Topiknyitó: MLK 2018. 01. 07. 19:14

LEI kód kiadás  

Van valakinek infoja arról, hogy mi lesz ezzel?
Ha céggel akarsz tőzsdézni, akkor a megbízásokhoz LEI kód szükséges.
Megkértem a LEI kódot időben, de kapni nem kapok, mert túlterheltek az ügynökségek.
MNB sajtóközlemény: (A KELER oldalán is fent van) A fenti okok miatt elég, ha igazolod, hogy folyamatban van a cég kérelme, kereskedhetsz LEI kód nélkül is!
KandH bank semmiről nem tud semmit, miután felhívom a figyelmüket a sajtóközleményre, hosszas tanácskozás után úgy dönt, hogy mégsem kereskedhetek.
Miért? Csak!
Kit pereljek? A Keler-t, az ügynökséget, aki képtelen kiadni a kódot, az MNB-t vagy a KandH-t, vagy mindegyiket?
Szerintem égbekiáltó botrány lesz ebből, persze a "szakmédia" egy szót sem ír erről!!!!!
Hiába ücsörögsz több 10 v 100 milliónyi részvényen, kereskedni nem tudsz vele.
Ebből komoly károk és komoly balhé lesz!
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
kalmarrr
kalmarrr 2018. 01. 12. 14:52
Előzmény: #8  kalmarrr
#9
No elkészült a Bloomberges kód 100 EUR+ AFA helyett 70 USD-ért...., de mi az értelme???? Kitöltöttem egy internetes adatlapot, kifizettem a zsé-t, kb 4 óra után meg is lett a code. Semmit nem kértek. Ebből honnan látszik, hogy kivagyok, mi vagyok, miért akarom csinálni, amit csinálni akarok. Ezt a hülyeség és pénz lehúzás netovábbja....................
Ha egy SSL tanúsítványt készítek legalább ott felhívnak, meg még útlevelet is kérhetnek itt semmit csak a zsé-t...
kalmarrr
kalmarrr 2018. 01. 10. 19:52
Előzmény: #7  MLK
#8
Igen ezért kértem meg a Bloombergbe. Sokkal olcsóbb. Olvasd el a cikket. Bár a regisztrációt kitöltve lövésem sincs, hogy interneten leadott adatok, mennyire hitelesebbek, mint a bank által felvett személyes adatok....
MLK
MLK 2018. 01. 10. 18:58
Előzmény: #5  kalmarrr
#7
Ez egy dolog, de most hiába igényled meg a KELER-nél, mert a sok igénylés miatt nem tudják kiadni! (Fent van a KELER honlapján!)
kalmarrr
kalmarrr 2018. 01. 10. 18:44
#6

Találtam egy érdekes leírást. Tényleg lehet ilyet igényelni máshol is, azt pl. az OTP is elfogadja?
https://www.netfolio.hu/befektetesi_tippek/2017/11/LEI_kod
kalmarrr
kalmarrr 2018. 01. 10. 18:40
Előzmény: #4  MLK
#5
Hát igen!
Céges ügyfélként most szembesültem vele, hogy ez 100 EUR+ÁFA, illetve 80 EUR+Áfa a további években. Kérdésem, hogy ez nyugaton is így van? E nélkül nem lehet kereskedni pl: Bécsben vagy Berlinben? Ott is így működik, ott se lehet e nélkül kereskedni? Nem is értem, hogy mi a franc ez.... Mit kell azonosítgatni az ügyfelet 1 milliószor, bármit akarok csinálni hiteles cég infó az első dolog....... tök értelmetlen az egész....... A terrorista meg nem hiszem, hogy tőzsdézik és nem hiszem, hogy nem tudja megoldani, meg venni ő is.....
MLK
MLK 2018. 01. 08. 09:21
#4
Tisztelt Portfólió!
Nem kéne ezzel foglalkozni?
Nagy botrány lesz ebbôl, ha nem oldják meg villámgyorsan!
MLK 2018. 01. 07. 19:47
Törölt hozzászólás
#3
MLK
MLK 2018. 01. 07. 19:15
#2
Van valakinek infoja arról, hogy mi lesz ezzel?
Ha céggel akarsz tőzsdézni, akkor a megbízásokhoz LEI kód szükséges.
Megkértem a LEI kódot időben, de kapni nem kapok, mert túlterheltek az ügynökségek.
MNB sajtóközlemény: (A KELER oldalán is fent van) A fenti okok miatt elég, ha igazolod, hogy folyamatban van a cég kérelme, kereskedhetsz LEI kód nélkül is!
KandH bank semmiről nem tud semmit, miután felhívom a figyelmüket a sajtóközleményre, hosszas tanácskozás után úgy dönt, hogy mégsem kereskedhetek.
Miért? Csak!
Kit pereljek? A Keler-t, az ügynökséget, aki képtelen kiadni a kódot, az MNB-t vagy a KandH-t, vagy mindegyiket?
Szerintem égbekiáltó botrány lesz ebből, persze a "szakmédia" egy szót sem ír erről!!!!!
Hiába ücsörögsz több 10 v 100 milliónyi részvényen, kereskedni nem tudsz vele.
Ebből komoly károk és komoly balhé lesz!

Topik gazda

MLK
MLK
2 2 5

aktív fórumozók


friss hírek További hírek