Topiknyitó: ________ 2012. 10. 18. 19:39

ORBÁN TAKARODJ !!!  

Ez a topik azoknak a jóérzésű, jóravaló, szorgalmas magyar embereknek jött létre, akik megunták az elmúlt két év:

- gazdasági barkácsolását

- a kormány / FIDESZ folyamatos hazugságait

- a magyarok, európaiak, EU, IMF, befektetők folyamatos lekezelő HÜLYÉNEK nézését

- gazdasági visszaesést

- korlátozott szólásszabadságát

- magyaroknak fél-ázsiainak minősítését

- az ellenség nélküli szabadságharcát

- Orbán Viktor magyarok nevében történő nyilatkozatait

- stb......



magyarul ma már nyíltan ki meri mondani, hogy



ORBÁN TAKARODJ!!!!!
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Törölt felhasználó 2022. 09. 20. 11:45
Előzmény: #84416  Sehmet
#84420

"Nem azt írtam, hogy az ellenzékben látom a SzU reinkarnációját, hanem az utódpártok nem tudnak másból kiindulni, csak abból, hogy kívülről, úgy a Szovjetunió módjára támogatja őket valaki a hatalom megszerzésében"
.
Olyanra gondolsz mint ahogy Soros támogatta a Fideszt és Orbán Viktort?
00000 2022. 09. 20. 11:39
Törölt hozzászólás
#84419
badsector1
badsector1 2022. 09. 20. 11:28
Előzmény: #84416  Sehmet
#84418
a fidesz folyamatosan össze tudja ügyeskedni 2/3-ot, te még ebben a helyzetbenis azt a hazugságot terjeszted, hogy a brüsszeliták támogatja az ellenzéket a hatalom megszerzésében.
Mi a k.rva anyja kell még a fidesznek 3/2-es parlamenti többség? :))
Sehmet
Sehmet 2022. 09. 20. 11:21
Előzmény: #84411  signal2
#84417
Az EB végrehajtó szervezet, az EiT és a Miniszterek Tanácsa tudta és hozzájárulása nélkül semmit nem tesz.
Sehmet
Sehmet 2022. 09. 20. 11:19
Előzmény: #84410  badsector1
#84416
Nem azt írtam, hogy az ellenzékben látom a SzU reinkarnációját, hanem az utódpártok nem tudnak másból kiindulni, csak abból, hogy kívülről, úgy a Szovjetunió módjára támogatja őket valaki a hatalom megszerzésében. Ez most az EU lenne. Remélem, így már érthetőbb.
badsector1
badsector1 2022. 09. 20. 10:50
Előzmény: #84414  janikiss
#84415
orbánék rezsicsökkentésnek nevezett átverésben gyakran többet kellet fizetni a gázért, mint a világpiaci ár.
euler 2022. 09. 20. 10:41
Előzmény: #84411  signal2
#84413
Tévedés ne essék, nem írtam le Donáth Annát, továbbra is a legértelmesebb momentumos politikusnak tartom, aki pártelnöknek is a legalkalmasabb lenne.
Mondjuk úgy akkor, hogy rosszul súlyozta a mondanivalóját, de ez sem engedhető meg egy igazi ellenzéki politikusnál.
Sehmet nem mérvadó, de már el is kezdte a simogatását, remélem a közmédia ezt nem folytatja. De nekem még az atv is gyanús lesz ha behívják ez ügyben.
Pont azért aggódom miatta, és a Gelencsér vezette Momentumért, mert látható és eddig hiteles ellenzéki erőként (a dk mellett - ezt hozzá kell tennem bármennyire is gyurcsányfóbiás még az ellenzékiek nagy része is), már csak ők vannak. És sajnos kedvezőtlen jeleket érzékelek, bár belülről vagy közelebbről egyáltalán nem ismerem őket, ezt is hozzáteszem.
signal2
signal2 2022. 09. 20. 10:26
Előzmény: #84407  Sehmet
#84412
De, szerintem akkor is kétharmada lett volna a fidesznek. Ugyanis az emberek kb 5-7%-a kíváncsi a hiteles emberekre, és hajlandó is utánajárni, hogy valóban az-e, mert egyébkétn a fidesz propagandagépezete a legjobb, legtisztességesebb, legjobb szándékú embert is kicsnálja pár hét alatt. Ha a a törvénytelen titkosszolgálati módszerekkel és általálkozók szervezésével és rögzítésével sem tudnak belőle kihúzni egy félmondatot, amire a lejáratást építeni tudják, akkor is egyszerűen elkezdik sulykolni, hogy ha "Tisztességes Jóskán múlna, nem lennének családtámogatások", és TIsztességes Jóska ugyanoda kerülne pl. a te fejedben, mint amit most az ellenzékről gondolsz. 
signal2
signal2 2022. 09. 20. 10:22
Előzmény: #84404  euler
#84411
A szerző és te is teljesen félreértelmezed, amit írt. Teljesen egyértelműen az Európai Bizottsággal szembeni csalódottságát fejezte ki, hogy nem állt a sarkára, menekülőutat, állandóan haladékot ad a kormánynak. 
Az optimális az lenne, ha az EU valódi, jogállamot helyreállító, korrupciót leépítő, ezeket garantáló intézkedéseket várna el, és emellett hiánytalanul jönne minden pénz, de sajnos úgy néz ki, hogy a pénz egy jelentős részét akkor is utalják, ha SEMMIT nem tesz az Orbán-kormány, és szinte az egészet, ha tesz bizonyos látszatintézkedéseket. 
badsector1
badsector1 2022. 09. 20. 10:07
Előzmény: #84407  Sehmet
#84410
"Szerintem, ha olyan emberekből állna az ellenzék, akik itthon dolgoznának a politikai hatalom megszerzésén, és nem a Szovjetunió reinkarnációját látnák az Eu-ban,"
    
Komoly gondjaid lehetnek, ha puytin és orbán helyett ez ellenzékben látod a szovjetunió reinkarnációját. :))
badsector1
badsector1 2022. 09. 20. 10:04
Előzmény: #84408  Sehmet
#84409
"(elütöttem az előbb, nehogy belekössetek :)"
   
ez a te szokásod :))
Sehmet
Sehmet 2022. 09. 20. 09:54
Előzmény: #84407  Sehmet
#84408
... ius murmurandi-n - (elütöttem az előbb, nehogy belekössetek :)
Sehmet
Sehmet 2022. 09. 20. 09:52
Előzmény: #84404  euler
#84407

Donáth Anna annak az EU-s Hyde-parknak, az Európai Parlamentnek a tagja, amelynek önállóan - a ius murmirandin-n kívül  - még jogszabályalkotási hatásköre sincs, csak a Miniszererek Tanácsával együtt.
Szerintem ő reálisan látja a dolgokat, nem egy Pulzus és Pulai, akik még április 2.-án is azt mondták, hogy az ellenzék győzhet a választásokon. Szerintem, ha olyan emberekből állna az ellenzék, akik itthon dolgoznának a politikai hatalom megszerzésén, és nem a Szovjetunió reinkarnációját látnák az Eu-ban, amelyik - itthoni érdemi munka és hiteles emberek nélkül - kívülről segít megszerezni a hatalmat, már most sem lett volna kétharmada a Fidesznek, ami nem jó még nekik sem, hisz nincs érdemi ellenfél, elkényelmesednek, egymás között keresik az ellenfelet, stb. Egészségesebb lett volna csak egy ötven-egynéhány százalékos győzelem nekik is.
badsector1
badsector1 2022. 09. 20. 09:41
Előzmény: #84403  ________
#84406
tehát a választás előtt dőzsölt a fideszes futballlokos, mostantól segílyből fog élni, statisztikailag a fideszes életszínvonala egy tapodtat sem változott :))
Bandi_ujonc 2022. 09. 20. 09:40
#84405
A kicsi adott magának, azaz a strómannak egy kis aprót?
1 milliárd támogatás kazánra?
euler 2022. 09. 20. 09:38
#84404
Itt sokkal jobban elmondják amit én is próbáltam tegnap Donáth Annával kapcsolatban:
.
"Donáth Anna (Momentum) ma arról beszélt, hogy a Fidesz vezette kormány biztosan hozzájut az uniós pénzekhez. De vajon az efféle kijelentések közzététele lenne egy ellenzéki pártvezető dolga? 
 Nem inkább arról kellene biztosítania a választókat (választóit), hogy alaposan megvizsgálja majd a beterjesztésre kerülő törvényjavaslatokat: alkalmasak-e az intézményesített korrupció visszaszorítására? Nem szerepzavarból fakad az efféle nyilatkozat, amely kínosan hasonlít a kormányzati propagandához? 
 A Fidesz nem épp arról győzködi a lakosságot, hogy miközben fájóan hiányoznak az euró milliárdok és az EU Parlament képviselőinek minősített többsége elmarasztalja a magyar kormányt, minden a legjobban alakul? 
 Szabad-e egy korrupt kormány politikai szócsövévé válni akaratlanul vagy szándékosan? Kérdések, amelyekre viszonylag könnyen megadható a válasz."
https://www.facebook.com/gabor.gado.3/posts/pfbid0MQCbhY3BPVTE9D5x2KTnjF89mJzbe4WAcQpLCAfivCiaB4dHPujVqxWC1EodCGUxl
________
________ 2022. 09. 20. 09:22
Előzmény: #84397  badsector1
#84403

nem csak egy dolog tudja letörni, de ez a leghatékonyabb...
izgi lesz a 3 hónapos munkanélküli segéllyel
Törölt felhasználó 2022. 09. 20. 09:21
Előzmény: #84399  signal2
#84402
Nem tudom, miért szégyellik a pénzfeldobást.
euler 2022. 09. 20. 09:20
Előzmény: #84399  signal2
#84401
Alakul a jogállam(i eljárás).

Topik gazda

________
________
3 4 4

aktív fórumozók


friss hírek További hírek