Topiknyitó: ________ 2012. 10. 18. 19:39

ORBÁN TAKARODJ !!!  

Ez a topik azoknak a jóérzésű, jóravaló, szorgalmas magyar embereknek jött létre, akik megunták az elmúlt két év:

- gazdasági barkácsolását

- a kormány / FIDESZ folyamatos hazugságait

- a magyarok, európaiak, EU, IMF, befektetők folyamatos lekezelő HÜLYÉNEK nézését

- gazdasági visszaesést

- korlátozott szólásszabadságát

- magyaroknak fél-ázsiainak minősítését

- az ellenség nélküli szabadságharcát

- Orbán Viktor magyarok nevében történő nyilatkozatait

- stb......



magyarul ma már nyíltan ki meri mondani, hogy



ORBÁN TAKARODJ!!!!!
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Sehmet
Sehmet 2023. 03. 02. 10:37
Előzmény: #96657  Törölt felhasználó
#96660
Bár csak tőled is láthatnék minden állításodnál egy, viszonylag objektív megközelítésű cikket! De itt van, amit kértél:
https://index.hu/belfold/2023/02/04/momentum-donath-anna-ellenzek-osszefogas-onkormanyzati-valasztas-ep-valasztas/
Sehmet
Sehmet 2023. 03. 02. 10:34
Előzmény: #96654  signal2
#96659
Ahogyan az előbb írtam, ez a módszer biztos bukta az ellenzék részéről. A választások előtt a Fidesz aktivistái minden lakásba bekopognak, beszélgetnek, stb. Legalább kétszer. Nálunk is voltak, bár minket nem kellett meggyőzni.És még egy nagyon fontos dolog, ami felett folyamatosan átsiklik az ellenzék. A nemzeti érzés. Nem tudom tudod-e, hogy a második világháborúban, amikor Sztálin látta, hogy baj van a katonák motiváltságával, az ateista, kommunista ideológia helyett kinyittatta a templomok kapuit, visszahozta a pópákat és visszahozta a cári típusú egyenruhákat és rendfokozatokat és szimbólumokat. Ezzel sikerült új lendületet vinni a honvédő háborúba. A mi ellenzékünk pedig folyamatosan világpolgárban, kozmopolitizmusban gondolkodik, nem nemzetben.
Az alábbi cikket érdemes elolvasni. A történelem visszaköszön és folyamatosan ismétli önmagát.
Békési László: Cári időkből visszatérő patrióta, nacionalista elemek és szimbólumok a Nagy Honvédő Háború idejénuni-corvinus.huhttp://phd.lib.uni-corvinus.hu › bekesi_laszlo PDF
signal2
signal2 2023. 03. 02. 10:14
Előzmény: #96655  Sehmet
#96658
Szerintem Schiffer és Karácsony is a klasszikus, tisztességes politizálást folytatja, és látod, mennyi az eredménye. Sajnos arra nem fogékonyak az emberek, illetve el sem jut hozzájuk. Minimum a kommunikációban erőszakosnak kell lenni. Kiááálni az erdő közepére és elmodani egy tisztességes beszédet eredménytelen, és ezért értelmetlen is.
Azt pedig nem látom, hoyg a fidesszel szemben hogy lehetne tosztességesen versenyezni, amikor a fidesz gátlástalanul hazudik, szemmel láthatóan időnként titkosszolgáltai módszereket is bevet ellenzéki politkusok ellen, és ahonnan csak tudja, kiszorítja a médiából az ellenzéki hangokat. Egyszerúen tisztességtelen, nem demokratikus. És ehhez megetermti a jogszabály ikörnyezetet is, hogy ennek a változtatását ne lehessen pl bírósági úton kikényszeríteni.
Szóval persze, most Donáth Annára ráépítenek egy pozitív kampányt, bemutatják mit, hogy képzelnek, de szerintem ez is csak az emberek egy nagyon kis részéhez fog eljutni, a fideszesek meg eleve hazaárulónak hiszik, mert ezt sulykolták beléjük, nekik bármit mondhat, utathat bármelyik politikus.
Ahogy lentebb írtam, nagyon kemény aknamunka, hekkelés, erőszakosság kell, hogy meggyőzzék a választók többségét az ellenzéki pártok. Én nem látom, hogy lenne annyi élő erőforrás, ami a fidesz rendelkezésére álló teljes állami erőforrásokat kompenzálni tudná.
Törölt felhasználó 2023. 03. 02. 10:04
Előzmény: #96655  Sehmet
#96657
cikk? hír? link?
Törölt felhasználó 2023. 03. 02. 10:03
Előzmény: #96655  Sehmet
#96656
miért , mit csinált Donáth Anna? mi az a változtatás részéről, ami nem tetszhet az ellenzéknek? A fityisz által pénzelt részének.
Sehmet
Sehmet 2023. 03. 02. 09:51
Előzmény: #96641  janosvitez
#96655
Segíthetnél nekem, hogyan tudnám én, egy-személyben "jobbá tenni/tetetni" az országot! Addig, amíg a mostani kormánypárt ezzel a hatalomtechnikai módszerrel eredményes tud lenni a választásokon, nem kicsit, hanem nagyon, akkor ettől eltéríteni még a nálam ezerszer befolyásos emberek sem tudják főként akkor, amikor az ellenzék folyamatosan börtönnel fenyegeti a mostani kormánypárti elitet, a vidéki szavazókat tudatlan alkoholistaként kezeli, és a Fidesz támogatóinak quasi listázását pedig Gyurcsány a legutóbbi évértékelőjén meghirdette. Mindezek mellett én is látom, hogy már túltolták a célhoz vezető eszközöket, de amíg a másik oldalon a folyamatos árokásás és fenyegetőzés van úgy, hogy az ellenzéki összefogás nem nyújt reális kormányzati alternatívát, addig senki és semmi nem fogja letéríteni a mostani kormánypártokat erről a hatalomtechnikai útról, pedig - már többször leírtam - a folyamatos kétharmad mellett elfelejtenek politizálni a szó klasszikus és tudományos értelmében, ami nagyon nagy gond lesz nem is olyan sokára, mivel az erőpolitika sokkal egyszerűbb és kényelmesebb. Az ellenzék helyében a fent említett stílust abbahagynám, és egy nehezebb, de hatásosabb módszert választanék, de nem a jelenlegi ellenzéki vezetéssel. Donáth Anna szerintem valamire ráérzett, de szerintem ki fogják csinálni, méghozzá az ellenzék részéről.
signal2
signal2 2023. 03. 02. 09:12
Előzmény: #96647  Shortelek
#96654
Több pénzt kell ajánlani. A fidesz háborúnak tekinti a választást, és szentül hiszei, hogy bármilyen mocskos eszköz bevethető a győzelemhez. Ige, lefizetik a romákta, bemennek idősotthonokba, ahol megmutatják nekik, hogy melyik körbe kell az X-et húzni, és ha nem így tesznek, akkor a következő huónapban nem kpanak nyugdíjat. És igen, többször annyi órásplakátot használna, mint a többi együttvéve, amin gátlástalanul hazudnak. 
Akkor tehát: a lefizethető embereknek több pénzt kell ajánlani, az idősotthonokba pofátlanul be kell menni, a plakátokat meg kell hekkelni. Óriási meló, és nyilván csak az ellenzéki pártok tagásga ehhez kevés is. Ehhez zoknak is be kell állni melózni, akik egyszerűen csak változást akarnak. Meg kell győzni embereket, vállalni kell a konfliktust a helyi fideszesekkel, stb. A fotelból hőbörgés nem ér semmit.
wgl 2023. 03. 02. 08:54
#96653
Már megint ez a rohaTT brüsszeli szankció!!
...
"Adót emelt a kormány, az eredmény sem maradt el"
...
Nu ezé van az infláciROSSZ.
troli 2023. 03. 02. 08:24
#96652

NA, itthon kire illenek ezek???
 A mindenkori diktátorok, terrorvezérek, maffiafőnökök pszichéjének négy alapeleme. 
- Az első: a messianisztikus küldetéstudat, amely az átlagemberéhez képest hatványozott énközpontúságot takar. 
- A második szimptóma: a paranoia egy fajtája - a diktátortípus az őt ért legkisebb kudarcért is másokat (néha „felsőbb erőket”) okol, és folyton ellenséget keres vagy épít. 
- A harmadik alapvonása: a normális emberéhez képest beszűkült lelkiismeret, az ennek hiányából származó gátlástalanság. Ez az esetek többségében infantilizmusból, illetőleg nevelésbeli, gyerekkorból húzódó, kezeletlen problémákból ered. 
- A negyedik elem: a legszűkebb környezet tagjainak agya, lelke feletti uralom megszerzésének és birtoklásának különleges képessége. Ez nem igazán tipikus, vannak köztük intelligensek, okosak, ravaszak, de olyanok is, akik egy sor területen egészen butának, más területeken pedig szinte zseniálisnak mutatkoztak. Csaknem mindről elmondható ugyanakkor, hogy félműveltek.
Madeinhungary 2023. 03. 02. 07:59
Előzmény: #96641  janosvitez
#96651
A műveltség sokszor nem jár együtt a józanlátással. Szegény papesz abszolút nem érti a társadalmi változásokat. 
badsector1
badsector1 2023. 03. 02. 07:45
Előzmény: #96649  Shortelek
#96650
Szájkosarat akarnak rakni a finn és a svéd politikusok szájára orban kormány kritizálásával kapcsolatban 
Shortelek 2023. 03. 02. 06:24
Előzmény: #96644  geza77
#96648
Jaj hát van rá lehetőség, mint különleges képzettség esetén.
Shortelek 2023. 03. 02. 06:23
Előzmény: törölt hozzászólás
#96647
A mélyszegénységben élő roma faluk tuti fidesz szavazók, a falu vajdája gondoskodik, hogy a romák elmenjenek szavazni, ott egy kis pénz, bármi kis segítség és megvannak véve, ott felesleges elmenni kampányolni, veszélyes is.
hellforceone 2023. 03. 02. 06:15
Előzmény: #96634  Sehmet
#96646
Ha a baloldal állítólag nem érti a cigányságot, az ugye sajnálatos - amúgy valóban -, de, hogy viktorunk miért érti annyira jól a lelküket, nyelvüket, azt azért sejtik néhányan...
zintan
zintan 2023. 03. 01. 22:41
Előzmény: törölt hozzászólás
#96645
Az Alsószentmártoni 98% roma lakta településen volt egy Mi Hazánk Mozgalom országgyűlési képviselő jelölt is Ács József személyében. Mégis milyen eredményre számított, vajon  kampányolhatott is Józsi a faluban?  Papírformát hozta is a nulla szavazattal. :)
geza77
geza77 2023. 03. 01. 22:01
Előzmény: törölt hozzászólás
#96644
Van aki 10 hónap tiszti iskola után trónörökösként csak hadnagy lehet, bezzeg Kati férje 5 hét után alezredes... Szerintem itt nem csak kati térdelhetett a megfelelő helyen.
https://imgur.com/a/7plMqPZ
zintan
zintan 2023. 03. 01. 21:54
Előzmény: #96641  janosvitez
#96643
Sztem ezen nem szabad szomorkodni.  Engedd el  figurát) Van az a pénz, amiért némelyek képesek bevállalni a fidesz propaganda show-t. Ha meg az elveiből fakadnak, az meg még rosszabb verzió. Nem kell etetni, s akkor eltűnik a porondról.....
badsector1
badsector1 2023. 03. 01. 21:38
Előzmény: #96641  janosvitez
#96642
'"Egy művelt inteligens ember nap mint egy hazaáruló (Eu,Nato is)gazember maffia bandát véded nagyon sokszor ferdített tényekkel,"
   
ennek oka van, de nem hiszem, hogy az életkora lenne az.
janosvitez 2023. 03. 01. 21:27
Előzmény: #96634  Sehmet
#96641
Nagyon szomoru vagyok miattad .. 
Egy művelt inteligens ember nap mint egy hazaáruló (Eu,Nato is)gazember maffia bandát véded nagyon sokszor ferdített tényekkel,sok dolgot az ellenzék szemére hánysz(ebben azért van igazság)...
Hát szomoru....Inkább segíts az országot jobbá tenni,és keresd a lehetőséget az ország vezetésének eléréséhez...És üzend meg nekik így tovább NE CSINÁLJÁK...

Topik gazda

________
________
3 4 4

aktív fórumozók


friss hírek További hírek