Topiknyitó: ecofun 2021. 10. 20. 08:10

Márki Zay - Gyurcsány Paktum  

Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
ecofun 2021. 10. 20. 16:54
Törölt hozzászólás
#80
longforewer 2021. 10. 20. 16:38
Előzmény: törölt hozzászólás
#79

Egyfelől, Márkit az intézeted 5%-ra sem értékelte, lett belőle 57%!
A mostani 41% simán lehet 87 % tavasszal ;)
Balin2020
Balin2020 2021. 10. 20. 16:34
Előzmény: törölt hozzászólás
#78
Ismered a bubis zacsit, ha szeretsz puffogtatni, javaslom keress egyet!
Magadat jól el fogod szórakoztatni, itt meg legalább nem tömöd tele szeméttel a fórumot addig se. Szerinted kinek készülnek ezek az adatok valójában? Az ellenzékieket akarják elbizonytalanítani? Mert azon az oldalon senki nem hiszi el, ezt garantálom. Vagy a Fidesz hívőket igyekszik bátorítani? Én az utóbbira tippelek. Bátorítani meg tudjuk kiket kell, azokat akik félnek. További jó önszórakoztatást.
ecofun 2021. 10. 20. 16:22
Törölt hozzászólás
#77
longforewer 2021. 10. 20. 16:08
Előzmény: #74  longforewer
#76

Engem is hívtak, pedig a számom titkos, nem szerepel semmilyen nyilvános adatbázisban.
Természetesen a kérdésre csak annyit mondtam:
Csak a Fidesz, csak Orbán Viktor! :)
Balin2020
Balin2020 2021. 10. 20. 15:57
Előzmény: törölt hozzászólás
#75
El vagy te varázsolva, ettél gombát esetleg?
Nyugtasd csak magad a politikusok által rendelt közvélemény kutatásokkal!
Lesz hasonló a másik oldalon is. Vagy nem maradt más? :)
Ezek a "bevált eszközök" már nagyon keveset érnek. Ha maradni akartok, kapjátok már össze magatokat! Így még csak nehézséget sem fogtok okozni a másik oldalnak!
longforewer 2021. 10. 20. 15:57
Előzmény: törölt hozzászólás
#74

Bruhaha!
Ez a cég mérte 5% alattira MZP-t :D
A valóság valószínű legalább 80-20% Péter javára.
Script01 2021. 10. 20. 15:54
#73
Én nagyjából helyesnek látom, ha belegondoltok ezelőtt is a szavazok 50-50 arányba voltak kb most is ekörül van Orbán támogatottsága, az ellenzéknél meg úgy-e szintén 50 mínusz akik fanatikusan pártjuk jelöltjét akarják plussz akik idáig bizonytalanok voltak, de Márkira szavaznának.
horpi 2021. 10. 20. 15:39
Előzmény: törölt hozzászólás
#72
Múúúúúúhahahahaha...  Ezt a Századvég nevű szervezet "mérte".  Khm khm... hát, fogalmazzunk olybá, hogy kb. annyira pártatlan, mit te magad. :-D
Törölt felhasználó 2021. 10. 20. 15:37
Előzmény: törölt hozzászólás
#71
kevés megbízható közvéleménykutató cég van. vagy fideszes, vagy DKs amiről tudok. A századvég fideszes kézben van. Medián a legelfogulatlanabb.
De független ettől sztem ,ha ez esetleg valós adat ez nagyon jó eredmény egy szles köre kevésbé ismerttől. MZPt ismerve ezt a választásokig képes lesz bőven behozni,szóval tájékoztatüó jellegűnek tartom inkább majd hónapok múlva lesz ez kikristályosodva. MZP se nem Dobrev,se nem Karácsony, akiket könnyebben lehet támadni és nem is hagyja magát. Osztani fogja Orbánnak a pofonokat vissza is,nemcsak állja.
ecofun 2021. 10. 20. 15:27
Törölt hozzászólás
#70
longforewer 2021. 10. 20. 15:17
#69

Stop Gyurcsány, stop gondolkodás - megbénította a Fideszt MZP győzelme - HVG
Látszik is, még a trollok is össze-vissza beszélnek!
Az ellenzék megnőtt, mert a jobboldali ellenzék is csatlakozott, a Fideszes kiábrándultakkal együtt az ellenzéki koalicíóhoz, ami immár jobboldali vezetéssel, DK kisebbséggel viszi győzelemre a harcot a korrupt rezsim ellen és állítja vissza a demokráciát!
A választásokig jöhet a stop gyurcsány, meg a baloldal, utána meg lehet gondolkozni, hogy miért buktak el!
300 forint egy kiló krumpli, 10 éve 40 volt, ennyit az egyszerű ember is megért, elQRta a fidesz az országot!
Törölt felhasználó 2021. 10. 20. 15:07
Előzmény: #66  Törölt felhasználó
#68
Még ami lényeges sztem, hogy mostantól az ellenzéknek árnyékkormányként kéne viselkedni, vagyis a szakami kérdésekkel kell foglalkozni a propaganda helyett az orbáni diktatúra feleslegesen sok szapulása helyett.
Az ellenzék veszélyessége szerintem akkor a leghatékonyabb,ha túllépnek az árnyékukon a pártok és valódi érdemi program és cselkvés alapú politikát fognak folytatni. Kevesebb feleslges kampány beszéd, több konkrétum hangsúlyozása. A már megvalósított helyi szintű ellenzéki eredmények felsorolása, példaként, hiszen a lényeg agyakorlat, nem a róla való beszélgetés.A szakpolitikai viták tennék a Közös ellenzéket kormányzóképesnek az emberek szemében. A tét nélküli kinyilatkoztatások, öndicséretek ,kormánybírálatok már nem hatnak.Szerintem már most úgy kell tenni,mintha kormányon lenne az Ellenzék. Szakmai ,de közérthető beszélgetős műsorok az ellenzéki pártok, vagy külsős szakértőkkel, konkrét problémákról és nemcsak felületesen, hanem körűljárva, ami úgy emlékszem a 90es években is volt TVbe ,rádióban.Ezzel a szakembereket is be lehetne vonzani és akár kormányzati pozícióba is kerülhetnének, ha az embereket és a pártokat meggyőznék.
horpi 2021. 10. 20. 15:04
Előzmény: törölt hozzászólás
#67
...és bármennyire tagadni szeretnéd, rettenetesen sok jobboldali. Akiknek a Fidesz nem alternatíva. Tudom-tudom: csak a Fidesz jobboldali egyedül a bolygón - de nem.
Törölt felhasználó 2021. 10. 20. 15:03
Előzmény: #59  Balin2020
#66
Orbán ellen úgy lehet küzdeni, hogy nem az ő szabályai szerint játszunk, vagyis nem kerülgetjük a csapdáit, hanem ráborítjuk az asztalt. 
A közös ellenzéki fellépés ideája is Orbán szabályai szerint történt, mert így össze lehet gyurcsányozni az ellenzék bármelyik elemét. Viszont,ha így alakult meg kell tartani a felek közt a távolságot, tehát az egységesség túlzott hangsúlyozása sztem egyrészt nem is hiteles és nem is igaz, másrészt Orbánnak kedvez az összemosást konnyítené meg.
MZP ezt úgy oldotta meg, hogy saját utas politikát hirdetett meg az ellenzéken belül a civilek képviseletét felvállalva, de kikacsintott a fideszesek felé is . Talán utólag ez is benne volt a harcias hozzállásában. Megmutatni,hogy az Ellenzék nem jelenti,hogy ne lennének különbségek.
Ez egy jó taktika, ami az egész ellenzéknek is javára válik ,hiszen nem valószínű,hogy MZP nélkül képesek lennének megszólítani plusz közönséget. Egymásra vannak utalva.
Orbán elszigetelődése a normális gondolkodású emberektől és a normálisabb gondolkodású fideszesektől is kulcskérdés. 
Ha sikerül MZP terve, akkor sikerülhet legyőzni Orbánt. A többiek ezért jól teszik,ha követik őt és tanácsait.
A stlíust , amit képvisel az ellenzék érdeke is és le kell nyelni. MZP fog mindnekit a hátán cipelve bevinni a kormányba.
Törölt felhasználó 2021. 10. 20. 15:01
Előzmény: törölt hozzászólás
#65

Szvsz, baloldalinak inkább mondanám a fiatal bolsikat, mást ne mondjak, szeretnek időnként állam nevében vásárolni, igaz, később eladják a szeretteiknek.
Vicces vagy te a többi harsonással egyetemben, akiknek valahogy mindig a központi észosztás jön meg a felismerés. Vajon most Hollik gyerek mit mondhat? :) Ma is szétröhögtem magam a stopgyurcsány-stopkarácsony plakátokon, jó nagy hülyék ülhetnek a propaganda minisztériumban, illetve, nem lelhetik a felelőst.
Én nem is nagyon értem a miniszterelnök urat, Rogán már egy sikeresen bebuktatta a kampányát a rosszabbulélünkmint4éve harsogásával, úgy tűnik, betlit akar játszani.
ecofun 2021. 10. 20. 14:59
Törölt hozzászólás
#64
horpi 2021. 10. 20. 14:51
Előzmény: törölt hozzászólás
#63

Egyetlen szó hiányzik csak ebből a magasröptű monológból, vagy ha úgy tetszik tényközlésből: a "szerintem". Ugye milyen relatív lett így  minden? Csak azért, mert ezt kell szajkóznod különféle okokból, még nem feltétlenül van úgy. Akkor sem, ha esetleg te magad el is hiszed.
Értem én, hogy ez a központi kommunikációs meder, és azt gondoljátok, hogy ha elég alkalommal szajkózzátok, igazzá válik - de nem.
Balin2020
Balin2020 2021. 10. 20. 14:49
Előzmény: #60  Törölt felhasználó
#62
Ahogy a Fidesz sem jobboldali, max. abban a ruhában szeretik láttatni magukat. Valódi ideológiát a lopáson, és a hatalom bebetonozásán kívül nehéz már találni! A rendeletekből, a törvénymódosításokból is leginkább egy katyvasz látszik. Ha valaki valóban jobboldalinak gondolja magát, elvek mentén, és nem az alapján, hogy ki mit kommunikál a pártokról, akkor már rég kiábrándult abból a "jobboldali" tömörülésből, aminek a Fidesz-KDNP pártszövetség anno indult. 
ecofun 2021. 10. 20. 14:41
Törölt hozzászólás
#61

Topik gazda

ecofun
4 1 5

aktív fórumozók


friss hírek További hírek