Topiknyitó: Törölt felhasználó 2009. 03. 20. 12:48

KEG topik.  

Megnyítottam a KEG topikat.

Venni vagy cserélni?

Zoltán?
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Törölt felhasználó 2015. 05. 24. 19:40
Előzmény: #59399  Törölt felhasználó
#59400
Tisztelt Részvényesek!

Fórumon erőt demonstráló, egy kéztől vezérelt klón hadsereg indult ellenem, mert bátorkodtam leírni a jogi kimeneteket, veszélyeket.

Természetesen vannak valós nickek is, akik az egyik általam korábban képviselt cég kapcsán rajtam akarják elverni a port, indokolatlanul – de én vagyok itt, kéznél, ennyiből érthető.

A harci zaj ne tévessze meg Önöket! Érdekeket sértek, hiszen ha Önök megegyeznek a szlovákokkal, az nem érdeke annak, akit azért szeretnek hallgatni, mert azt mondja, amire vágynak. Csak sajnos nem az a realitás. Gondolkodjanak, konzultáljanak.

Én elköszöntem, és jó döntést kívánok!

Törölt felhasználó 2015. 05. 24. 19:19
Előzmény: #59395  Törölt felhasználó
#59399
Tisztelt Balazo!

Amit felvet, nem igaz. Ön se gondolhatja komolyan, hogy pünkösd vasárnapján, egy fórum topikjában fogok tízenévet elmesélni... Leírtam: majd, és ha az ügyvédi titoktartás alóli felmentést megkapom. Több tanúja, nem részese volt velem együtt, engem köt a titoktartás, és időm sincs most erre, meg nem is ez érdekel most.
Törölt felhasználó 2015. 05. 24. 18:55
Előzmény: #59396  Törölt felhasználó
#59398
Nem válaszolt Thokjo-nak, hogy részt vesz-e a közgyűlésen, felszólal-e. Majd én. Plusz részvényszámot, szót ne várjanak tőle, az már megvan, klón nick.

Mások nevében, hogy kik hisznek nekem, talán ne nyilatkozzon. Ez a felület arra való, hogy le lehessen írni érveket, gondolatokat, de az érdemi kommunikáció nem itt folyik.

Látom, közben sikerült váltani. Én is sok aljas embert láttam már, maradjunk ennyiben.
Törölt felhasználó 2015. 05. 24. 18:04
Előzmény: #59396  Törölt felhasználó
#59397
Láttam már pár aljas embert, a Phyl banda az. Az ügyvédjük itt mondja a magáét, ne elnézést kérjen, inkább adja vissza a pénzemet! Megy a magyarázás.. Ne magyarázzon, fizessen és bobja fel a cimboráit.
Saját magát jól lejáratta, kiváncsi lennék hol tanít, nem nagyon akaródzik hinni magának.
Nem átverésre mentek, akkor mire? Nyílik a bicska a zsebemben ettől a papocstól!
Törölt felhasználó 2015. 05. 24. 13:20
Előzmény: #59393  Törölt felhasználó
#59396
jajj de sajnálom a tetőfelújítás miatt. ugye nem a békásmegyeri lakótelep tizedik emeletén lakik,a tetőfelújítása sem százezerbe kerül. ja rózsadomb,500 négyzetméteres villának nagy a teteje,sok tízmillióba kerül a felújítás. az ingatlan mennyit érhet ötszázat millióban.
húzzon el a...,senki sem hisz magának.
Törölt felhasználó 2015. 05. 24. 13:09
Előzmény: #59394  Törölt felhasználó
#59395
Tisztelt Ügyvédnő!

Érdeklődéssel és megdöbbenéssel ovastam a beírását. Ködösít, az igazat leírni nem tudja vagy nem akarja. Talán érintett és benne volt? Mik szóltak közbe? Csak ködösít, vagy bűntárs volt az ügyletekben? Azt is mondják, a Szocik vannak a háttérben,a részvényesek pénzéből kampányfinanszíroztak. Igaz ez? Gyanús az egész ügy. Ha vannak információi,miért nem osztja meg azokat.
Törölt felhasználó 2015. 05. 24. 11:35
Előzmény: #59390  mobilizmo
#59394
A holdinggá alakulásban magam is hittem, nem is a koncepcióval volt a baj, hanem később a lebontással… Én 2008 elején felmondtam, itt nem részletezendő okok miatt. Nyugdíjas éveimben, ha megkapom az ügyvédi titok alóli felmentést, megírom az egész történetet. Sokkal bonyolultabb, mint gondolnák… Ugyanakkor tudom, hogy sokan sok pénzt vesztettek, még ha nem az én hibámból is, és mindig kínosan ügyeltem arra, hogy senkit ne befolyásoljak befektetési döntéseiben. Ezért hogy Önt győzködtem volna: kizárt, legfeljebb kérésekre jogértelmezéseket adtam. De tudja mit: én bocsánatot kérek Öntől, azok helyett is, akik nem teszik meg. Mindazok helyett, akiket hibáztatnak, és azok helyett, akik megakadályozták, hogy a tervek valósággá váljanak. Higgye el, nem kamugyárra és lehúzásra volt felépítve a történet, valós alapokon nyugodtak a hírek, nem véletlenül adtak hitelt azoknak a befektetők… Hogy mik szóltak közbe: arról többet itt és most nem mondhatok

Pünkösd van, és szép ünnepet!
Törölt felhasználó 2015. 05. 24. 11:33
Előzmény: #59389  Törölt felhasználó
#59393
Kevesebb a nézeteltérés köztünk, mint gondolná. A gyerekeimet én is zene tagozatra adtam, azért, mert én is tanultam zenét (zongora), voltam kórustag, megtapasztaltam a közösség-összetartó erőt, és a gyerekkorban fontos transzfert (nyelv-zene-matematika).

Nyitott szemmel járva a világban látható, hogy az ügyvédekkel kapcsolatos sztereotípiák elavultak. Csak Hazánkat nézve: az egyetemekről kibocsátott rengeteg jogászt zömmel az ügyvédi kar szívja fel, mivel itt nincs létszám-limit, a többi területen (közigazgatás, bíróság, ügyészség, közjegyzőség stb.) van. Sokan néhány üggyel, a lakásukból praktizálnak, kényszervállalkozóvá válva, ha nem bírják a terheket vagy nincs ügyük: szünetelnek vagy feladják. A „régiek” közül is kevesebben élnek jól, a fizetőképesség csökkent, a „nagy ügyeket” szűk kör viszi, nem elválaszthatóan a politikától, a súlyok nőnek. Én nem panaszkodhatok, elad a tudásom, de bizony így is spórolgatok, rakosgatok. Ön azzal jött nekem, hogy hazudtam a tetőfelújítással. Hát nem, nekem is meg kell fontolnom, hogy mire költök. Ha korrupt lennék/lettem volna, nyilván nem lenne ilyen problémám, de képzelje: még sose vettem meg senkit „úgy” és engem se vettek meg. Minden bírósági, hatósági ítéletem tiszta, csak a joggal nyertem. Köztörvényes bűnözőket sose védtem, polgári jogi jogász vagyok.

Azt ne higgye hogy csak itt vagyok ilyen :) épp ilyen vagabund és őszinte vagyok ügyfelekkel, partnerekkel, tanítványokkal, bárkivel. Azért, mert gazdasági jogász vagyok, nem gondolom, hogy steril gyíkemberként kellene viselkednem. Sokat mesélek a tapasztalataimról is, hogy tanuljanak belőle. Azt látom egyébként, hogy a „ma emberének” ez a fajta közelítésmód közelibb, emészthetőbb is.

Az egzisztenciális problémáit pedig kérem, ne vetítse rám… nem zsírgazdag ügyvédek és csóró pedagógusok országa ez az ország…
Törölt felhasználó 2015. 05. 24. 10:35
Előzmény: #59389  Törölt felhasználó
#59392
Két cápa beszélget.
- Mit reggeliztél?
- Én egy meztelen nőt! És te?
- Én egy ügyvédet.
- És honnan tudod, hogy az volt?
- Gerinctelen volt, nem volt bőr a képén, s a feneke meg ki volt nyalva.
Törölt felhasználó 2015. 05. 24. 10:13
Előzmény: #59390  mobilizmo
#59391
vastag a bőr a pofáján az biztos.
a Phyles alakítása után itt nyomul,nem semmi.
mobilizmo 2015. 05. 24. 09:23
Előzmény: #59389  Törölt felhasználó
#59390
Xautista,jól írtad tegnap,szánalmas az egész,amit a kedves Katalin előad. Komolyan nehéz végigolvasni úgy,hogy ne nyíljon ki a bicska az ember zsebében. Főleg azok után,ami minden beírásánál eszembe jut,hogy milyen lelkesen magyarázta nekem az egyik Phyl. gyűlés után,hogy milyen jó lesz nekünk a holdinggá alakulás.Hogy milyen jó a gumis céget,meg a többi kacatot beapportálni a cégbe.. De nagyon meggyőzően magyarázott,mert én is hittem a mesében.. És ezek után aki végigélte/végigasszisztálta ott az egészet,még van képe ide írogatni,hát beszarás az egész komolyan mondom.:(
Törölt felhasználó 2015. 05. 23. 23:23
Előzmény: #59381  Törölt felhasználó
#59389
Nem akarom szítani a dolgokat, de

1., A gyerekeket akiket zenére és szolfézsra tanítunk, megismernek egy új világot, amiben humánusan fordulnak a többiekhez és olyan közösség jön létre lásd. fúvószenekar, ami egy életen át elkíséri a gyerekeket és mikor felnőnek, családjuk és munkájuk lesz, ezen kötelességeik mellett is visszajárnak.Megtanulnak alkotni és mindig mikor fellépnek a színpadra egy kis darabot odaadnak magukból izgalmuk ellenére is. Én lehet, hogy gazemberek védelméből összeharácsolt pénzzel nem támogatom Őket, de lehet, hogy többel adok Nekik mint Maga!

2., Olyan jogon ítélkezem, ahogy Maga is megteszi ugyan azt.Magának szabad másnak nem?

3., A bajok ott kezdődnek, hogy nem a kultúrát és értéket közvetítő egyéneket fizetik meg, hanem a köztörvényes bűnözőket védő illetőket. Ön is tudja, hogy ez nem helyes, de mégis megteszi. Én nem ítélkezem, majd Isten megteszi helyettem.

4., Sokat elvesz az adó, igen hát a sokból el is lehet venni , de szóljon ha még többet akar, tudom hogy a maga fajtának többek a költségei, elvégre nem teheti meg hogy Csepelen lakjon, a budai villák sokkal drágábbak fenntartani is és hát egy jó ügyvéd feneke alá nem dukál egy szaros toyota Ő megérdemli a Lexust, vagy drágábba autókat és köztudott, hogy azoknak a fenntartási költsége is drágább.(Nem tudom , hol lakik és mit vezet nem is érdekel ,csak amilyen magas lóról kezdte el a beszélgetést velünk, így tudtam beazonosítani)

5., Nekünk három kislányunk van, nyilván én nem tudom milyen a család és az azon belül lévő kötelességek és az azzal járó felelősség.

6., Az őszintesége hát ezt szerintem hagyjuk, egy gazdasági jogász a KEG topikban kap őszinteségi rohamot :XDDD

7., Visszaadnám mindkét diplomámat, ha tehetném, mert túlképzett vagyok, ezért ingatag az állásom, egy autószerelő meg röhögne rajtam..... még ha befizeti az adóterheit akkor is megmarad 500.000ft-ja egy hónapban, legalábbis akihez Én viszem az autómat, ebből a szerszámkészlet fejlesztésére is futja egy évben.

8., Ragozhatnánk ezt a témát, de nem fogom, megvan a véleményem, ami a következő .: Én annyira sajnálom az ügyvédeket és a jogászokat a könyvvizsgálókat stb...... hogy Alapítványt is fogok számukra létrehozni : Szegény Éhező Jogászok Alapítványa ez lesz a neve

BEFEJEZTEM! JÓ ÉJT!
Törölt felhasználó 2015. 05. 23. 23:01
Előzmény: #59386  THOKJO
#59388
.
Törölt felhasználó 2015. 05. 23. 22:57
Előzmény: #59386  THOKJO
#59387
Már be jövök magának? Legutóbb még udvarolt :)
Szappanoperai zicc, amit nem tudtam kihagyni :-)
THOKJO
THOKJO 2015. 05. 23. 22:47
Előzmény: #59384  Törölt felhasználó
#59386
Nem az én feleségem vot...ezt hangsúlyozzuk...az én monogrammom is TP...Temesvári Péter!!!
THOKJO
THOKJO 2015. 05. 23. 22:40
#59385
Tisztelt topikosok!!
Kérem Önöket, hogy adjanak a feleknek időt július 3.-ig. Addig kérek Mindenkit, hogy fejezzük be mindkét oldalon a sárdobálást!!
Szükség van a nyugodt légkörre....most többet ne várjanak tőlem....ha lesz eredmény mindenki tudni fog róla....
Türelmét kérek....addig legyen langyos víz ez a topik!!!
Megértésüket előre is köszönöm!!!
Tisztelettel Temesvári Péter ( alias Thokjo)
Törölt felhasználó 2015. 05. 23. 22:36
Előzmény: #59380  Törölt felhasználó
#59384
Tisztelt Balazo,

nem értett meg és nem olvasott jól, hurkolt labdás prekoncepciójához akar csak felhasználni, tévesen. Közöm nincs, de provokál.

Nem én vittem le a részvényárfolyamot, csak én vagyok kéznél pofozóbábunak, ezt már unom. Nem tolom a szlovákok szekerét, senki nem veszekedett annyit velük mint én – de tudja mit, ezt majd a felszámoló hatóságok mérlegelik. Hajrá, dőljön a cég, és számoljon el Ön is a lelkiismeretével.

Múltam kapcsán: szégyellje magát. A Phyl-nek én csak pénzeket hoztam, nyertes pereket, sikeres egyezségeket. A KEG is az én szabályszerű eljárásom miatt úszott meg büntetéseket. Mert a TP felesége voltam, vesszőfutás? Önnek ki a kedves vagy volt neje? Eléggé el vannak tévedve Önök a világban, be is fejeztem.
Törölt felhasználó 2015. 05. 23. 22:31
Előzmény: #59381  Törölt felhasználó
#59383
a tanárok nagy része tisztességes lelkiismeretes kiváló munkát végez, mint minden szakmában van nem odavaló, de döntő többségük megbecsülést, tiszteletet érdemel. az ügyvédek Ön szerint jobbak? kac, kac, kac
Phylaxa 2015. 05. 23. 22:15
Előzmény: #59378  Törölt felhasználó
#59382
Már a Phylben összedobták. :)
Törölt felhasználó 2015. 05. 23. 22:12
Előzmény: #59378  Törölt felhasználó
#59381
Mi a problémája? :)

Többmilliót keres az irodánk havonta, de annyi a teher, hogy nettóban nem sok marad. Sok embert tartok el és támogatok. Milyen jogon ítélkezik Ön felettem? És Ön tanár... szegény gyerekek. Itt kezdődnek a bajok, hogy fogalmuk sincs a vállalkozói szféráról, viszont okosak. De várjon, segítek. Bevételből lemegy: adók, járulékok, alkalmazottak, iroda bérlet, költségek, díjak (kamara, MÜBSE). Ami marad, ha van rá sok eltartott, növésben lévő gyerekek (talán látott ilyet mint tanár), evésigény, különórák, szervezett drága utazások, meg idősek is, nem sok a föl. Az különösen sajnálatos, hogy a szólásom őszinteségét nem érezte meg, kb. visszaadhatja a diplomáját.

Topik gazda

rubel
1 1 1

aktív fórumozók


friss hírek További hírek