Topiknyitó: Törölt felhasználó 2006. 07. 24. 12:59

OTP részvényesek ide!  

akik otp részvénnyel kereskednek
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Törölt felhasználó 2009. 09. 27. 10:24
Előzmény: törölt hozzászólás
#370240
Ne szédits camalot!:)
A kisbüfisekről is próbáltak valami cikket kiadni hogy csökken a növekedésben a hit.Vicces volt,kérdezték a munkahelyen hogy mit nevetek akkorát,mi olyan vicces.Nem akartam elmondani:)
Csak annyit mondok,Buxot és a kifbefektetők jövőbeli nézetüket és nem hogy +1 korrelációt látnál de még -1-et sem láttam.Manipulációs adat semmi több.
De én is úgy gondolom attól függetlenül hogy hamarosan lesz korrekció de még nem jött el az a szint.
Törölt felhasználó 2009. 09. 27. 10:19
Előzmény: törölt hozzászólás
#370239
Egy kis megjegyzés,szigorúan saját véleménnyel tehát nem bevasalni rajtam a "szentirást".
Szerinted ha szűkölnek a rendelkezésre álló eszközök akkor majd a végefelé azt fogja mondani FED.Bocsi fiúk eddig tudtam segiteni több pénzem nincs.Ezt ő maguk tudják hogy füssbe megy az összes segitség ha a legvégén befejezik a segitséget.Csak kostolgatják a befektetőket.
Ingatlan és a tartós használati cikkek:"Egy adat nem adat három adat egy adat".Ha jó pár hónapig növekszik aztán csökken (felhalmozták a raktárban) az nem jelent semmit.Ha következő hónapban nem látunk növekedést akkor el lehet gondolkodni.
Bár pozitiv hogy luxus lakások ára növekedet nem kicsit,a vállalatok álltal felvett hitelek emelkedtek.Bankoknak likviditási hitel?!Annyi pénzük van hogy az nem igaz.Csak a megfelelő táptalajra várnak és ontani fogják a lét.Megint rekord értékben áll a kéthetes jegybank kötvény állomány.Még mindig megéri 8%-on csücsülni mint kiadni nagyobb kamat fejében.Érdekes.
Kicsit megnyomom az optimizmus oldalát is csak hogy ne legyen egyoldalú mérközésnek tünjön.Azon kivül amit irtam
Egy jelentős adat azért meglehetősen jóra sikerült.Méghozzá a újsegélyt kérők száma igen igen jóra sikerült.Most nem akarok belemenni hogy mit jelent ez csak egy pár szóval (jövőben táplált hit hogy nővekedni fog a termelés,termelés növekedés mert poénbol nem vesznek fel embereket és ezek nem szezonális munkások,ha nő az embereknek a fizetésük akkor nő a fizetésük és talán mernek jobban költekezni)
Németországban is gazdasági javulást észlelhetünk.
Te is néha elesel és mégis tovább mész.Bikának néha el kell esnie és kell korekció.Ez a rendje a tőzsdének,nekem ne is emelkedjen ok nélkül.Hétfőn elérhetik a 23,6 fibo szintet barátaink aztán utána vagy bedöl vagy .... .
Tobábbi szép napot mindenkinek
Törölt felhasználó 2009. 09. 27. 09:29
Előzmény: #370174  szarvasvadasz
#370238
phylaxia
Törölt felhasználó 2009. 09. 27. 08:32
Törölt hozzászólás
#370237
Törölt felhasználó 2009. 09. 27. 08:18
Törölt hozzászólás
#370236
Törölt felhasználó 2009. 09. 27. 08:12
Törölt hozzászólás
#370235
Törölt felhasználó 2009. 09. 27. 08:09
Törölt hozzászólás
#370234
Törölt felhasználó 2009. 09. 27. 01:40
Előzmény: #370232  Törölt felhasználó
#370233
Mike. No álljunk meg....ismerlek. Az itteni megnyivánulásaid beszédesek, mert szeretsz sokat írni.El sem tudod képzelni, mennyire beszédesek az itteni írások a gazdáikról.

Velem pld hatalmas bakot lőttél.Ez masszív bizonyíték sok mindenre számomra. Pld. nagyon rossz emberismerő és megfigyelő vagy. Ez meg rossz ómen a tőzsdére. Azt sem vagy képes egyelőre kifigyelni. Hamar ítélsz, hebehurgya és türelmetlen vagy. Betöretlen csikó. Büszke, de nincs még elég élettapasztalatod. Szemtelen sokszor, de ha visszaszemtelenkednek, halálosan megsértődsz. Túlérzékeny vagy. Rossz íráselemző is. Pld. aki nem egyszer, hanem már háromszor írja azt nekem : "biztos azért ilyen, mert nem kap elég szeretetet..." az azt jelenti, hogy az írója küzködik ezzel a problémával.Persze a dolog nálad látens. Hadd ne vezessem le miért. Tudom, egyedül is érzed magad nagyon. Nem sorolom. Hidd el, ismerlek. A gondolat maga az ember. Ahogy itt elbántál a magad módján egyesekkel, az nagyon aljas volt. Nem vagy jó ember jelenleg. Szerintem.

Elnéztem a sértegetéseidet, és 2-3 hónapja kb adtam egy rövid short pozi belépőt célárral, másnap nem teljesült, miket írtál nekem? Harmadnap persze teljesült.Vagy nézd meg az utolsó alkalmat, amikor szóba hoztál. Nem írtam ide (hála az égnek...) már vagy 1-2 hónapja semmit. Erre felemlegetsz engem. Olvastad hogyan? Milyen szövegkörnyezetben? Emlékszel még mit sugalltál rólam?

Mire fel kedves mike? Hát honnét veszed te azt az erkölcsi tartást, hogy így beszélj idegen emberekről? Szeretnél velem találkozni? Hogy megnézd magadnak, kire is írtál te ilyeneket? Meghívlak a Kempinskybe egy korsó sörre, vagy borra, ha azt szereted, a helyhez ragaszkodom, az időpontot megválaszthatod.
Ez kell ahhoz, hogy észheztérj? Hogy rájöjj itt mindenki hús vér ember, és előfordulhat, hogy egész más kvalitás, mint gondolod?

A magad érdekében fejezd be mások zsigeri sértegetését.Nem kötözködünk idegenekkel. Sosem tudhatod kibe kötöttél bele.

Na most kilelkiztük magunkat, úgyhogy ez a rész is rendben.Aludj jól. Szia.
Törölt felhasználó 2009. 09. 27. 01:09
Előzmény: #370231  Törölt felhasználó
#370232
Na jo. Akkor szep almokat.

Bar azert gondolkoztam most rajta hogy erre csak rajatszol vagy tenyleg komolyan irod...

Mert egy racionalis emberben rogton felmerulne a logikus kerdes hogy ha csak ennel az egy temanal maradunk hogy mibol gondolod hogy en belul nulla vagyok ha egyszer nem is ismersz?
Erted. Nem a tenyt vitatom. Mert azt gondolsz amit akarsz. Csak ugy mint mondjuk mobius elemzeseinel itt sem latom a mogottes magyarazatot. Olyan racionalis tenyeket vagy erveket amikkel vitaba lehetne szallni.

Mert igy nem vagy mas csak ovoda. Mivel vitara alkalmatlan vagy.

Ez a segitseg dolog valami fixa idea lehet ezen meg gondolkoznom kell hogy ez miert szorult beled. Majd egyszer mondd mar el mert lehet ez is regrol maradt benned amire en mar nem emlekszem es most ugy latom hogy pl vegre leirtad egy 11 honapja tortent jenetektelen dolgot en mar el is felejtettem te meg azota hordozod a begyedben a miatta erzett sertettseget. Ezt meg nem akarnam hogy hiaba pakolj magadra terheket.
Törölt felhasználó 2009. 09. 27. 01:02
Előzmény: #370229  Törölt felhasználó
#370231
Hoppá..... szóval kend mégiscsak tudja mit tettem eddig le az asztalra? Szép költeményt adtál elő. De fele sem igaz. A másik meg nem úgy , ahogy előadod. Eltekintek attól, hogy rendre megcáfoljam tényekkel. Unom. Nem szeretnék veled beszélgetni. Csak hozzád, és csak a hozzád hasonló nagyarcú, de belül nulla emberekhez viszonylok így, ahogy írod. Szerintem ezt is pontosan tudod. Nem tetszik a fizetős blog koma? Csinálj egyet magadnak. Ki tiltja meg? Unom a témát. Senki sem kíváncsi erre. Ez egy tőzsdei topik.

Menjünk aludni, és fogadd el, hogy semmire sem becsüllek és sosem segítek neked semmiben. És nem akarok veled szóbaállni sem. Soha többé.

Ez van. Ne pocsékold rám az drága idődet.
Szevasz cimbi.
Törölt felhasználó 2009. 09. 27. 00:51
Előzmény: #370214  szarvasvadasz
#370230
itthon nyitod meg es az itthoni ceg utalja ki kulfoldre
a saxo rendszere ugye daniaban van itthon csak viszonteladoi a haza brokerek

tehat kint vagy ha igy keredezed
Törölt felhasználó 2009. 09. 27. 00:47
Előzmény: #370227  Törölt felhasználó
#370229
Hmm.. voltakeppen ezt a mindketten tudjuk dolgot en mar regen elfelejtettem. Arra gondolsz amikor meg a te blgodban beszelgettunk? Nos nem ragtam be hogy nem segitettel bar nem emlekszem hogy kertem volna. Tudod tenyleg elvezem az elet minden teruleten hogy egyedul boldogulok de mindegy.
Ha kivancsi vagy ra hogy mire ragatm be akkor elmondom. Volt egy beiras a blogodban akkoriban ugy november korul talan ha jol emlekszem meg nincs egy eve. Valaki beirta hogy nem tetszik neki amit te muvelsz merthogy annyira tevedhetetlennek erzed magad meg ilyenek. Lehet hogy egy kicsit durvabb volt a hangvetel. Na es akkor te beraktad ezt a nyilt blogba es utana irtad hogy hat az ilyen is belefer de micsoda alpari bunko meg hulye primitiv az ilyen alak. Pont ugy mint most nekem. Na es akkor en erre azt irtam be neked hogy szerintem meg a tagnak igaza volt. Ha van is tudasod akkor is azt tul nagy arccal adod elo pedig meg te mondtad a legfontosabb dolog az alazat a piaccal szemben. Marpedig a piac emberekbol all. Es te nem mutatsz sem alazatot sem tiszteletet. Lehet hogy en hulye vagyok ahogy irtad de ez meg nem ok arra hogy igy viselkedj. Persze annal sokkal erosebb vagyok hogy ilyesmin megsertodjek ezert ezekre nem szogtam reagalni esetedben pl a moderatorhoz rohanni vagy ilyesmi mert nincs ra szukseg.
Kovetkezo tema az 51 massziv nick elrohanasa. Az hogy kissherceg csinalt egy normalis oldalt nyilvan magaval hozta azt hogy az ertelmesebbek elmentek mivel ott egy zart topicban jobban lehet beszelgetni. Nem miattam mentek el. Hanem azert ami ott van. Es nekem meg pont az nem hianyzik. En szeretem a szabadsagot es nem szeretem a diktaturat. Kissherceg abbol az oldalbol egy ugyanolyan ontomjenezeso seggnyalos oldalt csinalt mint te a te blogodbol. Ha valami nem ugy van ahogy neki tetszik akkor kizarja az illetot. Persze hogy jobban lehet ott beszelgetni ahova nem tud beszabaulni minden orult. Csak van egy parancsnok is akit nem szabad megbantani mert meg megsertodik es akkor fuccs az emberi jogoknak.
Na ez itt meg mas topic. Ide barki johet es barmit irhat mondjuk bizonyos keretek kozott. En ugy gondolnam hogy a hati topicbol sem uldoztem el senkit meg nem is hivtam oda senkit. Latni lehet a topic forgalman hogy jot tett neki a dolog mert korabban napi 2-3 beiras volt most meg azert van elet benne. Persze igy estenkent mondjuk masrol is szol igen. Kulturest, filmek vacsora, borok. Miert ne szolhatna errola topic kereskedesi idon kivul. A forum osszekovacsolna egy jo csapatot akik joban rosszban segitik egymast. Ez teged miert zavarna?

Nezd en turelmes vagyok veled es felolem irogathatsz rolam minden csunyat mert tudod itt szabad. Nem ugy mint a te vagy a kissherceg oldalan ahol kicsit tulteng a szemelyi kultusz.
Viszont ha tul nagy az arcod akkor ezentul is rad fogok szolni mert azt nem engedhetem hogy artatlan embereket bants meg a kirohanasaiddal. Mert amiket irtal hogy szurke unalmas emberek vanank itt akik mellett elmesz az utcan az kerlek felhaborito. Minden ember ertekes. Senkire sem mondhatsz ilyet.
Törölt felhasználó 2009. 09. 27. 00:35
Előzmény: #370227  Törölt felhasználó
#370228
"A világ egyre inkább a gonosz erők hatalmába kerül, akiknek érdeke Jézus tanításainak elferdítése és elfeledtetése! Ne feledjük, hogy az alapvető erkölcsi útmutatók nélkül az emberi élet egyre inkább az elállatiasodáshoz vezet! Döntened kell, és választanod, hogy a jót akarod-e szolgálni, vagy a rosszat! Tiszta lelkiismerettel akarsz-e élni, vagy állandó szorongással. Minden fronton támadást indítottak az igazi kereszténység ellen, sőt maga a katolikus egyház is a sátánt szolgálja! Ezen az oldalon olvashatod az én történetemet, hogy én hogyan jutottam el a megvilágosodáshoz és a lelki megbékéléshez, minden tőlünk pénzt követelő szekták nélkül! A világ csak akkor változik meg, ha mi is megváltozunk és a pénz helyett az emberi szeretetet és a megbecsülés útját választjuk! Nagy a felfordulás a világban, az emberek keresik az Utat, de sokan nem találják. Magam is sokáig kerestem a lelki nyugalmamat, mindhiába. Addig, amíg az egyén csak az önmaga boldogulását keresi, addig azt soha nem fogja megtalálni! A gyűlölködés helyett a szeretetet kell a középpontba állítani és akinek a szívében felébred a szeretet, azaz beengedi Jézust a szívébe, annak egy új életre lesz lehetősége! Egy boldogabb, szeretetteljesebb életre! "Veletek maradok a világ végezetéig!"- mondotta Jézus, és mi most már láthatjuk is, hogy jelenleg a világvégi jövendölések beigazolódni látszanak! Azonban, aki hisz őbenne, annak kenyere és víze nem fogy el! Ezt ígérte Jézus és nekünk nem szabad ebben kételkednünk!"

link
Törölt felhasználó 2009. 09. 27. 00:23
Előzmény: #370199  Törölt felhasználó
#370227
Mindketten tudjuk, hogy arra rágtál be, hogy kérdezgettél, és nekem nem tetszett - mint utólag kiderült -az akkor még visszafogott de oltári pimasz kis követelődző stílusod.Azóta nem bírsz magaddal, másokat is, de néha engem is olcsó módon provokálsz ezen a fórumon. Amióta felbukkantál ez megy. 7 hónapja? Vagy annyi se? Személyeskedésből te viszed el a pálmát. Beállsz a sorba, akárkit is kell gyalázni, veled van már a fórum tele, a te hülyeségeidet kell olvasnia itt mindenkinek , hogy mit vacsoráztál, melyik filmet akarod megnézni...kit érdekel ez koma szerinted egy otp vagy bux0912 topikban? (no meg a linkkirályét akinek egy árva önálló gondolata sincs sem elvégzett 8 elemije - Józsi a topikindító majd megmondja mi lesz az otp-vel)

Egy nárcisztikus szerencsétlen szófosó gondolattalan kis nyikhaj vagy, aki nem tisztel semmit, és senkit.Elég volt Möbius gyalázására egy véleményt írnom, máris miket művelsz ?

A te betegséged jelenlegi állapotában még kikezelhető.
Inább erre fókuszálnál.

Ugye azt is tudjuk, hogy felbukkanásod után pánikszerűen innen cca 50 masszív régi tőzsdés hanyatt homlok elmenekült egy másik fórumba, és azóta is jól elvannak ott nélküled.

Meg lehet nézni azóta hová süllyedt minden topik, ahová ez a phxmike betette a lábát. Ezt másoknak írom, mert az új nickek hülyítése is már megy itt ezerrel.De hogy már megint mennyire rád érek ...ez borzasztó...Nyomj rám édes öcsém egy moderátorost, ha mégsem, megkérek valakit, rúgjon seggbe ha az az elmebeteg ötletem támad, hogy ebbe a fórumba írok.
Törölt felhasználó 2009. 09. 27. 00:16
Előzmény: #370210  Törölt felhasználó
#370226
mester jöhetnek a linkek indulhat az összes topic lebombázása mit szólsz hozzá persze ez lenne ezzel a nickel az utolsó felvilágosító kampányunk:)

:)

elég ha mi tudjuk amit tudnunk kell

Törölt felhasználó 2009. 09. 27. 00:15
Előzmény: #370224  Törölt felhasználó
#370225
Jó éjt mindenkinek!

és türelem egymással, nem rugdossuk egymást vagy ha valakinek arra van ingerenciája az tegye meg párbaj keretében személyesen:)
Törölt felhasználó 2009. 09. 27. 00:12
Előzmény: #370222  Törölt felhasználó
#370224
persze

ezt nekem írtad
Törölt felhasználó 2009. 09. 27. 00:11
Előzmény: #370211  Törölt felhasználó
#370223
van mit behoznia möbinek

meg medvének is
azért sertepertél itt nap mint nap

próbálja bűnbe keverni az embereket
a motoros nyugdíjas :D
Törölt felhasználó 2009. 09. 27. 00:10
Előzmény: #370216  Törölt felhasználó
#370222
"az igazság felismerése borzalmas, ellene tenni pedig kevesen tudnak, mert még ha fel is ismerik az igazság mibenlétét a félelem megbénítja őket"

ezt én írtam délelőtt?

lehetne a mai nap jelmondata:)
Törölt felhasználó 2009. 09. 27. 00:09
Előzmény: #370218  Törölt felhasználó
#370221
engesztelődni kellene

Topik gazda

koi
1 1 1

aktív fórumozók