Topiknyitó: totoro 2021. 10. 18. 08:18

Márki-Zayt Miniszterelnöknek!  

Legyen már egy saját topikja :)
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
realmadrid 2022. 01. 23. 14:50
Előzmény: #3219  kukacponthu
#3220
Persze hogy komolytalan, elvégre egy MZP-t támogató milliárdos biztos hogy ártatlan. Ez nem most indult vizsgálat, még akkor amikor MZP sehol sem volt.
kukacponthu 2022. 01. 23. 14:45
Előzmény: #3217  realmadrid
#3219
Milyen ugye van Bigenek?
Gondolom a KITE nem emelt arat, Cs. ur onkoltsegen adta a mutragyat…hagyjuk mar ezt, mar ez igy komolytalan!
kukacponthu 2022. 01. 23. 14:43
Előzmény: #3215  1valaki
#3218
Nem akarlak elkeseriteni, de pont annyira szakitjak kette az orszagot, mint az altalad oly nagyra tartott (al)nemzeti oldal…ebben nagyon is egyeznek!
Azonban ezt a megkulonboztetest pont a fidesz kezdte el, a kokarda megcsufolasaval…
realmadrid 2022. 01. 23. 14:43
Előzmény: #3214  1valaki
#3217
MZP ott vágta el magát nálam hogy összeállt Bigével. A pénzèrt cserébe minden ügyét elengedi, ki sem vizsgáltatja hogy a GVH jogosan büntette meg 7 évi vizsgálat után. Gondolom anyagi támogatásért cserébe ugyan ezt másoknak is megigéri.
kukacponthu 2022. 01. 23. 14:40
#3216
Feribohoc miert is nem lett elszamoltatva?
Na ugye…
1valaki
1valaki 2022. 01. 23. 14:37
Előzmény: #3213  Törölt felhasználó
#3215
Egyetértek!
Talán egyszer majd megérti a másik oldal is, hogy mi kellene ahhoz, hogy odakerüljenek ahová szeretnék!
De a jelenlegi cselekedeteikkel csak jobban szétszakítják ezt az országot!
1valaki
1valaki 2022. 01. 23. 14:28
Előzmény: #3205  euler
#3214
Nézz magadra, hogy mennyire árad a szavaidból konszenzus képtelenség és rögtön "ütsz", vagy megsértődsz, ha valaki "kritikát" gyakorol vagy más véleményen van! 
Többször jeleztem már én is az erről szóló topikokban, hogy én sem vagyok ellene az elszámoltatásnak mindkét oldalon, de az ugye elvárható, hogy ne egy ugyancsak korrupt leendő rendőr (mint ellenzéki kormány) vigye a dutyiba a tyúktolvajt! 
 
 Azzal sem értek egyet, hogy egy gyakorlatlan és most még tisztának látszó ember, mint a leendő miszterelnök olyan egyéneket képvisel, vagy  fogad el tőlük kampánypénzt, akik maguk sem makulátlanok és cserébe majd (fogalmazzunk árnyaltan) kivételezést, részrehajlást, vagy jogtalan előnyöket várnak. Ezzel már most összekente magát szegénykém és még észre sem vette, hogy már most piszkos lett. 
 
 Ha nem áradna MZP-ből is az ugyancsak órdito Fidesz gyűlölet (ő is jellemezte már ékesen a Fidesz szavazókat) és transzparensen kommunikálna, kampányolna, bizonyára több híve lenne.
De hát, "Mindenki maga viszi a bőrét a vásárra."
MZP még egy olyan kis tapasztalatlan, tejfeles szájú, aki összetéveszti a homokozót az országházzal és a játszóteret az országgal!
Na erre mondjuk azt, hogy játsszon azzal ami vele egyidős!
Törölt felhasználó 2022. 01. 23. 14:26
Előzmény: #3211  Peterbond
#3213
Ez így nagyon sarkos.mindegyik oldalon vannak fanatikus párt hívők,főleg a DK és a Fidesz oldalán,de az 100,hogy a Fidesz nem tudna nyerni választásokat sorban ha kizárólag a fanatikus híveik támogatnák csak őket.A Fideszre szavazok zöme kétlem,hogy fanatikus Fidesz hívő lenne,egyszerűen nem lát jobb alternatívát a felkínált lehetőségek között,ezért szavaz a Fideszre és nem azért mert imádja a Fideszt.Ezek a  szavazok simán másra szavaznának ha látnák annak értelmét,pont azért mert nem Fidesz hívők.Őket viszont az ellenzék nem tudta megszólítani és ennek az oka pont az ellenzéki összefogás,mert igaz,hogy így egy erősebb"párt" jött létre ellenzékként ,de a külső szemlélő számára nem ez a lényeg,hanem,hogy mennyire egységes az a párt amelyikre szavaznak.A jelenlegi ellenzéki összefogásban az emberek jelentős része nem tudja belelátni,hogy képesek lennének egy országot egységesen igazgatni,mert annyira más az ideológiai nézetük,ebből adódóan ha döntést kellene hozni is nehezen jutnának dűlőre,vagyis a mostani erős egységes kormányzás helyett lenne egy gyenge,bizonytalan,kormányzás.Többször leírtam már,hogy a választók jelentős része nem politizál és nem is érdekli a propaganda a saját személyes élete alapján hoz döntést,sem a Fidesz sem az ellenzéki propaganda nem érdekli.
kukacponthu 2022. 01. 23. 14:19
#3212
Azert nezzuk a jo oldalat! Legyunk halasak a sorsnak, hogy Bangone es Kosa “azanyamnemstromanjasenkinek” Lajos nem futottak ossze egy fesztivalon anno…
Peterbond 2022. 01. 23. 13:51
Előzmény: #3208  Törölt felhasználó
#3211
"Igen,ezt én is így látom,hogy nem az ország érdeke mozgatja öket"
.
Már megbocsás sde ezt pont a Fidesz hívőkön lehet észrevenni. Ő náluk minden szempont alapja hogy az jó vagy sem a PÁRTNAK. zámukra van az hogy az a nemzeti az amagyar aki azokat a nézeteket vallja azt mondja amit a Fidesz mond. minden más nem nemzeti, nemm magyar így nem is akarhatja a magyar érdekeket. Bármit tehet a Fidesz mégha az káros is az országra az lesz a nemzeti. Ha bírálják őket a magyarokat támadják. Ha a Fidesz valamit csinál azzal a magyar érdekeket védi, függetlenül ha pont a magyar érdekekkel ellentétesen cselekszik is. Pont hogy a Fidesznél érzem a MI vagyunk a haza és mindenki más aki nem MI vagyunk az nem a hazaa és  nem a haza érdekeit képviseli.
.
És még ezek után hogy gond nélkül közösítetek ki a nemzettudatból mindenki mást még van képetek magatokat hívni nemzetinek meg nemzeti összefogásról beszélni miközben mást se értetek rajta mint a Fidesz összezár és védi a védhetetlent is.
Peterbond 2022. 01. 23. 13:46
Előzmény: #3208  Törölt felhasználó
#3210

Peterbond 2022. 01. 23. 13:43
Előzmény: #3197  1valaki
#3209
"Erre van az Fb-on a zárt csoport kitalálva! :-)   Amúgy meg mosolyogtató, hogy sokatokat itt a fórumokon lenyom néhány kormánypárti...   "
.
Én ilyet nem igen látok. Akik kormánypártiak idejönnek jó részük semmi objektív érvelésre nem képes csak a propaganda felmondásában és igen trollkodásban beszélgetés szétverésében. Néhány próbálkozás volt értelmes vitára amikor bemondák hogy Dehát van gazdasági növekedés meg hasonlók de amikor kapnak kicsit részletesebb adatokat ( EU transzfer növekedés, sose látott kamatkörnyezet, a régió szintén hasonló növekedése ) akkor már nincs válasz. Szóval lehetne belemenni részletes vitákba hogy mi jó és mi rossz a Fidesz kormányzásba és összeségében ez jobb vagy rosszabb az országnak de itt meg se próbálják ezt sokan.
.
Megy a propaganda felmondása és kész. Akár 180 fokkal ellentmondva annak amit 2 hónapja mondtak.
Törölt felhasználó 2022. 01. 23. 13:37
Előzmény: #3203  1valaki
#3208
Igen,ezt én is így látom,hogy nem az ország érdeke mozgatja öket,hanem az Orbán elleni gyűlölet a fő motivációja eulernek és egy pár társának,tisztelet a kivételnek.
Heisenberg
Heisenberg 2022. 01. 23. 13:36
Előzmény: #3197  1valaki
#3207
Hagyjuk már ezt ezt a dumát, nincs és nem is fog születni olyan emberi lény, aki az imádott és szeretett vezető alternatíváját jelentené. 
Ez az igazság, a többi csak humbug....Nem az fog dönteni, hogy a jelenlegi rezsim hű követői milyen poiltikai  "ellenfelet" akarnak, hanem az, hogy mikor lesz teljesen (fenn)tarthatatlan az a rendszer, amit egyszemélyben OVI irányít. Lehet, hogy ez nem most lesz, de előbb- utóbb el fog jönni, mert az ilyen autokratikus rendszerek mindig megbuknak.
És amikor ez a nap elkövetkezik, akkor a mostani vezér imádói közül nagyon sokan súlyos emlékezetkiesésben fognak szenvedni....
1valaki
1valaki 2022. 01. 23. 13:34
Előzmény: #3198  euler
#3206
Bangóné kapcsán van az a mondás, "Ha halgattál volna..." 
Ha lett volna esze, meghúzódott volna csendesen a padsorok között, nem hogy fennhangon ordítozzon, hogy lepatkányozta a Fidesz szavazókat sőt még azután sem fogta be a pofáját, mindig hangadó volt.
Hát most ráb@....
Na ez a leendő, szakértő ellenzék...
Még jó, hogy olvasni tud!
euler 2022. 01. 23. 13:33
Előzmény: #3203  1valaki
#3205
Ezt mit gondolsz ki írta:
"el kellene kerülni az un. forradalmat (erőszakos rendszerváltást)"
és ezt is:
"úgy el legyenek számoltatva (törvényesen!), hogy ebben a formában esélyük se legyen a visszatérésre."
Bizony én. Csak így hirtelen visszanézve 1 napot.
Tehát konkrétan hazudsz.

Egyébként pedig örülök, hogy ennyire be tudtam lépni a kis alternatív világotokba. Lassan már fogalom lesz az euler név :))
"személyes sérelem, sértettség" - ezen jót mosolyogtam. Egyszer majd eltölthesz nálunk egy hétvégét, ha én is nálatok. :) - de most tényleg befejeztem néhányatokkal a diskurzust, ill. veled most kivételt tettem.
Törölt felhasználó 2022. 01. 23. 13:33
Előzmény: #3191  realmadrid
#3204
Konkrétan a nagy demokrata eulernek mindenki troll aki nem az ellenzéki összefogás híve.Orbán esetében gondja van azzal,hogy van erőteljes kormány média,és igazságtalannak tartja,hogy szerinte kicsi az ellenzék megszólalási lehetősége,de ha egy pártsemleges fórumon,egy politikai topikban valaki nem az ellenzéki propagandát nyomatja az zavarja,annyira,hogy meg se hallgatja azt,és trollnak titulálja a másképpen gondolkozót.Ezután döntse el mindenki maga,hogy a nagy demokrata hívők mennyire is demokraták és ha valaha kormányra kerülnének akkor mennyire is lennének azok.
1valaki
1valaki 2022. 01. 23. 13:20
Előzmény: #3190  Törölt felhasználó
#3203
Eulernek és a hasonló fanatikusoknak az a baja, hogy annyira utálják a Fideszt, ill. OV-t, hogy már az sem érdekelné, ha tényleg romba dőlne ez az ország, csak már ne lássák ott. Ezeknél az embereknél bizonyára valamely személyes sérelem vagy az irígység adhatott okot arra, hogy mindenáron a másik oldal érvényesüljön! 
 Persze mindezt elbujtatva a "majd nem lopnak", meg "nem lesznek farkas éhesek" köntösébe azzal az az indokkal, hogy kell a változás! Holott mindenki tudja, hogy már bizonyították az alkalmatlanságukat, dilettantizmusukat és enyveskezűséguket is!
euler 2022. 01. 23. 13:17
Előzmény: #3200  kukacponthu
#3202
Ez egy adott helyzet.
Aki rendszerváltást akar vigye el a "hírt" a végekre!
Persze elsősorban a pártok feladata legyen, legalábbis a szervezés.
kukacponthu 2022. 01. 23. 13:13
Előzmény: #3196  Törölt felhasználó
#3201
30+ eve varjuk, hogy megtisztuljon a hazai politika…

Topik gazda

totoro
totoro
3 5 4

aktív fórumozók


friss hírek További hírek