/default/files/images/2020.04.21._vigyazzunk_egymasra.jpg
Na, így kell kampányolni!
A megboldogult szdsz-nek is volt egy "együtt sikerülni fog" kampánya.
Nem kell megmondani, mi fog sikerülni (egyébként mi is sikerült?), gondoljon mindenki bele azt, amit akar.
Hirtelenjében írtam néhány hatásos ígéretet:
Bevezetjük!
Felszámoljuk!
Megoldjuk!
Fokozzuk!
Növeljük!
Csökkentjük!
Megoldjuk!
Megvédjük!
Legyőzzük!
csendben 2020. 05. 06. 13:32
Előzmény: #951  badsector1
#952
Úgy látszik,hogy már csak ilyen képességű embereket lehet beszervezni erre a munkára...
badsector1
badsector1 2020. 05. 06. 13:10
Előzmény: #949  csendben
#951
Sok ügynöküket vesztették el mostanában a  fórumon.
fatihszultan 2020. 05. 06. 13:08
Előzmény: #946  bozso49
#950
Ez tényleg gagyi! Mondok egy jobbat, hogy ilyenkor mit mondj, majd legközelebb az ellenzéknek:
Kevesen vagytok, mint árvaházban a szülői értekezleten.
Majd kupálódsz! (Olvass, figyelj, tedd le az érettségit)
csendben 2020. 05. 06. 13:07
Előzmény: #947  badsector1
#949
Nagy bajban lehet a fidesz,ha ilyen színvönalú a derékhad...
csendben 2020. 05. 06. 13:06
Előzmény: #946  bozso49
#948
Az egérke és az elefánt mennek a hídon.Megszólal az egérke: "Hallod,hogy dübögrünk?"
badsector1
badsector1 2020. 05. 06. 13:04
Előzmény: #946  bozso49
#947
Ez már annyira gagyi, hogy már nevetni is lehet rajtad. :))
bozso49
bozso49 2020. 05. 06. 13:03
#946
A lényeg:kevesen vagytok mint macisajtban a brummogás.Ennyi.
bozso49
bozso49 2020. 05. 06. 13:00
Előzmény: #933  fatihszultan
#945
Akkor nem csodálkozom,kicsit sok volt talán.
fatihszultan 2020. 05. 06. 12:59
#944
Szerintem az ilyen hozzászólók, fórumozók nagyon hasznosak, mint ez a bozsóbá. Szép keresztmetszetet adnak a fidesz szavazóról. 
euler 2020. 05. 06. 12:59
Előzmény: #936  bozso49
#943
Van egy kis zavar nálad.
Irtózol a diktatúrától, de nem engedélyeznél egy topikot, mert megkérdezi, hogy a vezér legyőzhető-e 2022-ben, azaz választásokkal.
A nettel egyébként még egy jól fejlett diktatúra se tud sokat kezdeni, azonkívül, hogy tiltogat.
bozso49
bozso49 2020. 05. 06. 12:57
Előzmény: #938  badsector1
#942
Provokáció vólt még nem olvastad??
badsector1
badsector1 2020. 05. 06. 12:56
Előzmény: #935  bozso49
#941
Hosszú.
Téged elvesztettünk. :))

Topik gazda

euler
2 4 4

aktív fórumozók


friss hírek További hírek