Érdekes, amikor minimális haszonnal eladtam, lehurrogtál, hogy butaság ugrálni, mert könnyen lemaradhatok. Ezt is értékeld ki! Bár az egészet eladtam volna. Most már egyre fájóbb lenne kiszállni, talán már lefelé nincs sok, bár ki tudja. Mindenesetre az innen kitiltott károgók jóslatai eddig sokkal közelebb állnak a valósághoz. Ekkora esés és érdektelenség közepette a jövőt is nehezebb pozitívan felfesteni...
4IG Nyrt reszvenyesek.
Moderacio alatt lesz.