Topiknyitó: ________ 2012. 10. 18. 19:39

ORBÁN TAKARODJ !!!  

Ez a topik azoknak a jóérzésű, jóravaló, szorgalmas magyar embereknek jött létre, akik megunták az elmúlt két év:

- gazdasági barkácsolását

- a kormány / FIDESZ folyamatos hazugságait

- a magyarok, európaiak, EU, IMF, befektetők folyamatos lekezelő HÜLYÉNEK nézését

- gazdasági visszaesést

- korlátozott szólásszabadságát

- magyaroknak fél-ázsiainak minősítését

- az ellenség nélküli szabadságharcát

- Orbán Viktor magyarok nevében történő nyilatkozatait

- stb......



magyarul ma már nyíltan ki meri mondani, hogy



ORBÁN TAKARODJ!!!!!
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
rockmaster 2021. 10. 08. 18:37
Előzmény: #48922  Törölt felhasználó
#48940
"Csak ugy hangosan ha nincsen egy Ft sem az állam kasszában akkor hogy tudtam visszavaltani az állampapírt?" -> Hitelből.
"A vírust a deneverzabalo kínaiak kxrtxk el."-> + lábbal tiporják az emberi jogokat! És Ocsmány V.-ék ezeknek bókolnak, adóssítják el az országot -> ez hazaárulás
"Nyugdíjasoknak legalább van nyugdíjuk Gyurcsi után nem vt biztos az sem. " -> svájci indexálás volt, ami ha marad, akkor mostanra már jóval nagyobb lenne a nyugdíjuk (nem a gazdagok javára)
"Olcsó a rezsi költség nem úgy mint a gyurcsi idejében. Meg mint most EU bán a gáz " -> ezt most is fizeted, csak az áruk, termékek árába épül be. A Fidesz nem kapja olcsóbban az áramot, ugyanannyiért mint mindenki más! A különbséget TE fizeted meg!
Utolsó mondatodra: EUR/HUF: 360.... ennyi!
Törölt felhasználó 2021. 10. 08. 18:37
Előzmény: #48867  badsector1
#48939
MZP még most is fideszes  lenne. Legalábbis ezt mondja, hogy nem Ő változott, hanem a Fidesz, ami elfogadható indok sztem. 
Az tény,hogy nem akar szakítani azokkal a fideszesekkel, akik képesek együttműkődni  Minden irányba nyitott, ahol becsületességet, tisztességes munkát lát. Ezt úgy mondja,hogy azokat látja szívesen, akik bele akarnak tenni a közösbe és nem kivenni pártállástól függetlenül, tehát fideszes dolgozókat se rúgta ki, ha teszi a munkáját. 
Nincs ember hiba nélkül és politikus sincs. Sztem a fejlett demokráciákban sem feltétlenül jobbak emberileg a vezető politikusok ,   de a valóban fontos és lényeges dolgokat  az ország lakossága érdekében megteszik és meg tudják tenni, képesek rá, mert értenek hozzá.
Számomra MZP polgármesteri munkája az igazi bizonyíték, hogy a forráshiányos várost ,fideszes gáncsoskodások ellenében gyakorlatilag rendbetett teljesen anyagilag, hatékonyságban és megszüntette a korrupciót. Ahogy kéne műkődnie ennek országos szinten is, ahogy egy jól menedzselt versenyképes vállalat.  A demokrácia , az egyenlőség melletti elköteleződés is fontos, de nem műkődne az irányítói alkalmasság nélkül.
Amiért lehet bírálni az a sokszor ellentmondást nem tűrő stílúsa és, hogy néha úgy tünik túlságosan ragaszkodik a saját elképzeléseihez. Szegény Juhász Pétert sem hagyta szóhoz jutni nagyon a legújabb interjúban:) Szóval én sem kedvelem benne ezt,kissé idegesítő tud lenni viszont a serpenyő túloldalán azért mégiscsak olyan dolgok vannak,amire szükség lenne végre.
Ő bizonyított élesben a gyakorlatban az ellenfeleivel szemben,h képes arra, amire egy miniszterelnöknek kéne lennie.  
Lényeges dolog, hogy az egyéni és a pártszimpátián túl is lássunk, amikor oda kerül a sor,hogy eldönthetjük ezt a választáson,hogy ki az aki alkalmas is. Én simán leszavazok olyanra, aki távolabb áll világnézetben tőlem, de legyen hozzáértő.
            
WLM 2021. 10. 08. 18:36
Előzmény: #48937  Törölt felhasználó
#48938
Nade Sotime! Kérlek ne irigykedj! Amúgy látod mennyivel jobb, ha a humorod használod, nem pedig odataposol, gonoszul időzítve. (csak egy észrevétel) 
Törölt felhasználó 2021. 10. 08. 18:27
Előzmény: #48935  WLM
#48937
Kérd el a telefonszámát,most már új orra van,biztosan jobban néz ki mint ezelőtt :)))
HPeter76
HPeter76 2021. 10. 08. 18:17
Előzmény: #48930  badsector1
#48936
valós Életbe nincs is mindegy  (elég baj már az)
 ::))
WLM 2021. 10. 08. 18:14
Előzmény: #48930  badsector1
#48935
Imádlak! 
WLM 2021. 10. 08. 18:12
Előzmény: #48903  Zöldbéla
#48934
Maximálisan egyetértek Béla uram! Hiába vagyok jobbos, Márki Zay Péter szurkoló, ugyanezt Dobrevről nem tudom elmondani, ahogy te sem MZP-ről. A két oldal, két legkomolyabb versenyzője jutott tovább. Ez így a legszebb és a legtisztább. A kölcsönös tisztelet is így a legkönnyebb mutatni.(a szavazók részéről,egymás felé persze) Kemény derbi lesz, had szóljon. Juhuuu ! 
Törölt felhasználó 2021. 10. 08. 18:11
Előzmény: #48931  makasipasztor
#48933
Ez baromira tetszik 
Elvakult, kapott utasítás 😃😃😃
Szerintem magadból indulsz ki
HPeter76
HPeter76 2021. 10. 08. 18:10
Előzmény: #48919  gazmber
#48932
-na én ezt megsúgom: Eus kártyákkal AKKOR JÖTT KI VÁLASZTÁS ELŐTT EUS RENDELET  Fővárosokban,helyi önkormányzatoknál Eus más országbeliek Eus igazolványokkal szavazhatnak,, most fogózkodj nem is Ellenőrizheti a honi  Válsztási Bizottság,akár a VÁLASZTÁSI NÉVJEGYZÉKBEN SE SZEREPLET..
 Na ehhez se kell nagy képzőlő erő, mi járt körbe, hogy győzött Kari Geri Momentum szórta a Diákoknak 
 evvel szavazhattok Tisztelegni fognak nektek szavazó körzetekbe! Diákok némi össszeg fejében részegen lebonyolították..megoldották jó jött az a kis lóvé.. Sokat nem tudtok Ti. bocs.
Momentumnak van legnagyobb külföldi Hálózata.. Okosba megoldottták.. 
 Na így lett piros a Főváros..Mommentum azé kifogot jó pár Kerületet.. Na ez volt csak az ÖSSZEFOGÁS!
 
makasipasztor 2021. 10. 08. 18:06
Előzmény: #48922  Törölt felhasználó
#48931
Kedves Zajo!
Tisztelem azokat akik, akik a végsőkig kitartanak. Még akkor is, ha nem értek velük egyet. De Te elvakúlt, elveteműlt vagy, semmit nem fogadsz el, ami nem egyezik a Te elképzeléseddel, vagy a kapott utasításokkal, amit képviselned kell.  Örülök, hogy nem ismerlek személyesen.
És elnézést, hogy megszólaltam.
badsector1
badsector1 2021. 10. 08. 18:00
Előzmény: #48927  WLM
#48930
Nekem mindegy, hogy mzp vagy kari geri, dobrev  nem annyira tetszene
signal2
signal2 2021. 10. 08. 17:57
Előzmény: #48921  realmadrid
#48929
Mondjuk nem ártott volna széles körben tesztelni, célzottan lezárni, időben korlátozó intézkedéseket hozni, magyarul védekezni. 
signal2
signal2 2021. 10. 08. 17:55
Előzmény: #48926  realmadrid
#48928
2011-12-ben minősítettek le minket. 
WLM 2021. 10. 08. 17:55
Előzmény: #48867  badsector1
#48927
Szia Bad! Remélem gőzerővel gyógyulsz. Szerintem ettől biztos nem kell félned. Még a pillanatnyi üzemzavar után is, őt látom a legtisztább, legbecsületesebb jelöltnek. Az is jó jel, hogy a Fidesz sem tudja igazán kikezdeni. Én azt mondom válasszuk meg és nézzünk mögé. 
realmadrid 2021. 10. 08. 17:53
Előzmény: #48925  badsector1
#48926
Kinek volt köszönhető a leminősítés? Csak nem elkúrtuk Ferencnek? Csődbe vitte az országot , öszödön beismerte a hazudozásait, becsapta az eu-t   a gazdasági jelentésekkel , 20%ra vitte le  az áfát majd miután nyert rögtön 25re visszaemelte, totális csőd volt a kormányzása  köszönjétek meg neki a fidesz 2/3ot.
badsector1
badsector1 2021. 10. 08. 17:45
Előzmény: #48921  realmadrid
#48925
A felminősítés előtt volt leminősítés, de még ìgy sem érjük el a gyurcsány szintjét :))
________
________ 2021. 10. 08. 17:38
Előzmény: #48922  Törölt felhasználó
#48924
Egy büszke fideszes.
Ilyen sincs sok a világon...
Törölt felhasználó 2021. 10. 08. 17:30
Előzmény: #48921  realmadrid
#48923
Egyetértek veled. A többi ember aki ideirt annyira gyűlöli Orbánt hogy nem látja az igazságot. Szemellenzosek
Törölt felhasználó 2021. 10. 08. 17:29
Előzmény: #48918  exley
#48922
Csak ugy hangosan ha nincsen egy Ft sem az állam kasszában akkor hogy tudtam visszavaltani az állampapírt? 😃😃😃
A vírust a deneverzabalo kínaiak kxrtxk el. 
Nyugdíjasoknak legalább van nyugdíjuk Gyurcsi után nem vt biztos az sem. 
Olcsó a rezsi költség nem úgy mint a gyurcsi idejében. Meg mint most EU bán a gáz 
Úgy lenyultak a fideszesek a pénzt hogy annyira nem bízik a magyarokban a nemzetközi piac tuljegyeztek a devizakotvenyt és a nemzetközi hitel minősítő felminositette a magyarokat 😃😃soha többet baloldal 
realmadrid 2021. 10. 08. 17:28
Előzmény: #48918  exley
#48921
Nettó hülyeség ami írsz. A vírus azért tarol itt mert a magyarok világelsők szív és érrendszeri betegségben, elhízásban. Az lett volna a csoda ha nem az elsők között lennénk a halálozásban. A fiatalok ennyi segítséget meg sehol nem kapnak családalapításhoz mint nálunk. A nyugdíjasok 2/3 a meg Orbánra szavazott eddig is mert nekik annyira rossz. A legutóbbi felminősítés is azért volt mert annyira szar a gazdaság, üres a kassza. Az ideológiai harcuk nem érdekel, azzal nem értek egyet de gazdaságilag inkább ők mint az ellenzék.

Topik gazda

________
________
3 4 4

aktív fórumozók