Topiknyitó: saru 2007. 02. 03. 08:30

Mi lesz veled Magyarország?  

a tegnapi falbontó események is végképp feltették bennem a kérdést, hogy mi lesz az országgal?, mert véleményeket hallani a FIDESZ-ről, Gyurcsányról, holott a kérdés az, hogy mi lesz veled Magyarország?, erre kell a választ keresni!
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Törölt felhasználó 2009. 10. 07. 13:18
Előzmény: #18578  Törölt felhasználó
#18580
én azt nem tudom még , hogy hol lesz a nyilvános akasztása gyurcsánynak nyáron ?

Ezé még összetűzés és kukaborogatás lesz a helyszínért Buda és Pest közt az tuti /budai, v,. pesti lámpavas / . a rendőrség meg persze törvénytelenül fog megint ezt azt ...
lesz törv.tlen igazoltatás és le videozás , oszlatás stb .. - /most innen /
oszt kitüntetések is - a feladat példás..

Törölt felhasználó 2009. 10. 07. 13:04
#18579
"Magyar Földre, Magyar anyától
Én szétszakadva, de magamtól minden mer'
a tolvaj szíve kegyelmet nem ismer
és hogy ha Isten ver, azt nem bottal ám
nem lettem királyfi, nem is kell királylány
én is telepi vagyok, de nem büszke rá,
hogy Kádár a sorsunk előre lefűzte már
és ezt betűzni kár, de én is megtettem
F-A-N-K-A, meg hogy vágod a reppem
de ahogy látom, te ezt kurvára nem vágod,
hogy aki elfordul, az nem is volt a barátod
és tényleg hazudtam, mert drogfüggő lettem
csak a tapsért cserébe én sorokkal fizettem
és ez tényleg így van kishaver, te tartasz életben
amíg beszélnek rólam, na ez ami nem véletlen
mer' áll egy hosszú sor és mellette csak páran
valami egészen mást keresnek ugyan abban a tálban
ez NightChild ez becsület az utolsó csepp vérig
és ismételten elmondom, sem bácsik sem nénik
nem leszünk egy szép napon, erre fogadni mernék
és magyar gyerek vagyok, fejemben magyar minden emlék
ahol apám született, ma egy másik ország része
aki magyar, tudja, ez nem mérhető pénzbe
minden bánatom ebbe a papírba itatom
ő meg részegen gyűrötten ordítja: vesszen Trianon!
vesszen Trianon! vesszen minden pasa!
vesszen a Don-kanyar! vesszen a kommunisták szava!
aztán Laci papám vagyonát orosz katona vitte
utána Feri papám vagyonát német katona vitte

Ref.

Én Árpád népéből jöttem,
piros meg fehér csík legyen mögöttem
Én magyar anyától születtem
Magyar Földre, magyar kenyeret ettem
Én látom, ahogy pusztul a népem
de azt is látom, ahogy fordul az érem
Én hazafi lettem, mér' huligánnak nevezel?
Mért a saját népem temet el?

Én zsidók közt nőttem fel, és romákkal róttuk a tereket
de minket csak úgy hívtak, gyerekek
ezért van az, hogy a cigánytól is hallom,
hogy fent el van baszva egyaránt, jobbon és balon
ezért van az, hogy a zsidótól is hallom,
hogy fent el van baszva egyaránt, jobbon és balon
ezért van az, hogy én a szívemben érzem,
hogy nem vagyok náci csak hazafi a vérem.
se a lányod, se a fiad nem tehet az apjáról
de Isten ne adja, hogy összeverődjön a fajtámból
egy pár ezer darab, egy mustármagnyi hittel
de amitől én hánynék, az a szomszédomnál stimmel
így hát marad a papír, akit könnyen józanítok
és tollam a kezemben, akit könnyen szóra bírok
mostanában voltam párszor, megint a Wanted-ba
nem feledem múltam, én még pancsoltam vajlingba
nyolc évesen baltával, vágtam a fát apámmal
én paraszt fiú vagyok, mégse szürcsölök a kanállal
nálunk gesztenye dívik nem a műanyag puska
és bár sok éven át bőségben érkezett Jézuska
de magtanultam mit jelent a meló, nem a naplopás
és mi felénk a tény a barát, ellenség a hallomás
soraim egyszerűek, mert csak egyszerűen érzem,
hogy nem is kell berúgnom és nem is kell betépnem
nekem van meleg haverom, de amit a plakáton látok
az semmi más, csak a kamaszokra átok
persze lehet mellélőni, meg lehet tévedni
de kedves Magyarország! Fel kéne ébredni!
"
Törölt felhasználó 2009. 10. 07. 12:55
Előzmény: #18576  Törölt felhasználó
#18578
példálóznak a a 48/49-es szabadságharccal...

a hős magyarokkal, akik szembeszálltak az elnyomással. Csak azt felejtik el, hogy nem kevés áldozata volt a szabadságharcnak, pl 12 aradi vértanú (csak, hogy némileg aktuálisak legyünk)...

szóval bánom is én: áldozzák fel magukat az eszméükért, és majd 150 év múlva elismerően beszélnek majd róluk... mi meg nyugton lehetünk végre :P

micsoda fantas
Törölt felhasználó 2009. 10. 07. 12:54
Előzmény: #18575  user24
#18577
"szerintem inkább szedjél nyugtatót és higgadj le.2
csak nem a TEVA vagy más méregkeverők ügynöke vagy?:)
bármennyire is szeretnéd nem fogok szedni nyugtatót, sem más mérgeket
Törölt felhasználó 2009. 10. 07. 12:21
Előzmény: #18564  Törölt felhasználó
#18576
Erre mi szükség van egy gazdasági fórumon?
"De ha ez nem sikerül kedves barátaim, akkor nem lesz rest, higgyék el a mai fiatalság sem, és FEGYVERT FOG RAGADNI!!!""
user24 2009. 10. 07. 12:02
Előzmény: #18564  Törölt felhasználó
#18575
azon gondolkodtál már, hogy a rend hányfajta lehet?
a te rended nem feltétlen a más rendje is. lehet, hogy más másképpen rendezné be ezt az országot.
és egyáltalán. hogy gondolod? fogod magad és elkezdesz lövöldözni csak azért, mert TE úgy tartod jónak? hol érzed magad? európában vagy a vadnyugaton?
szerintem inkább szedjél nyugtatót és higgadj le.
Törölt felhasználó 2009. 10. 07. 11:50
Előzmény: #18573  Törölt felhasználó
#18574
kulcsár egy nagykoalícióban kaphatna csak ilyen posztot
Törölt felhasználó 2009. 10. 07. 11:46
Előzmény: #18570  Törölt felhasználó
#18573
miért nem rögtön kulcsár pénzügyminiszternek? :D
Törölt felhasználó 2009. 10. 07. 11:41
Előzmény: #18571  Törölt felhasználó
#18572
Ezen má az se segít !
Törölt felhasználó 2009. 10. 07. 11:36
Előzmény: #18569  Törölt felhasználó
#18571
Az a baj, hogy ez csak folyamatosan a szélsőségek erősödését okozza.
Törölt felhasználó 2009. 10. 07. 11:33
Előzmény: #18569  Törölt felhasználó
#18570
maffiavezért kultúrállamban nem nevezünk ki belügyminiszternek; és főleg nem egyidejűleg a nemzetbiztonság élére. még simicskának kellene visszjönni apeh elnöknek a jó hangulat érdekében
Törölt felhasználó 2009. 10. 07. 11:10
Előzmény: #18567  Törölt felhasználó
#18569
Csöbörből vödörbe !!!
Törölt felhasználó 2009. 10. 07. 11:08
Előzmény: #18567  Törölt felhasználó
#18568
"Úgy tudjuk, azóta egyértelműen Pintér lett a befutó, de a poszt elvállalását az exminiszter ahhoz a feltételhez kötötte, hogy tárcájához kerül a Nemzetbiztonsági Hivatal is."

még jó, hogy nincsenek nagy igényei :P
kérdem én, hogy amikor az öszödi beszéd kiszivárgott, akkor miért nem háborodtak fel a lehallgatások miatt????? :D:D:D legyünk már egy kicsit következetesebbek, nem????????
Törölt felhasználó 2009. 10. 07. 11:01
Előzmény: #18565  Törölt felhasználó
#18567
link

majd észhez térnek az emberek előbb-utóbb:))
Törölt felhasználó 2009. 10. 07. 10:48
Előzmény: #18564  Törölt felhasználó
#18566
"át milyen Európa az? Egy csaló, hazug, aljas Európa az, amely nem engedi meg, hogy egy európai polgár a saját anyanyelvén imádkozzon a saját istenéhez
EZEN FOGUNK VÁLTOZATNI!!! "

van ennek egy frappáns megoldása:

a 21 . magyar huszár gyalogezred a magyar gárdával az élen lerohanja a natot ..

" egy magyar katona , többet ér mint öt amerikai tengerész gyalogos " Mondta ezt 99 ben a kormány hadügyminisztere . / allah kisérjen utadon /



szép idők, jó idők voltak azok... :) Annyi volt a gagyi , hogy végigröhögtem azt a ciklust . Ezt a másikat meg végigizzadtam ...
Törölt felhasználó 2009. 10. 07. 10:37
Előzmény: #18564  Törölt felhasználó
#18565
atyaég.... lassan már kezd nekem is sok lenni...

Új Magyar Honfoglalás???? csak rajta.. Grönlandon vannak még egész nagy üres területek....
Törölt felhasználó 2009. 10. 07. 10:29
#18564
"Az hogy kimondani, hogy Pozsony magyarul, Pozsonyba, azt büntetni fogják Szeptember 1.-től.
Nem tudják azt, hogy felvidéken él 500-600 ezer magyar egy tömbbe, és nem lehet területi autonómiában élniük, egy európai intézményben.
Nem tudják azt, hogy Moldvában a csángó magyarok, nem mondhatják el magyarul az imádságukat a saját istenükhöz.
Hát milyen Európa az? Egy csaló, hazug, aljas Európa az, amely nem engedi meg, hogy egy európai polgár a saját anyanyelvén imádkozzon a saját istenéhez
EZEN FOGUNK VÁLTOZATNI!!!

Nézd csak mennyire, nem látod a szemedtől, ahogy a bálványaid szépen kihúzzák a zsebedből,
Utolsó garasod és lízingelt életed, a drogot gyűlölöm, de ezektől jobban féltelek.
Magyargyűlölők szeánsza, neve Sziget-fesztivál, ahol gáz ha Magyar vagy és ciki ha nem szívtál.
Bömböl a 30y, meg a Kaukázus, így hát felnőttfejjel sírva rohansz édes anyukádhoz.
Az egyetem elbutít, a főiskola besároz, bár én is férfi vagyok, de ha nagy a buli lesmárolsz.
I-Phone-od online, MSN-en meg Skypon, a nagy testvér szolgának tart ezen a világon.
A diákhitel mélyre ásta előre a terveid, amikor se munka, se karrier, mindened elveszik.
A biztos úr nem véd meg, helyette megbüntet, tisztelet a kivételnek, minden tettre kész rendőrnek.
Az öltöny megtéveszt, az új rabló egyenruha, s mivel ezt kimondom, bizony nagy a bűnöm uram.
Én mégis dolgozom, teszek és érzem, hogy dalom mint repülő só és felébred a népem.

Mert nem nő gyümölcs a hazugság fürtjén, és nagy a bűnöm halálomig ülném.
Ez nem üres beszéd, nem okoskodás, ez az Új Magyar Honfoglalás.
Mert nem nő gyümölcs a hazugság fürtjén, és nagy a bűnöm halálomig ülném.
Ez nem üres beszéd, nem okoskodás, ez az Új Magyar Honfoglalás.

Sokan verik a mellük, hogy leváltottak egy rendszert, most a KISZ helyett a koleszban szárítják a kendert.
Ez ám a változás, liberális szörnyek, jöttek a sorozatok és mentek a könyvek.
Én kimondom, mert tény, aki nem érti a mondókám, készüljön, hogy megismeri a pokol gondnokát.
Bár a jó isten és én is megbocsátok neked, de attól még az ördög jár kézen-fogva veled.
Minden hónapban tized, agyhalott birkák, titeket nem megváltanak, hanem a véretek szívják.
Te nem hiszel istenben? De lehet ő se benned, hiszen egész életedben csak az irhád mented.
Nem bántani akarlak, csak tartom a tükröt, ez amit megtanultam, nem az adócsaló trükköt.
A divat súlyos marketing, elátkozza mi régi, a TV hipnotizál, és a hugicád csak nézi.

Mert nem nő gyümölcs a hazugság fürtjén, és nagy a bűnöm halálomig ülném.
Ez nem üres beszéd, nem okoskodás, ez az Új Magyar Honfoglalás.
Mert nem nő gyümölcs a hazugság fürtjén, és nagy a bűnöm halálomig ülném.
Ez nem üres beszéd, nem okoskodás, ez az Új Magyar Honfoglalás.

Az ördög nem győzhet, mesélte hajdanán, a gangon csirkét kopasztva, mosolyogva nagymamám.
Ezeregy sor zakatol mélyen bent a fejemben, de a nagy kérdés az, te mit tennél a helyemben?
Mondjam vagy ne mondjam, vajon akarják hallani? Hogy a sátán tervéhez nem akarok gyertyát tartani.
Talán túl sok már a test és kevés a lélek, hiszen hiába születnek, ha csak ösztönből élnek.
A férfiak elhitték, hogy menő folyton nőzni, de milyen férfi aki még egy ösztönt se tud legyőzni?
A nők meg elhitték, hogy lehetnek férfiak, a pokol szócsövét úgy hívják, hogy média.
Ezt minél inkább érzed, annál jobban lepereg, én horrorfilmet látok, pedig ők csak gyerekek.
Ne akkor tégy ha félsz, hanem akkor, ha hiszed, hogy szebb jövő vár ránk, ahol valamire viszed.

Mert nem nő gyümölcs a hazugság fürtjén, és nagy a bűnöm halálomig ülném.
Ez nem üres beszéd, nem okoskodás, ez az Új Magyar Honfoglalás.
Mert nem nő gyümölcs a hazugság fürtjén, és nagy a bűnöm halálomig ülném.
Ez nem üres beszéd, nem okoskodás, ez az Új Magyar Honfoglalás.

Most, az a helyzet, hogy rajtunk van a sor, fiatalokon.
A Jobbik 2010-ben ott lesz a Parlamentben kikerülhetetlen frakcióval és 2010 őszén, ott leszünk az önkormányzatokban kikerülhetetlen frakciókkal és polgármesterekkel, és nincs mese ennek a népnek FEL KELL ÉBREDNIE!!!

Mert nem nő gyümölcs a hazugság fürtjén, és nagy a bűnöm halálomig ülném.
Ez nem üres beszéd, nem okoskodás, ez az Új Magyar Honfoglalás.
Mert nem nő gyümölcs a hazugság fürtjén, és nagy a bűnöm halálomig ülném.
Ez nem üres beszéd, nem okoskodás, ez az Új Magyar Honfoglalás.

Minden erőnkkel azon leszünk, hogy békés eszközökkel, diplomatikus eszközökkel, de az eddigi bűnösöket megbüntetve és rács mögé dugva, rendet tegyünk Magyarországon. Hogy Magyarország sorsát jobbra fordítsuk, hogy a magyar nemzet sorsát megváltoztassuk, a pusztulásból az épülés felé fordítsuk.
De ha ez nem sikerül kedves barátaim, akkor nem lesz rest, higgyék el a mai fiatalság sem, és FEGYVERT FOG RAGADNI!!!"
Törölt felhasználó 2009. 10. 07. 10:15
Előzmény: #18562  Törölt felhasználó
#18563
"ugyan ki vonult fel az astoria beachen hosszú tömött sorokban magyar zászlókkal akkor , amikor megyó a köz.alkalmazottaknak a fizetését büdös fillér az arra valóval nélkül elfogadtatta.. / találtunk a büdzsében 300 -at :)
"

:))))))))))))))))))))))))))))))))
Törölt felhasználó 2009. 10. 07. 10:12
Előzmény: #18555  Törölt felhasználó
#18562
ugyan ki vonult fel az astoria beachen hosszú tömött sorokban magyar zászlókkal akkor , amikor megyó a köz.alkalmazottaknak a fizetését büdös fillér az arra valóval nélkül elfogadtatta.. / találtunk a büdzsében 300 -at :)

mi lett utána égetően fontos ? az , hogy milyen ügynök is volt megyó..

szó sincs itt gazd.-ról és pénzügyekről ,még ma sem .. úgy átsüt a politika , hogy a fal adja a másikat ! A ksh adatok meg most az MNB , GDP meg minden ilyen cucc végig agyalása mind mind csak az aktuál politikai vonal megerősítésére szolgálnak , és nem másra . Persze nagyon úgy tünik hogy a gazds. mozgatja a politikát , de annyiszor és csontra ilyenekkel szopatták már meg az alant levőket , hogy azt csodálom hogy még mindig sikerül nekik...

Törölt felhasználó 2009. 10. 07. 09:47
Előzmény: #18557  Törölt felhasználó
#18561
Kedves hírhozó!

Ha nincs aktuális rendezőelv (arche), akkor nő a társadalom entrópiája (an arche, avagy anarchia), mely csak új rendezőelv által képes a surlódások által keltett "hőt" (egyenlőtlenség, elégedetlenség, agresszió, erőszak) elvezetni a rendszerből.
Minden hatalom alapja az általa preferált elvezetési módok kiterjesztése és fenntartása, ezt "rendnek" és "stabilitásnak" nevezi. ...
Konklúzió:
a. nem kell káoszt és zavart kelteni, mert az kialakul magától, ha az aktuális hatalom már nem képes "tisztán tartani az elvezető csatornákat".
b. a hatalomnak sohasem állhat érdekében a káosz fenntartása, sőt, mindíg az ellenkezőjében érdekelt.

Igen, megannyi olvasmányom közt szerepelt a bilia és vele a jelenések könyve is, azonban az erre és hasonlókra "felfűzött" értelmezéseket a "mese" kategóriájába sorolom és kezelem.

Az általam írt "behelyettesítések" is csupán hangulati szemléltetések (általában egy-egy általam fontosnak/lényegesnek tartott jellemző kiemelésével).

Topik gazda

saru
3 3 1

aktív fórumozók


friss hírek További hírek