Topiknyitó: Törölt felhasználó 2012. 06. 25. 08:57

Norbi Update Nyrt.  

Itt a BÉT megmentője... :)

link



(Vagy ez már tényleg a vég...?)
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
pomperj
pomperj 2014. 10. 07. 14:33
Előzmény: #1821  pomperj
#1880
"Brokerage and lead manager Buda-Cash subscribed 98% of the shares in the initial public offering of Norbi Update Lowcarb.

In all, 831,764 shares were issued, closer to the minimum target of 800,000 than the maximum of 2.2 million, at a price of Ft 990 each.

The nutrition supplement product maker will now ask the Budapest Stock Exchange to list its shares. "

Ha ez igaz, akkor nagyjabol pontosan az tortent, amit ma reggel irtam.
A helyzet az, hogy Norbi bukik ezen egy jo nagyot.

Miert?
1)Elad papiron 831M-ert reszvenyt. Ebbol befizet adoba 16%-ot, ami kb. 131MFt.

Valojaban nem is adta el, maig az ove a (flikk-flakkokat es stroman-eket ehanyagolva_ a reszvenyek 98%-a. Tehat ugy fizet 131Mft-ot, hogy nem is adott el semmit.

2)Utana masodik hullamban is megprobalja eladni. Erre van szerzodese Budacashal. Az megprobalja majd a tozsden eladni, dahat ott is csak melyen diszkontaltan lehet majd, mondjuk a 990Ft-os ar egyharmada atlagaron, egy ev alatt talan.
Azutan fizet meg egyszer 330Mft bevetel utan ujabb 45MFt adot.

3)Ha kapott osszesen mondjuk 330MFt-ot a vegen,
es ehhez kifizetett 131+45 Adot,

es meg Budacash meg Agassi, meg egyeb koltsegek, mondjuk minimum 100MFt korul,
nos, mi is az egyenleg?

Good luck.
Civinjanos 2014. 10. 07. 14:32
Előzmény: #1877  sasa44
#1879
Az 1873-as számú hozzászólásában.

noworf 2014. 10. 07. 14:27
Előzmény: #1841  Civinjanos
#1878
Tisztelt Cívin Úr!
Kicsit másként vannak a világsiker házaspár dolgai mint ahogy Ön látja, láttatja! A házaspár által kifejtett érdemi tevékenység soha nem volt más mint aerobic oktatás! Nojbika ezt " be csomagolta" a hihetetlenül egészséges, minden eü problémát megoldó mázba, anélkül hogy bármiféle érdemi ismerettel rendelkezne a fokozott terheléssel járó veszélyekre!!! Mivel bizonyos, általam agyatlannak nevezett rétegekben sikeres volt, továbbfejlesztette tevékenységét és hasonlóan sarlatán módon dietetikusként is rajongói elé lépett! Az update program gyakorlatilag annyi mint amikor Ön a reggeli kávéját nem kettő, hanem egy cukorral issza!!! Finoman fogalmazva is sarlatánság amit hirdetnek schóberték! Szégyenletesnek tartom, hogy Magyar sikerként, világsikerként, a RUBIK ERNŐ találmányát meghaladóként aposztrofálja a hazugságra épülő, egészségkárosító csalását ez a szégyentelen, magamutogató és kapzsi páros! Az pedig, hogy a BÉT-re kerülhet a " termékük" annak köszönhető hogy a szabályozás , felügyelet mint olyan nem létezik!
Csaló, sarlatán, egészségkárosító , ez a schóbert féle rendszer három pillére. Az emberi viselkedésük, nagyképű, alpári megnyilvánulásaik, ízléstelen megjelenésük sajnos hozzájárulnak a hazai vállalkozókról kialakult téves általánosításhoz!

sasa44 2014. 10. 07. 14:07
Előzmény: #1874  Civinjanos
#1877
Hol csalóztam én önt le uram?
exmnbs1 2014. 10. 07. 13:44
Előzmény: #1872  watson
#1876
link

jó kis ferdítés
exmnbs1 2014. 10. 07. 13:36
Előzmény: #1871  zsaver
#1875
mielőtt Civinről ilyen sommásan nyilatkozgatsz elolvashatnád a NUL elemzéseit
a hivatalos elemzések zöme azokon alapult
Civinjanos 2014. 10. 07. 13:30
Előzmény: #1873  sasa44
#1874
Kedves Sasa, és Zsaver,

na látják, mindenki úgy kritizál mindenkit, ahogyan az neki tetszik. Én a szövegeikből kiolvasható „önző és műveletlen” jelzőket használom, Önök pedig engem lecsalóznak – ami lássuk be egyrészt büntetőjogi kategória, másrészt sem a tevékenységemmel, sem a hozzászólásaimmal nem szolgáltam rá. A különbség ezen felül már valóban apró: Önök ezt névtelenül teszik.
Vive le petit difference…

Őszinte hívük
sasa44 2014. 10. 07. 12:06
Előzmény: #1871  zsaver
#1873
Egyetértünk.
watson
watson 2014. 10. 07. 11:57
Előzmény: #1865  Törölt felhasználó
#1872
Norbi nem rémül meg ha kivásárolják, többszáz forinton a 10forintos részvényeit ;)

Attól inkább aggódhat, hogy 1db részvénnyel is leugathatják majd a közgyűléseken ;)

Jánosnak igaza van abban hogy mint brand sikeres lehet külföldön is ha van igény erre a kajával fogyi hitre amit ő próbál sugározni...

Gazdaságilag persze ettől még nincs értelme előre kifizetni bármiféle jövőbeni eredményt mindenféle diszkont nélkül,
röviden ostobaság illúziót vásárolni ;))

zsaver 2014. 10. 07. 11:36
Előzmény: #1867  sasa44
#1871
Én civint nem olvasok,- mert mindig orbitális baromságokat ír.
Most is csak a Te válaszod miatt visszaolvastam.
Hát ez röhely polgármester akart lenni,- a Humet legnagyobb csalója.
Lehet kitalálni, hogy piros vagy narancs komcsi színben akart intulni.
Hát még mindig nevetek ezen, hogy a mi kis országunkban azok akarnak polgármesterek lenni, akiknk a börtönben lenne a helyük.
Törölt felhasználó 2014. 10. 07. 11:20
Előzmény: #1868  Törölt felhasználó
#1870
Van mögöttes vagyon? :D
A be nem apportált védjegyekre gondolunk?

Ne vedd személyeskedésnek Gerzion, az egész cég a vicc, nem a komment. :)
exmnbs1 2014. 10. 07. 11:19
Előzmény: #1868  Törölt felhasználó
#1869
van a kb 740 jegyző, a kicsik átlag 85K-s pakkal

BC-nél a díjak függvényéban ezt meddig érdemes tartani???
Törölt felhasználó 2014. 10. 07. 11:16
Előzmény: #1865  Törölt felhasználó
#1868
Nyugi, ezek a tróger brókerjeikkel kimatekozták már jó előre, hogy mi hogyan lesz.
MLM rendszer-szerűnek tűnik számomra ez az az egész,
ha már nem fog működni (a részvényértékesítés), akkor kirántják a mögöttes vagyont.
Ők nem, csak a beetetettek fognak bukni.
sasa44 2014. 10. 07. 11:14
Előzmény: #1862  Civinjanos
#1867
Köszi a kioktatást.
Ebből is látszik, hogy milyen "emberek" is élnek ebben az országban.
Azt hiszem nem őriztünk együtt birkát, hogy önzőnek és műveletlennek tituláljon ÖN ismeretlenül.
Aztán , hogy ki mit baszott el ebben az országban gondolom maga tudja a legjobban persze.
Amúgy meg ugyan hadd engedtessék meg nekem, hogy úgy nyilatkozzam és kritizáljak ahogy nekem tetszik és ne úgy ahogy magának kedves Civinjanos.
Törölt felhasználó 2014. 10. 07. 11:08
Előzmény: #1852  sasa44
#1866
A Szentendrei nyrt tulajok összetartanak. Voltak már teniszezni is. (Egymás után, de ki tudja. Legközelebb talán együtt.) :D :D
Törölt felhasználó 2014. 10. 07. 11:07
Előzmény: #1851  MKY
#1865
Sajnos nincs pénze az ilyen beavatkozáshoz szerintem. Sokba kerül Réka, a kocsik, meg az életszínvonal fenntartása.

Nekem kicsit optim szagúnak tűnik. Mi van, ha Norbikát IS hülyére veszi valaki?

Nehogy Norbi rémüljön meg, ha valaki egy pár százezres pakkal bedönti az árfolyamot és Norbi és Réka menteni a menthetőt eladja, ami csak van. És akkor valaki potom pénzért viszi a védjegyeket...
BudFox
BudFox 2014. 10. 07. 11:07
Előzmény: #1860  sasa44
#1864
szóval még pár hét...

érdekes lesz a kereskedés...mindenki nagyon várja szerintem, ha esés lesz akkor azért, ha meg emelkedés akkor azért.
Törölt felhasználó 2014. 10. 07. 11:07
Előzmény: #1857  MKY
#1863
Mint ahogy vártam, a minimális mennyiség körül, úgy néz ki a hiányzó mnennyiséget strómanon keresztül lejegyeztetve, bevezetik a NUL részvényeket.
Aki akart az már vett. A majdani kereskedés elején feltételezem lesz pár lemaradt, aki még belevesz,
de aztán kezdődik az öntike.
Az első nagyobb pofon az idei veszteség kitudódásakor fog érkezni a "mezeieknek".
Addigra az "elemzők" által "reálisabbnak" vélt, 400 Ft körülre várom az árfolyamot.
Belevenni 100-200 Ft körül lesz tán érdemes. Ha nem lesz annyi, akkor én biztosan kimaradok ebből a "csodából".
:)
Civinjanos 2014. 10. 07. 11:00
Előzmény: #1852  sasa44
#1862
Kedves Sasa,

úgy volt, hogy elindulok a szentendrei polgármesterségért, mert többen javasolták, hogy ezt tegyem. Végül nem tettem, most mindegy, hogy miért. Az ottani program-koncepcióm megírása során írtam le ezt: „…a magyar szót nem a cigány, vagy a zsidó szó ellentéteként, hanem abban az értelemben használták, és használják, ami dicséretet jelentett és jelent és én büszke vagyok erre.”

Higgye el, tisztelt Sasa jó érzés volt ezt leírni. Ezek között a körülmények között, amit kb.: 20 éve megélek, nagyon nagy dolog volt ezt elérni, majd leírni. Ha gondolja, nevezze annak, aminek akarja, Isten őrizz, hogy ez maghassa, véletlenül se’ fakadjon sírva.
Én, nem is tudva, hogy ez is egy hatása lesz a munkámnak, sokat tettem azért, hogy ezt is megérhessem. Jó érzés. Nos, ezennel azt kívánom Magának, kedves Sasa, jusson ennek az érzésnek a közelébe mielőbb. Ha így lesz, rögtön rájön mit b@szott el az Önhöz hasonlóan nyilatkozó és kritizáló, önző és műveletlen társaság ebben az országban.

Őszinte híve
exmnbs1 2014. 10. 07. 10:56
Előzmény: #1858  BudFox
#1861
buxer promotálgatja a stockyn
szerintem 740 tulaj egy kicsit sok a kezdeti szórakoztatáshoz

Topik gazda

wannabe
3 3 1

aktív fórumozók


friss hírek További hírek