Topiknyitó: Törölt felhasználó 2006. 10. 04. 11:23

mi lehet pénteki naggyűlés után?  

Remélem nem gerjed odáig,hogy blokád,vagy MTV-s hulliganizmus,vagy útlezárások legyenek.Nektek mi a véleményetek?
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Törölt felhasználó 2006. 10. 05. 12:43
Előzmény: #68  Törölt felhasználó
#69
jaj ezt de sokat halgattam a aktonaságnál, sosem volt jó utána :DDD
Törölt felhasználó 2006. 10. 05. 12:41
Előzmény: #67  Törölt felhasználó
#68
Jól van no! Értem én a tréfát, csak nem szeretem! Klasszikustól idézve... ;-)
Törölt felhasználó 2006. 10. 05. 12:26
Előzmény: #66  Törölt felhasználó
#67
ezért tettem ezeket mögé :DDDD

mer vicc volt
Törölt felhasználó 2006. 10. 05. 11:36
Előzmény: #61  Törölt felhasználó
#66
Hát sok mindent mondhatsz rám jgy, de hogy jó elvtárs lennék? Ez még viccnek is rossz. Soha semmilyen pártnak nem voltam tagja, és nem is leszek. Meg lelkes támogatója sem.

Ha valami nem vagyok, elvtárs bizonyosan nem. Csak teszem a dolgomat...
Törölt felhasználó 2006. 10. 05. 08:58
Előzmény: #64  Törölt felhasználó
#65
Soha nem hittem volna, hogy ebben a renszerben rendbe rakják a szentendrei útat...
Törölt felhasználó 2006. 10. 05. 08:53
Előzmény: #63  Knight Tyris
#64
Mátyás király idejében a bux-ot a búza-vám index helyettesítette. Nos, igy miután körbe jártam a kérdést, bátran kijelenthetjük, hogy a mercis gazdák igen csak jól élnek őseikhez képest.
Knight Tyris 2006. 10. 04. 23:45
Előzmény: #49  Törölt felhasználó
#63
Te Buxer történetesen van ápolónő, meg tanárnő ismerősöm is.

Az utóbbi időben az egyiknek 7000ft-al, a másiknak meg 12000Ft-al, CSÖKKENTETTÉK A FIZETÉSÉT!

Indok:
MERT NINCS RÁ PÉNZ, HOGY A KORÁBBI SZINTEN TARTSÁK A FIZETÉSÜKET! A KORMÁNY NEM TUDJA FIZTNI A JUTTATÁSUKAT!

Törölt felhasználó 2006. 10. 04. 23:27
Előzmény: #49  Törölt felhasználó
#62
"Fejlesztés, beruházás. Mátyás király óta nem történt ekkora fejlődés az országban mint 2002-től. Kérdezd meg az ápolónőket, tanárokat. A bux meg háromszorózódott. Kész lett a szentendrei út..."

Nana, buxer. :-)
Vannak érdekes hozzászólásaid, de ez már túltesz mindenen, leesek a székről a nevetéstől :-)

"Mátyás király óta..." ez a mondat odab*sz :-)

Ezt őszinte komoly arccal képes lennél élőben is elmondani? Úgy hogy nem röhögöd el? :-)
Törölt felhasználó 2006. 10. 04. 22:53
Előzmény: #60  Törölt felhasználó
#61
jó elvárs vagy gibi, számíthatsz jános, khm akarom mondani feri bácsi jóindulatára :DDDDDD
Törölt felhasználó 2006. 10. 04. 22:52
Előzmény: #59  Törölt felhasználó
#60
gibi na, elírtam :))
Törölt felhasználó 2006. 10. 04. 22:50
Előzmény: #58  Törölt felhasználó
#59
Hát gini, így lefekvés előtt még ránéztem szerencsére :)

azt hiszem mi vagyunk a birka nép ugye? :DDD

neked is jó éjt!
Törölt felhasználó 2006. 10. 04. 22:18
Előzmény: #55  Törölt felhasználó
#58
Szavaid elsötöl az utolsóig a szívemböl szóltak! Pontosan így gondolkodom én is. Csak azt nem tudom, ebböl Gyurcsány távozása vagy maradása következik. A jelenlegi helyzetben talán egyik sem.

Lao-Ce háza egy tüzhányó tövében állt. Egy napon, mikor a mester kapált a kertjében elsö tanitványa odament hozzá, és azt kérdezte:
- Mester, ha azt a hírt kapnád, hogy holnap kitör a tüzhányó, és elpusztítja a házad és kerted, mit tennél akkor?
- Kapálnék a kertemben. - válaszolt a mester.

Remélem, nem csak mi ketten gondolkodunk hasonlóképpen...
Törölt felhasználó 2006. 10. 04. 21:57
Előzmény: #56  Törölt felhasználó
#57
ok köszi, megyek lassan aludni!

Jó éjszakát4
Törölt felhasználó 2006. 10. 04. 21:53
Előzmény: #55  Törölt felhasználó
#56
Épp itt van Gy F felelőssége.

Talán fel kellene adnia a hatalmi vágyait, és az ország érdekében félre kellene állnia

A békesség talán megérne ennyit.

Hajós András szavait idézzem, ha ezt a csomagot, csak ő tudja megcsinálni, akkor az nem jó csomag

Az erkölcsi csődöt, meg nem akarom újra elmagyarázni, "példamutatás"
Törölt felhasználó 2006. 10. 04. 21:38
Előzmény: #54  Törölt felhasználó
#55
én teszem tovább a dolgom ahogy eddig is.

számomra nincs erkölcsi csőd, mert nem volt meglepetés sem.
az erkölcsi csőd nem azzal kezdődik ,hogy valakiről kiderül ,hogy hazudok, hanem akkor amikor elkezd hazudni, és ez nem most volt.

én nem fogok egy magyart sem ölni, megoldást szeretnék, nem magyar virtust. a 21 században ennek már nem érzem helyét.

a szomorú az ,hogy mint az élet minden területén az erőszakos és agresszív er őfogja meghatűározni az ország benne az én sorsomat is. és nem azért fogom érezni ,hogy el kell mennem ,mert a gyurcsány azt mondta ,hanem mert élhetetlenné teszik az országot az agresszióval fúrással virtuskodással (esetleges fegyveres forradalommal)
Törölt felhasználó 2006. 10. 04. 21:30
Előzmény: #52  Törölt felhasználó
#54
Vagy mondok egy másik nevet : Németh Miklós

De azt hiszem ezt az MSZP-nek kell mogoldani, hogy megtalálja a megfelelő embert.

Én csak azt akartam érzékeltetni, hogy amig nem váltják le Gy. F. -et addig ebben az országba nem lesz rend, és nem hinném hogy arra van most szükségünk, hogy magyar ölje a magyart, mert ennek ez lesz a vége.

És akkor még nem beszéltem milyen nagy az erkölcsi csőd az országba.

Ja és az egész világ rajtunk nevet
Törölt felhasználó 2006. 10. 04. 21:21
Előzmény: #49  Törölt felhasználó
#53
Kedves Buxer, te valószínüleg BP-en élsz, és nem is gondolod, hogy máshol is élnek EMBEREK
Nem tudom, hogy voltál e pl. a Szekszárdon a korházba?
Ott kellene megkérdezned egy ápolót, vagy egy beteget.
Törölt felhasználó 2006. 10. 04. 21:21
Előzmény: #50  Törölt felhasználó
#52
nem tudom ki lenne képes ezt végigcsinálni, vállava az olyan szintű szembeszelet amitől kifolyik a szeme és lehet hogy belerokkan.

olyan emberek akik áltlaába nnem túl npszerűek az emberek körében, bokros talán meg tudná csinálni.

mást hirtelen nem tudok.

aki itt meg akar akármit is változtatni ,annak fel kell áldoznia az életét. (átvitt értelemben persze) és ez nagyon nagy döntés.
Törölt felhasználó 2006. 10. 04. 21:18
Előzmény: #49  Törölt felhasználó
#51
mibe is került ez nekünk? mennyi hitelt vettek fel?
Tökiáttéttel longoltak és az eredmény: a pénzügyi helyzet sza.. A hitelezők most kérik a pénzüket. Fleto ezért volt kénytelen váltani.
Üdv
Törölt felhasználó 2006. 10. 04. 21:17
Előzmény: #48  Törölt felhasználó
#50
Tényleg nehéz látni, az alagút végét, de ha egy párton bellül nincs más alternatíva, az nagy baj.

Szerintem vasárnap este, mikor kipattant az ügy, össze kellett volna ülni az MSZP vezetésének, és le kellett volna váltani Gy F-et.
Nem kellett volna lemondani a hatalomról, meg a reformkísérletekről.
Ki kellett volna nevezni Pl. a Szili Katalint, hasonló módon, ahogy Gy F-et kinevezték, és ez az egész hercehurca nem lett volna.

Törölt felhasználó 2006. 10. 04. 21:05
Előzmény: #47  Törölt felhasználó
#49
Fejlesztés, beruházás. Mátyás király óta nem történt ekkora fejlődés az országban mint 2002-től. Kérdezd meg az ápolónőket, tanárokat. A bux meg háromszorózódott. Kész lett a szentendrei út...
Törölt felhasználó 2006. 10. 04. 21:05
Előzmény: #47  Törölt felhasználó
#48
igazad van fetu, és jó a tanítás.

elmondom az én vélményemet, egy egy szerény és alázatos vélemény ,de őszintén gondolom.

Ami van jelenleg, amióta az eszemet tudom az egy kotvány, egy nagy szar mindenestül, számomra felbukkant egy ember aki ezzel az egésszel TALÁN szembe akar, és TALÁN szembe tud fordulni.

sok részen sántít az álláspontom tudom ,erkölcsileg és egyéb szinten, de nem nagyon érzek alternatívát.

a reform ami nem csak nevében az , az egész apparátus és minden megújítása szinte lehetetlen feladat, sokaka már a gondolatától is megrettennek, és ez teljesen érthető, tlaán soha nem lesz vége.
Törölt felhasználó 2006. 10. 04. 20:55
Előzmény: #45  Törölt felhasználó
#47
Tudjátok nekem édesapám mindig azt mondta, hogy a legjobb nevelés a példamutatás.

Most felteszem a kérdést, milyen országban élünk, ahol a miniszterelnok azzal mutat példát, hogy nem kell dolgozni, csak az a lényeg, hogy a hatalom a kezedbe maradjon bármi áron.
Törölt felhasználó 2006. 10. 04. 20:53
Előzmény: #44  Törölt felhasználó
#46
ki akarod ugrasztan ia nyulat a bokorból ? :)

Nem hiszem ,hogy nem csináltak semmit, (közvetelen lakókörnyezetemben is történtek pozitív változások)
viszont azzal pedig tisztában voltam ,hogy hazudtak, erről szól a politika sajnos.
Törölt felhasználó 2006. 10. 04. 20:51
Előzmény: #32  Törölt felhasználó
#45
borze
olyan ember feltehetőleg nincs aki soha nem hazudott volna, viszont a hazugságnak vannak fokozatai. Én is, volt már nem egyszer, hogy nem mentem el egy találkozóra és nem azt hoztam fel kifogásként ami a valós ok, mert ha megmondom, hogy egy banális dolog miatt mellőzöm őt, sértődés lett volna belőle amit én nem akartam.
Fontos, hogy miben nem mond igazat az ember és pont ez a lényeg, az mszp nagyságrendekkel nagyobb dologban hazudott és nagyságrendekkel nagyobbat hazudott mint a fidesz valaha is ferdített a valóságon.
Törölt felhasználó 2006. 10. 04. 20:50
Előzmény: #42  Törölt felhasználó
#44
Nem értelek, most elhiszed a miniszterelnöknek, hogy nem csinált semmit 4 évig, vagy hazudott?
Törölt felhasználó 2006. 10. 04. 20:48
Előzmény: #41  Törölt felhasználó
#43
egyébként tetszik a hozzállásod!
köszi ,hogy nomrálisan beszélgetünk.
Törölt felhasználó 2006. 10. 04. 20:47
Előzmény: #41  Törölt felhasználó
#42
kisértetiesen emlékeztetett a dolog egy főnöki fejmosára, amelyben nekem is volt már részem néhányszor akármit is csináltam.
Tehát azt nem láthatom át mit nem csináltak ,de abban biztos vagyok, hogy a semminél többet.
Törölt felhasználó 2006. 10. 04. 20:43
Előzmény: #40  Törölt felhasználó
#41
jgy, te nem hiszel a miniszterelnöknek?

Szerinted ez a kijelentése is hazugság?
Törölt felhasználó 2006. 10. 04. 20:39
Előzmény: #39  Törölt felhasználó
#40
azért ,mert azt mondja ,hogy nem csinál semmit, és ezt nem csak magára értette még nem biztos ,hogy igaz.

Buxi talán te látsz leginkább a lapokba mit is csináltak :)
Törölt felhasználó 2006. 10. 04. 20:36
Előzmény: #36  Törölt felhasználó
#39
Szerintem meg nem rughat ki, mert az kettős mérce lenne, mert ha a mineszter elnök megteheti, hogy 4 évig nem csinál semmit, akkor én is megtehetem a következő 4 évben.

Törölt felhasználó 2006. 10. 04. 20:33
Előzmény: #36  Törölt felhasználó
#38
Csak játszok...

Jó játék.)))
Törölt felhasználó 2006. 10. 04. 20:33
Előzmény: #36  Törölt felhasználó
#37
Megtart,ha PÓTOLHATATLAN vagy.
Törölt felhasználó 2006. 10. 04. 20:32
Előzmény: #34  Törölt felhasználó
#36
természetesen ki, de ha a főnököd úgy gondolja, hogy talán ezentúl jól fogsz dolgozni, és úgy érzi nem fog találni senkit aki meg tudja csinálni a feladataidat, akkor nem fog valószínűleg.
Törölt felhasználó 2006. 10. 04. 20:30
Előzmény: #34  Törölt felhasználó
#35
Szia! Igen, kirúghat. Itt a Feri a főnök... :-)
Törölt felhasználó 2006. 10. 04. 20:03
Előzmény: #32  Törölt felhasználó
#34
Sziasztok.

Szeretnék feltenni egy kérdést?

Ha a munkahelyemen azt mondom a főnökömnek, hogy én most 4 évig nem fogok dolgozni, mert ha a miniszter elnök megtehette, akkor én is megtehetem.

Ezek után kirughatnak?
Törölt felhasználó 2006. 10. 04. 20:01
Előzmény: #32  Törölt felhasználó
#33
hat ez van szerdan:

link

Törölt felhasználó 2006. 10. 04. 19:26
#32
Mokuka
Nem szeretnék a politikusok szintjére lesüllyedni. Szeretnék egy őszinte választ a lelked mélyéről. Szerinted a fidesz vezetői közül soha nem hazudott senki?
Köszi
Törölt felhasználó 2006. 10. 04. 19:25
Előzmény: #30  Törölt felhasználó
#31
Nos én kezdek nem egyetérteni a demokráciával.

Pl nagyon el tudnám képzelni, hogy diktátor vagyok és az ilyen tomcat nevű agyalágyultakat meg azokat akik helyeslik a nézeteit pár évre kőbányába dugjam, ahol elmélkedhetnének a világ folyásán.

De aztán belelóg a kezem a bilibe, felébredek és rájövök, hogy egy átkozott liberális vagyok, elveimmel nem fér össze a más nézetek intoleráns megítélése. Így csupán sóhajtok egyet és nehéz szívvel konstatálom; elvan a gyerek ha játszik.
Törölt felhasználó 2006. 10. 04. 18:09
Előzmény: #29  Törölt felhasználó
#30
én megpróbálok nem elvakult lenni, bebizonyosodott, hogy nem vezet sehova, és megmondom őszintén, sok rész elgondolkodtatott, és sokat támogatnék is, de azt hiszem nem álltathatjuk magukat azzal hogy ezt iylen úton ahogy elképzeli, és 1 nap alatt meg lehet változtatni, pedig a drasztikus változások híve vagyok, de hogyha valami ennyire mélyen gyökerezik, és nem egy kis dologról, hanem egy orzságról van szó, akkor be kell ismernem ,hogy nem hiszem ,hogy menne.
A fegyveres forradalomhoz nem füllik a fogam, féltem a bőrömet, és másokét is, megvéd az esőtől.

én első lépésnek tekintem ,hogy először mygarország történetében, egy politikus beismeri ,hogy hazudott :)

Törölt felhasználó 2006. 10. 04. 17:16
Előzmény: #27  Törölt felhasználó
#29
jgy!
olvastam....van benne néhány agyrém, viszont sokmindennel egyet tudok érteni, de nem hiszem hogy érdemes az emberrel és azzal amit mond foglalkozni, sosem lesz több egy utcai hangoskodónál, a politika közelébe sem tud kerülni, ebben biztos vagyok.
borze! az érveim nem fogytak el és dühös sem vagyok, a komcsi alapbol jön. attol hogy valaki felvesz egy új ruhát ,amire az van írva, hogy demokrata, attol ő még ugyan az a komcsi aki volt régen, pártkatona, a rendszer kiszolgálója.
gyurcsány a beszédében is elmondja, hogy ujratermelik magukat. elég csak megnézni a szegedi botkát és az anyját...nem más az mszp mint egy nagy családi vállalkozások szövetsége. az apját, anyját követi a gyerek és teszi tovább amit az is csinált, hisz ez nem nehéz, csak tudni kell hazudni és minden rendben dől a lé.
Törölt felhasználó 2006. 10. 04. 16:28
Előzmény: #26  Törölt felhasználó
#28
link

Ezzel most mi a bajotok? Értem hogy Tomcat meg ilyesmi, nincs valami jó hire, de az itt leirtak elég komoly gondolatok, pl. az alkotmányról vagy a nemzeti jelképekről, szerintem teljesen igaza van.

Konkrétan mi nem tetszett a szövegben?
Törölt felhasználó 2006. 10. 04. 16:17
#27
Mokuka!
Amikor elfogynak az érveid és a dühtől nem tudsz mit mondani komcsizol. Komcsiügyben nézzél szét az árulók között a fidesz bandában.
Törölt felhasználó 2006. 10. 04. 15:02
Előzmény: #25  Törölt felhasználó
#26
Mokuka!
komolyan kérlek , olvasd el ezt:

link
Törölt felhasználó 2006. 10. 04. 14:59
Előzmény: #22  Törölt felhasználó
#25
ha bármi rendbontás is lesz az nem Orbán miatt lesz, hanem mert beépített rendbontók a gyurcsány oldalárol megjelennek, vagy esetleg egy-két hülyegyerek a balhé kedvéért és nem Orbán hívására megy oda.
különben, nem tudom , hogy miért van ennyire beszarva a sok komcsi, ez demokráciában igy műkszik, hogy az emberek tüntetnek a jogaikért
a politika utcáravitelével kapcsolatban pedig csak annyit, emlékszem még tavasszal mennyire büszkék voltak a komcsik, hogy ők is utcára tudtak csalni néhány ezer embert erőtdemonstrálni és futtatták utána gyurcsányt a cseppet sem elfogult balos elemzők a médiában, hogy felvette a kesztyűt ezen a téren is Orbánnal, sőt tudja olyan jól csinálni ezt a műfajt is mint a jobboldal
mezuska
mezuska 2006. 10. 04. 14:51
Előzmény: #23  Törölt felhasználó
#24
gentle

ki az a fiszov komornyik?????
Világosan légyszi mert nem értem!!!!!!!!!
Törölt felhasználó 2006. 10. 04. 14:39
Előzmény: #19  Törölt felhasználó
#23
ha valakinek ijesztő ami budaházy levelében állott , érdemes megnézni a kuruc infó weboldalt tüzetesebben :)

eszelős, és nagyon szomorú egyben.
Törölt felhasználó 2006. 10. 04. 14:39
Előzmény: #21  Törölt felhasználó
#22
Buxer!
Sajnos csalódnod kell.
A fiszöv komornyikotok nem fogja tudni kézben tartani az eseményeket.
Törölt felhasználó 2006. 10. 04. 14:34
Előzmény: #19  Törölt felhasználó
#21
Most árazzák be a piacon a maradását 2010 után is, bátyuska! :-)
adam 2006. 10. 04. 14:31
Előzmény: #10  speki
#20
Ne sírj shortolj ha azt kell tenni kisbüfi.
Törölt felhasználó 2006. 10. 04. 14:25
Előzmény: #17  Törölt felhasználó
#19
Gentle , kiváncsi lennék az ősznte véleményedre Budaházy leveléről, csak beszélgetés szintjén.
Monster 2006. 10. 04. 14:25
Előzmény: #15  mezuska
#18
ez a felhívás...
Hmm.
Hát, finoman szólva is elmeháborodottságra utal.
Törölt felhasználó 2006. 10. 04. 14:24
Előzmény: #12  Törölt felhasználó
#17
Buxer!
Pontosan miért is cumiztak már megint viktorkáék? Azért mert előbb nem akartak résztvenni a színjátékotokon és most mégis úgy döntöttek, hogy bemennek? De így hogy bemennek, megint csak a ti fogatokat húzzák!
Törölt felhasználó 2006. 10. 04. 14:24
Előzmény: #15  mezuska
#16
az az egy aggasztó, hogy hitlert és még sok elmebeteg sérült embert nagyon sokan követtek.
mezuska
mezuska 2006. 10. 04. 14:21
Előzmény: #13  Monster
#15
zoltankis
elolvastam ezt a Budaházi felhivást egész friss negy 3-kor jelent meg, hát meg áll az eszem ilyet a XXI-ik században!!!!!
Törölt felhasználó 2006. 10. 04. 14:20
Előzmény: #11  Törölt felhasználó
#14
néhányan biztosan kikérnék maguknak, hogy egy iylen ember forradalmárnak nevezi magát.
Monster 2006. 10. 04. 13:47
Előzmény: #9  Törölt felhasználó
#13
Mokuka, az, hogy kinek mi az igazság, az oldalfüggő.
Mindkét oldal a saját igazságában hisz, ez elég könnyen belátható..
Ahogy a vallások többsége is saját magát hirdeti az egy igaz vallásnak:)
Törölt felhasználó 2006. 10. 04. 13:45
Előzmény: #10  speki
#12
Meghátrált a fidesz, cumiztak megint. lásd 13:34-es gyorshírt.
Törölt felhasználó 2006. 10. 04. 13:45
Előzmény: #1  Törölt felhasználó
#11
Budaházy: Gyurcsány leváltása még nem old meg semmit!
link
speki 2006. 10. 04. 13:42
#10
Mokuka!!!Ha lehet engem MSZP szimpatizánst ne birkázz le...koncentrálj inkább a tőzsdére,ok...ez nem politikai fórum....arról nem beszélve,ha cigányvezetőtők kiviszi a népet pénteken az utcára,mi fogjuk megszívni ,kisbefektetők...nemcsak a várt őszi rally marad el,ha a külföldiek is menekülnek majd A BÉTről,csak akkor fogunk sírni majd igazán...mondjuk 18 ezres BUX-nál...
Törölt felhasználó 2006. 10. 04. 13:31
Előzmény: #8  Monster
#9
azért van némi különbség a két oldal között.
a jobb oldal az igazságra mutat rá és a másik oldal birkái meggyőzése miatt próbál néha erősebben fogalmazni, míg a bal oldal a saját bírka táborával probálja elhitetni a gennyes hazug erkölcstelen gondolkodása helyességét
Monster 2006. 10. 04. 13:23
Előzmény: #7  tokos.
#8
Eeegen, a baloldalon és a jobboldalon is hülyítik a népeket, csak más-más dolgokkal.
miután minkét oldalon másra vevők a birkák, muszáj mást mondani:)
tokos. 2006. 10. 04. 13:06
Előzmény: #6  fulopkukac
#7
Biztos, bár ne felejtsük, a 23 millió roműánból a túlnyomó többség távolmaradt - gázáremeleés meg lett, nem is egyszer, és nem is kicsi.

Az egyiket nevezhetjük riogatásnak, a másik inkább előrejelzés volt::-).
fulopkukac 2006. 10. 04. 13:03
Előzmény: #5  tokos.
#6
ugyan ezt ellehet mondani forditva is!!!
tokos. 2006. 10. 04. 13:01
Előzmény: #4  Törölt felhasználó
#5
Szerintem is, egyébként megint azt látom, hogy hülyítik az embereket.

A baloldal különösen hajlamos a riogatásra a baloldali szavazók meg rendkívül fiogékonyak rá.

Ezt játszotta meg yurcsány még tanácsadóként a 2002-es kampányban is, utólag persze jót röhög rajta, hogy milyen hülyék a szavazói...

link
Törölt felhasználó 2006. 10. 04. 12:55
Előzmény: #3  Törölt felhasználó
#4
azt hiszem ,ha valamit akkor a parlamentet megvédik, más ezsközökkel is, mitn a tv-t.

Törölt felhasználó 2006. 10. 04. 12:53
#3
mi lesz,ha a tv-székház helyett most a parlamentet foglalják el?
tokos. 2006. 10. 04. 11:26
Előzmény: #1  Törölt felhasználó
#2
Szerintem, ahogy Ferkó is mondta, az emberek kimennek az utcára - aztán hazamennek.

Topik gazda

madmax
4 3 3

aktív fórumozók


friss hírek További hírek