Topiknyitó: Törölt felhasználó 2009. 03. 20. 12:48

KEG topik.  

Megnyítottam a KEG topikat.

Venni vagy cserélni?

Zoltán?
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
THOKJO
THOKJO 2015. 05. 19. 12:06
Előzmény: #59319  Törölt felhasználó
#59320
Ne emészd magad...lesz ez még jobb is!!
Törölt felhasználó 2015. 05. 19. 12:01
Előzmény: #59318  THOKJO
#59319
Szia !

Mindent végigolvastam és elborzaszt, hogy ilyen megtörténhet, ezt hozta a vadkapitalizmus, sajnálom nagyon ezt a storyt, mert szerintem is lehetne nagyon nyereségesen üzemeltetni, de a pusztításban a lehúzásban és az átb@szásban nagyobb és főleg gyorsabb lóvé van, aki ehhez aszisztál az akárhogy is mosakszik vérszánalom.
THOKJO
THOKJO 2015. 05. 19. 10:33
Előzmény: #59317  Törölt felhasználó
#59318
Szia!
Ha elolvastad a múlt heti hosszabb hozzászólásainkat, akkor tudod miről van szó...én már kiszálltam ebből a méltatlan polémiából!!
Üdv. TP
Törölt felhasználó 2015. 05. 19. 08:37
Előzmény: #59316  THOKJO
#59317
Látod, ezért nem vettem bele, ez a gazdasági jogásznő is színesíti ezt a szappanoperát, ha komoly ember lenne, nem itt tépné a száját, önigazolva saját magát ez egy gazdasági fórumon....pffff, szánalom.

Nekem is van jogi ügyem az erstebrokerrel, úgy néz ki peren kívül meg fogunk egyezni. - dilettáns f@szok - Ismerem a tőzsdejogászokat,,,,,,,,nem fognak a keg topikba írogatni, jobb dolguk is van annál.
THOKJO
THOKJO 2015. 05. 18. 20:29
Előzmény: #59315  Törölt felhasználó
#59316
Kedves Lui!
Türelem rózsát terem.....csak lassan óvatosan....türelem!
TP
Törölt felhasználó 2015. 05. 18. 20:17
Előzmény: #59311  Törölt felhasználó
#59315
régóta várakozás van. Ideje lenne borítani mielőtt elévül minden. Ha kitisztul a cég lesznek partnerek is, amíg nincs változás nem lehet jóra számítani. Volt idő mindenre, itt az idő lépni a média felé!
Törölt felhasználó 2015. 05. 18. 17:37
Előzmény: #59312  Törölt felhasználó
#59314
Sajnos ha nem tévedek MM gyakorlatilag vagyontalan "földönfutó" , mert , mindent - vajon miért is ? - a volt feleségére iratott...! Szeretném persze ,ha cáfolná / vagy bevezetnék az adósok börtönét itthon ,mert akkor lenne mit lehúznia talán egyszer MGY-vel egy cellában.Komolyra forditva a szót még sok-sok büntetést ki fognak itt fizetni a felügyeleteknek ,de sajnos nem veszik észre elvakultságukban ,hogy nem ez a jó megoldás .
Tárgyalni kellene szakmailag hiteles megoldással a tarsolyban : DrSJ
zodiac 2015. 05. 18. 16:56
Előzmény: #59307  Törölt felhasználó
#59313
Teljesen igazad van.
A kicsik nem mozdulnak.



Törölt felhasználó 2015. 05. 18. 16:46
Előzmény: #59311  Törölt felhasználó
#59312
"Összesen 48,7 millió forint bírságot szabott ki az MNB a BTEL-re a piacbefolyásolás tilalmára vonatkozó jogszabályi előírások, illetve közzétételi mulasztások miatt. "

Tisztelt M.M. !

Ön fogja személy szerint felelős ügyvezetőként kifizetni azt a büntetést amit a KEG-re is ki fognak vetni???

Kapásból több mint 10 db közzétételi mulasztást tudnék felsorolni...
Törölt felhasználó 2015. 05. 18. 16:37
Előzmény: #59309  Törölt felhasználó
#59311
A Médiával az a baj, ha most kiteregeted ezt a szarkupacot, akkor még kisebb az esély rá, hogy talpra álljon a cég.

Az a legvégső megoldás, de nyilván vissza megyünk Ádámhoz-Évához... Ki mit csinált, mihez asszisztált..

Így is tolvaj részvénynek van könyvelve, akkor viszont egy lavinát indítanánk el... Te ha partner lennél ilyen hírek után kapcsolatban maradnál a KEG-el?

A média akkor jön, ha Katalin forgatókönyvét akarják...
Most persze jöhetnek azzal, hogy ez a törvény... NEM... mert a kaposvári ingatlan 1/10 értéken szerepel! Ha viszont így van akkor több milliárdos tőke csalást vittek véghez, akkor ezek felelőseinek kell helytállnia.
Az 1/10-ed érték önkormányzati becslés, nem pedig független ingatlanszakértő.

Törölt felhasználó 2015. 05. 18. 16:16
Törölt hozzászólás
#59310
Törölt felhasználó 2015. 05. 18. 16:05
Előzmény: #59307  Törölt felhasználó
#59309
Senki nemfog jelentkezni.
A mediaszereplessel sem kellene sokaig varni
exmnbs1 2015. 05. 18. 15:01
Előzmény: #59307  Törölt felhasználó
#59308
lehetséges de miért nem kérnek akkor megfeleltetést???
Törölt felhasználó 2015. 05. 18. 14:55
Előzmény: #59306  exmnbs1
#59307
Ex,

Nincsen 9 millió részvény...
Az szét van szórva a kis embereknél, van akinél 100 db van akinél 15.000...

Ne is számolj vele, mintha nem lenne...

Ha esetleg oda kerül sor, hogy a bili kiborul és veszni látszik a pénz, akkor bizonyára több százan fognak jelentkezni...
Akkor lesz az a forgatókönyv, hogy igazi pitbull sztárügyvéd fogja képviselni a szerencsétlenül járt részvényeseket aki szeretne egy kis média szerepet kapni...
Mert akkor borul majd ki igazán a bili...

9 millió részvény kb 2000 ember tulajdonában van...

exmnbs1 2015. 05. 18. 13:47
Előzmény: #59297  Törölt felhasználó
#59306
mi van a maradék 9m rv gazdával?
ők csendben vannak vagy nagyon is nincsenek?
THOKJO
THOKJO 2015. 05. 18. 12:59
Előzmény: #59303  tris
#59305
Szia!
Ha visszanézed a beírásokat, minden kérdésre választ kapsz....mást most nem tudunk szvsz hozzátenni!!!
Törölt felhasználó 2015. 05. 18. 10:47
Előzmény: #59299  Törölt felhasználó
#59304
higgyem el amit ír, ja persze. a tény tény, cégek tucatjait rabolták ki, és mindezt ügyvédi segítséggel tették, biztos ingyen vállalta. hülyének néz? ha lenne tisztesség önben elmondana mindent amit tud
tris
tris 2015. 05. 18. 10:46
Előzmény: #59300  Törölt felhasználó
#59303
Nem biztos, hogy helyesen értelmezem a kialakult vitát, ezért inkább segítséget kérek.

Szvsz itt most egy érdekes tárgyalási előkészítés folyik. Az ügyvédnő korrektül felvázol egy jogi helyzetet. Vagányul beleáll a legkényesebb témákba is. Ha azokban őszinte, feltételezem, hogy másban sem hazudik.
A kicsik részéről meghatározó véleménynek tartom bejegyzéseidet. Ezekből azt érzem, hogy nagyon bele vagy „veszve“ a részletekbe. (Nem szeretnélek megbántani ezzel a megfogalmazással!) Olyan érzésem van, hogy itt többen szívesen „ugrálnának“ a szlovákok (vagy más népszerűtlen fazonok) fején. Nem hinném, hogy most, amikor az érdemi tárgyalások ideje látszik közeledni, akkor ez lenne a legfontosabb.

Ha ezeket rosszul látom, jelezzétek.

Szvsz most el kell dönteni, hogy mi a kicsik elérendő (és főleg reális) célja!
Nekem nem egészen egyértelmű ennek megfogalmazása. (Nem feltétlenül itt a fórumon kell ezt persze kifejteni!)
Szvsz mérlegelni kell a „sötét“ jövőt is. Van akinek nem lenne bevállalhatatlan a kivásárlási verzió 30 Ft-on sem. (pl. számomra sem gáz.) Viszont a magasabbról bennragadtak számára esetleg ez már elfogadhatatlan lenne. Én akkor látnám a tárgyaló pozíciót erősebbnek, ha ezt mindenki felvállalná. (Már úgyis nagy a bukó magasról, tehát nem kellene remegni.) Ebben az esetben leginkább saját farkába harapna a kígyó.
A zsarolást innentől be kellene fejezni. Vagy van megállapodás, vagy feljelentés!
Amikor régebben valamelyik kgy. után írtam, hogy szvsz meg kell indítani a feljelentést, azzal lehetett volna haladni. A szlovákok szvsz csak „korrektségből“ nem lőnek hátrafelé. Ha a kényszer úgy hozná lehet, hogy őket sem zavarná, ha tiszta víz kerülne a pohárba! Csak akkor tudnák mosni kezeiket, hogy tehetetlenek a rendőrséggel szemben!Ők szvsz nem a régebbi gazemberségek miatt aggódnak, hanem a saját pénzük miatt! Őket a feljelentés csak a nagyobb odafigyelés miatt zavarná. A többi nem az ő saruk. (Kivéve a belépésük óta elkövetett szabálytalanságok!)

Természetesen kellő fenntartásokkal fogadjátok a véleményem, mert nem vagyok tévedhetetlen!
THOKJO
THOKJO 2015. 05. 18. 10:23
Előzmény: #59300  Törölt felhasználó
#59302
Montu komám!
Miért is fárasztod magad....egy kérdésedre sem fogsz választ kapni. M.M.-éknek van 90 napjuk nem nekünk....értékeltessék újra a kaposvári ingatlant!!!
Mindenki fújja a magáét.... Én tudom, ha rajtunk múlik nem lesz 30 forint...Majd a szlovák urak mérlegelik, mi a jó nekik...
Üdv. TP
Törölt felhasználó 2015. 05. 18. 09:25
Előzmény: #59300  Törölt felhasználó
#59301
ha lenne tisztesség az ügyvédnőben, rég kitálalt volna. nem érdeke benne volt tutira. mennyit loptak össze, bazi sokat. a tolvaj, tolvaj marad, a macska sem fog ugatni

Topik gazda

rubel
1 1 1

aktív fórumozók


friss hírek További hírek