Topiknyitó: Törölt felhasználó 2005. 06. 07. 21:45

ONLINE BRÓKEREK: VÉLEMÉNYEK  

Hello
Mostanában kezdek próbálni tőzsdézni online és keresem a megfelelő céget. Most a Concorde ügyfele vagyok, de szerintem azt nagyobb pénzű befektetőknek találták ki, szerintem elég nagy a megbízási díj (0,75%), és a rendszer sem túl gyors. Néztem az equitas feltételeit és az egész jól néz ki, de nem tudom mennyire gyenge a szolgáltatásuk. Van itt olyan aki equitassal online kereskedik. Az Ebrokit hallottam hogy elég gagyi
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Törölt felhasználó 2005. 06. 20. 10:11
Előzmény: #9  matgab
#10
Én a Hamiltonnál vagyok, bár semmilyen online lehetőség nincs náluk a kereskedésre külföldi piacok esetén. Ezzel szemben akár a wapon, TXT-n, vagy a honlapjukon néhány perces késleltetett adatokat kapcs, illetve postai úton nagyon korrekt elszámolást küldenek.
A megbízási díjuk 25 USD/kontraktus a kávé esetén, ami 5X áttétel esetén 0,5%. szerintem korrekt.
matgab 2005. 06. 20. 09:54
Előzmény: #8  Törölt felhasználó
#9
Ha valaki azt is tudná, hogy a külföldi árutőzsdéken hol lehet és mennyiért kereskedni?!
Milyen fejletlen pénzügyileg ez az ország az félelmetes...Azt a céget ajánlja mindenki ezerrel, aki legalább hiba nélkül működik azon a szűk területen amit nyújt, ráadásul elfogadható áron, de semmi olyan nincs, ami minőségi lenne és átfogó szolgáltatással...:(
amúgy itthon az Equiatas a legjobb, csak nem sok facility van rajta...
Törölt felhasználó 2005. 06. 19. 19:50
Előzmény: #1  Törölt felhasználó
#8
Engem meg olyan online bróker érdekelne, ahol sokminden van: hazai és külföldi rv, határidő, deviza.
Eddig a Hamilton és a Budacash került képbe, de még nem tiszta, hogy mi van ott.
Főleg deviza érdekelne.
Törölt felhasználó 2005. 06. 19. 14:40
Előzmény: #6  Törölt felhasználó
#7
En is az EQ-t ajanlom. Szerintem magasan a legjobb a magyar piacon. Remelhetoleg lesz hamarosan hati is, bar en igazan a kulfoldi reszvenykereskedelme t varom. :)
Törölt felhasználó 2005. 06. 19. 13:47
#6

Embörök, alakul ez, rákattintottam Equitas-nál bux0512, és már csak annyit ír ki válaszul, hibakód 57, a megadott értékpapír használata nem engedélyezett. Hamarosan lesz határidő!!!!!!!!
Ese tleg egy kis külföldi részvény?
Törölt felhasználó 2005. 06. 08. 11:02
#5
Equitast ajánlom,szerintem ott van a szeren,aki onlineba akar kesekedni,az a legjobb,szerintem
Törölt felhasználó 2005. 06. 08. 10:55
#4
Kösz a segítséget!
Törölt felhasználó 2005. 06. 07. 22:57
Előzmény: #1  Törölt felhasználó
#3

Equitast ajánlom én is. Megbízható, gyors és olcsó. Épp most költöznek új helyre. Concorde-ék és a többiek hol élnek, 0,75% jutalék irtó magas, Equitas-nál 0,25% a jutalék. Equitast asszem nevezhetjük a diszkontbrókerek magyar etalonjának. ;-)
Törölt felhasználó 2005. 06. 07. 22:03
Előzmény: #1  Törölt felhasználó
#2
Az Equitast bátran ajánlom, amíg nem látod, nem is gondolnád, hogy Magyarországon ilyen van!
(nem fényezem őket tovább, mert nem fizet érte senki! :))
üdv,
egy Professional Equitas Terminal Interface felhasználó

Topik gazda

vadon
4 3 2

aktív fórumozók