Topiknyitó: Törölt felhasználó 2006. 10. 04. 11:23

mi lehet pénteki naggyűlés után?  

Remélem nem gerjed odáig,hogy blokád,vagy MTV-s hulliganizmus,vagy útlezárások legyenek.Nektek mi a véleményetek?
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Törölt felhasználó 2006. 10. 04. 20:39
Előzmény: #39  Törölt felhasználó
#40
azért ,mert azt mondja ,hogy nem csinál semmit, és ezt nem csak magára értette még nem biztos ,hogy igaz.

Buxi talán te látsz leginkább a lapokba mit is csináltak :)
Törölt felhasználó 2006. 10. 04. 20:36
Előzmény: #36  Törölt felhasználó
#39
Szerintem meg nem rughat ki, mert az kettős mérce lenne, mert ha a mineszter elnök megteheti, hogy 4 évig nem csinál semmit, akkor én is megtehetem a következő 4 évben.

Törölt felhasználó 2006. 10. 04. 20:33
Előzmény: #36  Törölt felhasználó
#38
Csak játszok...

Jó játék.)))
Törölt felhasználó 2006. 10. 04. 20:33
Előzmény: #36  Törölt felhasználó
#37
Megtart,ha PÓTOLHATATLAN vagy.
Törölt felhasználó 2006. 10. 04. 20:32
Előzmény: #34  Törölt felhasználó
#36
természetesen ki, de ha a főnököd úgy gondolja, hogy talán ezentúl jól fogsz dolgozni, és úgy érzi nem fog találni senkit aki meg tudja csinálni a feladataidat, akkor nem fog valószínűleg.
Törölt felhasználó 2006. 10. 04. 20:30
Előzmény: #34  Törölt felhasználó
#35
Szia! Igen, kirúghat. Itt a Feri a főnök... :-)
Törölt felhasználó 2006. 10. 04. 20:03
Előzmény: #32  Törölt felhasználó
#34
Sziasztok.

Szeretnék feltenni egy kérdést?

Ha a munkahelyemen azt mondom a főnökömnek, hogy én most 4 évig nem fogok dolgozni, mert ha a miniszter elnök megtehette, akkor én is megtehetem.

Ezek után kirughatnak?
Törölt felhasználó 2006. 10. 04. 20:01
Előzmény: #32  Törölt felhasználó
#33
hat ez van szerdan:

link

Törölt felhasználó 2006. 10. 04. 19:26
#32
Mokuka
Nem szeretnék a politikusok szintjére lesüllyedni. Szeretnék egy őszinte választ a lelked mélyéről. Szerinted a fidesz vezetői közül soha nem hazudott senki?
Köszi
Törölt felhasználó 2006. 10. 04. 19:25
Előzmény: #30  Törölt felhasználó
#31
Nos én kezdek nem egyetérteni a demokráciával.

Pl nagyon el tudnám képzelni, hogy diktátor vagyok és az ilyen tomcat nevű agyalágyultakat meg azokat akik helyeslik a nézeteit pár évre kőbányába dugjam, ahol elmélkedhetnének a világ folyásán.

De aztán belelóg a kezem a bilibe, felébredek és rájövök, hogy egy átkozott liberális vagyok, elveimmel nem fér össze a más nézetek intoleráns megítélése. Így csupán sóhajtok egyet és nehéz szívvel konstatálom; elvan a gyerek ha játszik.
Törölt felhasználó 2006. 10. 04. 18:09
Előzmény: #29  Törölt felhasználó
#30
én megpróbálok nem elvakult lenni, bebizonyosodott, hogy nem vezet sehova, és megmondom őszintén, sok rész elgondolkodtatott, és sokat támogatnék is, de azt hiszem nem álltathatjuk magukat azzal hogy ezt iylen úton ahogy elképzeli, és 1 nap alatt meg lehet változtatni, pedig a drasztikus változások híve vagyok, de hogyha valami ennyire mélyen gyökerezik, és nem egy kis dologról, hanem egy orzságról van szó, akkor be kell ismernem ,hogy nem hiszem ,hogy menne.
A fegyveres forradalomhoz nem füllik a fogam, féltem a bőrömet, és másokét is, megvéd az esőtől.

én első lépésnek tekintem ,hogy először mygarország történetében, egy politikus beismeri ,hogy hazudott :)

Törölt felhasználó 2006. 10. 04. 17:16
Előzmény: #27  Törölt felhasználó
#29
jgy!
olvastam....van benne néhány agyrém, viszont sokmindennel egyet tudok érteni, de nem hiszem hogy érdemes az emberrel és azzal amit mond foglalkozni, sosem lesz több egy utcai hangoskodónál, a politika közelébe sem tud kerülni, ebben biztos vagyok.
borze! az érveim nem fogytak el és dühös sem vagyok, a komcsi alapbol jön. attol hogy valaki felvesz egy új ruhát ,amire az van írva, hogy demokrata, attol ő még ugyan az a komcsi aki volt régen, pártkatona, a rendszer kiszolgálója.
gyurcsány a beszédében is elmondja, hogy ujratermelik magukat. elég csak megnézni a szegedi botkát és az anyját...nem más az mszp mint egy nagy családi vállalkozások szövetsége. az apját, anyját követi a gyerek és teszi tovább amit az is csinált, hisz ez nem nehéz, csak tudni kell hazudni és minden rendben dől a lé.
Törölt felhasználó 2006. 10. 04. 16:28
Előzmény: #26  Törölt felhasználó
#28
link

Ezzel most mi a bajotok? Értem hogy Tomcat meg ilyesmi, nincs valami jó hire, de az itt leirtak elég komoly gondolatok, pl. az alkotmányról vagy a nemzeti jelképekről, szerintem teljesen igaza van.

Konkrétan mi nem tetszett a szövegben?
Törölt felhasználó 2006. 10. 04. 16:17
#27
Mokuka!
Amikor elfogynak az érveid és a dühtől nem tudsz mit mondani komcsizol. Komcsiügyben nézzél szét az árulók között a fidesz bandában.
Törölt felhasználó 2006. 10. 04. 15:02
Előzmény: #25  Törölt felhasználó
#26
Mokuka!
komolyan kérlek , olvasd el ezt:

link
Törölt felhasználó 2006. 10. 04. 14:59
Előzmény: #22  Törölt felhasználó
#25
ha bármi rendbontás is lesz az nem Orbán miatt lesz, hanem mert beépített rendbontók a gyurcsány oldalárol megjelennek, vagy esetleg egy-két hülyegyerek a balhé kedvéért és nem Orbán hívására megy oda.
különben, nem tudom , hogy miért van ennyire beszarva a sok komcsi, ez demokráciában igy műkszik, hogy az emberek tüntetnek a jogaikért
a politika utcáravitelével kapcsolatban pedig csak annyit, emlékszem még tavasszal mennyire büszkék voltak a komcsik, hogy ők is utcára tudtak csalni néhány ezer embert erőtdemonstrálni és futtatták utána gyurcsányt a cseppet sem elfogult balos elemzők a médiában, hogy felvette a kesztyűt ezen a téren is Orbánnal, sőt tudja olyan jól csinálni ezt a műfajt is mint a jobboldal
mezuska
mezuska 2006. 10. 04. 14:51
Előzmény: #23  Törölt felhasználó
#24
gentle

ki az a fiszov komornyik?????
Világosan légyszi mert nem értem!!!!!!!!!
Törölt felhasználó 2006. 10. 04. 14:39
Előzmény: #19  Törölt felhasználó
#23
ha valakinek ijesztő ami budaházy levelében állott , érdemes megnézni a kuruc infó weboldalt tüzetesebben :)

eszelős, és nagyon szomorú egyben.
Törölt felhasználó 2006. 10. 04. 14:39
Előzmény: #21  Törölt felhasználó
#22
Buxer!
Sajnos csalódnod kell.
A fiszöv komornyikotok nem fogja tudni kézben tartani az eseményeket.
Törölt felhasználó 2006. 10. 04. 14:34
Előzmény: #19  Törölt felhasználó
#21
Most árazzák be a piacon a maradását 2010 után is, bátyuska! :-)

Topik gazda

madmax
4 3 3

aktív fórumozók


friss hírek További hírek