Topiknyitó: feel 2020. 01. 19. 14:04

4IG Nyrt reszvenyesek.  

4IG topic reszvenyeseknek es hasznos forumozoknak.
Moderacio alatt lesz.
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Kata726
Kata726 szerda, 10:11
Előzmény: #97156  rice2
#97160
Érdekes, amikor minimális haszonnal eladtam, lehurrogtál, hogy butaság ugrálni, mert könnyen lemaradhatok. Ezt is értékeld ki! Bár az egészet eladtam volna. Most már egyre fájóbb lenne kiszállni, talán már lefelé nincs sok, bár ki tudja. Mindenesetre az innen kitiltott károgók jóslatai eddig sokkal közelebb állnak a valósághoz. Ekkora esés és érdektelenség közepette a jövőt is nehezebb pozitívan felfesteni...
Getup
Getup szerda, 10:09
Előzmény: #97158  Getup
#97159
R 1862 2ft+ még most..
Getup
Getup szerda, 10:08
#97158
10es konyvben 20k elado van..hogy ne menjen fel megint..biztos mari néni meg pista bacsi rakta be...😅
TomJerry86 szerda, 10:02
Előzmény: #97156  rice2
#97157
Egyetertek veled ebben, ez az egesz alulertekeltseg mind a politikai bizonytalansagi faktor miatt van, de a kerdes, mikor fordul ez meg? Meddig kell meg idegeskednunk? Te hogy latod ezt? En valahogy nem hiszek nagy kiegyezesben, ahhoz, hogy valtozzon a befektetoi hangulat, komoly onallo eredmenyekre van szukseg a ceg reszerol es osztalekfizetesre! 
Az oszre tervezett nemzetkozi kotvenykibocsajtastol te mit varsz? Milyen hatassal lesz a papirra? Forrast biztosithat ugyan, de el is adosit... a legnagyobb baj reszemrol az, hogy ugy tunik a cegnek nem fontos az arfolyam. Ha az lennek, probalnak menedzselni - kommunikacioval es srv-val.
rice2 szerda, 09:56
Előzmény: #97151  Kata726
#97156

Nézheted, de meg kéne érteni, hogy a 4IGben az új kormány miatt pánik van.
Kicsik félnek, hogy a cég nem működik majd így tovább és semmi támogatást, megrendelést nem kap az új kormánytól. Ezt árazza most az árfolyam. Lehet idegeskedni, meg eladni, ugrálni, stb, akkor is ezt árazza most. 1 éve 1800 volt. pl. OPUS 1 éve 600at majdnem elérte, most 365. ott sem örülnek gondolom.
Lehet másképp is nézni.  
Érdekes amikor vetted és minimális haszonnal eladtad, itt dicsekedtél, most, hogy beragadtál már a részvény és a cég rossz. Választás után eddig semmi nem változott.
Kicsik félnek és adogatják. 
1865ft
Kata726
Kata726 szerda, 09:54
Előzmény: #97153  HunSuccess
#97155
Viszont itt vannak vérprofi kisbefektetők is, akiknek hiába ég el ugyanúgy a pénzük, mint a miénk, mégis magabiztosan leoltanak minket, hogy mit rinyálunk! Nem vagyunk egyformák...
Getup
Getup szerda, 09:50
Előzmény: #97152  Getup
#97154
90en mar 8k elado de erdekes...
HunSuccess szerda, 09:49
Előzmény: #97150  rice2
#97153
Azért azt nehéz elengedni, hogy június végén 1870 HUF körül van, mert még két hónap hatra van a nyárból. Mi lesz így augusztus végére? Hiszem, hogy ebben a papírban sokkal több van, de az, hogy minden nap 20-50 HUF-val csökken a rv értéke, fusztrálóan tud hatni a kisbefektetőkre…
Getup
Getup szerda, 09:49
Előzmény: #97150  rice2
#97152
Eladonak nincs uborka szezon 3het alatt majd 600ftot az nagy ubora szezonba..csak a vevőknek van az itt mindig?most is ott figyel 80 a 
Kata726
Kata726 szerda, 09:47
Előzmény: #97150  rice2
#97151
Azt is nézd, hogy más papírokban mekkora emelkedés volt idén... Nyár ide vagy oda.
rice2 szerda, 09:42
Előzmény: #97147  BT55
#97150

Azt is nézzétek, hogy más papírokban mekkora a forgalom.
Ha jól látom ma is a 6. legnagyobb forgalom a 4IGben van.
Nyár van. Pangásos időszak. Nyaralni kell most, nem a tőzsdét lesni.
1870ft és 18milla
Rellim
Rellim szerda, 09:41
Előzmény: #97148  OSZLOPOS
#97149
Ahogy kinéz a könyv, ennek is annyi lesz. 
-12% talán nem, de a mai nap sem néz ki jól. 
Picit feljebb ment, és 5000 db-al le is toltak úgy 30 ft-ot. 
R: 1870. (még) ződ. (+10ft) 
OSZLOPOS szerda, 09:28
#97148
Védelmisek esnek, Rheinmetall -12%. lassan azt éri majd meg venni...
BT55
BT55 szerda, 09:26
#97147
Milliardos napi forgalmak utan visszaesunk napi 20 milliokra. Hihetetlen.
Rellim
Rellim szerda, 09:16
Előzmény: #97145  Nemtommilesz
#97146
Igen, így pontos, köszi. 
Nemtommilesz
Nemtommilesz szerda, 09:13
Előzmény: #97143  Rellim
#97145
Marmint a vevőre dobták.  Micsoda kötés. 2 db  +25 Huf. Akkor ha veszek 200 db-ot akkor az +2500. :)   de jó is lenne 4390 :)))) 
Getup
Getup szerda, 09:08
Előzmény: #97143  Rellim
#97144
Attól félek en is hat nincs nagy kapkodás egyenlőre..
Rellim
Rellim szerda, 09:07
Előzmény: #97141  Getup
#97143
Rosszul írtad sz egész évet! :D 
Az első 5 percben viszont úgy tűnik, hogy ma is hozzuk a papírformát.
5 perc alatt 2 kötés, 521 db-ra. Azt is rádodbták az eladóra...
Marina5
Marina5 szerda, 09:03
#97142
Vételi DbV. Ár     Eladási ÁrE. Db
6371,8651,890402
1001,8611,8921,000
1001,8601,8961,000
1,0001,8591,8991,000
1,0001,8561,9002
1,0001,8531,9021,000
9001,8521,9061,000
1351,8511,910345
3,0251,8501,91344
1,0001,8491,919200
Piaci információk
Napi minHUF5 napos vált.-3.37%
Napi maxHUF13 hetes vált.-33.60%
Nyitó ár1,865 HUF26 hetes vált.-54.42%
Utolsó kötés1,865 HUF52 hetes vált.6.73%
Utolsó kötés ideje2026.06.24. 09:01YTD árfolyam vált.-53.98%
Napi változás (HUF)+5.0000052 heti min. záró1,600 HUF
Napi változás (%)+0.27%52 heti min. dátuma2026.05.15.
Előző záró1,860 HUF52 heti max. záró4,965 HUF
Forgalom (db)12152 heti max. dátuma2025.11.12.
Forgalom (HUF)225,66510 napos átl. forg.98 e db
Piaci kapitalizáció574 Mrd HUF3 havi átl. forg.4,713 M db
PiacBÉTBéta (S&P500-hoz mérten)0.63
DevizanemHUF
Getup
Getup szerda, 09:02
Előzmény: #97136  Rellim
#97141
Mára már megérdemelnénk egy fain zöld gyergyát is...

Topik gazda

feel
feel
5 5 4

aktív fórumozók


friss hírek További hírek