Topiknyitó: feel 2020. 01. 19. 14:04

4IG Nyrt reszvenyesek.  

4IG topic reszvenyeseknek es hasznos forumozoknak.
Moderacio alatt lesz.
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Kosto97
Kosto97 csütörtök, 13:23
Előzmény: #96779  Toka
#96780
Úgy érzem én is megbirkóznék vele!😂😉
Toka csütörtök, 13:20
Előzmény: #96777  Kosto97
#96779
Toka Úr dec 31-ig is eltudná költeni az egészet....szabályosan.
Gaba2001 csütörtök, 13:20
Előzmény: #96776  rice2
#96778
Te kaptál a cégtől választ a saját részvény vásárlásos kérdésedre? Nekem 8 napja semmi....
Kosto97
Kosto97 csütörtök, 13:16
Előzmény: #96776  rice2
#96777
Szerintem nem lesz az 1-2 hónap! Véleményem szerint a háttérben jóideje megy a tervezés, kidolgozás,egyeztetés!Ezért is a csend!Mint írtam a napokban,nincs idő már új védelmi ipari cégeket összerakni ezen pénzek lehívásához!(Több év kellene ehhez, a SAFE pénzek lehívhatóságához, 2027.június végéig konkrét projektekre kell leszerződni, máskülönben ugrik a SAFE pénzek jelentős része!)Márpedig a vállalt mértékű GDP arányos,védelmi ipari költéseket, csak belső forrásokból, nem tudjuk teljesíteni!
rice2 csütörtök, 12:58
#96776

Lenne 1 kérdésem.
Aki tudja kérem válaszoljon, mert az MNB 2 hete nem válaszol.
Az szabályos ha a számlámról tőzsdén kívül átkötök 1 nagyobb mennyiséget TBSZre?
Ezzel nem befolyásolom a piacot és nem kell eladnom és vennem, mert azért büntethetnek, ha nagy mennyiséget pörget át valaki.
Szerintem a SAFE pénzeket lehet vizsgálja még 1-2 hónapig a kormány.
Úgy gondolom, hogy lesz, de lesznek átalakítások is, de a nagy része majd megvalósul.
1923ft
nyereg
nyereg csütörtök, 12:36
Előzmény: #96773  BigD21
#96775
jól írod mert ott a dohányboltokról beszél?
Vicus2000 csütörtök, 12:28
Előzmény: #96755  Vicus2000
#96774
sokan rákaptak a csalira ! 
nyereg
nyereg csütörtök, 12:08
Előzmény: #96771  sonos
#96772
egyelöre nem találom a lényeg h mondta
sonos csütörtök, 11:50
Előzmény: #96769  nyereg
#96771
Eloben 11.32 kor volt 1 mondat a saferol es 2 mondat a vedelmi beruhazasok kozbeszerzeseinek modositasarol
BT55
BT55 csütörtök, 11:48
Előzmény: #96768  Csomi_1977
#96770
Eddig igy volt. Teljes bozonytalan a papir. Tartom a pozim nagx minusszal, eddig azt hittem 2000-2400 lesz az alja, legrosszabb esetben mondtam 1800at, de mivel a tisza hypenak vege es jon a nyar, meg akar ez ala is mehet. Egeszen addig amig nem lesz vegre valami konkretum. Kitartast!
nyereg
nyereg csütörtök, 11:46
#96769
hány percnél beszél a safről meghallgatnám?
Csomi_1977 csütörtök, 11:45
Előzmény: #96767  BT55
#96768
Gondolod ? Mondjuk jogos a gondolat 
BT55
BT55 csütörtök, 11:44
#96767
Felrantas szagu az eu csucs miatt. Tipik mint a kozgyulik korul/elott.
Karpediem csütörtök, 11:44
Előzmény: #96765  scalad2
#96766
Hogy, hogy nem, de a bejelentés előtt kezdett emelkedni....Véletlen lehet? Vagy szivárog a gáton át a Tisza? :-)
scalad2 csütörtök, 11:34
#96765
Kormányinfó: Vitézy Dávid most beszélt a séfről. ...hogy lesz...
sonos csütörtök, 11:34
#96764
Vitezy most kozolte a kormanyinfon hogy LESZ SAFE!
BigD21 csütörtök, 11:30
#96763
Nekem meggyőződésem, hogy meglesz a SAFE!
A háttérben a kormány a 4iGval egyeztet a felhasználásról, annak módjáról, körülményéről, feltétel rendszeréről… tisztázzák a jogi hátteret stb. 
Gondolom ez jogos elvárás az EU részéről is!
És mikor minden rendben lesz, jönnek a bejelentések, addig nyilván hírzárlat! 
Gőzerővel folyik a munka, de ebből nem látunk, tudunk semmit!
Nekem ez a logikus, ezért nincs SRV sem!
Szerintem…
Imrus55 csütörtök, 11:22
#96762
1954.- r
Rellim
Rellim csütörtök, 11:16
Előzmény: #96758  feel
#96761
Ebben teljesen egyetértünk.
Ugyanakkor, HA itt most fordul, nekimehet megint a 2400-nak.

Topik gazda

feel
feel
5 5 4

aktív fórumozók


friss hírek További hírek