Topiknyitó: Hathor 2019. 02. 23. 18:39

Legjobb biznisz ma, miben van pénz?  

Legjobb biznisz ma, miben van pénz?
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Hathor
Hathor 2019. 02. 23. 20:06
Előzmény: #19  Seismic
#20
Hat ezekhez kicsik vagyunk mi itt tozsdei traderek szerintem.
Seismic
Seismic 2019. 02. 23. 20:03
Előzmény: #18  Hathor
#19
Itt jön be amit lentebb írtam: a tőke /főleg a kapcsolati: kell pár jó orvos/ápoló+ pár igen tőkeerős ismerős, mivel az orvosi eszközök baromi drágák. Ismerve az itthoni helyzetet egy CT/MR központot is nyitnék /egy gép 300 milka
Hathor
Hathor 2019. 02. 23. 19:57
Előzmény: #16  Seismic
#18
Budai egeszsegkozpont biztosan tuti otlet, de az pesten 13,14,16.keruleben is jo.
Az felelosegteljes dolog. Otlet jo, ilyenbe en is lennek tulaj.
qwrtzq 2019. 02. 23. 19:51
Előzmény: #16  Seismic
#17
ezek úgy lettek vagy cégek, hogy felvásárolák a konkurenciát :)
de nagyon ügyesek a marketingesek is, a véleményed alapján
Seismic
Seismic 2019. 02. 23. 19:46
Előzmény: #15  Hathor
#16
pedig a nagy ötletek az mind személyfüggők.
Apple, Coca, Google, vagy itthon is nagyon sok vállalkozás az illető szakmájára épül/épült. Ezektől eltekintve lsd lentebb :)
Egy budai egészség-központba beszállnék :) 
Jah és semmit nem ér a nagy ötlet, ha nincs meg hozzá a kapcsolati tőkéd, ami sokszor fontosabb mint a real money.
Hathor
Hathor 2019. 02. 23. 19:36
Előzmény: #13  Seismic
#15
Pangos boltban nem lennek mar. Voltam uzletvezeto 3helyen. Ahol egy oraba egy ember jon be, az kizart. Ahol folyamatosan adjak a kilincset az emberek az erdekesebb lenne, ott akar bentmaradnek, de az eletemet mar nem elnem le szivesen egy boltban, csak ha megeri.
En magam sem tudom mit akarok.
Tozsde elkenyeztet, hogy nem kell vallalkozni hozza, es mindig porog, minden pillanatban van lehetoseg. Na de ne is rolam beszeljunk, hanem a nagy otletekrol :)
qwrtzq 2019. 02. 23. 19:34
#14
a jó üzlet ott kezdődik, hogy írunk egy üzleti tervet
tőkét, szakembert meg nagyon könnyű szerezni
Seismic
Seismic 2019. 02. 23. 19:30
Előzmény: #10  Hathor
#13
Ebből az jön le, hogy van elég pénzed, csak rohadtul unatkozol:)
Mindenkinek vannak/voltak álmai, vedd azt és vágj bele, még ha mindenki hülyének is nézz, akkor leszel a legboldogabb, ha ezekért a célokért dolgozol. A pénz csak "melléktemék".
A bolttal kapcsolatban pl, te lennél az eladó vagy felelnél az üzletvitelért? Mi vonz a legjobban a megnyitásában?
Hathor
Hathor 2019. 02. 23. 19:23
Előzmény: #7  Vízio
#12
:)
Csak legyen hozzaszolas :)
Hathor
Hathor 2019. 02. 23. 19:22
Előzmény: #9  MegmondóKapitány
#11
Igen a klimat tobben mondtak. Nem rossz.
Muszakilag azert kell egy kis ratermetseg. En nem vagyok egy nagy szerelo, buheralo tipus..
Aki ilyen szaki tipus, az most jol tud vallalkozni
Hathor
Hathor 2019. 02. 23. 19:17
Előzmény: #8  Seismic
#10
Nezem a plazakban a tatongo ures boltokat, benne az uzletvezetoket, eladokat. Ott sem termelik ki a berleti dijakat. Azok is csak azert csinaljak, csinaljanak valamit.
Volt egy otvenes par ismerosom, akiknel kirepultek a gyerekek, ok otthon ketten teptek mar egymast unalmukban, csinaltak egy kis olaszos ettermet a belvarosban, es megvaltozott az eletuk, vidamabbak lettek.
Eleterzes miatt jo.
En ettermet nem nyitnek, bart, kocsmat sem.
Az valahogy nem nekem valo.
Most eltengek a tozsden, meg ingatlan befekteteseimmel. Mondjuk lenne jo otlet belevagnek valamibe meg.
Web aruhazos dolog is felmerult, de nincsenek kapcsolataim, tozsdei gephez kotottotseg miatt teljesen kiestem minden kapcsolatbol
MegmondóKapitány
MegmondóKapitány 2019. 02. 23. 19:11
Előzmény: #6  Hathor
#9
Klimaszereles. Nyaron barmelyik vallalkozot hivja az ember azt a valaszt kapja, hogy harom honap mulva talalan raer. Kepzes nem nagy cucc, par honapos talpallo (300bol kijon). A legtobben egy, maximum ketto tipusra es markara allnak ra es azt szerelik. A gyartok meg persze hajlandoak fizetni is ha nagy mennyisegben az o termekuket szereled, illetve veteted meg az ugyfellel. 
Seismic
Seismic 2019. 02. 23. 19:06
Előzmény: #5  Hathor
#8
ismerem az érzést:)
Személy szerint egy kávézót vagy egy profi éttermet is nyitnék, ha kb 5x ennyi pénzem lenne.)
Lehet azzal a bolttal is megütnéd a főnyereményt. Ált. azok az üzletek lesznek sikeresek, amit nem kényszerből csinálnak, hanem "szeretetből".
Vízio
Vízio 2019. 02. 23. 19:05
#7
Na végre, van egy topik amit szívesen olvasgatok :)
Hathor
Hathor 2019. 02. 23. 19:03
Előzmény: #5  Hathor
#6
Szoval ez a kis boltocska csak amiatt, hogy valahova bemenjek, tudkam enyem, es hogy szeretnek az emberek beterni. Haszon nem lenne belole, ezert nem ide illo.
Hathor
Hathor 2019. 02. 23. 19:01
Előzmény: #4  Seismic
#5
Áh.. én már nem szeretnék.
Illetve lehet egy pénzt nem hozó kis boltot nyitnék, ahova besüt a nap, kellemes hangulata van. Édesség bolt, kávé, tea, sajt különlegesség.
De nem a meggazdagodás miatt.
Lehet megöregedtem. 45-50között vagyok, de mindig ötleteltem miben van pénz. 
Van amihez sok pénz kell, hogy még többet hozzon, de lehet olyan ötlet is, ami filléres termék, de óriási üzlet.
Seismic
Seismic 2019. 02. 23. 18:51
Előzmény: #3  Hathor
#4
Szeretnél befektetni? :)
Magán-egészségügy. A miérteket gondolom nem kell sorolni. Egyetlen hátulütője, hogy tőke és képzett humán erőforrás igényes.
Alapkezelés:)
Kicsiben gondolkozva:pl  automata kocsimosók , bár igazság szerint a helyi piac és vásárlóerő határozza meg akármibe is fognál
Hathor
Hathor 2019. 02. 23. 18:46
#3
Vagy hogy lehet kis pénzből nagyot csinálni?!
És ne tőzsdei termékekre gondoljunk, hanem civil életben miben van pénz?
Ötlet?
Hathor
Hathor 2019. 02. 23. 18:41
#2
Kit ne érdekelne mi a legjobb biznisz, amivel sok pénzt lehet keresni?! Miért ne beszélhetnénk ki itt a fórumon.
Ki milyen bizniszben nyomul, nyomulna. Miben van pénz? Ki miből tud jól megélni, vagy miből élhetne meg, ha lenne pénze rá?!

Topik gazda

Hathor
Hathor
4 5 1

aktív fórumozók


friss hírek További hírek