Topiknyitó: totoro 2021. 10. 18. 08:18

Márki-Zayt Miniszterelnöknek!  

Legyen már egy saját topikja :)
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
kukacponthu 2022. 01. 23. 13:12
Előzmény: #3198  euler
#3200
…es szerinted a kozteven mi hangzik el, hogy Volner ur korrupt avagy Bangone kamudiplomas?
Hidd el, annak a gyomorforgato csatornanak oriasi ereje van a videki falvakban…
euler 2022. 01. 23. 13:12
Előzmény: #3197  1valaki
#3199
"un. troll" - ezt mondtam és nem konkrét személyre.
Kedvedért módosítom propagandakárosultakra, akiket majd a valóság billent ki az alternatív világukból. Én ezt reménytelennek tartom, ezért nem hadakozom velük.
euler 2022. 01. 23. 13:08
Előzmény: #3194  kukacponthu
#3198
Nyilván folyik az összes ellenzéki jelölt összes adatának ellenőrzése a fidesz által. (Mandíner hozta le.)
Fognak még másnál is találni ezt-azt, nem gond, tisztul az ellenzék. Sokat nem fognak találni, lesznek még rágalmak is, amiket választásokig már nem lehet cáfolni, és még vezetőszáron való elvezetések is, ahogy MZP mondta.
Az a baj, hogy az ellenzék ezeket bemondásra elfogadta, mert remélem, ez a ránézésre is elég gyenge kvalitású hölgy, okirathamisítást nem csinált.
(A Völner-ügynek még nincs vége, 1700+ oldalas a nyomozati anyag ami a 444-nél van. :)
1valaki
1valaki 2022. 01. 23. 13:05
Előzmény: #3187  euler
#3197
Erre van az Fb-on a zárt csoport kitalálva! :-)   Amúgy meg mosolyogtató, hogy sokatokat itt a fórumokon lenyom néhány kormánypárti...   
 
 Annyira nevetséges, hogy mindenkit kínotokban trollnak bélyegeztek, csak azért mert más véleményen van mint ti! 
 
Akkor lesz itt majd kormányváltás, ha leváltjátok az egész ellenzéket egy hiteles, makulátlan múlttal rendelkező, továbbá nem össze-vissza beszelő (mint MZP) és KORMÁNYOZNI KEPES  ellenzékre! 
 Addig csak sóvaroghattok, meg okoskodhattok a zárt csopotjaitokban. Egy széthulló 6 felé húzó, éhes bandára a jelenlegi kormánypárti választók közül az sem fog szavazni, aki amúgy maga is változtatna. 
 
 Csöbörből vödörbe kerülni most csak a fanatikus,  (zömmel a Fidesz utálata miatt)  a jelenlegi ellenzéknek drukkoló szavazó képes!
Amit persze a rájuk szavazó többség ugyan olyan gyorsan megbánna, mint mikor a  főpolgármesteri és az önkormányzati székekbe beültették ezeket a "jó embereket".
Törölt felhasználó 2022. 01. 23. 12:52
Előzmény: #3194  kukacponthu
#3196
Én realista vagyok. Kicsi tisztulás is tisztulás. Legyünk pozitívak.
Onnan nézem, hogy ezt a választást hadd nyerje csak meg a fidesz...
Hosszú távon a társadalom azzal jár a legjobban. Közben meg tisztulgat az ellenzék.
realmadrid 2022. 01. 23. 12:51
Előzmény: #3193  kukacponthu
#3195
Igazad  van. Vedd úgy hogy egyik oldal , másik oldal.
kukacponthu 2022. 01. 23. 12:49
Előzmény: #3192  Törölt felhasználó
#3194
Az a baj, hogy Bangone esete oriasi blama…mondhatni azt, hogy vedhetetlen.
Teriteken kaptak meg a koleszos fiuk ezt remek desszertet, picit altatni a Volner ugyet…
kukacponthu 2022. 01. 23. 12:47
Előzmény: #3191  realmadrid
#3193
Szerinted van itthon olyan, hogy bal avagy jobb oldal?
Elarulok egy titkot, az nincs.
A “jobb oldal” bal oldali populizmust nyom, mig a nem letezo bal oldal, jobb oldali fegyverekkel puffogtat…es te vagy a celozonseg, mert megkajalod a jelszavakat!
Törölt felhasználó 2022. 01. 23. 12:44
Előzmény: #3186  kukacponthu
#3192
Bangóné kicsapva.
Megtehetné a fidesz, hogy még talál egy- két terhelő dolgot azok ellen, akik nehezen vállalhatóak számomra az ellenzékben! 
Végre valami társadalmilag hasznosat is csinált a fidesz!
Bár ez sem fog sokáig menni, hiszen az elemi érdekük, hogy saját maguknak tetsző ellenzékük legyen. És tesznek is érte.
realmadrid 2022. 01. 23. 12:35
Előzmény: #3187  euler
#3191
Tehát létre akarsz hozni egy baloldali propaganda fórumot mert zavar hogy a baloldali propagandádra jobboldali propaganda a válasz. 
Törölt felhasználó 2022. 01. 23. 12:32
#3190
Euler és az elvtársai azt sem tudják,hogy mit jelent az a szó,hogy troll.Ez nem ellenzéki fórum,hanem egy pártsemleges,így értelemszerűen nem lehet senki sem troll aki más politikai nézeteket vall mint a másik.Akinek meg nem tetszik,hogy nem mindenki az ellenzék hátsójában van az elmehet a DK-s fórum oldalakra osztani az észt az elvtársainak,ígérem nem fogok utána menni.
Törölt felhasználó 2022. 01. 23. 12:26
#3189
Egy biztos,jelenleg a Fidesz torony magasan vezet az ellenzéki összefogással szemben,és nem látom,hogy az ellenzéki oldalról annyira kampányolnának,szerintem Gyurcsány már elkönyvelte a vereséget,majd mindent MZP nyakába var és 4 év múlva megpróbálja az asszonyt a miniszterelnöki székbe juttatni.Orbánt majd akkor lehet leváltani,ha megértik azok az emberek akik leakarják Orbánt váltani,hogy először a jelenlegi ellenzékét kell leváltani és egy teljesen új egységes ellenzéket létrehozni,mert csak akkor van esélyük az egységes Fidesz ellen.
Törölt felhasználó 2022. 01. 23. 12:19
Előzmény: #3187  euler
#3188
Egyébként nem tudom mennyire troll.
Az a baj, hogy nekem sok olyan ismerősöm ugyanezeket a narratívákat mondja el élő szóban, és mélyen hisz bennük. Sokszor "értelmes" emberek. Márhogy az élet egyéb területein értelmesek.
De teljesen igazad van amúgy.
euler 2022. 01. 23. 12:13
Előzmény: #3183  Törölt felhasználó
#3187
Mindenki eljut előbb-utóbb ide, hogy "ennek így nem sok értelme van".
Nem azért vannak itt, hogy elgondolkodjanak érveken. Mindenki aki leáll velük szópárbajozni lehetőséget ad nekik a propaganda újra és újra való elmondására.
Persze lehet azt mondani, hogy ők adnak lehetőséget arra, hogy másokat elgondolkodtassunk, de ez a fórum nem alkalmas erre, mert szerintem aki olvassa az többnyire hozzá is szól, abból pedig látható, hogy milyen kevesen értenek egyet az un. trollokkal. Magyarán kevesen olvassák és azok nagy része eleve ellenzéki beállítottságú, őket már nem kell győzködni.
.
Lehetne ez egy szűkebb körű, kicsit elit fórum, ahonnan a fórum szabályaiból, a moderálási lehetőségekből és gyakorlatból adódóan könnyű távoltartani a trollokat, (többnyire az is elég, hogy nem etetjük őket, de ha keményen beszólsz nekik attól is elhallgatnak. Persze meg kell tudni állni, hogy a visszatámadásra ne reagálj), és sokkal értelmesebb beszélgetéseket lehetne összehozni. Nem kellene attól se félni, hogy az azonos oldalon állók, pl. a kormányváltást akarók, egymással is vitatkozzanak. Nem kell félni nem itt dőlnek el a dolgok. :)
De mindegy, ez az én elvárásom. És tudom nem kötelező itt lenni.
kukacponthu 2022. 01. 23. 12:10
#3186
Egyebkent meg felesleges bizni az ellenzekben…itt van Bangone esete, talcan kinaljak a fidesznek az ujabb 4 evet.
Ezert (is) mondom, se feribohoc, se viktorkiraly, teljes tisztitotuz!
kukacponthu 2022. 01. 23. 11:59
Előzmény: #3182  Törölt felhasználó
#3185
Neked mindenki zavaros, aki mast gondol, mint te…
Istvan78 2022. 01. 23. 11:29
Előzmény: #3176  Istvan78
#3184
A 2006-ból tanulva ill. mivel ez az ügy a Fidesz propaganda fontos eleme, a tüntetéseket mindig úgy kezelték, hogy erőszak ne legyen. Inkább hagyják, hogy kifáradjanak ezek.
Törölt felhasználó 2022. 01. 23. 11:17
Előzmény: #3182  Törölt felhasználó
#3183
Nagyon erős szövegértési gondjaid vannak.
Nem írtam arról, hogy jogos, vagy jogtalan volt a tüntetés kezelése. Azt azonban írtam, hogy szégyenletes erkölcsi értelemben. Sőt szakszerűtlennek, vagy rosszindulatúnak viszont tituláltam gyurcsány és embereinek tevékenységét.
Most meg nem írtam erőszakról, csak arról, hogy tüntetésekkel meg fogják futamítani Orbánt. Tudod, amikor fél millió ember van az utcán, akkor előbb utóbb menekülőre fogják. Ahogy gyurcsány is arra fogta. Kár, hogy nem ment messzebbre.
Van egy kétosztatú világképed, és mindent belegyömöszölsz erőszakkal. ami nem illik bele, kapaláccsal belepüfölöd. Ha fele letörik, az sem érdekel.
Ennek így nem sok értelme van.
Törölt felhasználó 2022. 01. 23. 11:06
Előzmény: #3181  Törölt felhasználó
#3182

Nagyon zavaros dolgokat írsz nagyon zavarosan,eszméletlen nagy antagonisztikával :))
Pár sorral lejjebb még jogosnak tituláltad azt,hogy 2006 ban egy tüntetőnek a szemét kilőtték,most meg arról írsz újra,hogy  a Fidesz kormányt majd erőszakkal tüntetéseken leváltjátok,ha nyerne a Fidesz.
Törölt felhasználó 2022. 01. 23. 10:54
Előzmény: #3180  Törölt felhasználó
#3181
Istenem...
Ez is egy narratíva: "A fidesz a kisebbik rossz.", illetve "Igaz, hogy lopnak, de őket legalább ismerjük és ők -néha kritizálhatóan, de tudnak kormányozni". "Ők legalább nem csinálnak polgárháborút."
Ezeket mind marketingesek gyártják le, és etetnek téged vele.
Én nem az ellenzéknek kampányolok, hanem felvilágosítani próbálok embereket, hogy mikor a fideszt elzavarják a választások utáni tüntetéseken, akkor ne gyurcsányok kerüljenek hatalomba, hanem polgári gondolkodású egyének...

Topik gazda

totoro
totoro
3 5 4

aktív fórumozók


friss hírek További hírek