Topiknyitó: exmnbs1 2011. 03. 26. 19:56

Kövess károsultjai  

"(#6346) Tanulságos történet Értékelés: 0



válasz erre | Ma, 19:21

Sziasztok!



Köves Márk Tiborral való kapcsolatomat szeretném leírni tanulságképpen, illetve mindazok figyelmébe ajánlani, akik kapcsolatban állnak vele vagy most szeretnének vele kapcsolatba kerülni (megfontolandó).

2009. év végén kerültem kapcsolatba Kövessel, az árfolyamelemző programjára való előfizetéssel. Egy darabig sikeres is volt a kereskedés, majd egyre mínuszosabb lett a dolog. 2010 szeptemberben Köves felhívott azzal az ötlettel, hogy fizessek be a számlájára (azaz az általa megadott számlára, ami Gergely Mónikáé) 400.000,- Ft-ot, majd ő devizázik és havi 10% nyereség tuti elérhető ezzel. Be is fizettem 2010.09.30-án az összeget a számlára. Ezek után párszor beszéltünk és decemberben mondtam neki (miután egy forintot sem láttam az ígért összegből), hogy kellene a pénz, utalja vissza. Ezután kezdett el hitegetni, hogy FAZ pozija van, amit nem tud zárni, meg beteg, stb. 2010.01.27-én ígérte meg konkrétan, hogy visszafizeti 3 részletbe a pénzemet, amit azóta sem tett meg. Többször küldtem neki e-mailt, sms-t, de nem foglalkozik vele.

Most kénytelen leszek ügyvédhez fordulni, mert nem akarok egy csaló miatt 400.000,- Ft-ot elveszíteni.

Ezek után elgondolkoztató, hogy mekkora „nagy” befektető az ilyen, aki a mások pénzével és nem a saját eszével próbál érvényesülni?

Ha másnak is tartozik Köves, akkor legyen szíves vegye fel velem a kapcsolatot, mert akár együtt is perelhetjük. (naiv0119@freemail.hu)

Aki pedig kapcsolatba szeretne kerülni vele, annak azt tanácsolom, hogy ezek után jól gondolja meg! Én sem feltételeztem ezt róla, de mégis így történt a dolog. Most futhatok a pénzem után!

1naiv"
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Törölt felhasználó 2011. 03. 28. 22:45
Előzmény: #59  szarvasvadasz
#60
Szia!

Úgy lesz! Tudod azért olyan jó érzés, hogy ennyi segítőkész ember van! :-) Tényleg igaz a mondás, hogy a bajban ismeri meg az ember a másikat. Tájékoztatlak benneteket a fejleményekről.
szarvasvadasz
szarvasvadasz 2011. 03. 28. 21:50
Előzmény: #55  Törölt felhasználó
#59
Szedj össze és rendszerezz minden információt a kapcsolatba lépés kezdetétől fogva és írj egy rövid összefoglalót róla, időrendi sorrendben.

Keress társakat (amiről neked nincs írásos dokumentumod, arról másnak lehet, rakjátok össze a mozaikkockákat).

A végén keressetek fel egy ügyvédi irodát, a megfelelő helyre fognak irányítani, ha ők nem azok és nem fognak kérni egy fillért sem az első konzultációért (esetleg valamelyik médium is vevő lehet a sztorira, érdemes kopogtatni a nagy keradóknál).
Törölt felhasználó 2011. 03. 28. 21:35
Előzmény: #56  Törölt felhasználó
#58
Köszi a linket, ha nem oldódik meg az ügy (reményeim szerint visszautalja, amit természetesen tudatok veletek), akkor nagyon hasznos lesz és persze olcsó.
Törölt felhasználó 2011. 03. 28. 21:22
#57
Kovess.eu= Kövesscam
Törölt felhasználó 2011. 03. 28. 21:13
Előzmény: #55  Törölt felhasználó
#56
Törölt felhasználó 2011. 03. 28. 20:53
#55
Sziasztok!

Szó szerint bemásolom az sms-t, amit 2011.02.09-én (21:32:16) kaptam Kövestől:

Szia! Most értem haza a kórházból, mert apukám beteg és napok óta hozzá járok, mellette devizázok, kereskedem, fejlesztek és csak hétvégente szoktam aludni, mert semmire nincs időm. Kommunikálni sem. Ha jól emlékszem utoljára azt beszéltük, hogy faz vételben áll a pénz 13$ körül, ami most 7$. Azt is mondtam, ha elmegy a pénz, akkor én fedezem a különbséget. Ebben az esetben400.000,- Ft-ot küldök vissza és befejeztem a kereskedést. Jó éjt! Holnap hívlak!

Még jó, hogy nem töröltem ezt az sms-t. :)
Törölt felhasználó 2011. 03. 28. 20:47
Előzmény: #53  Törölt felhasználó
#54
a legrosszabb ha barát vagy rokon tartozik. mert velük nemigen tudsz mit kezdeni, de egy idegennel igen. ez a barát nekünk egy kisebb összeggel tartozik, de évek óta. mindig sír, hogy épp milyen rossz a helyzete amikor szóbahozzuk. még nekünk ciki?!!? utálom az egész helyzetet, én szerintetek mit tehetnék? ...
Törölt felhasználó 2011. 03. 28. 20:44
Előzmény: #10  Törölt felhasználó
#53
ügyvéd helyett fogadj fel egy ukránt
másnap véres fejjel fizet, mint egy kisangyal
bocs
Törölt felhasználó 2011. 03. 28. 20:28
Előzmény: #51  Törölt felhasználó
#52
az ilyen átverős palikat meg különösen szeretik.
Törölt felhasználó 2011. 03. 28. 20:22
Előzmény: #49  Törölt felhasználó
#51
ne aggódj majd a bíró ad neki a tárgyaláson.
kiforgatja még a gatyájából is.
Törölt felhasználó 2011. 03. 28. 20:21
Előzmény: #49  Törölt felhasználó
#50
400 ezres tétellel nem ajánlatos ügyvédet fogadni mivel (60-100)ezer az óradij,másrészt kevés ügyvéd ért az ilyen ügyekhez,aki ért, az cégeknél dolgozik.
Az összefogás járható út,mivel csökkenti a költséget.
Felmerül a bizonyitás kérdése?
Ez kövess egyáltalán mi?
Cég? Bef. tanácsadó?
És egyáltalán ki fizette az adót,és a TB-t a 10%-os sikerdij után?Volt erre Kövessnek engedélye a PSZF-től?
Egyáltalán nem adóelkerülés volt ez?

Nem akarom tovább sorolni,de ezeket a kérdéseket,és olyanokat is amire egyáltalán nem gondoltok, biztos feltenné a biró,abban a csodálatos esetben ,ha Kövess egyáltalán beismerne valamit.

Voltak ilyen ügyek garmadával az utobbi 10-15 évben az okozott kár több mint 100md forint,és sokan nem jelentkeztek,szégyelték hogy baleknek bizonyultak.
Ezek nem befektetők hanem kifektetők,a tőkére mennek.
Törölt felhasználó 2011. 03. 28. 19:10
#49
Szeretném megköszönni mindenkinek az együttérzést és kívánom, hogy soha, senkivel ne történjen meg ilyen vagy hasonló eset.

Az alábbi e-mail címre várom a leveleket, ha mással is megtörtént ez.

naiv0119@freemail.hu
Törölt felhasználó 2011. 03. 28. 19:05
Előzmény: #46  Moony
#48
Szia!

Mi beszéltünk telefonon rendszeresen és így tudja, hogy én írtam a fórumon, illetve az e-mail címet is ismeri, hiszen leveleztünk.
Moony 2011. 03. 28. 19:00
Előzmény: #46  Moony
#47
Ja már látom, a legelején írtál egy email címet, eddig azt nem láttam.
Moony 2011. 03. 28. 18:58
Előzmény: #41  Törölt felhasználó
#46
Szia!
Ugye itt a fórumon olvashatta, ahol nem adtál ki adatot, tehát csak úgy tudott neked emailt írni, ha pontosan tudja kiről van szó, mert igaz a történet nyilván.
Épp saját magát húzza be a csőbe.
Törölt felhasználó 2011. 03. 28. 18:56
Előzmény: #41  Törölt felhasználó
#45
Írd meg neki, hogy befektetted a kérésére a 200 millát, amit neki akartál adni, csak sajnos elbukta a tőzsdén.. ez van.. ce la vi... :DDD
Törölt felhasználó 2011. 03. 28. 18:54
Előzmény: #41  Törölt felhasználó
#44
Ez egy rohadék, szerintem meg is kellene agyalni a per mellett...
Törölt felhasználó 2011. 03. 28. 18:50
Előzmény: #41  Törölt felhasználó
#43
Sok szerencsét!
Törölt felhasználó 2011. 03. 28. 18:48
Előzmény: #41  Törölt felhasználó
#42
Semmi mocskolás nem volt! A perrel meg fenyegethet, mivel a regekkor nem adtál ki semmilyen adatot, az hogy nyomozzon utánad, vagy bárki fórumos után engedélyre lesz szüksége. Na de azt hogy fogja megszerezni. Sokan vagytok 1 ellen. :)
Remélem sikerül elkapnotok és méltó lesz a büntetése is.
Törölt felhasználó 2011. 03. 28. 18:42
#41
Sziasztok!

Ma ezt az e-mailt kaptam, mert leírtam az IGAZ történetet több fórumon.

Tájékoztatásul szólunk, hogy a Kövess név mocskolásáért 50Mft és 200Mft közötti kártérítés jár a cég részére, "ha a cég elindítja"!

Peren kívül is 30Mft!

Üdvözlettel: Kövess csapat

Szerintetek egy igaz történetben mi a mocskolódás? Még azt is szinte minden fórumban írtam, hogy ha visszautalja, természetesen azt is megírom, hiszen így fair a történet. Ja és persze fél év után csak a tőkémet szeretném visszakapni, minden haszon nélkül. Ezek után én vagyok a szemét mocskolódó és még ő jelent fel? Na ez már tényleg kiverte a biztosítékot nálam!

Topik gazda

exmnbs1
5 5 1

aktív fórumozók


friss hírek További hírek