Topiknyitó: balentum 2017. 07. 02. 16:23

Kisbüfik topikja  

Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Labanc
Labanc vasárnap, 14:00
Előzmény: #43380  Colombo
#43382
Oh értem, köszi szépen! Lehet egyszer eljön a nap, mikor én is elkezdek chartokat rajzolni, elkezdtem utánaolvasni...
wallasz
wallasz vasárnap, 13:59
Előzmény: #43371  balentum
#43381
Természetesen, a publikus információkat megosztom majd a BIF-fel kapcsolatban itt a fórumon. De mindenkinek ajánlom a közgyűlést is, nagyon normális a menedzsment és a hivatalos rész után szívesen elbeszélgetnek a kisbüfikkel is, plusz a részvénykönyvet lehet nézegetni, nagyon tanulságos. Főleg idén lesz érdekes az új 4,5%-os szereplővel...
Colombo
Colombo vasárnap, 12:09
Előzmény: #43377  Labanc
#43380
A pingvin szimbólumot Farkasfű találta ki és a célárakat jelöli.Ha az árfolyam eléri a pingvin szintjét és fölötte zár akkor a pingvin úszik és új pingvin veszi át a szerepét. Ha ezzel kapcsolatosan további kérdésed van kérdezd Farkasfűt, biztosan jobban elmagyarázza mint én. 
ronaldinyo
ronaldinyo vasárnap, 09:43
Előzmény: #43373  balentum
#43379
16ft ig elmehet és leforintozzák,de ez kevés speka lenne.ide hir kell.mert dagonya
balentum
balentum vasárnap, 08:43
Előzmény: #43377  Labanc
#43378
Én sem tudom, de szerintem csak egy cél árat vagy támasz árat "szimbolizál".
Talán aki használja őt kellene megkérdezni.:)
Labanc
Labanc szombat, 14:24
#43377
Sziasztok, chart elemzésekben a pingvin mit szokott jelenteni? Próbáltam utánajárni, de szinte ez az egyetlen olyan technikai indi, aminek még nem tudtam rájönni a jelentésére.
ronaldinyo
ronaldinyo szombat, 12:25
Előzmény: #43373  balentum
#43376
bocsánat ehhez spekák kellenek-ki az aki belevesz már seni.aztán ha hir lenne na akkor,igen.az meg vagy lesz vagy nem.
007Bond
007Bond szombat, 12:10
Előzmény: #43373  balentum
#43374
Köszönöm, HAJRÁ NUTEX!!!📈🚀💪😎
balentum
balentum szombat, 10:59
Előzmény: #43372  007Bond
#43373
https://invst.ly/140bcg
Igazi sötété ló.:)
A fekete fülescsészéből nem lett semmi.
Most rajzoltam egy kisebb sárga csészét, melynek ha kiépül a füle, akkor 16 fölé kerül.
Úgy látom, hogy amíg a 16-otnem gyűri le addig bárki bármit beleláthat.
Igazából volt már kétpróbálkozása, nem sikerült.
Talán most a harmadikra összejön. RSI támogatja ezt, tehát benne lehet.
A továbbiakat csak azután ha stabilan 16 fölött lesz.
Hajrá!:))
007Bond
007Bond szombat, 10:33
#43372
Balentum, a Nutexet is elemeznéd kérlek; segítséged köszönöm
balentum
balentum szombat, 09:23
Előzmény: #43370  wallasz
#43371
Remélem nem fogunk csalódni.:)
Amennyiben bármilyen infóhoz jutsz a papírral kapcsolatban légy szíves itt is megosztani.
Előre is köszönöm.
wallasz
wallasz szombat, 07:42
Előzmény: #43368  balentum
#43370
Nagyszerű, köszi szépen! Látszott, hogy jól értesültek veszik, és valóban, még a kgy időpontja sincs meg, valamint a javasolt osztalék összege sem. Én már (vagyis még mindig) tele vagyok vele, de tervezem a további bővítést, amint pénzhez jutok a közeljövőben. A TA kép gyönyörű! 
balentum
balentum péntek, 08:44
Előzmény: #43368  balentum
#43369
RICSI:
https://invst.ly/13-k9l
A shortosok örömére szépen elhúzták a Ricsi nótáját.
A csökkenő 3 szögből kilépve ( és elhagyva egy emelkedő csatornát) visszakerült a majd fél éve tartó emelkedő csatornába. Ennek az alsó széle 9K környékén van és ha nem jön valami bomba hír, jó eséllyel meg is fogja nézni.  Szóval csak óvatosan a vételekkel, mert lehet lesz még lejjebb is a mostani árfolyamtól.
balentum
balentum péntek, 08:33
Előzmény: #43366  balentum
#43368
Szóval BIF:
https://invst.ly/13-jz7
A fél éve 1-es Fibo-tól induló zászlórúd alakzat egy emelkedő ékbe ment át, melyből év elején kioldalazott.
Most hasonló módon indul egy szép emelkedés, mely reményt adhat egy hasonló alakzat megvalósulására. Ezzel a 2,6 os Fibo szint (608,4) válna elérhetővé és stabilan 600 fölé tudna kerülni az árfolyam, melyet még az RSI is tud támogatni.
Arról már nem is beszélve, hogy a közelgő kgy és osztalék javaslat még inkább segítheti a várakozásomat.
Persze nem vagyok jós és nem látom a jövőt, de a grafikon alapján úgy gondolom, hogy akinek van érdemes tartani és esetleg (egy 10% feletti emelkedés reményében) még a bővítés is szóba jöhet.
Röviden: jól néz ki!!:)
balentum
balentum csütörtök, 18:59
Előzmény: #43365  Colombo
#43367
Meglepo volt a zaras, de orulok neki. A tobbi veszteseget legalabb egalizalta.
balentum
balentum csütörtök, 18:57
Előzmény: #43364  wallasz
#43366
Rendben, megnezem.
Colombo
Colombo csütörtök, 18:44
Előzmény: #43361  balentum
#43365
Úgy látszik még nem dőlt el semmi. Én továbbra is bizakodó vagyok. Jövő héten meglátjuk.
Jó hétvégét. 
wallasz
wallasz csütörtök, 18:21
Előzmény: #43361  balentum
#43364
Ha esetleg a hosszú hétvégén lesz kis időd, egy BIF chartot szívesen látnék tőled, de ráér a jövő héten is :)
ronaldinyo
ronaldinyo szerda, 17:03
Előzmény: #43362  ronaldinyo
#43363
na ezt meg kell halgatni.no komment.ha igaz amit mondd-akkor hajrá.mondom ha igaz,figyelni kell,hátha.sikerűl végre egy erkölcsösebb-politika.ki mint vet ugy arat-magyar péter vetése beindúlt.megéátjuk mi nő ki belőle
balentum
balentum szerda, 15:37
Előzmény: #43344  balentum
#43361
https://invst.ly/13z3iw
Sajnos bekövetkezett, amit nem mertem leírni.
Most már azon kell izgulni, hogy ne lépjen ki a csökkenő csatornából, mert akkor elég nagy mélység van lefelé.:((
raus szerda, 11:00
Előzmény: #43356  Bpali
#43360
Es egy nutex nord futur delta tulaj az meddig mire várjon???
Kb mindegyiknek már egy 0 val többet kellene mutatni
Delta 360
Futur 210
Nutex 160
Jocek kedd, 19:36
Előzmény: #43356  Bpali
#43359
MTEL egy jó példa, 400 felett már nem mertem belevenni pedig még most is olcsó 
balentum
balentum kedd, 19:34
Előzmény: #43356  Bpali
#43358
Igen jogos az eszreveteled, de nem art at ovatossag. Egyebkent meg egy dolog: az elozo evek hatalmas inflacioja nyilvan kell hogy emelje a rv arakat. Mert ugye 3 evvel ezelotti forintbol megvett rv  most a felet sem eri ha valaki eladja es a forintot akatja felhasznalni. Meg akkor is igy van ha valakik ezt nem veszik figyelembe es elvezik a magas kamatokat.
ronaldinyo
ronaldinyo kedd, 19:25
Előzmény: #43356  Bpali
#43357
igy va-egyetértek-bár sokan 3. világháborut hazudnak?.vagy nem?
Bpali
Bpali kedd, 19:17
#43356
Érdekes dolog ez a minden részvény ára az egekben van ... Miért is ?? Tudtuk hogy idén erős év várható a részvénypiacokon.. Covid háború után a piac ki van éhezve a normalitásra ( növekedés)..Én úgy látom hogy sok a sztori ami még be sem indult igazán vagy ki se futotta magát . Pl  : Nyomda   Hm török üzlet, USA még csak most fog kezdődni , Afrika sincs még a csúcson.. Appeninn  még akár idén is lehet oszti , de jövőre majdnem biztos plusz jó eredmények.. Telekom : cél az msci index e kerülés - más kategoria , erős eredmények . Waberers : nagyon profi a menedzsment 2-3 év még mire igazán beindul melynek végén egy KKE-i megkerülhetetlen logisztikai szolgáltatóvá válik..De sztem megfog jelenni máshol is .. Otp ? 19 K nál csak többet ér... Mol: 2025 re erős évet jósolnak az összes olajoscégnek , amelyek már rég másra fókuszálnak ...  Opus ? ... Nagyon jó eredmények várhatók ahogy halad a menedzsment a klf cégek összefésülésével , racionalizálásával.. MBH még most kezd beindulni... stb stb mi a drága akkor ? 😂
raus kedd, 16:18
Előzmény: #43354  Colombo
#43355
Mar nagyon draga! Jókat nevetek aki anno irogatta 1500-2000 vmi m62 mozdony volt 
Colombo
Colombo kedd, 15:58
Előzmény: #43352  balentum
#43354
Én az Appenint adtam túl korán. 
ronaldinyo
ronaldinyo kedd, 14:45
Előzmény: #43352  balentum
#43353
nembaj majd én adom
balentum
balentum kedd, 14:27
Előzmény: #43351  Colombo
#43352
Sajnos a nyomdát elcsesztem, de nem baj nem lehet mindent eltalálni.
https://invst.ly/13y8kn
Bivaly erős, de egyszer itt is lesz korrekció és talán majd 2,5- 3K között újra ránézek.
Egyelőre akinek van az nem fog rosszul járni.
Colombo
Colombo kedd, 13:42
Előzmény: #43350  balentum
#43351
Hát igen az ANY az egyik, nagyon ragaszkodom hozzá. Bízom, hogy a jó kilátások miatt és a tisztességes osztalék politika miatt nagy korrekció ott nem lesz, sőt még akár a közeljövőben is bízom az emelkedésben ha a Concorde egy magas célárat fogalmazna meg. Itt az is segíthet, hogy sokan keresik a helyét a pénzüknek és a viszonylag magas osztalék vonzó lesz, megveszik a korrekciót.
Waberer s rövid távon egy kérdőjel, minden azon múlik ezen az idősíkon , hogy megkapja-e a Posta Biztosítót. Hosszabb távon biztos jó lesz.
Autowallis nagyot ment de szerintem már nincs sok benne felfelé, osztalék nélkül a növekedési sztori szerintem ennyit bírt, viszont nagy visszaesésre sem számítok.
A nagyok főleg az OTP nagyon drága nekem. A MOL továbbra is egy kérdőjel, minden az osztalék mértékétől függ. A Richtert vennék, de nincs rá elég szabad tőkém. 
 
balentum
balentum kedd, 13:23
Előzmény: #43349  Colombo
#43350
Szerintem azok a papírok már neked vannak.:)
Igazából a kiszállási pontokat lenne érdemes keresni, de ez sem könnyű.
Nem szeretnék károgni (erre van már más és más topik), de valahol szerintem is vége lesz az emelkedésnek és eljön a korrekció.
Csak a mikor és milyen mértékű lesz ez a kérdés.
Nem árt óvatosnak lenni, de bevallom magam sem tudom igazán mit csináljak, mert nehéz a döntést meghozni.
Colombo
Colombo kedd, 13:13
Előzmény: #43348  Colombo
#43349
Minden jó részvény árfolyama az egekben van, szerinted ennek ellenére melyikben lehet még potenciál, melyiket érdemes figyelni, követni és jó beszállóra várni.
Colombo
Colombo kedd, 13:07
Előzmény: #43347  balentum
#43348
Ezt is köszönöm, akkor ezt most kihagyom és várom a megfelelő pillanatot a belépésre.
 
balentum
balentum kedd, 12:57
Előzmény: #43346  Colombo
#43347
https://invst.ly/13y4zk
Kioldalazott a 3 szögből és azóta finoman szólva hektikusan viselkedik: ide-oda rángatják igazából jelentős forgalom nélkül. Most úgy néz ki, hogy igazán esni sem tud, de emelkedni sem. Nagyon sok türelem kell hozzá, mert most csak mozi van. Itt is érdemi hír kellene, ami megmozgatná, de már lehet ez sem menti meg a halálkereszttől, ami a távlatokban képbe került. Én örülnék ha itt 1400 környékén ez megvalósulna és utána lehetne újra épülni, de ez félek sok időtbe fog kerülni.
Összességében nem néz ki jól, de remélem lesz meglepetés és rám cáfol.:)
Colombo
Colombo kedd, 12:42
Előzmény: #43344  balentum
#43346
Ha nem zavarlak akkor kérdezném, hogy mi a helyzet a RÁBA fronton, jó lenne visszaszereznem az otthagyott pénzemet.
Colombo
Colombo kedd, 12:39
Előzmény: #43344  balentum
#43345
Köszönöm.
Én is a hírre várok, de egyenlőre nem akar jönni.
Erre azt szokták mondani, hogy ami késik az nem múlik. 
Lassan publikálják a 4. negyedévet, mondjuk attól még nem várok csodát, bízom abban, hogy 3800 Ft-tól nem engedik távol, mert az a MOL-nak kellemetlen lehet. Illetve a tavalyi évet meghaladó oszti javaslat is jól esne.
balentum
balentum kedd, 12:26
Előzmény: #43343  Colombo
#43344
https://invst.ly/13y3dd
Egy picit aggódom és drukkolok, hogy visszakerüljön a sárga emelkedő csatornába, mert ezen belül most egy csökkenő csatiban mozog.
Kb. 3650 fölé kellene stabilan kerülni, hogy visszatérjen. RSI-t nézve és Bolli szalagok szűkülését figyelve ez nem tűnik lehetetlennek, de ehhez valami hírre és ebből adódóan erősebb forgalomra lenne szükség. Ez a pozitív verzió a negatív változatot inkább le sem írom.
Colombo
Colombo kedd, 11:23
#43343
Tisztelt Balentum!
Ránéznél a Waberers grafikonjára. Szerintem lassan indulnia kéne, kíváncsi lennék a véleményedre.
Üdvözlettel egy tisztelőd.
ronaldinyo
ronaldinyo 2024. 03. 06. 14:54
Előzmény: #43339  ronaldinyo
#43342
na tessék az első lett igaz
ronaldinyo
ronaldinyo 2024. 03. 06. 13:58
#43341
Egy harmadik akkumulátorgyár is épül Gödön, már toborozzák hozzá a Fülöp-szigetieketha felgyullad ezek égnek honapokig

Topik gazda

balentum
balentum
4 5 1

aktív fórumozók


friss hírek További hírek