Topiknyitó: dunacorp1 2004. 07. 29. 12:10

Pannonflax  

Tud valaki arról valamit, hogy a Pannonlfax perben állna a Betonútépítő Rt-vel? Valami közelgő tárgyalásról hallottam egy pletykát...
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Törölt felhasználó 2005. 12. 12. 14:50
Előzmény: törölt hozzászólás
#2660
FELADOM

(a NAGY pénzt egyszerűbb kiszívni a cégből - mint a PITI kis illikvid szarral játszani a tőzsdének nevezett homokozóban - a NAGY pénzhez képest PICI bizonytalan árfolyamnyereségért illikvid kis geyával bibelődni pár tíz millióért - ahol vevő is kell a hülyeséghez)

FELADTAM
Törölt felhasználó 2005. 12. 12. 14:45
Törölt hozzászólás
#2659
prfecó 2005. 12. 12. 14:45
#2658
Nem , de lemegyek , mert szeretem a libamájas , kaviáros hidegtálakat és utána az ingyen dínom-dánomot. Hiszen annak a kisbüföktetővel , akivel igy kibasznak évnte egyszer fizethetik a közgyűlési költségeit.

Egyébként most jelent meg Tebész hivatalos álláspontja a PSZÁF -fel kapcsolatban.
Törölt felhasználó 2005. 12. 12. 14:41
Előzmény: #2656  prfecó
#2657
nagy, nagy ,nagy..... folytathatom?

....lópenis az anus- ba.

A kisbüfiébe - nyilvánosan a közgyűlésen. Te ismered ezeket FECÓ , vettél már részt ilyen közgyűléses PARASZTVAKÍTÁSON. :o)

prfecó 2005. 12. 12. 14:38
#2656
Na de Arp, az illető managment tagok a törvény szerint elszámolnak a kisbüföktetőkkel. Még az is lehet , hogy kávét és szendvicseket adnak a közgyülése, az üditő mellé.Hiszen szoros a költségvetési fegyelem , mert alacsony a nyereség. Majd jövőre lesz , nagy, nagy ,nagy.....

Kiskoru , mik az új hirekl?

matgab 2005. 12. 12. 14:26
Előzmény: #2654  Törölt felhasználó
#2655
Hát erről lemaradtam... nem volt cash...
Törölt felhasználó 2005. 12. 12. 14:22
Előzmény: #2653  oszlopos
#2654
OSZLPOS

Akkor kapsz egy talicska mozijegyet - csak ne perezz már!

A NAGY EGYSZERI LÓVÉK A CÉGEKBEN AZ ÍRÁNYÍTÓ PAKETT TULAJDONOSAINAK ÉS MANAGEMENTJÉNEK NYIT MEG HOZZÁFÉRÉS LEHETŐSÉGET.

NEM MÁSNAK - HOGY ÍRJAM LE VILÁGOSABBAN. NEKED KISBÜFINEK LÓTÚRÓ A HÁTSÓDBA, HA KAPSZ A RÉSZVÉNYEDRE OSZTALÉKOT AZ EGYSZERI TÉTELBŐL AZT DÍJAZHATOD ÉS ÁRAZHATOD - MÁST NEM ÁRAZHATSZ - TILOS!.

DE AZT NEM DÍJAZHATOD, HOGY AZ EGYSZERI TÉTELT AZ EGYSZERI MANAGEMENT AZ EGYSZERI EGYSEJTŰ KIBÜFIK MEGKÉRDEZÉSE NÉLKÜL ÖNÁLLÓAN FEL FOGJA HASZNÁLNI EGY ÁTLÁTHATATLAN CÉGBEN. GOT IT????????
oszlopos 2005. 12. 12. 14:03
Előzmény: #2652  Törölt felhasználó
#2653
ARP: nem szeretem a sört:) nem engem kell, izgasson, hanem egy nagycápát. Mikor papíron mondjuk már 3000 Ft-ot ér a cég, akkor jön majd egyí brigád, mint a pplastnál, és szépen kikaparják maguknak, meg egy kicsit nekünk is a gesztenyét. ha a per nem lesz megnyerve, erre nem kell számítani.

nem kiskorú volt.

Törölt felhasználó 2005. 12. 12. 13:08
Előzmény: #2651  oszlopos
#2652
A lelkes és alapos beíró Kiskorú volt.

Lelkesedést és alaposságot hozott, árfolyamemelkedést viszont nem, mert alapjaiban hibázott az egész per-tétele.
(lásd kettővel előbbi beírás)

Hány láda sört fizessek, hogy elhidd végre az egyszeri tételek jelentéktelenségét kisbefektetői szempontból?
oszlopos 2005. 12. 12. 13:00
Előzmény: #2650  Törölt felhasználó
#2651
még azt megértem, hogy mondjuk 700-ig visszapattan. de utána? Mire emelkedne? Már csak a hírekre. Volt itt egy nagyon lelkes és alapos beíró, aki a genfi bíróság oldaláról szedegette le az ítéleteket. mi a pontos címe az oldalnak. Mikor nézted utoljára?
Törölt felhasználó 2005. 12. 12. 12:16
Előzmény: #2649  Törölt felhasználó
#2650
Lehet, hogy innen már lassan fel?
Törölt felhasználó 2005. 12. 12. 08:29
Előzmény: #2646  Törölt felhasználó
#2649
Nekem iknkább MOMENTUMTRADER tollseprűgyára tetszik :o)

"Van egy per amely vagy nagyon sokat fog érni, vagy semennyit,"

Annyiszor lírtam már itt is és máshol is, de megint leírom:

1.annyit ér a per a kisrészvényesnek, amennyit kiosztanak majd a megítélt összegből neki részvényenként osztalékba. (helyzet)

2. attól, hogy egy egyszeri tétel bekerül a cégbe, attól még nem nő autómatikusan a részvényesi érték (helyzet)

3. nincsenek olyan jelek a pflaxnál, hogy a részvényesi érték növelése lenne a cél (nincs rá transzparens működés és erőteljes hitvallás a cégnél)
prfecó 2005. 12. 11. 20:38
#2648
Igaz bizony....
Törölt felhasználó 2005. 12. 11. 20:32
Előzmény: #2646  Törölt felhasználó
#2647
Igazad van miert!?
Törölt felhasználó 2005. 12. 11. 19:17
Előzmény: #2644  Törölt felhasználó
#2646
"De mi van akkor ha pont bejön egy kínai tollseprűgyár vagy kereskedő és ledömpinel a sárga földig"

Tudod itt azért egy kicsit másról szól ez a történet! Van egy per amely vagy nagyon sokat fog érni, vagy semennyit, ennek a pernek már rég véget kellett volna érnie....mindenesetre az, hogy az elmúlt egy év alatt a spekik összegyűjtött tételeit két hét alatt kihúzták, az figyelmeztető jel lehet. Ha pedig bejön az, hogy tényleg ez volt az utolsó fázis, joggal merülhet fel bárkiben (nemcsak a likvidáltak körében) hogy bizony itt valakiket megintcsak megszopattak méghozzá nem is kicsit.
Törölt felhasználó 2005. 12. 11. 17:49
Előzmény: #2644  Törölt felhasználó
#2645
bocsi mostmár lehet venni qrva sokat hogy mert én is vettem és jól jönne egy 30-50% nyerő :)))
Törölt felhasználó 2005. 12. 11. 17:47
Előzmény: #2642  Törölt felhasználó
#2644
Így van ARP ahogy mondod, alacsony likviditás+nagy kockázat= nagyon nagy kockázat.
Meg lehet nézni az USA piacokat minden nap van egy ilynen történet.
Az egész az emberi mohóságból indult a bull is meg a bear is.
Aki ezt a mega pozit bevállalta annak tudnia kellett, hogy mi a kockázat, vagy majd feljelentést tesz, hogy volt gey nagyon jó bennfentes infója de nem tudott vele keresni mert a mocskos csalók kiszopatták?
Ilyen alapon kérhetek én is kölcsön száz millát, hoyg vegyek belőle tollseprűt azzal, hoyg majd nagy haszonnal eladom. De mi van akkor ha pont bejön egy kínai tollseprűgyár vagy kereskedő és ledömpinel a sárga földig. Felkeresem juszt lacit vagy pókembert? He?
Talán esetleg lehet, hogy nem kéne megvenni a napi átlagos forgalom hatvanszorosát tőkeáttétellel???

prfecó 2005. 12. 11. 10:03
#2643
Minden normális országban a tőzsde felügyelet guvadt szemmel figyeli az eseményeket és keményen megregulázz. Nálunk fordítva volt eddeig, a PSZÁF volt vezetőjét regulázták meg baseboll ütőkkel.
Tegnap a PSZÁF a Zala, és Brau ügyekben egyértelmüen a nem egyértelmü jogszabályokra hivatkozva közölte, ők csak a fizetésüket teszik el, de atöbbi " a kisrészvényese" őket nem nagyon érdekli.
Kiváncsi vagyok miután kiborul pl. a Rába , Pflax utána 1 hónappal mit fognak mondani.
Azért arra is kiváncsi vagyok a MÁV Biztositó biztositási kárigazgatója, milyen PSZÁF engedéllyel rendelkezik, hiszen különböző MÁV cégeknél hol mint vezérigazgató, hol ügyvezető, hol megbizott pénzügyi fővezér és sorolni lehet nagyon sok milliárd forintot vett ki a MÁV cassajából. Nem baj , most majd több tízezer ügyfél pénze Tőle függ. Képzeljétek a garanciát a MÁV zRT vállalja a cégért és mindenhol minden engedély tökéletes???. Hajrá elvtársak , bátran lopjunk, raboljunk. továbbra is .Még 1 év és mindenki tönkremehet, de Leiszt. ujabbakat fogott( ő vette meg az Bp. Airport földterületét is).
De nem sirok mindent leshortolok és várok.és dagad a buksza, a BUX meg megy le.
Törölt felhasználó 2005. 12. 11. 08:37
Előzmény: #2639  oszlopos
#2642
Ilyenkor látszik milyen összefüggés van az :

1 ALACSONY LIKVIDITÁS
2 ÉS A FOKOZOTT KOCKÁZAT

között.
Törölt felhasználó 2005. 12. 10. 19:03
Előzmény: #2639  oszlopos
#2641
Valóban kezd kicsit érdekes lenni, akár még a hűtlen kezelés, vagy csalás gyanúja is felmerülhet azokban akiket likvidáltak lévén úgy tudom, hogy az eladó cég és a vevő cég között szálak bizonyíthatóan összefonódnak, tehát akár nem lehet kizárni azt sem, hogy mindez egyfajta szándékosság alapján történik. De ez csak abban az esetben lehet esetleg a fentiek alapján perre vinni, ha pernyerés lesz és a papír árfolyama elmenne arra a szintre, amire már lassan egy éve várjuk az árfolyamot. De erről nem szeretnék többet itt írni, mivel tudom, hogy a likvidált nagyok közül jónéhányan csak a történet végét várják a megteendő lépések előtt.

Topik gazda

dunacorp1
5 4 3

aktív fórumozók


friss hírek További hírek