Topiknyitó: Törölt felhasználó 2007. 08. 29. 16:13

Ki mennyit visz haza a fizetéséből a régióban?  

Az átlagkereset duplájából mi adózzuk a legtöbbet a visegrádi országok között....

Véleményetek?
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
tokos. 2007. 08. 31. 10:22
Előzmény: #80  Törölt felhasználó
#81
Ha rákattintasz a beírásomnál az "Előzmény"-re, akkor arra a beírásra ugrik a rendszer, amire én hivatkoztam.

Ez nem a te beírásod, legalábbis nálam nem. Remélem nálad sem. Vagyis semmi bajom nem volt a nono-val.

Üdv:
Törölt felhasználó 2007. 08. 31. 11:31
Előzmény: #79  tokos.
#82
Tokos, nem értem ezt mire írtad.
Törölt felhasználó 2007. 08. 31. 12:05
Előzmény: #82  Törölt felhasználó
#83
Nem olvastam vissza, ezért elnézést ha valaki már írt erről:
Jó a cikk,
DE:
a. / legalább az átlagos bérszinvonalat leírhatták volna EURÓ-ban.
b./l esetleg egyes szektorok bérszinvonalát is.
pl. közigazgatás ipar, pémzügy
asszem más lenne a leányzó fekvése
Na cóval nem dialaktikus a czikk. Ez most BÍRÁLAT NEKIK: (((((.
Törölt felhasználó 2007. 08. 31. 12:52
Előzmény: #83  Törölt felhasználó
#84
Ja, úgy érdekesebb lett volna, átlaggal, közszféra, versenyszféra, szektoronként. Jó lenne egy ilyen cikket is látni, annyira nem lenne bonyolult összegyűjteni az adatokat.
tokos. 2007. 08. 31. 13:49
Előzmény: #82  Törölt felhasználó
#85
Megjelent egy rózsaszínű ablak, amikor bejelentkezek.

Először azt hittem, hogy valami pasi akar ösmerkedni velem, de aztán rájöttem, hogy egy irgumburgum a moderátortól.
Törölt felhasználó 2007. 08. 31. 13:59
Előzmény: #85  tokos.
#86
Ja, már értem, felnyomták a 'nyomják le anyukájuk torkán...' szövegedet. Ha felnyomta egyáltalán valaki és nem hivatalból indult ellened eljárás:)

És mi van egy ilyen figyelmeztetésben? Mégegy ilyen és kiraknak, vagy hogy van ez?
tokos. 2007. 08. 31. 14:07
Előzmény: #86  Törölt felhasználó
#87
Ez ilyen:

Kedves tokos.!

A fórum moderátora figyelmeztetésben részesített!

2007-08-31 09:32: Tisztelt Felhasználó!

Alábbi hozzászólásod a Fórum felhasználói szabályaiba ütközõ volt. A moderálási elveinknek megfelelõen figyelmeztetésben részesítünk.
További higgadt fórumozást kívánunk!

Portfolio.hu

-------- Az eredeti hozzászólás ----------
Fórum: Ki mennyit visz haza a fizetéséből a régióban?
2007-08-31 08:42:52 - Re: jól élünk?
Világos, értem is, hogy mit mondasz.

De én veled ellentétben megértem azt is, aki, miután azt látja, hogy nap-mint nap futyinszúrják újabb és újabb megszorításokkal, amire csak azért van szükség, mert a pénzt saját hatalmuk érdekében elkótyavetyélték, fogja magát, és azt mondja, ő ezt nem tovább, tele van a hócipője, ehhez már nem béget mint a birkák, hanem a maga módján megpróbál ellenállni.

Nem magyarkodási szemszögből nézem ezt, vagy bármi, egyszerűen az ember azt mondja, anyukátok tirkán próbáljátok legyömöszölni a f@rkatokat, ne az enyémen.

Ha meg még emellé azt is látja, hogy míg őt folyamatosan szivatják, a másik röhög a markába, és dőzsől a "minimálbéréből" akkor végképp tele lesz a hócipője az egésszel.

tokos.

Amennyiben rövid időn belül ismét szükségessé válik a figyelmeztetés, hozzáférésednek nem engedélyezzük a részvételt a fórumban!

Arra mondjuk kíváncsi lennék, hogy ha azt írom, hogy az édesapukájuk kolbászát..., akkor azt is nem odaillőnek veszik-e, hiszen én ebben az esetben természetesen egy Gyulai, vagy Makói kolbászra gondolok, ami alapvetően nem kifogáspolható.

Rossz az, aki rosszra gondol, mondják az okosok
Törölt felhasználó 2007. 08. 31. 14:24
Előzmény: #87  tokos.
#88
Egyértelmű, hogy a szövegből a "tirkán" akasztotta ki őket. Ez az egyik Zimbabwe-i törzsi nyelv legcsúnyább káromkodása:)

tokos. 2007. 08. 31. 14:30
Előzmény: #88  Törölt felhasználó
#89
:-)

Az OK , hogy mi ezt tudjuk, de ők honnan tudják???

Gyanús vagy :-).

Topik gazda

eradam
5 4 4

aktív fórumozók


friss hírek További hírek