Topiknyitó: ________ 2012. 10. 18. 19:39

ORBÁN TAKARODJ !!!  

Ez a topik azoknak a jóérzésű, jóravaló, szorgalmas magyar embereknek jött létre, akik megunták az elmúlt két év:

- gazdasági barkácsolását

- a kormány / FIDESZ folyamatos hazugságait

- a magyarok, európaiak, EU, IMF, befektetők folyamatos lekezelő HÜLYÉNEK nézését

- gazdasági visszaesést

- korlátozott szólásszabadságát

- magyaroknak fél-ázsiainak minősítését

- az ellenség nélküli szabadságharcát

- Orbán Viktor magyarok nevében történő nyilatkozatait

- stb......



magyarul ma már nyíltan ki meri mondani, hogy



ORBÁN TAKARODJ!!!!!
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Dehogynincs
Dehogynincs 2021. 04. 09. 14:28
Előzmény: #36810  Deimos
#36820
Miből lop? Növeli az államadósságot. Nemrég vett föl egy gigahitelt, de nem kötötte az orrunkra, miért. Nem tartozik ránk.
Gyurcsány és Orbán között az az egyik nagy különbség, hogy Gyurcsány eladósította az országot, ezzel szemben Orbán is eladósította az országot.
Deimos
Deimos 2021. 04. 09. 14:27
Előzmény: #36813  signal2
#36819
Figyu.. első mondat. Saját idézeted. :)
""Az 1980-as években a betegség csaknem kizárólag a homoszexuális férfiakat érintette. "
Akkor, hogy írhatsz le olyat, hogy mind1, hogy homo vagy hetero ? Nem zavar, hogy saját magadnak mondasz ellent ?
A drogosoknál persze nem számít, ott a tűvel fertőzik egymást, de nyugodj meg, ha meleg vagy, nem az a kérdés, hogy aids-es leszel e, hanem csak az, hogy mikor. 
csendben 2021. 04. 09. 14:27
Előzmény: #36812  Deimos
#36818
Úgy véded azt a kínai vakcinát,mintha részesültél volna a közvetítői árból....
Törölt felhasználó 2021. 04. 09. 14:24
Előzmény: #36812  Deimos
#36817
De hát több ezer ember hal meg, több mint az EU-ban, tehát valamit szarul csinálnak.
De akkor mit? Lehet mégsem annyira véd az a vakcina? Lehet nem szabad tényleg hinni az NNK-nak?
Döntsd el magad, marad a bizalmatlanság, amit elért, az amúgy a kőfejtőpiacon monopolhelyzebe került orbán család, aki az építkezésekből áramló lóvét a saját vállalkozásába irányítja, miközben az általad leírt támogatások csak az ingatlan árak növekedésének finanszírozására elegendőek, már ha lesz 3 gyereked, mert ugye ezt szépen beleépítetted.
Csak hogy a másik áligazságaid árnyoldalait is felvázoljam.
csendben 2021. 04. 09. 14:24
Előzmény: #36800  Deimos
#36816
Csak,hogy megértsd: 1, a fene se akar Veled vitázni (még összekevernének Veled...)!2, ha abban az egysorban benne a lényeg,minek ragozni? 3, a stílus,maga az ember4, tényleg nagy bajban lehet a hatalom,ha már csak ilyen szintű pártfogóra tellik....5, megteiszteltetésnek veszem,ha az én színvonalamra azt mondod "égés" ! :-)
sanka 2021. 04. 09. 14:23
Előzmény: #36810  Deimos
#36815
Mi van deszka, ez az új nicked?:))
signal2
signal2 2021. 04. 09. 14:23
Előzmény: #36812  Deimos
#36814
"Kínában több millió embert beoltottak... nem értem, akkor mitől is kell félni ?"
Szerintem az a kérdés, hogy miért kell félnie a hatóságoknak attól, hogy kiadják a standard vizsgálati dokumentációt.
signal2
signal2 2021. 04. 09. 14:21
Előzmény: #36788  Deimos
#36813
"Az 1980-as években a betegség csaknem kizárólag a homoszexuális férfiakat érintette. Napjainkban elmondható, hogy a homo - és a heteroszexuálisok aránya csaknem megegyezik, tehát a betegség már nem a homoszexuálisok betegsége. A szexuális partnerek váltogatása, a kondom nélküli nemi élet a fertőzés fő forrását képezi. A fertőzés második leggyakoribb útja a fertőzött vérrel történő érintkezés. Az érintkezés történhet fertőzött vérkészítményekkel (vérátömlesztés), illetve az úgynevezett intravénás kábítószer élvezők esetében fertőzött tűvel. A fejlett országokban így hazánkban is a vérkészítmények HIV-re történő szűrése teljes mértékben megoldott, így a vérátömlesztés teljesen biztonságos. A HIV fertőzött anya gyermekét terhesség során, illetve anyatejjel fertőzheti meg. Nyál útján a fertőzés nemterjed. A HIV fertőzött személyekkel történő személyes kontaktus (pl. kézfogás) a fertőzést nemviszi át. A fertőzésnek fokozottan kitettek azok, akik partnereiket gyakran váltogatják, azok, akik gumióvszert nem használnak, a homoszexuális és biszexuális férfiak, azok a prostituáltak, akik szintén nem használnak gumióvszert, az intravénás kábítószer élvezők, azok a kórházi dolgozók, akik fertőzött vérrel léphetnek kapcsolatba."
.
Nem attól függ a terjedés, hogy homo- vagy heteroszexuálisról beszélünk, hanem, hogy milyen gyakran váltogatja valaki a partnerét, és használ-e óvszert.
.
Most aztán jól kiábrándultam. Ja, nem.
Deimos
Deimos 2021. 04. 09. 14:20
Előzmény: #36808  Törölt felhasználó
#36812
A magyar gyógyszerhatóság engedélyezte, az NNK megvizsgálta.
Miért is ne higgyünk az NNK-nak ?
Kínában több millió embert beoltottak... nem értem, akkor mitől is kell félni ?
Mert az ellenzéki politikusok a nyugati vakcináknak lobbiznak és a keleti vakcinák ellen kampányolnak ? Ezért haljon meg több ezer magyar ember ? 
Azért haljon meg több ezer magyar ember, mert várunk az unió engedélyére egy vakcinával kapcsolatban, amiből lenne rendelkezésre álló mennyiség az oltásra ? 
Kicsit több önállóságot javaslok neked és kevesebb szolgalelkűséget.
Törölt felhasználó 2021. 04. 09. 14:20
Előzmény: #36805  Placa
#36811
ne aggódj a választásokra felpörgetem a saját topikot,most csak galamb sakkra jöttem be,unalmamban,de már megyek is :))))))))))
Deimos
Deimos 2021. 04. 09. 14:11
Előzmény: #36803  PusztaPutyin
#36810
Erről is vitázhatnánk hogy most "lopik e az óóbán" vagy "nem lopik e az óóóbán"
Én azért gondolom, hogy nem lopik, a gonosz, csúnya, patásördög óóóbán, mert akkor mégis mibű jut 10+10 millió forint a magyar férfiaknak és nőknek, hogy elindulhassank a saját egzisztencia megteremtésének útján ? Hm ?
Ha ennyit lop az óóbán, hogy marad ennyi családtámogatásra, gyerekvállalásra? Gazdaságélinkítése ?
Azzal meg, hogy a 25 év alatti  fiataloknak nem kell szja-t fizetni... hát ez meg már a soknál is több. xD
A gonosz csúnya patásördög zóóbán még az adókat is ellopja. xD
sanka 2021. 04. 09. 14:10
Előzmény: #36807  Törölt felhasználó
#36809
Ezért fizetik őket.
Törölt felhasználó 2021. 04. 09. 14:09
Előzmény: #36802  Deimos
#36808
Szerintem nem te mondod ki az igazságot.
Mondok egy példát, legyen a kínai vakcina:
orbán behozat, annak ellenére, hogy nincs engedélyezve, ez egy kockázatos lépés. Ilyen lépések után az eredményeket sokkal szigorúbban kellene vizsgálni és akár visszalépni, hogy ez nem jött be.
Ha bejött volna, akkor nyilván lenne egy nagyon jó statisztika arról, hogy milyen hatásos a vakcina, de erről én nem tudok.
Akkor mi az igazság???
Az igazságot mi nem tudhatjuk, csak megállípíthatom, hogy bizony nem átlátható az egész, ezért a bizalmam a béka segge alatt van.
Törölt felhasználó 2021. 04. 09. 14:06
Előzmény: #36803  PusztaPutyin
#36807
Olvastuk, de mi magunk közt csak puffogni tudunk a hívekkel meg bármit meg lehet csinálni.
Arra mondj valamit, hogy lehetne felébreszteni őket, hisz sokan azt mondják, hogy ők tudják az igazságot. Erre még nem jöttem rá.
sanka 2021. 04. 09. 14:06
Előzmény: #36803  PusztaPutyin
#36806
Küldik az egyre több jött-mentet, a lopásoknak külön örülnek ezek.
Placa
Placa 2021. 04. 09. 14:05
Előzmény: #36797  Törölt felhasználó
#36805
ezt ugatjuk Nektek többen is
 
szotyi is idejött mert a Orbán seggét fényező topikját nehéz mindig felhozni úgy, hogy a sok féleszű nicket váltogat és önmagával beszélget
ma meg megjelenik ez a nullaperces (aki persze vmelyik jól ismert féleszűnek a klónja) és telefossa a topicot, tudod, ahogy azt egy frissen reggelt szokta
 
és közben megy a "járványkezelés" meg a "kormányzás"...
 
inkább nézzük, ma mit loptak el?
sanka 2021. 04. 09. 14:04
Előzmény: #36802  Deimos
#36804
Mekkora marhaság:))
PusztaPutyin
PusztaPutyin 2021. 04. 09. 14:02
#36803

Amíg itt egy újnickű jöttment trollal ment a galambsakk, valószínűleg ismét kicsit jobban ki lettünk rabolva https://444.hu/2021/04/09/pentek-delelott-targyalja-a-parlament-hogyan-szervezzek-ki-alapitvanyokba-a-kozvagyont
Deimos
Deimos 2021. 04. 09. 14:02
Előzmény: #36799  Törölt felhasználó
#36802
Unalmas a vádaskodásotok, személyeskedésetek...mint az oviban, komolyan mondom.
Nem, nem fogom rosszul érezni magam, mert máshogy látom a dolgokat. 
Nem németországban élünk, hogy rettegni keljen, mert kimondom az igazat.
Deimos
Deimos 2021. 04. 09. 13:59
Előzmény: #36779  ts3
#36801
Hertha kifog esni valószínűleg.. jobb is, nem való az első osztályba.
A németeket meg beárazták az Észak-Macedónok. xD

Topik gazda

________
________
3 4 4

aktív fórumozók


friss hírek További hírek