Topiknyitó: saru 2007. 02. 03. 08:30

Mi lesz veled Magyarország?  

a tegnapi falbontó események is végképp feltették bennem a kérdést, hogy mi lesz az országgal?, mert véleményeket hallani a FIDESZ-ről, Gyurcsányról, holott a kérdés az, hogy mi lesz veled Magyarország?, erre kell a választ keresni!
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
pampa 2009. 02. 05. 14:18
Előzmény: #13598  Törölt felhasználó
#13600
csendes

Fodor,Dávid,Orbán, stb. nem tud programot alkotni. Azt egy kormány teheti meg és az mentén kormányoz 4 évig.
A válastásokig van kb.1 év és van programja a jenelegi kormánynak. A következőnek ő ne készítsen programot,majd elkészíti ő azt magának.
Ha pedig Gyurcsány szerete egy teljesen új programmal nekivágni a következő3-4 évnek akkor nosza,mondjon le. Új választás és jöhet a következő Gyurcsány kormány teljesen megújított programmal.

Mi a gond ezzel?
Nagyon sokan állítják,hogy Orbánnal nem nyerhet a Fidesz.akkor még kockázata sincs a szavazásnak.

Vagy esetleg ők sem mondanak igazat?
Törölt felhasználó 2009. 02. 05. 14:08
Előzmény: #13595  Törölt felhasználó
#13599
Sorolhatnék itt most sok nevet Teller-től az összes magyar Nobel díjasig ,de nem teszem...... Még egy olyan hsz-t nem olvastam tőled amit érvekkel támogatnál a provokáció helyett! A nickneved is tökéletes! A többiek legalább érvekkel próbálnak előhozakodni ! Szánalmas vagy !
Törölt felhasználó 2009. 02. 05. 14:03
Előzmény: #13597  pampa
#13598
Pampa!

Te el is olvasod azt amit írsz?
" társadalmi-gazdasági programját"
Hol van ebben szó Gy.F. személyéről?
Vagy Te már tudod, hogy a fidesz elveszti a következő választást (is!)?
pampa 2009. 02. 05. 13:48
Előzmény: #13596  Törölt felhasználó
#13597
Gyurcsány Ferenc elmondta: azért kellene megállapodni, hogy megalkothassák a következő 3-4 év társadalmi-gazdasági programját.

Nem kellene ekkora időtávban gondolkodnia....
természetesen egy előrehozott választás megnyerése után minden jogosítványa meglenne erre, de így?
Megint semmi konkrétum....
Törölt felhasználó 2009. 02. 05. 13:41
Előzmény: #13594  Törölt felhasználó
#13596
Na ezen most jót nevettem!!!!
A "szerző" biztosan méltányolja majd az idézetet!
Törölt felhasználó 2009. 02. 05. 13:41
Előzmény: #13593  Törölt felhasználó
#13595
"Sok lúd disznót gyöz"/sok itt a lib-ás/
Törölt felhasználó 2009. 02. 05. 13:36
Előzmény: #13593  Törölt felhasználó
#13594
Bocsi a copyért,de minden benne van aminek kell!
Törölt felhasználó 2009. 02. 05. 13:34
Előzmény: #13590  Törölt felhasználó
#13593
cetas, hogy te mekkora egy barom vagy vazze!
Egyetlen önálló gondolatod sincs, az összes "tudásod" máshol megjelent cikkek, vélemények becopyzásából áll.
Te Vonagábortól kapod a lét vagy teljesen ingyen mutatod hülyének magad?
Conqui
saru 2009. 02. 05. 13:32
Előzmény: #13591  Törölt felhasználó
#13592
miért, mi a meglepő ?, már korábban Svájctól és Norvégiától (?) is kaptunk segélyt...!
Törölt felhasználó 2009. 02. 05. 13:19
Előzmény: #13590  Törölt felhasználó
#13591
Cetas!

Akkor ezt miért nem Sarunak mondod?
Neki nem mered? :-)
Törölt felhasználó 2009. 02. 05. 13:15
Előzmény: #13589  Törölt felhasználó
#13590
Ne kapaszkodj össze a böszmével, mert böszmének néznek...
Ne kapaszkodj össze, a maffiamódszereket alkalmazóval, mert maffiózónak néznek...
Ne kapaszkodj össze a foszforbombával csecsemőt pirítóval, mert ördögnek néznek...

Törölt felhasználó 2009. 02. 05. 13:02
Előzmény: #13587  saru
#13589
Saru!
Ne higgy el minden baromságot!
Még annak néznek! :-)
pampa 2009. 02. 05. 12:58
Előzmény: #13587  saru
#13588
Akkor talán jutalmazzák érte őket.... ha már a fejükre nem olvashatják..

„Elképzelhetetlennek tartom a szociális rendszer drasztikus átalakítását” – mondta el a HETEK-nek Szűcs Erika, aki nyomorban élő családok magas számával indokolja félelmét. A szociális és munkaügyi miniszter elismeri, hogy ez sok esetben az érintettek hibája is, véleménye szerint azonban semmit nem érünk el azzal, ha ezt a fejükre is olvassuk, vagy akár elvonásokkal sújtjuk őket. „Meggyőződésem, hogy ez a lépés éhséglázadásokhoz, és a társadalmi feszültségek további éleződéséhez vezetne”
link

Valószínűleg most is az a cca. 2 milla ember viszi el a balhét... Húznak még egyet a nadrágszíjon.. csak el ne szakadjon.
saru 2009. 02. 05. 12:51
Előzmény: #13586  Törölt felhasználó
#13587
van lejjebb: tegnap hallottam, hogy Mo. élelmiszersegélyben részesül...!
Törölt felhasználó 2009. 02. 05. 12:41
Előzmény: #13583  Törölt felhasználó
#13586
Micsoda demagóg baromság: az "Alpokban síeléssel" teremteni kontrasztot a megfagyott hajléktalanokkal szemben.
Törölt felhasználó 2009. 02. 05. 12:16
Előzmény: #13584  sanka
#13585
Ha a rosszat felváltja egy ezerszer rosszabb, akkor a rossz lesz a jó. :)
sanka 2009. 02. 05. 12:09
#13584
bocsi cetas, de a fidesszel is ilyen megértő tudsz lenni?!
Törölt felhasználó 2009. 02. 05. 12:01
Előzmény: #13581  Törölt felhasználó
#13583
Csakhogy Neked legyen igazad kedves Konki!
Imádom, ha valaki engem fikáz. :)))

"Én a böszmét szeretem, megértem, csodálom, róla álmodom,drukkolok neki, nagyra tartom és ámulok minden lépésétől...

szeretem mert felnyitotta a szememet olyan végtelen mocskosságára a politikának amit kutatásaim során hazánkban még nyomokban sem találtam - szeretem mert gazdagabb lettem tőle,
megértem - nem mindennapi cselekedet abból a feneketlen mélységből a tetőre kapaszkodni, megértem, hogy ragaszkodik is hozzá eszementen,
csodálom - olyan rengeteg kritika, ócsárlás, leszólás, szidalom, pokolba kívánás stb után is meg van győződve, hogy őrá itt szükség van,
róla álmodom - amikor átizzadt párnám nem hagy tovább aludni, felébredek és folytatom a rémálmot amiben őkelme szerencséltetett és félek, hogy másnap már nem tudom létem fenntartani bárminő igyekezettel is próbálom...
drukkolok neki - nehogy lemondjon idő előtt és a FIDESZ-szel etesse meg amit főzött, ugyanakkor azért is drukkolok, hogy minél előbb világosodjon meg az a csökött agya és menjen a pokolba...
nagyra tartom - biciklitolvaj apától ennyire vinni és úgy tenni amikor szemen köpik mintha esne az eső - nem kis eredmény...
ámulok minden lépésétől - aki ilyen mennyiségben, napi szinten gátlástalanul képes egymásnak ellentmondó kijelentéseket tenni - olyan pofákat vágni hozzá mintha mai napon született ártatlan bárányka lenne, ráadásul még a friss bőrére is vágynak a gonosz ellenzékiek! ezt még elhitetni is képes saját megvezetett pátrttagságával - ámulatot érdemel...
együttérzek vele - amikor családi körben az Alpokban síel, karácsonyozik, nagy igyekezettel főzi a kocsonyát szeretteinek - csúnya dolog lenne a fáradtságos munkát megérdemelten kipineő embertől elvárni, hogy holmi 50-60-70-!!!! éhenhalt, megfagyott honpolgárokra gondoljon akik otthon Magyarországon megértően EGYÜTTÉRZŐEN hajtják a fagyhalál ölébe a fejüket,
félelmeit is megértem - ha egyszer eljön a számonkérés ideje - remélem nem messze már a dátuma - felelni kell!!! és azt még elképzelni sem tudja, hogy milyen lesz az a nap - ezért lemondással nem akarja siettetni...
addig is kordonokkal védi magát, hazudik terrorról, löveti saját nemzete polgárait, parasztjait - közéjük menni nem mer egyetlen pillanatra sem - erre nem is volt példa - de ha lelökik a pulpitusról és kényszerül lemerülni a nép közé - legalább egy biciklilánc biztosan lesz a kezében, hogy megtudja védeni magát!!!"
sanka 2009. 02. 05. 10:59
#13582
pampám, 2010-ben valszeg, nem lehet majd mellébeszélni, illetve nem olyan mértékben mint eddig, de lehet lesz olyan aki akkor is majd a szokásos, az ő népénenek jól bevált frázisait fogja előadni.
Ha a bajok tetőfokra fognak érni, akkor talán nem lehet majd úgy mellébeszélni mint eddig.
Törölt felhasználó 2009. 02. 05. 09:23
Előzmény: #13579  Törölt felhasználó
#13581
cetas, hogy te mekkora egy barom vagy vazze!
Egyetlen önálló gondolatod sincs, az összes "tudásod" máshol megjelent cikkek, vélemények becopyzásából áll.
Te Vonagábortól kapod a lét vagy teljesen ingyen mutatod hülyének magad?

Topik gazda

saru
4 3 1

aktív fórumozók


friss hírek További hírek