Igen a GoodYear váratlanul jött, ezért kellett cashből fizetni, a Dekada vásárlása pedig üzleti titok (ahogy többen is írták) ezért nem tudunk róla semmit sem, majd ha lezárul utána remélem okosabbak leszünk, ennek ellenére dühítő, ami az árfolyammal itt történik. Többször kell magamat emlékeztetni, hogy a cég értéke bőven 1000 Ft felett van, de eljön majd a mi időnk is előbb utóbb!