Topiknyitó: Hathor 2019. 02. 23. 18:39

Legjobb biznisz ma, miben van pénz?  

Legjobb biznisz ma, miben van pénz?
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Törölt felhasználó 2020. 09. 22. 17:33
Törölt hozzászólás
#70
Törölt felhasználó 2020. 09. 09. 12:46
Törölt hozzászólás
#69
Seismic
Seismic 2020. 04. 14. 11:45
Előzmény: #63  NoOneHearsYou
#68
"hát elkezdődött"...30k ágy kiszervezése
alpinvestor 2020. 04. 13. 09:16
Törölt hozzászólás
#67
Scythia 2020. 03. 20. 13:35
#66
Sziasztok,
Már kb.2009 óta nem trédelek napi szinten a magyar piacon, most egy kicsit ismét aktivizáltam magam. Újra beregeltem és hoztam egy elképzelést, persze lehet, hogy tévedek :)
https://ibb.co/wsZrf9G
Bekre_Pal
Bekre_Pal 2019. 04. 11. 11:17
Előzmény: #64  Hathor
#65
torony2 korábbi kőkeményes következtetése nagyjából elhelyezi nálam a műsort így ismeretlenül is az értékskála legalján. de legalább lelkesen promotálják.
Hathor
Hathor 2019. 04. 11. 08:02
Előzmény: #62  Attila-port
#64
Elozot mar megbeszeltuk.
Capat mar unottan nezem.. nagyon gyenge szamomra. Elkepeszto milyen semmikre adnak penzt. Maga a vallakozo sem tudja mit akar. Kerek 100milliot, 200milliot. Mire? Azt nem tudom.
Oke
NoOneHearsYou 2019. 04. 09. 08:13
Előzmény: #52  Seismic
#63
Szia ! Olvastam az előző kommentjeid , arról,  mint maganegészségügyi befektetés.  Neked mi a velemenyed , mégis mennyit kell fizetned azért  , hogy pikkpakk " jo orvos / ápolok " legyenek. Nem csak az állami eü problémája a létszámhiány.  Nem ennyire egyszerű hogy összeszedd az embereket. Aki dolgozik , az eleve 2-3 helyen dolgozik , akár ápoló akár orvos.  Én ezen a területen dolgozom. Akkor se jön hozzánk dolgozó,  ha 300 felett keres. Sőt lehetőség van bérmunkát vállalni,  mondom példát,  jános kh , országos orvosi rehab intézet,  jahn ferenc , honvéd sürgősségi,  bajcsy kh. 2200 forint / ora alatt mar nem igazán van díjazás,  ami 12 órára 26.4 k . És ez csak egy ápoló. És kellene mondjuk 10 ápoló  :) maganegeszsegugy : egy 2018 év elején kezdett xiii. Kerületi nevesebb szolgáltató,  új épületet épített,  új az egesz orvos / ápoló gárda,  kitermelték a betegforgalom miatt a beruházást  7 hónap alatt 0-ra. De megsincs ott ember , pedig ez nem hangzik úgy mintha " rosszul menne" . Én azt gondolom , hogyha valaki ebbe akar fektetni.. érdemes néhány évet ebben dolgozni , hogy egyátalán átlássa mitől is van szó..
Attila-port
Attila-port 2019. 04. 08. 20:06
Előzmény: #61  Attila-port
#62
Ma is lesz Cápák között :-)
Attila-port
Attila-port 2019. 03. 28. 08:29
Előzmény: #2  Hathor
#61

Én most találtam rá a fórumra.
- Milyen nagyságrendű befektetendő tőkére gondolsz?
- Vállalkozás: ha nem a nagy profit a legfontosabb szempont, akkor olyat érdemes csinálni amivel szívesen foglalkozik az ember. Valamint szempont még, hogy folyamatos személyes közreműködést igényel-e, vagy az alkalmazottak viszik maguktól. Mintha olyat keresnél ami a Te jelenlétedet igényli.   
- Safis: ha startup-ba fektetnék akkor én választanám meg, hogy melyik legyen az, nem a Safis-ra bíznám.
- Cápák között műsor: nézem és hasznosnak tartom. Vannak benne show elemek, de ezeket leszámítva tanulságosak a befektetők gondolatai és tárgyalási/alku technikái.
Bekre_Pal
Bekre_Pal 2019. 03. 19. 21:28
Előzmény: #56  torony2
#60

kőkeménynek akkor kell lenni ha csempevágó vagy. az üzleti élethez inkább ész kell.
 
már bocs :)
torony2
torony2 2019. 03. 19. 20:06
Előzmény: #58  Hathor
#59

igen, gagyi sok mindenben, de beláthatsz az emberek fejébe, motivációjába.   és hát egy nyílt piactér -  szerencsés esetben 1-2 ötletet  hátha lehet szerezni-  nekem is ez pont tegnap jutott eszembe.
Másik dolog vállalkozások terén h valaki családos, v. magányos, mire van ideje, ---.....-  multkor azt mondtam legjobb alkalmazottnak lenni, mert ott legalább nincs felelősség.
Hathor
Hathor 2019. 03. 19. 19:59
Előzmény: #56  torony2
#58
Eleg gyenge ez a Capa musor. Elrg gagyi otletekkel jonnek szerncsehuszarok. 3MFTokert, kozben 15millio nyeresegrol beszelnek eves szinten. Tiszta gagyi az egesz. Azerz nezem, hatha latok mar vmi sikeres jo otletet
Hathor
Hathor 2019. 03. 19. 19:56
Előzmény: #55  Katerkonig
#57
Hat nekem egy cuccuk sem kell. Ehhez madar is kell. 
Nuskint kihagytuk
torony2
torony2 2019. 03. 19. 19:54
Előzmény: #47  Hathor
#56

Biznisz indításnál el kell gondolkodni azon, hogy mennyire bírod az embereket.
Társas lény vagy,  vagy inkább magányos farkas  aki a gépén, neten lóg, és esetleg idegesít ha hozzá szólnak. 
Másik legfontosabb a kapcsolati tőke,  ismeretség,  és az hogy az emberek felé hogy tudod magad eladni, tálalni,
van-e olyan karizmatikus kisugárzás, hogy személyesen is tudj velük jó kontaktot kialakítani, ill. hatással vagy-e  rájuk..
Társulni valakivel  vagy betársulni valahová  -  veszélyes,  mert az üzlettárs átvághat - fontos a bizalom oda-vissza irányba.
Én is nézem a cápákat   -  az üzleti élet megkívánja h . kőkemény légy.   Aki nem ilyen, kihasználják :(
Katerkonig
Katerkonig 2019. 03. 11. 08:28
Előzmény: #47  Hathor
#55
A Forever ès aloe egy ès ua, a termèkek baromi jòk, a testàpolàs ès ètrendkieg dettò. Dràgànak mondhatò, de viszik, mint a cukrot. Amway szintèn q jò. Oriflame xar, viszont olcsò. Ami közös bennük az a personal selling, sajàt tanàcsadònőd van, kihozza a termèket az otthonodba, àpolja veled a kapcsolatot, kb mint egy prem bankàr. Ezèrt mennek ezek. :)
Seismic
Seismic 2019. 03. 06. 16:37
Előzmény: #1  Hathor
#54
Elfelejtettem a legjobbat:  Eus projekt vállalkozás, természetesen. lsd nagyjaink :) 
Seismic
Seismic 2019. 03. 01. 13:01
Előzmény: #52  Seismic
#53
*unorthodox
Seismic
Seismic 2019. 03. 01. 13:01
Előzmény: #51  kimpaa
#52
ááá az vizitdíj:)...egészségpénztár jobban hangzik..de mindjárt jön a fő Fizess-es kolléga, aki azt is megmagyarázza, hogy miért hülyeség "Pénztárakba fektetni" :)
Akkor ezzel be is ismerték, hogy kár volt szétverni a MNYUP rendszert és lenyúlni a vagyont..ortodox gazdaságpolitikával meg etessék a birkákat majd ha visszöjön az 5%-os alapkamat/recesszió
kimpaa
kimpaa 2019. 03. 01. 12:43
Előzmény: #50  Seismic
#51
legyen úgy, hogy mindenki befizet 300 Ft-t.
Vagy ez volt már? :D
Macilacilong
Macilacilong 2019. 02. 25. 21:56
#48
Vegyetek Opust,most szarér-hugyért.Várjatok vele fél évet-évet,megdupláztátok.
Hathor
Hathor 2019. 02. 25. 21:16
Előzmény: #43  Hathor
#47
Ez a Forever, Aloe Vera, Amway, oriflame maszlag hogy tud meg menni...
Hathor
Hathor 2019. 02. 25. 21:14
Előzmény: törölt hozzászólás
#46
Pénzből lehet csak pénzt csinálni
AIDA64 2019. 02. 25. 19:41
Törölt hozzászólás
#45
Ayahuasca
Ayahuasca 2019. 02. 25. 18:53
Előzmény: #40  Hathor
#44
Egy kicsit jobban beleásod Magad, akkor megtudhatod, hogy miért!? 
De ne tedd, szerintem nem Neked való! 
Vannak nemzetközi vonalaik is! 
Hathor
Hathor 2019. 02. 25. 18:24
#43
Neztem a facebookon, hogy egy srac feltoltott maldi szigeteki kepeket, kozben menozik, instrat oszt meno kepirol. Mindenki bokol neki, megerdemli, o meg koszongeti szuleinek. Mondom megnezem mi ez a nagy likeos vallalkozas, mibol elnek. Forever vezetok lehetnek, azt reklamozzak. Halmi apuka es fia
gyula1971
gyula1971 2019. 02. 25. 18:16
#42
Legjobb biznisz ma, miben van pénz?
Jó téma,a válasz a politikai kapcsolatok, pályázatok, tolvajlás,Állami pénzekből csipegetés.
Seismic
Seismic 2019. 02. 25. 17:59
Előzmény: #40  Hathor
#41
Ki kell nyirni a versenytarsakat😅
Hathor
Hathor 2019. 02. 25. 15:21
Előzmény: #37  Ayahuasca
#40
Koszi az ajanlast :)
"Safis-EVO Zrt.: jelentős bírság jogosulatlan pénzügyi tevékenységértBudapest, 2018. április 12.  Az MNB ma közzétett határozatában 27 millió forint piacfelügyeleti bírságot szabott ki a Safis-EVO Zrt.-re visszafizetendő pénzeszközöknyilvánosságtól történő engedély nélküli elfogadása miatt."
Ayahuasca
Ayahuasca 2019. 02. 25. 06:17
Előzmény: #37  Ayahuasca
#39
Kicsit több mint egy éve figyelem a Safis ténykedését, és nagyon sok pozitívumot tapasztaltam, persze vannak kockázatok is. Személyszerint már régóta vártam valami hasonló társaság megjelenését Magyarországon. Szimpatikus a befektetők felé mutatott nyitottságuk, hogy működésüket, tevékenységüket  részleteiben ismerhettem meg Tőlük, és nem minden más alternatív csatornákon keresztül. Szintén pozitív, és manapság, szvsz erősségként írható fel a mátrixba  az , hogy egyaránt  nyitottak befektetők, tulajdonos társak befogadására, illetve a másik oldalon a működő elme, és ötletei befogadására. Náluk egyértelműen, tisztán érzem azt a már sajnos megtépázott, de ez esetben  nagyon is jó értelmű frázist, hogy "együtt egymásért", méginkább" Magyarok-Magyarokért"(... és tényleg) működését. Talán ez az egyik gyengeség is, ha mondhatom így, hogy ez Kishazánkban még "túl új" illetve kevés embernél tud illeszkedni ez a fajta rendszer a mentalitásba,nem vagyunk rá felkészülve. Mielőtt azonban azt gondolnánk, mi ez a puding!? Hát tév úton vagyunk, mert bizony a vezéren is jól érezhető kegyetlen munka folyik odabent. Aminek, mindenki számára azt remélem, komoly eredménye lesz!!!! 🌈 
Fontos, és kiemelkedő, hogy dedikáltan vállalják a küldetésükként, kis pénzű, tettre kész, erős embereknek próbálnak reményt adni, egy magasabb minőségű élethez! 
Vízio
Vízio 2019. 02. 24. 22:48
Előzmény: #1  Hathor
#38
Ahogy olvasom a hozzászólásokat, egyre biztosabb vagyok benne hogy: Hathor téged kéne megkeresselek egy tuti ötlettel( ha végre eszembe jutna már egy) 😁
Ayahuasca
Ayahuasca 2019. 02. 24. 17:13
Előzmény: #10  Hathor
#37
Safis Befektető Társaság. 
don_king
don_king 2019. 02. 24. 17:04
#36

Hathor ez valo neked mint business. Eus engedelyes gyartot is tudok. Ilyet itthon sztem senki se csinal.https://youtu.be/eYthI8sVTME
Bekre_Pal
Bekre_Pal 2019. 02. 24. 16:03
Előzmény: #34  qwrtzq
#35
te tévedésben vagy. amióta világbajnok 27% áfánk van meg meg van illetékezve a banki forgalom, rengeteg vállalkozásnál látom az egy időben már visszaszorult "okosba" bizniszelést újra
qwrtzq 2019. 02. 24. 15:38
Előzmény: #33  Bekre_Pal
#34
és még adót se lehet elcsalni :(
Bekre_Pal
Bekre_Pal 2019. 02. 24. 14:55
Előzmény: #32  Seismic
#33
Óó, a tűzvédelem, hogy is feledkezhettem meg róla  :))
Meg az online kassza horribilis mindenféle költségei. Gyártmánylapok, hűtő ellenőrzési ívek, nyomtatványokat nyilvántartó nyomtatványok, hitelesített mérleg és annak rendszeres újrahitelesítése vaskos hatósági árakon stbstb... Ezt tényleg akármeddig lehet sorolni.
Seismic
Seismic 2019. 02. 24. 12:20
Előzmény: #29  Bekre_Pal
#32
Tudom mivel jár, dolgaztam abban az iparban is:)...a plázai etetésnél, ugyanazok a szabályok /a tűzvédelmet kihagytad :)
Hathor
Hathor 2019. 02. 24. 09:11
Előzmény: #29  Bekre_Pal
#31
Ez is erdekestema, hogy mekkora atveressel keresnek nagy penzt a vallalkozok.
Erdekes tortenet volt. Tetszett
Hathor
Hathor 2019. 02. 24. 09:08
Előzmény: #29  Bekre_Pal
#30
:)
Bekre_Pal
Bekre_Pal 2019. 02. 23. 23:08
Előzmény: #8  Seismic
#29

jobban jársz, ha az ilyen vállalkozásoknak számtalan kötelező HACCP, NÉBIH stb előírásnak megfeleltetéshez elengedhetetlen kismillió előírt rendszeres cuccal kopasztod őket. érintésvédelmi mérések rendszeresen, HACCP megújítás, rágcsálóirtás, előírt minősített tisztítószerek forgalmazása, stb... hidd el, tudom mit beszélek.
 
az élelmiszerfeldolgozással járó hűhót hagyjuk meg az eltökélt, nem pénzért hanem szerelemből dolgozó mániákusoknak.
 
a plázai mosléketetés kivétel, az nem vendéglátás, hanem valóban biznisz. fogsz egy adag rossz tésztát, sokáig főzöd puhára hogy sok vizet vegyen fel és nagy és nehéz legyen, majd bekínálod egy ARO fagyasztott zöldséges margarinos besamellel, reszelsz rá csíziót, ez eddig 100 forint per adag (ok, túloztam, kevesebb), összesütöd és kirakod egy 6 forintos műanyag tányéron 3 forintos villával meg hártya szalvétával 1500-ért mint olasz specialitást, na az már viszont biznisz a javából, csak csinálja akinek gusztusa van hozzá...
Hathor
Hathor 2019. 02. 23. 22:44
Előzmény: #27  Seismic
#28
Nalam mar nem erdekes a profit. Amiert megdolgoztam idaig, eleg eletem vegeig, ugy gondolom, igy nalam mar nem cel a nagy profit, inkabb kihivas. Ha evekig nem keresek az sem baj. Mondjuk minuszba nem szeretnek menni semmilyen tevekenyseggel sem. Sem tozsde, sem vallalkozas, ha csinalom, mert annal jobban jarok, ha semmit sem csinalok. Igy ha mar hozza a jarulekot, koltsegeket, es jol erzem benne magam, az mar nekem fel siker. Ha marad is belole felrerakhato haszon az meg orom.
Seismic
Seismic 2019. 02. 23. 21:55
Előzmény: #26  Hathor
#27
Neztem...anno az angolt is dragons den volt a cime ha jol emlekszem.
Sajtbolt: minden vallalkozas celja a profitteremtes, amirol te beszelsz az egy sajt-alapitvany☺
Amugy en is nagy sajtimado vagyok..neha egy jo borhoz is jol jon
Hathor
Hathor 2019. 02. 23. 20:58
#26
TVben van ez az uj musor, a Capak..
Kb ez is errol szol, vallalkozashoz penzt kernrk az otlet megvalosulasahoz. Fura dolgokra szallnak ott be a "capak".
Nezi valaki a musort? Hetfon lesz.
Hathor
Hathor 2019. 02. 23. 20:51
Előzmény: #23  Seismic
#25
Itt a keriletunben van ilyen automata auto moso, amit irtal, allitolag az sem rossz, ismerem az uzemeltetojet, de gyerekeink altal, evfolyamtars szuleie.. nem beszelgetek veluk nagyon. Nejem beszelgetett az asszonnyal, O mondta jol megy
Hathor
Hathor 2019. 02. 23. 20:47
Előzmény: #23  Seismic
#24
Szerintem a jo sajtokra van igeny.
Hollandiabsn jarva ettem nagyon jo sajtokat, es olcso is volt anno, amikor voltam. Nyaron voltam Erdelyben, ott is a hegyi sajtokat, ordat ettuk. Isteni volt.
Mondjuk mint mondtam ezek a kis boltok nem a hozam miatt, hanem ha szereti az ember ezt a kisboltosdit, annak jo lehet.
Lehet Cserpes vagy Fuchs tej termekekkel kiegesziteni, tejivovap, reggeliztetovel, szendvicsekkel.. ez ilyen nyugis kis boltnak
Seismic
Seismic 2019. 02. 23. 20:16
Előzmény: #22  Hathor
#23
maradjunk a sajtboltnál akkor :)
Azt bírom a franciákban, hogy mindenhez képesek sajtot enni, sajnos itthon ennek nincs hagyománya így én nem nyitnék
Hathor
Hathor 2019. 02. 23. 20:12
Előzmény: #19  Seismic
#22
Egyik ismerosomek szervizeltek CTket, altato gepeket, meg ilyen orvosi berendezeseket. Nagyon nagy penz volt abban is, de ahhoz is szakertelem kell
Seismic
Seismic 2019. 02. 23. 20:11
Előzmény: #20  Hathor
#21

nem biztos...az eszközöket lehet lizingelni is, az üzlethelységet pedig bérelni..a problem a személyzet, mint mindenhol manapság
társasház építés ?:)
Hathor
Hathor 2019. 02. 23. 20:06
Előzmény: #19  Seismic
#20
Hat ezekhez kicsik vagyunk mi itt tozsdei traderek szerintem.
Seismic
Seismic 2019. 02. 23. 20:03
Előzmény: #18  Hathor
#19
Itt jön be amit lentebb írtam: a tőke /főleg a kapcsolati: kell pár jó orvos/ápoló+ pár igen tőkeerős ismerős, mivel az orvosi eszközök baromi drágák. Ismerve az itthoni helyzetet egy CT/MR központot is nyitnék /egy gép 300 milka
Hathor
Hathor 2019. 02. 23. 19:57
Előzmény: #16  Seismic
#18
Budai egeszsegkozpont biztosan tuti otlet, de az pesten 13,14,16.keruleben is jo.
Az felelosegteljes dolog. Otlet jo, ilyenbe en is lennek tulaj.
qwrtzq 2019. 02. 23. 19:51
Előzmény: #16  Seismic
#17
ezek úgy lettek vagy cégek, hogy felvásárolák a konkurenciát :)
de nagyon ügyesek a marketingesek is, a véleményed alapján
Seismic
Seismic 2019. 02. 23. 19:46
Előzmény: #15  Hathor
#16
pedig a nagy ötletek az mind személyfüggők.
Apple, Coca, Google, vagy itthon is nagyon sok vállalkozás az illető szakmájára épül/épült. Ezektől eltekintve lsd lentebb :)
Egy budai egészség-központba beszállnék :) 
Jah és semmit nem ér a nagy ötlet, ha nincs meg hozzá a kapcsolati tőkéd, ami sokszor fontosabb mint a real money.
Hathor
Hathor 2019. 02. 23. 19:36
Előzmény: #13  Seismic
#15
Pangos boltban nem lennek mar. Voltam uzletvezeto 3helyen. Ahol egy oraba egy ember jon be, az kizart. Ahol folyamatosan adjak a kilincset az emberek az erdekesebb lenne, ott akar bentmaradnek, de az eletemet mar nem elnem le szivesen egy boltban, csak ha megeri.
En magam sem tudom mit akarok.
Tozsde elkenyeztet, hogy nem kell vallalkozni hozza, es mindig porog, minden pillanatban van lehetoseg. Na de ne is rolam beszeljunk, hanem a nagy otletekrol :)
qwrtzq 2019. 02. 23. 19:34
#14
a jó üzlet ott kezdődik, hogy írunk egy üzleti tervet
tőkét, szakembert meg nagyon könnyű szerezni
Seismic
Seismic 2019. 02. 23. 19:30
Előzmény: #10  Hathor
#13
Ebből az jön le, hogy van elég pénzed, csak rohadtul unatkozol:)
Mindenkinek vannak/voltak álmai, vedd azt és vágj bele, még ha mindenki hülyének is nézz, akkor leszel a legboldogabb, ha ezekért a célokért dolgozol. A pénz csak "melléktemék".
A bolttal kapcsolatban pl, te lennél az eladó vagy felelnél az üzletvitelért? Mi vonz a legjobban a megnyitásában?
Hathor
Hathor 2019. 02. 23. 19:23
Előzmény: #7  Vízio
#12
:)
Csak legyen hozzaszolas :)
Hathor
Hathor 2019. 02. 23. 19:22
Előzmény: #9  MegmondóKapitány
#11
Igen a klimat tobben mondtak. Nem rossz.
Muszakilag azert kell egy kis ratermetseg. En nem vagyok egy nagy szerelo, buheralo tipus..
Aki ilyen szaki tipus, az most jol tud vallalkozni
Hathor
Hathor 2019. 02. 23. 19:17
Előzmény: #8  Seismic
#10
Nezem a plazakban a tatongo ures boltokat, benne az uzletvezetoket, eladokat. Ott sem termelik ki a berleti dijakat. Azok is csak azert csinaljak, csinaljanak valamit.
Volt egy otvenes par ismerosom, akiknel kirepultek a gyerekek, ok otthon ketten teptek mar egymast unalmukban, csinaltak egy kis olaszos ettermet a belvarosban, es megvaltozott az eletuk, vidamabbak lettek.
Eleterzes miatt jo.
En ettermet nem nyitnek, bart, kocsmat sem.
Az valahogy nem nekem valo.
Most eltengek a tozsden, meg ingatlan befekteteseimmel. Mondjuk lenne jo otlet belevagnek valamibe meg.
Web aruhazos dolog is felmerult, de nincsenek kapcsolataim, tozsdei gephez kotottotseg miatt teljesen kiestem minden kapcsolatbol
MegmondóKapitány
MegmondóKapitány 2019. 02. 23. 19:11
Előzmény: #6  Hathor
#9
Klimaszereles. Nyaron barmelyik vallalkozot hivja az ember azt a valaszt kapja, hogy harom honap mulva talalan raer. Kepzes nem nagy cucc, par honapos talpallo (300bol kijon). A legtobben egy, maximum ketto tipusra es markara allnak ra es azt szerelik. A gyartok meg persze hajlandoak fizetni is ha nagy mennyisegben az o termekuket szereled, illetve veteted meg az ugyfellel. 
Seismic
Seismic 2019. 02. 23. 19:06
Előzmény: #5  Hathor
#8
ismerem az érzést:)
Személy szerint egy kávézót vagy egy profi éttermet is nyitnék, ha kb 5x ennyi pénzem lenne.)
Lehet azzal a bolttal is megütnéd a főnyereményt. Ált. azok az üzletek lesznek sikeresek, amit nem kényszerből csinálnak, hanem "szeretetből".
Vízio
Vízio 2019. 02. 23. 19:05
#7
Na végre, van egy topik amit szívesen olvasgatok :)
Hathor
Hathor 2019. 02. 23. 19:03
Előzmény: #5  Hathor
#6
Szoval ez a kis boltocska csak amiatt, hogy valahova bemenjek, tudkam enyem, es hogy szeretnek az emberek beterni. Haszon nem lenne belole, ezert nem ide illo.
Hathor
Hathor 2019. 02. 23. 19:01
Előzmény: #4  Seismic
#5
Áh.. én már nem szeretnék.
Illetve lehet egy pénzt nem hozó kis boltot nyitnék, ahova besüt a nap, kellemes hangulata van. Édesség bolt, kávé, tea, sajt különlegesség.
De nem a meggazdagodás miatt.
Lehet megöregedtem. 45-50között vagyok, de mindig ötleteltem miben van pénz. 
Van amihez sok pénz kell, hogy még többet hozzon, de lehet olyan ötlet is, ami filléres termék, de óriási üzlet.
Seismic
Seismic 2019. 02. 23. 18:51
Előzmény: #3  Hathor
#4
Szeretnél befektetni? :)
Magán-egészségügy. A miérteket gondolom nem kell sorolni. Egyetlen hátulütője, hogy tőke és képzett humán erőforrás igényes.
Alapkezelés:)
Kicsiben gondolkozva:pl  automata kocsimosók , bár igazság szerint a helyi piac és vásárlóerő határozza meg akármibe is fognál
Hathor
Hathor 2019. 02. 23. 18:46
#3
Vagy hogy lehet kis pénzből nagyot csinálni?!
És ne tőzsdei termékekre gondoljunk, hanem civil életben miben van pénz?
Ötlet?
Hathor
Hathor 2019. 02. 23. 18:41
#2
Kit ne érdekelne mi a legjobb biznisz, amivel sok pénzt lehet keresni?! Miért ne beszélhetnénk ki itt a fórumon.
Ki milyen bizniszben nyomul, nyomulna. Miben van pénz? Ki miből tud jól megélni, vagy miből élhetne meg, ha lenne pénze rá?!

Topik gazda

Hathor
Hathor
4 5 1

aktív fórumozók


friss hírek További hírek