Topiknyitó: Hathor 2019. 02. 23. 18:39

Legjobb biznisz ma, miben van pénz?  

Legjobb biznisz ma, miben van pénz?
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Hathor
Hathor 2019. 02. 25. 15:21
Előzmény: #37  Ayahuasca
#40
Koszi az ajanlast :)
"Safis-EVO Zrt.: jelentős bírság jogosulatlan pénzügyi tevékenységértBudapest, 2018. április 12.  Az MNB ma közzétett határozatában 27 millió forint piacfelügyeleti bírságot szabott ki a Safis-EVO Zrt.-re visszafizetendő pénzeszközöknyilvánosságtól történő engedély nélküli elfogadása miatt."
Ayahuasca
Ayahuasca 2019. 02. 25. 06:17
Előzmény: #37  Ayahuasca
#39
Kicsit több mint egy éve figyelem a Safis ténykedését, és nagyon sok pozitívumot tapasztaltam, persze vannak kockázatok is. Személyszerint már régóta vártam valami hasonló társaság megjelenését Magyarországon. Szimpatikus a befektetők felé mutatott nyitottságuk, hogy működésüket, tevékenységüket  részleteiben ismerhettem meg Tőlük, és nem minden más alternatív csatornákon keresztül. Szintén pozitív, és manapság, szvsz erősségként írható fel a mátrixba  az , hogy egyaránt  nyitottak befektetők, tulajdonos társak befogadására, illetve a másik oldalon a működő elme, és ötletei befogadására. Náluk egyértelműen, tisztán érzem azt a már sajnos megtépázott, de ez esetben  nagyon is jó értelmű frázist, hogy "együtt egymásért", méginkább" Magyarok-Magyarokért"(... és tényleg) működését. Talán ez az egyik gyengeség is, ha mondhatom így, hogy ez Kishazánkban még "túl új" illetve kevés embernél tud illeszkedni ez a fajta rendszer a mentalitásba,nem vagyunk rá felkészülve. Mielőtt azonban azt gondolnánk, mi ez a puding!? Hát tév úton vagyunk, mert bizony a vezéren is jól érezhető kegyetlen munka folyik odabent. Aminek, mindenki számára azt remélem, komoly eredménye lesz!!!! 🌈 
Fontos, és kiemelkedő, hogy dedikáltan vállalják a küldetésükként, kis pénzű, tettre kész, erős embereknek próbálnak reményt adni, egy magasabb minőségű élethez! 
Vízio
Vízio 2019. 02. 24. 22:48
Előzmény: #1  Hathor
#38
Ahogy olvasom a hozzászólásokat, egyre biztosabb vagyok benne hogy: Hathor téged kéne megkeresselek egy tuti ötlettel( ha végre eszembe jutna már egy) 😁
Ayahuasca
Ayahuasca 2019. 02. 24. 17:13
Előzmény: #10  Hathor
#37
Safis Befektető Társaság. 
don_king
don_king 2019. 02. 24. 17:04
#36

Hathor ez valo neked mint business. Eus engedelyes gyartot is tudok. Ilyet itthon sztem senki se csinal.https://youtu.be/eYthI8sVTME
Bekre_Pal
Bekre_Pal 2019. 02. 24. 16:03
Előzmény: #34  qwrtzq
#35
te tévedésben vagy. amióta világbajnok 27% áfánk van meg meg van illetékezve a banki forgalom, rengeteg vállalkozásnál látom az egy időben már visszaszorult "okosba" bizniszelést újra
qwrtzq 2019. 02. 24. 15:38
Előzmény: #33  Bekre_Pal
#34
és még adót se lehet elcsalni :(
Bekre_Pal
Bekre_Pal 2019. 02. 24. 14:55
Előzmény: #32  Seismic
#33
Óó, a tűzvédelem, hogy is feledkezhettem meg róla  :))
Meg az online kassza horribilis mindenféle költségei. Gyártmánylapok, hűtő ellenőrzési ívek, nyomtatványokat nyilvántartó nyomtatványok, hitelesített mérleg és annak rendszeres újrahitelesítése vaskos hatósági árakon stbstb... Ezt tényleg akármeddig lehet sorolni.
Seismic
Seismic 2019. 02. 24. 12:20
Előzmény: #29  Bekre_Pal
#32
Tudom mivel jár, dolgaztam abban az iparban is:)...a plázai etetésnél, ugyanazok a szabályok /a tűzvédelmet kihagytad :)
Hathor
Hathor 2019. 02. 24. 09:11
Előzmény: #29  Bekre_Pal
#31
Ez is erdekestema, hogy mekkora atveressel keresnek nagy penzt a vallalkozok.
Erdekes tortenet volt. Tetszett
Hathor
Hathor 2019. 02. 24. 09:08
Előzmény: #29  Bekre_Pal
#30
:)
Bekre_Pal
Bekre_Pal 2019. 02. 23. 23:08
Előzmény: #8  Seismic
#29

jobban jársz, ha az ilyen vállalkozásoknak számtalan kötelező HACCP, NÉBIH stb előírásnak megfeleltetéshez elengedhetetlen kismillió előírt rendszeres cuccal kopasztod őket. érintésvédelmi mérések rendszeresen, HACCP megújítás, rágcsálóirtás, előírt minősített tisztítószerek forgalmazása, stb... hidd el, tudom mit beszélek.
 
az élelmiszerfeldolgozással járó hűhót hagyjuk meg az eltökélt, nem pénzért hanem szerelemből dolgozó mániákusoknak.
 
a plázai mosléketetés kivétel, az nem vendéglátás, hanem valóban biznisz. fogsz egy adag rossz tésztát, sokáig főzöd puhára hogy sok vizet vegyen fel és nagy és nehéz legyen, majd bekínálod egy ARO fagyasztott zöldséges margarinos besamellel, reszelsz rá csíziót, ez eddig 100 forint per adag (ok, túloztam, kevesebb), összesütöd és kirakod egy 6 forintos műanyag tányéron 3 forintos villával meg hártya szalvétával 1500-ért mint olasz specialitást, na az már viszont biznisz a javából, csak csinálja akinek gusztusa van hozzá...
Hathor
Hathor 2019. 02. 23. 22:44
Előzmény: #27  Seismic
#28
Nalam mar nem erdekes a profit. Amiert megdolgoztam idaig, eleg eletem vegeig, ugy gondolom, igy nalam mar nem cel a nagy profit, inkabb kihivas. Ha evekig nem keresek az sem baj. Mondjuk minuszba nem szeretnek menni semmilyen tevekenyseggel sem. Sem tozsde, sem vallalkozas, ha csinalom, mert annal jobban jarok, ha semmit sem csinalok. Igy ha mar hozza a jarulekot, koltsegeket, es jol erzem benne magam, az mar nekem fel siker. Ha marad is belole felrerakhato haszon az meg orom.
Seismic
Seismic 2019. 02. 23. 21:55
Előzmény: #26  Hathor
#27
Neztem...anno az angolt is dragons den volt a cime ha jol emlekszem.
Sajtbolt: minden vallalkozas celja a profitteremtes, amirol te beszelsz az egy sajt-alapitvany☺
Amugy en is nagy sajtimado vagyok..neha egy jo borhoz is jol jon
Hathor
Hathor 2019. 02. 23. 20:58
#26
TVben van ez az uj musor, a Capak..
Kb ez is errol szol, vallalkozashoz penzt kernrk az otlet megvalosulasahoz. Fura dolgokra szallnak ott be a "capak".
Nezi valaki a musort? Hetfon lesz.
Hathor
Hathor 2019. 02. 23. 20:51
Előzmény: #23  Seismic
#25
Itt a keriletunben van ilyen automata auto moso, amit irtal, allitolag az sem rossz, ismerem az uzemeltetojet, de gyerekeink altal, evfolyamtars szuleie.. nem beszelgetek veluk nagyon. Nejem beszelgetett az asszonnyal, O mondta jol megy
Hathor
Hathor 2019. 02. 23. 20:47
Előzmény: #23  Seismic
#24
Szerintem a jo sajtokra van igeny.
Hollandiabsn jarva ettem nagyon jo sajtokat, es olcso is volt anno, amikor voltam. Nyaron voltam Erdelyben, ott is a hegyi sajtokat, ordat ettuk. Isteni volt.
Mondjuk mint mondtam ezek a kis boltok nem a hozam miatt, hanem ha szereti az ember ezt a kisboltosdit, annak jo lehet.
Lehet Cserpes vagy Fuchs tej termekekkel kiegesziteni, tejivovap, reggeliztetovel, szendvicsekkel.. ez ilyen nyugis kis boltnak
Seismic
Seismic 2019. 02. 23. 20:16
Előzmény: #22  Hathor
#23
maradjunk a sajtboltnál akkor :)
Azt bírom a franciákban, hogy mindenhez képesek sajtot enni, sajnos itthon ennek nincs hagyománya így én nem nyitnék
Hathor
Hathor 2019. 02. 23. 20:12
Előzmény: #19  Seismic
#22
Egyik ismerosomek szervizeltek CTket, altato gepeket, meg ilyen orvosi berendezeseket. Nagyon nagy penz volt abban is, de ahhoz is szakertelem kell
Seismic
Seismic 2019. 02. 23. 20:11
Előzmény: #20  Hathor
#21

nem biztos...az eszközöket lehet lizingelni is, az üzlethelységet pedig bérelni..a problem a személyzet, mint mindenhol manapság
társasház építés ?:)

Topik gazda

Hathor
Hathor
4 5 1

aktív fórumozók


friss hírek További hírek