Hathor Hathor
4
4
1
február 23. | 18:39

Legjobb biznisz ma, miben van pénz?  

Rendezés
Hozzászólások oldalanként
április 11. | 11:17
előzmény: #64  Hathor
torony2 korábbi kőkeményes következtetése nagyjából elhelyezi nálam a műsort így ismeretlenül is az értékskála legalján. de legalább lelkesen promotálják.
április 11. | 08:02
előzmény: #62  Attila-port
Elozot mar megbeszeltuk.
Capat mar unottan nezem.. nagyon gyenge szamomra. Elkepeszto milyen semmikre adnak penzt. Maga a vallakozo sem tudja mit akar. Kerek 100milliot, 200milliot. Mire? Azt nem tudom.
Oke
április 09. | 08:13
előzmény: #52  Seismic
Szia ! Olvastam az előző kommentjeid , arról,  mint maganegészségügyi befektetés.  Neked mi a velemenyed , mégis mennyit kell fizetned azért  , hogy pikkpakk " jo orvos / ápolok " legyenek. Nem csak az állami eü problémája a létszámhiány.  Nem ennyire egyszerű hogy összeszedd az embereket. Aki dolgozik , az eleve 2-3 helyen dolgozik , akár ápoló akár orvos.  Én ezen a területen dolgozom. Akkor se jön hozzánk dolgozó,  ha 300 felett keres. Sőt lehetőség van bérmunkát vállalni,  mondom példát,  jános kh , országos orvosi rehab intézet,  jahn ferenc , honvéd sürgősségi,  bajcsy kh. 2200 forint / ora alatt mar nem igazán van díjazás,  ami 12 órára 26.4 k . És ez csak egy ápoló. És kellene mondjuk 10 ápoló  :) maganegeszsegugy : egy 2018 év elején kezdett xiii. Kerületi nevesebb szolgáltató,  új épületet épített,  új az egesz orvos / ápoló gárda,  kitermelték a betegforgalom miatt a beruházást  7 hónap alatt 0-ra. De megsincs ott ember , pedig ez nem hangzik úgy mintha " rosszul menne" . Én azt gondolom , hogyha valaki ebbe akar fektetni.. érdemes néhány évet ebben dolgozni , hogy egyátalán átlássa mitől is van szó..
április 08. | 20:06
előzmény: #61  Attila-port
Ma is lesz Cápák között :-)
március 28. | 08:29
előzmény: #2  Hathor

Én most találtam rá a fórumra.
- Milyen nagyságrendű befektetendő tőkére gondolsz?
- Vállalkozás: ha nem a nagy profit a legfontosabb szempont, akkor olyat érdemes csinálni amivel szívesen foglalkozik az ember. Valamint szempont még, hogy folyamatos személyes közreműködést igényel-e, vagy az alkalmazottak viszik maguktól. Mintha olyat keresnél ami a Te jelenlétedet igényli.   
- Safis: ha startup-ba fektetnék akkor én választanám meg, hogy melyik legyen az, nem a Safis-ra bíznám.
- Cápák között műsor: nézem és hasznosnak tartom. Vannak benne show elemek, de ezeket leszámítva tanulságosak a befektetők gondolatai és tárgyalási/alku technikái.
március 19. | 21:28
előzmény: #56  torony2

kőkeménynek akkor kell lenni ha csempevágó vagy. az üzleti élethez inkább ész kell.

már bocs :)
március 19. | 20:06
előzmény: #58  Hathor

igen, gagyi sok mindenben, de beláthatsz az emberek fejébe, motivációjába.   és hát egy nyílt piactér -  szerencsés esetben 1-2 ötletet  hátha lehet szerezni-  nekem is ez pont tegnap jutott eszembe.
Másik dolog vállalkozások terén h valaki családos, v. magányos, mire van ideje, ---.....-  multkor azt mondtam legjobb alkalmazottnak lenni, mert ott legalább nincs felelősség.
március 19. | 19:59
előzmény: #56  torony2
Eleg gyenge ez a Capa musor. Elrg gagyi otletekkel jonnek szerncsehuszarok. 3MFTokert, kozben 15millio nyeresegrol beszelnek eves szinten. Tiszta gagyi az egesz. Azerz nezem, hatha latok mar vmi sikeres jo otletet
március 19. | 19:56
előzmény: #55  Katerkonig
Hat nekem egy cuccuk sem kell. Ehhez madar is kell. 
Nuskint kihagytuk
március 19. | 19:54
előzmény: #47  Hathor

Biznisz indításnál el kell gondolkodni azon, hogy mennyire bírod az embereket.
Társas lény vagy,  vagy inkább magányos farkas  aki a gépén, neten lóg, és esetleg idegesít ha hozzá szólnak. 
Másik legfontosabb a kapcsolati tőke,  ismeretség,  és az hogy az emberek felé hogy tudod magad eladni, tálalni,
van-e olyan karizmatikus kisugárzás, hogy személyesen is tudj velük jó kontaktot kialakítani, ill. hatással vagy-e  rájuk..
Társulni valakivel  vagy betársulni valahová  -  veszélyes,  mert az üzlettárs átvághat - fontos a bizalom oda-vissza irányba.
Én is nézem a cápákat   -  az üzleti élet megkívánja h . kőkemény légy.   Aki nem ilyen, kihasználják :(
március 11. | 08:28
előzmény: #47  Hathor
A Forever ès aloe egy ès ua, a termèkek baromi jòk, a testàpolàs ès ètrendkieg dettò. Dràgànak mondhatò, de viszik, mint a cukrot. Amway szintèn q jò. Oriflame xar, viszont olcsò. Ami közös bennük az a personal selling, sajàt tanàcsadònőd van, kihozza a termèket az otthonodba, àpolja veled a kapcsolatot, kb mint egy prem bankàr. Ezèrt mennek ezek. :)
március 06. | 16:37
előzmény: #1  Hathor
Elfelejtettem a legjobbat:  Eus projekt vállalkozás, természetesen. lsd nagyjaink :) 
március 01. | 13:01
előzmény: #52  Seismic
*unorthodox
március 01. | 13:01
előzmény: #51  kimpaa
ááá az vizitdíj:)...egészségpénztár jobban hangzik..de mindjárt jön a fő Fizess-es kolléga, aki azt is megmagyarázza, hogy miért hülyeség "Pénztárakba fektetni" :)
Akkor ezzel be is ismerték, hogy kár volt szétverni a MNYUP rendszert és lenyúlni a vagyont..ortodox gazdaságpolitikával meg etessék a birkákat majd ha visszöjön az 5%-os alapkamat/recesszió
március 01. | 12:43
előzmény: #50  Seismic
legyen úgy, hogy mindenki befizet 300 Ft-t.
Vagy ez volt már? :D
február 25. | 21:56
Vegyetek Opust,most szarér-hugyért.Várjatok vele fél évet-évet,megdupláztátok.
február 25. | 21:16
előzmény: #43  Hathor
Ez a Forever, Aloe Vera, Amway, oriflame maszlag hogy tud meg menni...
február 25. | 21:14
előzmény: #45  AIDA64
Pénzből lehet csak pénzt csinálni
február 25. | 19:41
a pénzben van a pénz
február 25. | 18:53
előzmény: #40  Hathor
Egy kicsit jobban beleásod Magad, akkor megtudhatod, hogy miért!? 
De ne tedd, szerintem nem Neked való! 
Vannak nemzetközi vonalaik is! 
február 25. | 18:24
Neztem a facebookon, hogy egy srac feltoltott maldi szigeteki kepeket, kozben menozik, instrat oszt meno kepirol. Mindenki bokol neki, megerdemli, o meg koszongeti szuleinek. Mondom megnezem mi ez a nagy likeos vallalkozas, mibol elnek. Forever vezetok lehetnek, azt reklamozzak. Halmi apuka es fia
február 25. | 18:16
Jó téma,a válasz a politikai kapcsolatok, pályázatok, tolvajlás,Állami pénzekből csipegetés.
február 25. | 17:59
előzmény: #40  Hathor
Ki kell nyirni a versenytarsakat😅

Topik gazda

Hathor
Hathor
4 4 1

aktív fórumozók

friss hírek

AZ OLDAL TETEJÉRE