Topiknyitó: Frololo 2022. 04. 23. 16:01

OTP BBQ  

OTP: Országos Takarék Pénztár.
Barbecue: füstön sütés lassú tűzön. (Definíció a nyárspolgár weboldalról.)
E fórum arra hivatott, hogy az OTP részvénnyel rendelkező, keményfejű, árfolyam-emelkedésre spekuláló befektetők (szuperlongosok, szuperlongerek) otthonául szolgáljon.
Az Anyafórum ("OTP részvényesek ide!") szinte olvashatatlan a rengeteg hozzászólás miatt, melyek nagyrésze pillanatnyi észrevétel közlése az árfolyamról.
Az OTP BBQ pont az ellenkezője az Anyafórumnak.
E fórumba év/hónap/hét szerinti bontásban értékelők kerülnek, valamint év/hónap/hét szerinti bontásban spekulációk.
BBQ, mert a részvények lassan készülnek el, a füst pedig a bizonytalan gazdasági környezetre utal.
Szabad sajtóból tájékozódunk, nem ijedünk meg a saját árnyékunktól, húszezer forintos célárig meg nem állunk.
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
dniel
dniel 2022. 06. 07. 07:02
Előzmény: #837  Capi77
#840
Szijja osszes kerdesre valaszolok munka utan ha gephez jutok. 
Capi77
Capi77 2022. 06. 07. 06:55
Előzmény: #835  dniel
#839
még egy apró észrevétel, -megjegyzés.  Visszamenőleg most megnéztem "engedelmeddel"  és látom elég aktív vagy a fórumokon, sok időt tudsz ezzel foglalkozni ami  nagyon szuper!  Szerintem sokunknak nincs ennyi ideje! Család, vállalkozás élet utazás stb. Ha megnézed, most is a hosszú hétvége alatt fórum társaink is keveset voltak fenn. Nekem nincs annyi energiám, hogy mindent el tudjak olvasni és reagáljak is rá. Sokan vannak így szerintem...... 
Capi77
Capi77 2022. 06. 07. 06:43
#838
A mai nap fő eseménye "Richter osztalék rally"     Június 07.-ig lehet pappert venni osztalékért! Osztalék mértéke 225 helyi dunakavics HUF. 
Capi77
Capi77 2022. 06. 07. 06:39
Előzmény: #835  dniel
#837
Jó Reggelt Mindenkinek! 
Tetszik az ötleted driel, mert igen a jelenlegi fórumokon nagyon sok, és felesleges információ inkább beszélgetések zajlanak. Dectum ötlete jó, amely szerint meghívásos alapon lehetne tagokat felvenni a csoportba.  Jelenleg "én" ezt úgy kezelem ha látok valakitől feltenni egy számomra fontos információt akkor lementem egy mappába, amit később elő tudok venni, akár grafikont akár magyarázatot, vagy leírást. Utólag már nem tudom szinte sosem kikeresni, mert a fórumok keresői nem alkalmasak erre, meg nem biztos hogy emlékszem kis is rakta fel. pl. kb. 2 hétig volt fenn egy fórumozó barnabas név alatt... megosztott nagyon sok jó dolgot, aztán eltünt  úgy ahogy érkezett :) próbáltam keresni azóta hátha más fórumon felbukkan , nem talaátam meg.  
Viszont felmerülnek számtalan kérdések: 
- kiket keresnél meg , Te hívnád meg őket, vagy bárki jelnetkezhet
- a tagoktól milyen elvárásaid lennének?
- mit kell hogy tegyenek azért hogy használhassák az oldalt?
- a tagok szakmai  és tudásszintje különböző, hogyan lehet,- és kell -e ezt kezelni?
- elfogadják -e egymást a Tagok?
- amit a tagok megosztanak, valaki cenzurázza, vagy hitelességet elenőrzi?   akár hír információ stb.
- csak magyar tőzsde, vagy nemzetközi is?
- hogyan lehet szelektálni  a beérkező  információkat? 
stb...
De az alap elképzelést jó, és támogatom. Feltéve ha érdekel a véleményem :)
Frololo
Frololo 2022. 06. 06. 23:59
Előzmény: #835  dniel
#836
Mint egy kényelmes lábbeli.
dniel
dniel 2022. 06. 06. 12:12
Előzmény: #834  dniel
#835
Na lehet csak aludni kellet rá egyett mert megtaláltam a megfelelő template-et végre:
https://blog-coupons-soratemplates.blogspot.com/ itt nézhető meg.
Elkezdem a gyomírtást és a fordítást
dniel
dniel 2022. 06. 06. 10:05
Előzmény: #833  Frololo
#834
Jelenleg a neven gondolkodom... kozbe a a neten fellelheto templateket is bongeszgetem van piszok sok van amivel szet esik az oldal van ami csili vili szep de tele van szorva szemettel, tobb ezer sorosak a templatek a vegsot majd le is kel forditani stb szoval nem megy pikk pakk..  az alap sablonok nagyon gyengek. Tegnap 3 oran keresztul ezzel foglalkoztam kb 20at probaltam ki soknak a licensze se egyertelmu mert aruljak 5 helyen is es a credit reszben nincs egyertelmu copy right se semmi szoval lehet lopni fogok egyett ha elfogy a turelmem ddd
Frololo
Frololo 2022. 06. 06. 00:30
Előzmény: #832  dniel
#833
Engem érdekel és támogatom, majd nézünk akkor valamit nekem, hátha ragad rám valami. :)
dniel
dniel 2022. 06. 05. 10:43
Előzmény: #830  Dectum
#832
Szia. Ug dontottem qz oldal minden kepp el fog keszulni a celkituzeseimben le fiogom irni mi a gond a zart platformokkal. Ha masnem 2 en firkalgatunk ra velem is eloferdul h tobszor kene eloszedni ugyan azt az elemzest tehat meg akar ha egy magam maradok akkor is hasznos lesz. De több szerzövel nyilvan egy jobb hely lenne az elemző blog
Dectum 2022. 06. 05. 09:05
Előzmény: #829  zsuzsa37
#831
Naposonbsem nez ki rosszul, de tokebearamlas meg nincs igazan. Teny, h ezeken a 9000 alatti szinteken megjott a forgalom.
Dectum 2022. 06. 05. 09:03
Előzmény: #828  dniel
#830
En lehet h elsonek egy privat fb csoportot inditanek a helyetekben. Nagyon sok helyen lehet ertelmes emberek velemenyet olvasni. A hangsulyt a szuresre fektetnem. Tehat a minoseget nen azaltal javitod, hogy sok energiat fektetsz bele, hanem azaltal, h ertelmes embereket engedsz csak be...
zsuzsa37 2022. 06. 05. 07:35
#829

a múlt heti gyertyánk zöld lett,és a havi gyertya is jól mutat,január óta először látok arra esélyt,hogy június végére is zöldben zárjuk,hiszen 8600-on kezdtük a hónapot,és már minden negatív hírt beáraztunk, többszörösen is.A rés betöltése 9620-9716 között ezt meg is tudná technikailag is erősíteni,pozitív irányba.
8800 továbbra is kulcsfontossággal bír rövid távon.Amíg nem zárunk alatta,maradok optimista.
dniel
dniel 2022. 06. 04. 20:28
#828
Andráson kívűl senki semmit nem kommentálna? Mi mar felvettük a kapcsolatot mar ötletelünk, komolyak a szandékaim ha ketsegeitek lennenek ez ügyben. Valoszinu megcsinalom az oldalt par menu ponttal celkituzes, iranyelvek, jogi nyilatkozat es utana szeretnem megosztani. Max elkezdjuk 2en azt bukok 1500 ftot max ha nem lesz senki vevo az otletre ami sztem nagyban elore vinné az elemzesek hasznosaggat abban a formaban amit ki gondoltam. Remelem kaphato lesz meg par ember a projektre mert nagyon vagyom a elemzesek bongeszesere amik valoban fuggetlenek es egyedi latas modot tukroznek. 
dniel
dniel 2022. 06. 04. 11:38
#827
találtam egy nevet végre ami nem foglalt magyarul nem tudtam mert az foglalt volt igy a varázsgömb helyett a magicball.hu regisztrálható lenne... az oldal címe megy igy hangozhatna: Magicball - Kisbefektetők és traderek közösségi elemző blogja
dniel
dniel 2022. 06. 04. 11:07
Előzmény: törölt hozzászólás
#826
igen a túlbuzgásnak vannak veszélyei, most próbálok egy blogot csinálni h megnézzem milyen lehetőségek vannak kategorizálásra de sztem biztos lesz olyan, hogy névre, dátumra stbre lehessen szűrni mert a blogoknak pont az archiválás a lényege... Amit írsz arra én is gondoltam... de a statikus részt azt ki fogja vállani? ha Te nekem az is jo mondjuk mert amig mondjuk nincs kész az anyag addig rejtve is lehet tehát idö van csinálni ha valakinek van kedve ereje erre. én még gondoltam olyanra is h ugy nevezett blogmarkok is lehetnének egy kis sávban ahova be lehet tenni más forrásokat amit máshol olvas az ember akkor be linkeli ugy mond egy blogmark szekcioba egy mondatos össze foglalóval ez egy nagyon hasznos funkció egyébként máshol ez is nagyon müködött a tartalom gyártás mellet... A blogger még korlátozhat is, úgy h még át kel néznem mik a lehetőségek mert a kényelmes üzemeltetés korlátokkal jár... Tudok programozni de én pl azért választanék szolgáltatót mert, csak a tartalomra kel koncentrálni... tehát mindenféle funkciokat biztos nem lehet bele pakolni a dologba meg nem is kel. cserébe pikk pakk megy és csak a 1-2 ezres domain név fentartás évente a költség ai semmi... Pár dolgot biztos lehet hekkelni az oldalra pl ezt a blog markot majd szeretném azé bele szönni erre sztem lesz lehetöség... ki alakul minden idővel ha az igény megvan rá egyébként és van olvaso közönség... itt sztem sokan olvasnák az elemzéseket majd a vissza jelzések alapján kel menni ezért elsöre csak a lényeget kel megoldani... hogy a tudás ne vesszen el az elemzést lehessen követni vissza nézni mindig ott legyen és a gondolat ami szülte fent maradjon mert abbol ki lehet szűrni a tudást. Aztán majd a tömeg eldönti mit látna még szivesen. ird le te hogy gondolod ezt a statikus dolgot rkaidniel kukac gmail pont com a cimem. én is majd meg akarok fogalmazni egy felhívást késöbb de egyenlöre probálok egy olyan nevet találni a blognak ami nem foglalt még... nem egyszerü DDDD tipeke erre is jöhetnek kell egy név ami megjelenik az oldalon, és jo lenne ha ez harmonizálna a domain névvel is... tehát annak se lehet foglaltnak lennija... Pl elösször azt akartam az oldal cime legyen: Trendline - Kisbefektetők, traderek elemző blogja, de a trendline.blogspot.com és az összes aldomain foglalt .hu .org minden DD 
Törölt felhasználó 2022. 06. 04. 10:31
Törölt hozzászólás
#825
dniel
dniel 2022. 06. 04. 10:00
Előzmény: törölt hozzászólás
#824
Ez nagyon jo.
A wiki felulet nem tudom lenne e ertelme mert ugye ott az elemzeskozpont tudas anyaga nos azzal nehezz lenne versenyezni es lehet nem tudna vegig se menni a projekt mert elhalna ut kozben... sajnos sok ilyet lattam mar vak vaganyra futni en a wikit ezert meg se probalnam... hold blog hoz hassonlo lenne az elkepzelesem... ahhol vannak elemzok akik posztolgatnak neha... fundas, technikai stb.... akar par sorosban mint pl randomnal vagy akar regenyt is lehet irni. Szabaly sztem nem lesz athagva hiszen nem lehet regisztralni. Ha te azt mondod vallalnal ilyen szerepet h elemzest meg latasokat postba ontened es meg itt paran azt mondjak h te jo lennel szerkesztonek akkor szerkeszto leszel azt ennyi... ez csak egy kisbefektetok altal kezelt elemzöi blog... lazabban lehet venni. Vagy milyen szabalyokra gondoltal? 
Törölt felhasználó 2022. 06. 04. 08:34
Törölt hozzászólás
#823
dniel
dniel 2022. 06. 04. 00:07
Előzmény: #821  dniel
#822
Az ötletemre meg remélem még érkezik több hozzá szolás is én szeretném h legyen egy ilyen elemzös dolog és ne vesszenek el az anyagok a sülyesztöben de ehhez kb egy tucat ember kéne akinek kedve is lenne néha irni egy elemzést, én OTP topikon kivül nem igen szoktam lenni sose szoktam minden felé mászkálni általába választok magamnak egy csoportot és azon belül el szoktam lenni.... nyilván amire gondolok nem otp meg magyar piac specifikus. igy biztos akadna a forumon pár ember de nem ismerek senkit ezért lenne jo beszélgetni a dologrol itt és aztán valahogy ki terjeszteni a koncepciot más bandák körében. a lényeg h legyen közös ismerös... pl akit te ismersz h jo, vagy zsuzsa ismeri vagy lily, én bizom az itélö képességetekben. ha még részt is vennétek benne az meg külön ö9röm lenne.. ott nemfogok ilyen rondán irni egyébként ha fogo is sztem heti egy chart kb vagy 2 tömören. mások szakértelmére jobban számitok )
dniel
dniel 2022. 06. 03. 23:59
Előzmény: #820  Frololo
#821
erröl hallotam valamit de nem tudom miért konkrétan. sokan nem kedvelik azt észre vettem... engem is ki tiltottak egyszer véleményem szerint csak azért mert azt hitték orbánista vagyok és csak baloldaliak áltak belém de nemtudták h én igazábol mind a két oldalra magasrol szarok :) 

Topik gazda

Frololo
Frololo
3 1 5

aktív fórumozók


friss hírek További hírek