Topiknyitó: Portfolio 2017. 04. 05. 19:03

Népszavazást kezdeményez a Momentum, hogy 8 évnél tovább senki se lehessen miniszterelnök  

Ugrás a cikkhez
Népszavazást kezdeményezne a CEU-t ellehetetlenítõ törvénymódosításról a Momentum Mozgalom - jelentették be ma a Corvinuson tartott elõadáson, amit a Hallgatói Kezdeményezés Hálózata szervezett. De nem ez az egyetlen javaslatuk
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
_Sigorszky
_Sigorszky 2017. 04. 05. 20:56
Előzmény: #37  gambadoro
#40
Na látod, baboskerti gyerek már meg is mondta, hogy lesz megoldás! )))))
_Sigorszky
_Sigorszky 2017. 04. 05. 20:54
Előzmény: #37  gambadoro
#39
:DEz jó volt....Persze majd kitalálnak egy-két új adónemet, új frontokat nyitnak a szabadságharcban, a csahosok meg benyelik azt is, hisz az ő éeletszínvonaluk marad, a többi meg vagy elmegy, vagy továbbra is tűr...
Törölt felhasználó 2017. 04. 05. 20:51
Előzmény: #37  gambadoro
#38
várjad... :) Hajrá Magyarország!
gambadoro 2017. 04. 05. 20:49
Előzmény: #34  _Sigorszky
#37
orbán az eu pénzekkel együtt bukik árérzékeny a magyar ahogy az eu tényleg bekeményít vége a tébolyultnak putyint nem nyeli be az eu helyett még a szájlélegző fideszes sem
_Sigorszky
_Sigorszky 2017. 04. 05. 20:48
Előzmény: törölt hozzászólás
#36
Kösz, hogy elmondtad nekem, hogy én is mit gondolok a dologról. Igen, ez van mögötte. Ahogy Karinthy mondta egykor: " Olcsó maszlag kell a népnek!"
-pny 2017. 04. 05. 20:43
Törölt hozzászólás
#35
_Sigorszky
_Sigorszky 2017. 04. 05. 20:40
Előzmény: törölt hozzászólás
#34
Utóbbi mondat csak azok sz6ája íze szerint való, akik elhiszik, hogy Gyurcsány még ebben az életben valaha is labdába rúghat. Persze, hogy népszerűek akarnak lenni. Naná...Sajnos a népszerűségért láthatóan az agyatlanok szintjéig kell lemenni...
-pny 2017. 04. 05. 20:31
Törölt hozzászólás
#33
-pny 2017. 04. 05. 20:29
Törölt hozzászólás
#32
zepi
zepi 2017. 04. 05. 20:26
Előzmény: #17  gyula1971
#31
"Hát nehogy az legyen,hogy Orbán jövőre újból nyerjen. A kutatók erre tippelnek."Nem kell ehhez kutatónak lenni. Orbán simán viszi 2018-ban a lécet, már az is siker, ha a 2/3-ot sikerül elvenni tőle. Nézzetek már körül, nincs alter :-(
elemes
elemes 2017. 04. 05. 20:17
Előzmény: #8  Törölt felhasználó
#30
- nincs alkotmányba márványozva - nem ütközik nemzetközi szerződésbe - nem érinti közvetlenül az adótörvényeket mi akadálya lehet még?
upgrayeddAKS
upgrayeddAKS 2017. 04. 05. 20:13
Előzmény: #26  _Sigorszky
#29
Pedig van néhány honanya, akinél (nemzetbiztonsági okokra hivatkozva) el lehetne rendelni néha a testüreg-motozást :)Azt amúgy gyanítom én is, hogy vityának már nem áll fel a nőkre, annyit kényeztette putyint... :)
upgrayeddAKS
upgrayeddAKS 2017. 04. 05. 20:10
Előzmény: #24  Törölt felhasználó
#28
Olyan viccesek vagytok, hogy fel kellene lépnetek a Showder klubban :)Az a tény meg ne is zavarjon senkit, hogy nem sikerült értelmeznetek, amiket írtam :)(Gopa a TALÁN szót nem érti talán :) NBM meg azt, hogy egy megválasztott képviselőt nem lehet semmivel eltiltani a szavazástól)Gondolom, azért váltam "hirtelen céltáblává", mert szóba mertem állni az olyan jobbos figurákkal is, mint Dénes, stb. Engem amúgy nem zavar ez a szekértáborosdi meg hogy ki kit hová sorol, amíg ilyen homokozó-fórumokon megy az adok-kapok. Sőt, hadd menjen itt, legyen a feszkó levezetve. Ebben partner vagyok, segítek benne, ha kell. Amit nem szívlelek, az a "valódi kirekesztés", amiben sajnos a magát jobboldalnak mondó szellemi toprongy igen erős. Mégpedig a "jobboldali" vezérürük miatt. Szóval a feszkólevezetés jegyében: nekem a Csipet-csapat volt a kedvencem anno. De ha olyat akarsz nézni, ami társadalom-kiritkát is tartalmaz, akkor a SP-ot ajánlom (South Park), kb. a 9. évadig. Politikának meg a House of Cards-ot, abban K.S. egyszerűen zseniális (mondjuk nem is vártam el tőle mást...) ill. a Game of Thrones-ot (az is tele van politikával meg jó bulákkal is... asszony ne legyen közelben, amikor nézed, mert egészen hirtelen tűnik fel egy-egy női akt benne, és nem venném a szívemre, hogy az általam ajánlott cucc miatt ne engedjen el horgászni :) viszont a nyilvánvaló marketingfogás ellenére egész jó a történetvezetés a GoT-ban...) Hát egyelőre ennyi... :)
_Sigorszky
_Sigorszky 2017. 04. 05. 20:08
Előzmény: #26  _Sigorszky
#27
A félelem már elképesztő dolgokat mondat a fideszes hazugsággyárral. Az országút tele van BMW és egyéb luxus (felső kategóriás) autókkal, de egy megyei jogú város polgármestere járjon rollerrel vagy gyalog. Nyaralni meg sose mehessen. Megy a karaktergyilkolászás, fosnak rendesen Botkától a fijjug. A másik hazugságtenger Soros. Már az Antarktiszon is kelti a zavart, nem beszélve Szerbiáról. Ő ott van minden ajtó mögött, a mocskos kezét mindenhol mindenbe belemártja. Szóval minden eszközt megragad a propagandagyáruk, h Orbán életfogytiglanit kapjon. Mármint a miniszterelnöki székben. Ha valamit, akkor ezt a momentum indítványt ezer kopasszal fogják megakadályozni...
_Sigorszky
_Sigorszky 2017. 04. 05. 19:56
Előzmény: #21  upgrayeddAKS
#26
OV szívesen átvilágítaná őket, letapperolná, stb. De a nőket nem, mert tudjuk, h a nők őt nem érdeklik...
_Sigorszky
_Sigorszky 2017. 04. 05. 19:54
#25
Szerintem ebben a formában hüleség, láthatóan gumicsont, a népszerűségre hajtanak. Mondanák inkább, h OV ne lehessen holnaptól minielnök. Az tiszta beszéd, támogatnám.Qrvajó ez a zavarosban halászás minden oldalon...
Törölt felhasználó 2017. 04. 05. 19:54
Előzmény: #22  goapsy1
#24
aks a jamie és a csodalámpa ))
upgrayeddAKS
upgrayeddAKS 2017. 04. 05. 19:51
Előzmény: #22  goapsy1
#23
De vicces vagy :)Ennyi volt a kijelentésem kb.: "Sok ember megnyugodna..."Ez elég sanszos. A többi meg feltételezés volt, hogy TALÁN. Amúgy én is "leszóltam" az ötletet, szóval akkor ki miben hisz? :)
goapsy1
goapsy1 2017. 04. 05. 19:47
Előzmény: #20  upgrayeddAKS
#22
persze, hogyne:)hiszel még a fogtündérben is? :P
upgrayeddAKS
upgrayeddAKS 2017. 04. 05. 19:46
Előzmény: #19  Törölt felhasználó
#21
Nem, az OGY választásokra.De hamár homár: az sem volna utolsó, hogy ne lehessen bárkiből OGY képviselő, aki választhat. Valami "pályaalkalmassági" kellene, és nem csak az OGY-ben, hanem a bíróságokon, rendőrségen, stb. is. Rendszeres pszichológiai kiértékelés és jelentés, stb. Ha jól tudom, az FBI-nál van is ilyen. Rengeteg dolgot kellene tesztelni a VIP-k esetében, mert nagyon nem mindegy, hogy miféle kretének kerülnek az ország házába... (és egyéb helyekre).

Topik gazda

Portfolio
Portfolio
4 5 1

aktív fórumozók


friss hírek További hírek