Topiknyitó: dunacorp1 2004. 07. 29. 12:10

Pannonflax  

Tud valaki arról valamit, hogy a Pannonlfax perben állna a Betonútépítő Rt-vel? Valami közelgő tárgyalásról hallottam egy pletykát...
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
prfecó 2005. 11. 17. 13:23
#2500
Ha már felvetetted, nézdd meg MKB ma indult alapját és egy évre bontsd le.De bárhol máshol private-n,alaphoz kapcsolódóan pl.oil-alap,stb
Törölt felhasználó 2005. 11. 17. 08:57
Előzmény: #2498  prfecó
#2499
prfecó szerintem te sem tudsz egyetlen olyan magyar bankot mondani ami 12%-os kamatot fizet egy éves betét után!
prfecó 2005. 11. 17. 06:34
#2498
Véleményem szerint a pflax befektetői kapcsolat tartójához kell fordulni, aki szvsz a cég Vezérigazgató Asszonya. Az én kérdéseimre válaszolt, döntéseimet a tőzsdén keresztül lehet látni. Az árfolyam meg mindig ott áll, ahol az akkori játékosok pénzügyi vagy egyéb érdekeltségei alapján van.
a cég összehasonlithatatlan egy phyl ( hiába per mindkét esetben), de nem is egy EGIs,MOL. Spekik is nyugodtan beleszálhatnak pár milkával.Idő , pénz kitartás kérdése.
Jó vadászatot mindenkinek.
'12 % évi kamatra kockázat nélkül 1 milka felett mindenki beteheti pénzét Bankba is.
Törölt felhasználó 2005. 11. 16. 16:51
Előzmény: #2496  adam
#2497
szóval remélem látod mostmár mi a különbség puffer és tényleges eladó között......az eladó elad mert el kell adnia a puffer viszont tolja lefele maga előtt a piacot
adam 2005. 11. 16. 16:14
Előzmény: #2495  Törölt felhasználó
#2496
Én is kiszálltam elég jó áron,lassan én is vissza veszem.
Törölt felhasználó 2005. 11. 16. 15:49
Előzmény: #2494  stacstac
#2495
kiskorú, csak nem elfogyott az optimizmusod????
mindegy, újra a fedélzeten..:)))))
stacstac 2005. 11. 16. 15:44
#2494
ez szép volt...
Törölt felhasználó 2005. 11. 16. 13:49
Előzmény: #2492  Törölt felhasználó
#2493
kiskorú
Az igaz hogy engedélyt nem kaptam rá, ezért elnézést is kérek Tőle.
Kizárólag a fórum objektív mivolta és a tisztánlátás végett írtam be. Ha már eladunk vagy veszünk ne hamis infók alapján tegyük.
Azt is mondta egyébként hogy ha grafománabb lenne Ő maga írna be megcáfolni a valótlan állításokat. Úgyhogy nem hiszem hogy megharagudna érte, én csak jót akartam.
Korrekt tájékoztatást kaptam részvényesi megkeresésre. Ennyi.
Törölt felhasználó 2005. 11. 16. 13:29
Előzmény: #2489  Törölt felhasználó
#2492
pedig quest ezt az egyet legalább elhihetnéd ha mást nem is....

lipak,
vajon Váradi mit fog szólni ehhez, márminthogy ide is beírtad a vele való beszélgetésből részleteket??

stac,
mindenki tudja, hogy ennél többet ér a cég(pláne egy perrel a nyakán) viszont akinek nincs pénze fedezetre (hati, lombard) annak adnia kell ahol éppen tudja....na ezt használnálják ki éppen, ami egyébként szvsz eléggé nyilvánvaló volt, hogy nem fogják hagyni a kicsiket nyerni, hanem a vége előtt egy gyors le körrel még kiszedik a papírjaikat.
stacstac 2005. 11. 16. 13:21
#2491
üdv

én csak annyit szeretnék hozzá tenni az elöttem írókhoz hogy a flax per nélkül is egy működő cég

ha valaki egy kicsit konyít a számvitelhez akkor láthatta a féléves erki-ből is hogy tud pénzt termelni a cég

+erősödő dollár ami szintén jó neki

ha emellett még egy kis plusz pénz is beesik(per) az csak hab a tortán!

(poziból beszélek...)

jó kereskedést mindenkinek!
matgab 2005. 11. 16. 11:55
Előzmény: #2489  Törölt felhasználó
#2490
Jó hogy kiszálltam belőle 94X-en...Most így tűnik...
Törölt felhasználó 2005. 11. 16. 10:10
Előzmény: #2488  Törölt felhasználó
#2489
Engem meg a Bill Gates hívott hogy ő is olvasta a fórumot és most Pflaxot akar venni..:))))
Hagyjuk már...
Törölt felhasználó 2005. 11. 16. 10:04
Előzmény: #2487  Törölt felhasználó
#2488
Hi All!
Mindenkiben nagy a bizonytalanság, hogy vajon mi történhetett, hogy leesett az ár , és mi lehet a perrel. Bevallom én is nagyon bizonytalan voltam, ezért úgy döntöttem, hogy beszélek Váradi Ernővel, mert hitelt érdemlő választ csak Tőle tudhatok meg.
Egyrészt nem vagyok feljogosítva arra, hogy a beszélgetéssel kapcsolatban beírjak, másrészt, meg Ő sem tud és nem is mondhatna semmi konkrétumot, mert ezt tiltja is a törvény, csak olyan dolgokat írok le amelyek a fórummal kapcsolatosak, és véleményem szerint megcáfolásra szorulnak.
Bármit is tükröz az árfolyam változás, egy biztos: a perben még nincs ítélet, nem volt még végleges bírósági döntés. Aki mást mond, hazudik, vagy téved. Olyan információ sincs, hogy vesztésre állna, (az se, hogy nyerésre). A közös megegyezés lehetőségét mindaddig felejtsétek el, amíg pozitív ítélet (ha lesz ilyen, Én remélem) nem születik, de utána sem biztos. Már tényleg a vége felé jár az ügy, sokat már biztos nem kell várni.
Egyébként Váradi úr olvassa a fórumot, de be nem ír, és azt mondta, hogy bosszantja, hogy képtelenségek és valótlan állítások hangzanak el.
De nem kell annyira csak a per körül élni, mert rendkívül bizakodó az éves eredményt illetően. Azt tudjuk, hogy a papír ennél az árnál sokkal többet ér, de azt is, hogy más cégek papírjai sem árazzák be a tényleges értéket. Már a féléves számokból is jól látszik, -és ezt Ő is megerősítette-, hogy pozitív folyamatok indultak el a cégnél: Külföldi exportbővülés, nagy értékű honvédségi megrendelések, és egy esetleges ingatlan érékesítés megvalósulása (ami már elhangzott egy párszor itt a fórumon) komoly garancia az árra, még ha a per megnyerését nem is számolnánk. Lehet, hogy meg kérőjeleztek, hogy miért hiszek Neki, de anno a közgyűlésen is beszéltem vele, és az a beszélgetés is Őt igazolta, nem pedig némely itt elhangzott állítást.
Azt szögezzük le, hogy én nem szeretnék semmiféle önjelölt „guru” képében tetszelegni, az egyetlen dolog, amiért beírok, az a saját példám, mert nagy a bizonytalanság mindenkiben és ez akár hibás döntéshez, pánikhoz is vezethet. Ha annak az árfolyamnak esnie kell essen, ha emelkednie kell emelkedjen, de ne manipulatív, téves úton történjen. Én nem gondolom felétlenül azt hogy itt ilyen történt történik, csupán annyi, hogy nagyon régóta ülünk benne, és valaki(k) megunták, nem váltotta be a hozzáfűzött reményeket időtávon belül, vagy nem tudom. Vevő nincs. Miért nincs? Hát legyünk őszinték és mondjuk meg hogy azért, mert a papír kiemelt kockázatot áraz, és aki ezzel hajlandó élni, az már bevásárolt, a többi meg majd akkor akar venni, ha konkrétum van. De talán nemsokára lesz…
Törölt felhasználó 2005. 11. 15. 18:21
Előzmény: #2486  Törölt felhasználó
#2487
Valóban felettéb érdekes itt sokminden, legfőképpen az hogy hova tűntek az eddigi igehírdetők??? Elrabolták őket az UFO-k, esetleg már kiszálltak, vagy egyszerűen a fejükre koppintottak, hogy na mostmár elég ha valaki még valamit mer írni annak vége?!?!
.....
Szóval én is nagyon szeretném tudni végre, hogy mi a fene folyik itt, mert az ami tegnap meg ma is volt az több mint érdekes. Először is tök üres könyv tegnap, majd 900-on hirtelen 10K vevő, egyből kap 3,5K-t, majd kis idő múlva rányomnak még 9K-t, ezután marad 2,5K eladó 900-on ami kis idő múlva eltűnik, majd a legvégén borítás és egy csomó nagy átkötés 850-en. Ma dettó, két oldalt feláll a könyv, majd a semmiből jönnek megint a kötések először 4K utána 2*2K. Prompton csak a záróban kötnek egyébként semmi kötés nincs, az árfolyam pedig csak jön le le le, szinte valós kötések nélkül.
.....
Valaki eltudná magyarázni tehát, hogy mi a fene folyik itt (a 40K -s kötésektről már nem is beszélek) akkor amikor elvileg már a perben is döntésnek kellett volna lennie??
Törölt felhasználó 2005. 11. 15. 14:35
#2486
Nagyon érdekes azt mondták max 6 hónap. Mi lehet a háttérben talán már egyezkednek. Amugy a Betonút Rt szépen megvágta a versenyhivatal többször is kartellezés miatt összeségében milliárdokra( amiből pár 100 milliót be kellett fizetnie rögtön).
Törölt felhasználó 2005. 11. 15. 08:35
Előzmény: #2484  prfecó
#2485
Szerintetek lesz ebből a Pflax perből egyáltalán valami?
prfecó 2005. 11. 09. 17:21
#2484
Örületes forgalom volt ma, - 5 % tól + 1 % -ig minden. ??????
prfecó 2005. 11. 04. 14:05
#2483
A phyl.-ban legalább 62 db forgalom van.
prfecó 2005. 11. 02. 16:29
#2482
Mesélj ,proniferi@freemail.hu
Törölt felhasználó 2005. 11. 02. 16:18
Előzmény: #2480  prfecó
#2481
37500 db saját rv. évente át kell kötniük a cégeknek a tv szerint, nem véletlenül, jó lenne ha az ingatlanoknál is köteleznék a cégeket az évenkénti becslésre!!! tavaly nov. 4-én kötötték át 790 Ft-on most ebből keletkezett 5M virtuális nyereség a cégnél, gondolom nem örülnek neki dehát ez van....a 40K átkötés az már egészen más eset

Topik gazda

dunacorp1
5 4 3

aktív fórumozók


friss hírek További hírek