Topiknyitó: prfecó 2009. 11. 25. 18:26

setésinfluenza 8,7 millió ember nem oltatta be magát , még sincs bajuk  

média hiszti az van.



2008-ban ÁzsiábanSARP nem hozta meg a lét

2009-. ben nagyobb média pánik Európában több pénzt lehet összehozni.



Minden Európában meghallt betegben megtalálható a normál influenza vírusa. Szeretném már ezt is hallani a médiában
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Törölt felhasználó 2009. 11. 29. 21:53
Előzmény: #59  Törölt felhasználó
#60
link

Náthavírus okozhatta a HIV-vakcina kudarcát
MTI
2009. november 17., kedd 11:50 | Frissítve: 2009. november 17.
Törölt felhasználó 2009. 11. 29. 21:30
Előzmény: #58  kissbuda
#59
link

bioérzékelő
kissbuda
kissbuda 2009. 11. 29. 20:02
Előzmény: #57  kenyeres
#58
A tiszadöfi körzeti orvos jelentette az év egyik legdurvább H1N1-es esetét, amely a legszkeptikusabb kétkedőket is kétségbe ejtheti.

N. Loránd (v. Lóránt) szorgalmatosi lakos éppen a Zetorját szerelte a kertben, amikor a gép máig ismeretlen okból elindult, és a felpörgő ékszíj levágta a férfi jobb kézfejét.

Az erősen vérző N. segítségért indult a házba, amikor is véletlenül belelépett egy kaszába, amely átszúrta a bal lábfejét.

A sérüléstől a férfi valószínűleg elveszítette az egyensúlyát, elesett, és beverte a fejét, egy az udvaron felejtett sajtárba, emiatt eszméletét vesztette.

Néhány órával később az eszméletlen férfi közepesen ittas napszámosa tolatott be az udvarra egy szecskavágóval. Nem vette észre a földön fekvő testet, áthajtott rajta, és a szerencsétlenül járt N. belehalt a sérüléseibe.

A boncolás során megállapították, hogy a halott férfi is fertőzött volt a H1N1 vírussal. Hogy mekkora szerepet játszott a halálában a fertőzés, azt egyelőre orvosszakértő vizsgálja, de erősen gyanítható, hogy nem csak a sajtár felelős a halálesetért. Így ez lehet az eddigi legsúlyosabb, halállal végződött H1N1-es fertőzéses eset.

kenyeres 2009. 11. 29. 19:21
Előzmény: #56  Törölt felhasználó
#57
Törölt felhasználó 2009. 11. 29. 19:13
Előzmény: #55  prfecó
#56
a nanotechnológia már nagyon ott van
el se hinnénk hogy mennyire

pici, feltűnés nélkül teszi a dolgát

ez a korszak fogja a korlátlan anyagmennyiséget hozni a világnak

a társadalom még nem elég érett ehhez

persze mint mindent ezt is először csúnya
dolgokra használhatnak fel
ilyen volt az atomkorszak is

prfecó 2009. 11. 29. 14:51
Előzmény: #54  Törölt felhasználó
#55
Sajnálom, de nem lepődtem, hogy megint másról beszélsz. Nem akarod megérteni a másikat. Amikor néhány dologgal szembesítenek: azt írod se pro se kontra nem akarsz véleményt nyílvánitani . Viszont kioktatni szereted a többi topicolot.
Én nem vagyok biokémikus , se pandémiás szakértő. Magyarországon csak az kap szót , akit Falus Ur csapata jóváhagy.
Olaszországban , Lengyelországban , Németországban teljesen más a vélemény a pandémiás szakembereknek.

Légyszíves ebből a topicból tartsd távol magad . Igy legalább egy dolgot betarthatsz a soik-sok igérgetésedből.
Miután én nem írtam chipbeültetésről annál inkább kérdeztelek a normál influenáról és a felelőtlen média hisztériáról, arról már nem mertél nyílatkozni.
Nevedet sem merted meg adni. Igaz elárul nicked: pénznyelő
Törölt felhasználó 2009. 11. 29. 13:39
Előzmény: #41  prfecó
#54
Sajnálom (de persze nem lepődtem meg), hogy nem értetted meg, amit írtam. Egyébként sem nem neveztelek "baromállatnak", sem nincsenek "párttársaim" és nem is értem, hogy jön ide a pártpolitika, ez max. a te rögeszméd.

Én egy járványról, oltásról beszéltem és ezzel kapcsolatban is csak a hozzáállásról. Arról, hogy hozzá nem értéssel ne kezdjünk el embereket lebeszélni a védekezésről. (rá se, nyilván). Én nem beszélek senkit se le, se rá, mert nem az én dolgom és nem is értek hozzá. Az olyanok, mint pl. te viszont egyértelműen lebeszél pontosan ugyanilyen hozzáértés nélkül. És éppen a te és hozzád hasonlók "csipbeültetéses" baromságai miatt van ebből az egész ügyből ilyen hiszti. Pedig ez baromi egyértelműen és szimplán egészségügyi kérdés. Csak az olyanok mint te, ebből is politikai, ideológiai, stb. kérdést gyártott.

A témáról szakmai kompetencia hiányában én se pro se kontra semmilyen további véleményt nem kívánok megfogalmazni.
Törölt felhasználó 2009. 11. 29. 11:59
Előzmény: #50  prfecó
#53
félinformációk vannak

Törölt felhasználó 2009. 11. 29. 11:57
Előzmény: #50  prfecó
#52
Törölt felhasználó 2009. 11. 29. 11:52
Előzmény: #49  Törölt felhasználó
#51
prfecó 2009. 11. 29. 11:49
Előzmény: #49  Törölt felhasználó
#50
kigyókám

ezt a linket már ötödször linkeled/ték be.

Igaz és hány kismama került be sima influenza miatt ?
az már nem média hír....hányan halltak meg sima influenzában ?
Törölt felhasználó 2009. 11. 29. 10:56
Előzmény: #47  prfecó
#49
link

miattuk, fecókám.
Törölt felhasználó 2009. 11. 29. 10:50
Előzmény: #47  prfecó
#48
"A védőoltások kockázata

Az ismételten beadott oltóanyagok esetén súlyos védekező reakciók léphetnek fel, ha antitestek képződnek az állatból nyert oltóanyag valamely összetevője ellen. Az immunrendszer ugyanis nemcsak a betegség elleni küzdelem érdekében koncentrált anyagot ismeri fel, hanem az oltóanyagban található állati fehérjét is. Ilyen esetben egy másik állatfaj által megtermeltetett szérumot kell a betegnek adni. Edward Hooper szerint (The river - a journey to the source of HIV and AIDS) az AIDS betegség feltehetően egy polio-védőoltás szérummal terjedt át az emberre. A kockázat jelentősen növekszik az oltások ismétlésénél, a kombinált oltóanyagoknál illetve több védőoltás egyidejű beadása esetén."

prfecó 2009. 11. 29. 09:44
Előzmény: #45  Törölt felhasználó
#47
miattad nem te kigyó!!

hülye korrupt politikus mindenhol van

Európai Unio összes országában van korrupció , de nálunk az átlag duplája. Igaz Ukránokat meg se közelítjük és Bolgárok is jók ebben.

Miért szerintetek OTP, Matáv miért erre tudott nyerni?
Törölt felhasználó 2009. 11. 29. 07:10
Előzmény: #45  Törölt felhasználó
#46
pénznyelő mszp
Törölt felhasználó 2009. 11. 29. 07:06
Előzmény: #41  prfecó
#45
mosakodsz fecó?
Törölt felhasználó 2009. 11. 29. 07:05
Előzmény: #40  kenyeres
#44
nemcsak nekünk vannak fogyatékos politikusaink
Törölt felhasználó 2009. 11. 29. 07:02
Előzmény: #41  prfecó
#43
feconak igaza van

mondok egy példát

rota vírus nem kötelező oltás
kb 50 ezer ft
na ebben a vírusban is hallnak meg gyerekek
szövődménye hogy bélpanaszai lesznek
lisztérzékenység tejérzékenység

a babavilágban most reklámozták

s akkor most jön a kérdés

hallottál már olyat hogy a híradóban bemondták hogy egy gyerek rota vírus által halt meg?
Törölt felhasználó 2009. 11. 29. 06:42
Előzmény: #41  prfecó
#42
gyerekek mióta elkezdtek oltani azóta egyre több a H1N1 es

prfecó 2009. 11. 29. 04:17
Előzmény: #39  Törölt felhasználó
#41
Remélem a kismamák rokonai beperelik, akit akarnak, akiket ők felelősnek tartanak.

Nem én tettem fel a Lengyel Köztársaság Egészségügyi Miniszterének hivatalos felszólalását. ( ő orvos)Nem én tettem fel a Lengyel Köztársaság Elnökének és Miniszterelnökének szavait. Nekik más a véleményük , mint az a szájtépés , ami Magyarországon van.

Fecóféle a Te szemedben " rohadtbarom" , ahogy megfogalmazta egy párttársad.

Még az is lehet ugyanugy rajtam kéred számon azon három halott illetve sulyos állapotban lévő közlekedési baleset áldozatának rokonai nevében , mert autót vezetek.
Pécsett történt eset felelősse szerintem nem Te vagy , hiába a - sokáig MSZP vezette város- orvosai nem ismerték fel a depressió helyett a skizifréniás állapotu betegüket. Miért ?mert annyí betegük van , hogy nincs idejük a betegek vizsgálatára.
Központi elmeosztályokat ugye bezárta a Egészségügyi Miniszter a betegeket szélnek eresztették, magyar kormány döntése pénzsporolás. Ára eddig legalább 50 halott , sok családra rászakadt a skizofrén betegük , sokan meg eltüntek a beteg ellátásból.
Azért azt tudod normál influenza vírusban hányan hallnak meg Magyarországon. Na tippelj egy számot!
Rettenetes nagy szám jön ki.
Ezek a kismamák bevoltak oltva vagy sem? , mert erről még nem hallottam nyílatkozni az orvosokat.

Felháborodni én is tudnék: pl - a választás előtt Távhő árcsökkentés,- Budapesten csatornadij és BKV jegyáremelésre nincs szükség.
Micsoda millíárdokat lophattak el a Budapesti Távhő cégen keresztül , ha most azt szajkozzák igy minden rendben, elég ez az ár is.

Nem tudom szélsőjobbos portál az Egészségügyi Világszervezet honlapja szerinted?
Gondolom Canadában a beoltottak hozzátartozóit is perelésre készteted, pedig ott már van egy halott és két bénult gyerek is.

Én még sem hordalak le és nevezlek el kigyófélének.Én odamerem adni nevemet, Téged hogy hívnak.!!

Topik gazda

prfecó
3 1 1

aktív fórumozók