Topiknyitó: Törölt felhasználó 2006. 07. 24. 12:59

OTP részvényesek ide!  

akik otp részvénnyel kereskednek
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Törölt felhasználó 2009. 09. 17. 19:09
Előzmény: #365397  Törölt felhasználó
#365400
minek? visszajön mint most is ))
mondjam a nickjeit?
kolibri 2009. 09. 17. 19:08
Előzmény: #365396  Törölt felhasználó
#365399
nem koi vagyok!!......megvan?......ketten rohannak az erdőből.....az egyik üvölt, a másik medve:))
kolibri 2009. 09. 17. 19:07
Előzmény: #365395  Törölt felhasználó
#365398
nyugodj meg kisfiam148......sírd ki magad........aztán nagy levegő és keress egy picológust ,öntsd ki a szíved neki......a tudathasadásod egy kicsit keményebb dió lesz......nem én kezdtem a személyeskedést:))
Törölt felhasználó 2009. 09. 17. 19:05
Előzmény: #365396  Törölt felhasználó
#365397
akkor meg ki kellene tiltatni innen!!!!
Törölt felhasználó 2009. 09. 17. 19:02
Előzmény: #365395  Törölt felhasználó
#365396
KOI nem tőzsdézik )) csak személyeskedni jár ide
Törölt felhasználó 2009. 09. 17. 18:55
Előzmény: #365394  Törölt felhasználó
#365395
de érted... mi a f@szt foglalkozik velem, vagy akárki mással?! tőzsdézzen inkább, én soha nem foglalkozok másokkal, főleg nem személyeskedek....
Törölt felhasználó 2009. 09. 17. 18:35
Előzmény: #365393  Törölt felhasználó
#365394
A már 2 éve ilyen .....meg a tarcsi nickjei )))
Törölt felhasználó 2009. 09. 17. 18:23
Előzmény: #365375  kolibri
#365393
figyelj már ocsike! a te memóriád szelektív! én azt is írtam, hogy mérnök vagyok, tervezőirodám is van és én magam tervezéssel foglalkozok, nem ilyen szánalmas, mással kótekedő pitiáner "emberkékkel"....
ha a személyeskedésben éled ki magad, akkor nálad nem kis bajok vannak.......
BullishVik
BullishVik 2009. 09. 17. 18:13
Előzmény: #365387  kolibri
#365392
:)
Ellentétben a te hasznos megjegyzéseid nélkülözhetetlenek itt a fórumon.
Csak kérdés kinek:)

Mert ti brókerek ugye összetartotok:) Az a lényeg hogy longban riogatni, shortban bátorítani kell.

Egyedül így dobálja a nyáj a részvényeket, hogy aztán nektek minél nagyobb legyen a jutalék:)
Szépen is néznénk ki, ha a tőzsdézők egésze egy irányt várna, és ráadásul az összes ember, aki hangot ad véleményének, egy irányt harsogna. Akkor hol maradnának a busásan jövedelmező tranzakciós díjak? Na?

Persze megértem én, a reálgazdasági események korántsem felhőtlenek, még akár esés is elképzelhető a közeljövőben, de a tőzsde nem mindig a jelen gazdasági helyzetet tükrözi.
Hogy Kostolanyit idézzek:
"Olyan a helyzet, mint amikor az ember kutyát sétáltat. Az ember reprezentálja a gazdaságot, a kutya meg a tőzsdét. Amíg az ember el nem éri a célját, a kutya számtalanszor elémegy vagy esetleg mögé, de mindenképpen oda fog jutni, ahova a gazda megy, akárhogy is próbál ellenkezni."
Elnézést, ha egy kicsit pongyola a megfogalmazás, most így jutott eszembe.

Ha meg azért írogatsz, mert jót akarsz- amit lássuk be sokan erősen kétlenek- akkor hívd fel az emberek figyelmét legalább arra, hogy milyen távon is vársz esést!!!!!!, mert ez így felelőtlenség.

Sok ember azért jön ide, hogy ha lehet, ha száz hozzászólásból is, de csípjen egy darabka információt, hogy előrébb lépjen, többet tudjon, tudja hol tegyen szert olyan információra, ami esetleg a hasznára válhat.
Az ilyen fórumoknak tulajdonképpen ez az elsődleges célja, legyen az informatikai, egészségügyi, vagy éppen tőzsdés.
BullishVik
BullishVik 2009. 09. 17. 18:13
Előzmény: #365387  kolibri
#365391
:)
Ellentétben a te hasznos megjegyzéseid nélkülözhetetlenek itt a fórumon.
Csak kérdés kinek:)

Mert ti brókerek ugye összetartotok:) Az a lényeg hogy longban riogatni, shortban bátorítani kell.

Egyedül így dobálja a nyáj a részvényeket, hogy aztán nektek minél nagyobb legyen a jutalék:)
Szépen is néznénk ki, ha a tőzsdézők egésze egy irányt várna, és ráadásul az összes ember, aki hangot ad véleményének, egy irányt harsogna. Akkor hol maradnának a busásan jövedelmező tranzakciós díjak? Na?

Persze megértem én, a reálgazdasági események korántsem felhőtlenek, még akár esés is elképzelhető a közeljövőben, de a tőzsde nem mindig a jelen gazdasági helyzetet tükrözi.
Hogy Kostolanyit idézzek:
"Olyan a helyzet, mint amikor az ember kutyát sétáltat. Az ember reprezentálja a gazdaságot, a kutya meg a tőzsdét. Amíg az ember el nem éri a célját, a kutya számtalanszor elémegy vagy esetleg mögé, de mindenképpen oda fog jutni, ahova a gazda megy, akárhogy is próbál ellenkezni."
Elnézést, ha egy kicsit pongyola a megfogalmazás, most így jutott eszembe.

Ha meg azért írogatsz, mert jót akarsz- amit lássuk be sokan erősen kétlenek- akkor hívd fel az emberek figyelmét legalább arra, hogy milyen távon is vársz esést!!!!!!, mert ez így felelőtlenség.

Sok ember azért jön ide, hogy ha lehet, ha száz hozzászólásból is, de csípjen egy darabka információt, hogy előrébb lépjen, többet tudjon, tudja hol tegyen szert olyan információra, ami esetleg a hasznára válhat.
Az ilyen fórumoknak tulajdonképpen ez az elsődleges célja, legyen az informatikai, egészségügyi, vagy éppen tőzsdés.
BullishVik
BullishVik 2009. 09. 17. 18:13
Előzmény: #365387  kolibri
#365390
:)
Ellentétben a te hasznos megjegyzéseid nélkülözhetetlenek itt a fórumon.
Csak kérdés kinek:)

Mert ti brókerek ugye összetartotok:) Az a lényeg hogy longban riogatni, shortban bátorítani kell.

Egyedül így dobálja a nyáj a részvényeket, hogy aztán nektek minél nagyobb legyen a jutalék:)
Szépen is néznénk ki, ha a tőzsdézők egésze egy irányt várna, és ráadásul az összes ember, aki hangot ad véleményének, egy irányt harsogna. Akkor hol maradnának a busásan jövedelmező tranzakciós díjak? Na?

Persze megértem én, a reálgazdasági események korántsem felhőtlenek, még akár esés is elképzelhető a közeljövőben, de a tőzsde nem mindig a jelen gazdasági helyzetet tükrözi.
Hogy Kostolanyit idézzek:
"Olyan a helyzet, mint amikor az ember kutyát sétáltat. Az ember reprezentálja a gazdaságot, a kutya meg a tőzsdét. Amíg az ember el nem éri a célját, a kutya számtalanszor elémegy vagy esetleg mögé, de mindenképpen oda fog jutni, ahova a gazda megy, akárhogy is próbál ellenkezni."
Elnézést, ha egy kicsit pongyola a megfogalmazás, most így jutott eszembe.

Ha meg azért írogatsz, mert jót akarsz- amit lássuk be sokan erősen kétlenek- akkor hívd fel az emberek figyelmét legalább arra, hogy milyen távon is vársz esést!!!!!!, mert ez így felelőtlenség.

Sok ember azért jön ide, hogy ha lehet, ha száz hozzászólásból is, de csípjen egy darabka információt, hogy előrébb lépjen, többet tudjon, tudja hol tegyen szert olyan információra, ami esetleg a hasznára válhat.
Az ilyen fórumoknak tulajdonképpen ez az elsődleges célja, legyen az informatikai, egészségügyi, vagy éppen tőzsdés.
Törölt felhasználó 2009. 09. 17. 18:09
Előzmény: #365375  kolibri
#365389
Lehet akár éveken át úgy tőzsdézni,hogy nem kell adót fizetni. Igaz, amíg nem kell adót fizetnie addig ,tuti kezdő. Mint én.
Törölt felhasználó 2009. 09. 17. 17:53
Előzmény: #365385  asapnet
#365388
Jah...de nem gondolta komolyan szerintem...a mai nap jó volt...holnap már nagyon nem is érdekel...;) 6000 nem lesz az a lényeg:) holnap reggel meglátjuk merre...ha lesz is emelkedés nem várok sokat tőle már... lefele esélyesebb lesz holnap. Már amúgy is unalmas állandóan felfele menni...semmi értelme... holnap mostmár ti is realizáljatok hogy tudjunk venni megint ;) Amúgy az hogy 4000 lesz-e még...? Valahol egyszer komolyan le kérne törni az árfolyamot...5000 alatt valahol... 4900-4800 között első körben aztán 4500-nál.... Mindenesetre esni könnyebben tudd az árfolyam mint menetelni felfele;) meglátjuk... Viszont ott van, hogy mindenki bizakodó már stb...amíg nem változik alapvetően a hangulat nem fogunk beesni semerre... Lassan kirajzolódik hogy ez az egész márciustól ezidáig tartó időszak a "nagy esés" korrekciója...ha pedig így van akkor várhatjuk 6000 fölé... És hát most már a "4000 is olcsó" lenne, tehát lefele nehéz lesz most menni mert megvesszük... Szerintem ez az egész egy speciális helyzet most a tőzsdén....mondhatjuk hogy újrakezdtük az egészet március óta... Aztán majd beáll OTI 7-8 ezer környékére és akkor már válságról se beszélünk... lehet fibózni stb;) akkor talán már több értelme lesz:)...
kolibri 2009. 09. 17. 17:48
Előzmény: #365386  BullishVik
#365387
psssszzztt!!!........vikike!.....zörögsz mint egy csokis papír!.......te írtad, hogy ritkán írsz.......most se kellett volna:))
BullishVik
BullishVik 2009. 09. 17. 17:38
Előzmény: #365382  kolibri
#365386
Szép kis magyar nóta.

Igazad van, ha jobban átgondolom, egyáltalán nem sajnállak.
De amit teszel az szánalmas:)
asapnet
asapnet 2009. 09. 17. 17:35
Előzmény: #365381  Törölt felhasználó
#365385
hát mindenesetre fibo szintekre nem gondolva érdekes módon ahonnan először shortoltam ma, 5440 az nálad egy felső fibó, ahol meg zártam 5360-as átlag meg egy másik fibó.

Én nem használok ilyent, de ahogy a fibókat használni akarod nem mindennapi :)

Sok sikert hozzá.
Törölt felhasználó 2009. 09. 17. 17:30
Előzmény: #365381  Törölt felhasználó
#365384
:)
sok "szerencset"!
Törölt felhasználó 2009. 09. 17. 17:24
Előzmény: #365380  BullishVik
#365383
a stílus maga az ember....

azt hiszem, ez ebben az esetben is önmagáért beszél...

valszeg mindenki tudja és érti, kinek lett címezve...

:))))
kolibri 2009. 09. 17. 17:18
Előzmény: #365380  BullishVik
#365382
Törölt felhasználó 2009. 09. 17. 17:13
Előzmény: #365377  Törölt felhasználó
#365381
gyerekek, ehhez nem kell kommentár
holnap beindítom a fibo nagykereskedést

csak a reggeli nyitó érték kell hozzá majd és berakja oda a progi a fibo sávokat

stoppos eladás valamelyik magasabb fibo szinten és stoppos vétel valamelyik alacsonyabb fibo szinten

akármerre is hulámzik az OTI valamelyik bejön, vagy a short vagy a long

először egy kisebb pakkal kipróbálom
a gond védőstoppal lehet, de azt hiszem lehet sms-riasztást kérni, ha elér egy szintet az árfolyam.
nagyon jó, nem kell gép előtt lennem és nem kell méregdrága brokit fizetnem

no comment - fibo az isten, korlátok közé szorítja az OTI-t
link

Topik gazda

koi
1 1 1

aktív fórumozók