vagfoldi

vagfoldi

Regisztráció:
2008-03-19 14:48
Hozzászólások száma:
619
Utolsó hozzászólás:
2018-02-19 09:07
Pontok:
Tapasztalati: 3
Aktivitási: 4
Népszerűségi: 5

Legkedveltebb témái:

utolsó 20 hozzászólása

Dátum
2018-02-19 09:07:28
mutat
DAX #218625
Mivel kereskedik melyik brókercégnél lusta voltam végig nézni?
2018-02-15 21:13:33
mutat
2018-02-14 20:35:33
mutat
Ázsia: mérsékelt optimizmus #9205
Pomperj hogy látod ezt hogy minden emelkedik? Részvény kötvény arany olaj stb ?
2018-02-14 20:10:40
mutat
DAX #218536
Miért fáj nektek ha shortol?
Kicsit furcsa hogy minden emelkedik részvény arany nyersanyag USA Német bund.
Ebből még lesz ramazuli. 
2018-02-13 16:39:46
mutat
DAX #218504
Érdemes csipegetni de lehet hogy esik még .
2018-02-13 14:33:10
mutat
DAX #218501
Mert ez nemátlagos alap volt deirativ ügyletekkel nem csoda 82%mínusz.
Ennyit és ekkorát semelyik index vagy komolyabb részvény nem veszít az értékéből.
2018-02-12 23:08:07
mutat
Ázsia: mérsékelt optimizmus #9187
Ez a két agyhalott szerelmes pár minden fórumot tönkre tesz.
2018-02-12 08:15:30
mutat
2018-02-11 22:55:25
mutat
DAX #218489
Dax pánik számok tükrében.
2017 Dax alja 11500 teteje 13500=12500 átlag.
Jelen állás 12217.
Ez 10% korrekció csak.15-20% nál indulna a pánik.
11500 képest még még mindig 6% nyerő ben van  700 pont plusz ban.
Tőzsde összeomlása nem itt kezdődik. 
2018-02-09 11:23:14
mutat
DAX #218422
8750 alá már nagyon durva lenne ha le esne
2018-02-09 11:17:43
mutat
DAX #218420
https://money-monkeys.de/morgenanalyse-zum-freitag-den-09-02-2018/
Lehet még egy 1000 punkt esés is ..............
2018-02-08 11:34:12
mutat
DAX #218357
Azért a BDI index is bejelzett rendesen 
https://www.investing.com/indices/baltic-dry-chart
2018-02-08 11:27:11
mutat
DAX #218355
Úgy se érti meg nem is kereskedik teljesen tönkre vágta a topicot DAX helyett DAXAGYHALÁL lenne az ideális topic elnevezés
2018-02-08 08:08:35
mutat
DAX #218344
Sajnos full agyhalott az biztos csak neki a világon a Frankfurti tőzsde egy gonosz össze esküvés.Csak neki a Zertifikat piac a bankok gonosz lehúzása. 
2018-02-07 11:32:31
mutat
DAX #218327
Daxi akkor nyugszik meg ha VDAX 15 alatt lesz.
2018-02-05 23:29:47
mutat
DAX #218205
Nem rossz a Vola a DAX ban de még messze van az éves stratégiám célára 10600-14600 közötti sáv elvárásban.
2018-02-02 21:43:43
mutat
DAX #218041
Matekból egyes 400 v 600 pont az 3v 4% erre 265% nem is rossz.Tehát végezel egy tőzsdei számítások tanfolyamot.
2018-02-02 19:13:58
mutat
DAX #218029
Ha van Vola ha nincs akkor várakozás van de a DAX mindig ficereg van mikor 1 hónap alatt van mikor kicsit tovább tart 
2018-02-02 19:12:07
mutat
DAX #218028
Olyan nincs csak DAXLIS nem tud értelmezni csak a googlet ismeri információt ami ott van előtte nem látja,A papír élet 450 pont után.
13434 nél 1.35 volt  most meg 3,58= 265%
Performancevergleich: Optionsschein vs. Basiswert
 OptionsscheinDAX
 KursPerf.%KursPerf.%
Aktuell3,58--12.846,66--
Gestern1,402,18155,7113.003,90-157,24-1,21
3 Tage1,502,08138,6713.197,71-351,05-2,66
1 Woche1,312,27173,2813.340,17-493,51-3,70
2 Wochen1,352,23165,1913.434,45-587,79-4,38
1 Monat3,72-0,14-3,7612.871,39-24,73-0,19
3 Monate------
lfd. Jahr3,72-0,14-3,7612.871,39-24,73-0,19
1 Jahr------
seit Emission3,510,071,9912.861,49-14,83-0,12
2018-02-02 18:55:12
mutat
DAX #218026
Put papírt emelkedőben vesznek 13463 volt nálam a beszállója 1,14€ nál mert Vola szerint a DAX 12871 ről ment fel.13463 ra itt zárás volt(Call Put lezár call haszon zsebben) és nyitás(itt put papír olcsóbb call drágább de nem darab számra kereskedsz hanem értékre ) Vola megtörtént. 13463 óta hogy is áll a Vola? Put-ot mindig call-al fedezed és fordítva is igaz.

friss hírek

AZ OLDAL TETEJÉRE