Topiknyitó: saru 2007. 02. 03. 08:30

Mi lesz veled Magyarország?  

a tegnapi falbontó események is végképp feltették bennem a kérdést, hogy mi lesz az országgal?, mert véleményeket hallani a FIDESZ-ről, Gyurcsányról, holott a kérdés az, hogy mi lesz veled Magyarország?, erre kell a választ keresni!
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
pampa 2007. 02. 17. 18:34
Előzmény: #338  Törölt felhasználó
#340
És akkor majd 2010 nyarán felteszik a régi lemezt:
Elkúrtuk,igen nem kicsit nagyon! Ekkora böszmeséget még ember nem követett el ország ellen!
Baj van ,igen nagy baj! Megszorítás kell,hogy az ország vissza térjen a jó útra!
Igen,igen és ez mind Orbán Viktor bűne uraim!
De azért önök jól döntöttek,hogy megint engem választottak meg MN elnöknek!!!

Szép kilátások,ugye???
Törölt felhasználó 2007. 02. 17. 18:32
Előzmény: #338  Törölt felhasználó
#339
"Várjuk ki 2009-et. Fognak itt még egyesek csodálkozni..."
Mondatod végéről lemaradt a :-))))))))

Mi fog történni 2009-ben? Min kell majd csodálkozni...?
Ez bő két év..., akkor már a trükkök százai helyett, az trükkök ezreinél fogunk járni?
Törölt felhasználó 2007. 02. 17. 18:15
Előzmény: #337  Törölt felhasználó
#338
Szeretnék emlékeztetni Madách: Az ember tragédiája
Görög szín
Hadvezér győz - nép ünnepli.
Eltelik egy kis idő és meg akarják buktatni.
Miért? Mert a háttérben a népet már manipulálták az ellenfelek.
Most Orbánnak van lehetősége manipulálni.
Azt azonban tudjuk, hogy Gyurcsány miért olyan ősellenség a jobboldalon: mert képes arra, amire eddig még senki sem a baloldalon: annak a bizonyos nyuszinak az előhúzására a kalapból.
Várjuk ki 2009-et. Fognak itt még egyesek csodálkozni...
Törölt felhasználó 2007. 02. 17. 17:24
Előzmény: #336  Törölt felhasználó
#337
1-2 év és az istenverte egész mást fog gondolni.
Maradjon minél tovább, vigye végig amit elkezdett, annál jobb az országnak.
Törölt felhasználó 2007. 02. 17. 17:10
Előzmény: #335  Törölt felhasználó
#336
Kulcs!
A néptömegnek van egy „tehetetlensége”, a tömeg véleménye nem változik hirtelen. A nép megbízik az általa választott kormányban, bízik abban, hogy a legbölcsebb emberek irányítják az országot az ő érdekében, a lehető legjobban. Alapból népnek eszébe sem jut, hogy saját kormánya a saját nemzetével szembe fordul.
Most Orbán rámutatott arra, hogy a népet a szocik rútul becsapták és tudatosan a nemzet ellen politizáltak. Egy ilyen kormánynak mennie kell. Minél hamarabb, annál jobb.
Törölt felhasználó 2007. 02. 17. 15:48
Előzmény: #326  Törölt felhasználó
#335
"Az államadósságot nem az ország kiárusításából kellene visszafizetni, hanem az ország munkájának a hasznából."

Jó ötlet. Csupán egy a baj, sajnos - szerintem - az is marad.
A Paktum pontjai (20) közül van magyarázat arra, miért nem megy a Robi üzenete szerint az államadósság rendezése. Olvass vissza...

A nemzeti vagyon gyakorlatilag egy valakinek fontos, a vevőknek. Az eladónak nem fontos mert - láthatjuk - eladja, sokan mondják elkótyavetyéli. A nemzetnek sem fontos, mert semmit nem tesz azért, hogy megmaradjon! Nézi..., hogy széthordják az országot.
Mondhatnánk azt is: Isten adta, el is veszi! Dicsőség az ő neve.
saru 2007. 02. 17. 13:45
Előzmény: #333  Törölt felhasználó
#334
na és Jánosit is ! / választmányi elnökség, miniszterség /, tehát épp azokat akik még nemzetben merészeltek gondolkodni !
Törölt felhasználó 2007. 02. 17. 13:29
Előzmény: #332  saru
#333
volt egyszer egy epizód b-meg szabó (zoltán)..
lejárt az ideje és párttársára - a mikrofonba..:)))

vagyis elnökként is próbál becsületesen eljárni...kordon ügyben......ez nem a cordon bleu------------ez a kordon blőd !

lehet, h tudják is HOVÁ kell fordulni egy hatástalanítot fegyverrel..akik odavitték aztán harakirit követtek el...........?
saru 2007. 02. 17. 12:29
Előzmény: #331  Törölt felhasználó
#332
Szilit nemhiába golyózták ki a közt. elnöki pozícióból!,
emlékeztek?
Törölt felhasználó 2007. 02. 17. 12:25
Előzmény: #317  saru
#331
SZILI politikai tényező?
minden esetre mindent visszautasított, a házelnökséget megtartja.........
ez lefodítva TILTAKOZÁS, belső ellenzék........
MOZDULJATOK MEG, mint a főv.közgyűlésben......csak nem kell szégyellni a BÁTORSÁGOT !
Ez egy félrenyomott ország, az ikszet rosszhelyre nyomták, szeény "lelki vakok", most ők is fizetnek...és sirathatják netán kádárt? Ja fletó nem a jános bácsi..........
saru 2007. 02. 17. 11:53
Előzmény: #329  saru
#330
újjáépítte szinte pár év alatt !
saru 2007. 02. 17. 11:52
Előzmény: #326  Törölt felhasználó
#329
Cetas!,
igen, ilyen egyszerű ez, ahogy mondják a józan paraszti ész kell ide is:

ráadásul aki létrehozta a deficitet, az fizesse is vissza, különben nincs igazság és nem lesz béke!

ha lesz cél és lesz aki ezt megfogalmazza, ez a nép szerintem ismét megoldja a feladatot!

a háború után a romokból, - a jóvátételek mellett, - újjáépítette ez a nemzet az orszgot!
Törölt felhasználó 2007. 02. 17. 11:45
Előzmény: #327  Törölt felhasználó
#328
bocsi - látogatói tapasztalatom....

kicsit bosszant! Sőt nem is kicsit, nagyon !
és ezt is elk............, nem kicsit, nagyon!

és még mit? és kié lesz a Lipót? és ki a "lobbista"??????????????????
Törölt felhasználó 2007. 02. 17. 11:42
Előzmény: #321  Törölt felhasználó
#327
nekem is van - tátogatói - tapsztalatom !

Lehet h jobban is lehetne gyógyítani ! Sokba kerülne...DE NE MONDJÁTOK H NEM ÉRI MEG, hiszen úgysem tudnak magukról............
a skizofrén barátom - a rohama után - a legapróbb részletekről beszámolt: KÉPZELD ÉN VOLTAM AZ ISTEN ÉS POFONVÁGTAM AZ ÁPOLÓT, H MIT KÉPZEL...AMIKOR ÉN VAGYOK AZ ISTEN, - berakták a kötélrácsosba...amig hatni kezdett a gyógyszer............és akkor teljesen normálisan kezdett újból viselkedni......

ÉS MINDENRE EMLÉKSZIK, vagy emlékezett, mivel most valami otthonban van és címét nem tudom............

Rég nem jártam Lipóton...de Halász professzoron kívül más nem tud lényegileg hozzászólni az epilepsziához...ő is is Lipóton dolgozik v dolgozott...az epilepsziás (agyműtét után jöttek a rohamok) lassan kigyógyult...

és ez csak 2 beteg...egyik járt a zártosztályon..

a Völgy utca, amit eladnak.......ott kiborúlt embereket, alkoholistákat stb gyógyítottak ....az egyik beteg hazakerült (amatőr festőművész volt) és ittasan dohányzott az ágyban.............bennégett a lakásban...........ha bent kezeli, egy szabadabb környezetben, ma is festhetne - a koránál fogva...

Ma már egyre többet tudnak az agyról...nem inkább fejleszteni kellene...nem akarok az alkotmányra és az emberi jogokra hivatkozni....de hogy nem tudják, milyen szép a park, mi az hogy zöldövezet mert "bolondok"-"hülyék"-"dilisek"---"diliház"

na akkor miről beszélünk? molnárt nem kellene beutalni, H.Szonja (János Kórház, RET, Főv.ÖKO képviselője), miért is szüntetik meg a János körüli kórházakat? pl. Gyermek -szanatórium Buda legszebb helyén..
Törölt felhasználó 2007. 02. 17. 11:38
Előzmény: #325  pampa
#326
ROBI ÜZENETE:
Azt mondta nekem Robi barátom:
"Az államadósságot nem az ország kiárusításából kellene visszafizetni, hanem az ország munkájának a hasznából."
Így meg lehetne őrizni a nemzeti vagyont.
Hallod-e Gyurcsány Feri?
Robi barátom egy egyszerű melós...
Aki tudja, adja át Robi üzenetét a kormánynak.
pampa 2007. 02. 17. 11:23
Előzmény: #323  Törölt felhasználó
#325
Egy amerikai politikus mondta:
Mindenáron megteremtjük a demokráciát Irakban, még akkor is ha a lakosság belepusztul!
Én ennél a Gyurcsányi reformál is valami effélétől félek!
Mert nekik könnyű pár évet meghúzott derékszíjjal átvészelni!
Ők nemigazán tudják,mijen éhesen fázni!
saru 2007. 02. 17. 11:19
Előzmény: #323  Törölt felhasználó
#324
tévedsz, mert már elsüllyedt, innen kell már kievickélni, sajnos !
Törölt felhasználó 2007. 02. 17. 11:16
Előzmény: #322  saru
#323
És az ország végleg elsülyedhetne a mocsárban.
saru 2007. 02. 17. 11:08
Előzmény: #320  saru
#322
Ezt írtam itt folyó hó 13.-án:

"Már többször elmondtam itt a fórumon, hogy minimálisan Gyurcsányt le kell például Szilire cserélni, akár új nemzeti kerekasztal létrehozásával együtt !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!"

Még mielőtt bárki félreértene bármit, fentiekhez hozzáfűzöm még a következőket:

Egy Gyurcsány-Szili cserét az ellenzék is elfogadna, így maradna 2010.-ig a választásokon született koalíció.

Erre utalt különben Sólyom L. közt. elnök is, amikor azt mondta, hogy elmaradt a katarzis és a megoldás kulcsa a koalíció kezében van.

Maradna tehát a parlamenti felállás is a parlamenti politizálással együtt.

És ezáltal megmaradna az ország békéje és a belső stabilitása is.

A kerekasztal:

nincs a pártok között a nemzeti, ha fél valaki e szótól, akkor az ország fő kérdéseiben párbeszéd, nemhogy egyetértés.

Ezt hivatott rögzíteni egy ismételt / új? /kerekasztal körüli konszenzus létrehozása, erről beszélek!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Törölt felhasználó 2007. 02. 17. 11:07
Előzmény: #315  Törölt felhasználó
#321
konkrét tapasztalat alapján: ezt a korházat fel kell robbantani, helyét sóval behinteni, dokiait elküldeni a bányába dolgozni.

Topik gazda

saru
3 3 1

aktív fórumozók