Topiknyitó: Törölt felhasználó 2019. 10. 01. 09:58

Karácsonyt Miniszterelnöknek!  

Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
signal2
signal2 2021. 05. 25. 21:59
Előzmény: #897  Törölt felhasználó
#900
Mindig az jut eszembe, hogy Cseh Katalinnak valami 2017-es 1 órás rádióinterjújából szedtek ki eg részt, ahol kuncogott a műsorvezető megjegyzésén, és ebből csináltak a nemzetmegosztó uszítók többhetes lejáratókampányt.... 
Márpedig ez úgy történhetett, hogy végignézték és hallgatták a korábbi megjelenéseit.
De ugyanilyen, amikor megtalálják, hogy valaki x évvel ezelőtt lájkolt egy posztot, amiből megint csak jó kis lejárató anyagot lehet készíteni.
MeMyselfandI
MeMyselfandI 2021. 05. 25. 21:44
Előzmény: #889  euler
#898
Nekünk nagyobb teher.
Törölt felhasználó 2021. 05. 25. 21:16
Előzmény: #896  signal2
#897
Ezek nem vájkálnak hanem kitalálnak. Pintér meg lehallgatással adja az anyagokat mindenki alá. Csak kell elég összevágható anyag!
signal2
signal2 2021. 05. 25. 20:46
#896
Vajon mekkora, közpenzből kitartott siserehad vájkál Karácsony múltjában lejárató anyag készítése céljából?
badsector1
badsector1 2021. 05. 25. 20:11
Előzmény: #887  Sehmet
#895
ha okosabb lennél, akkor nem sétálsz be a karácsony-o1g nyelvvizsga csata csapdájába, és nem kell lemenned kutyába orbán nyelvvizsga bizonyítványának kérdésében, úgy mint nincs hiteles információd róla, bla bla bla :))
euler 2021. 05. 25. 20:03
Előzmény: #892  Sehmet
#894
"Arra gondoltam, hogy indítani kellene egy új mozgalmat. Nem is titkolom, hogy már régebben az agyamra ment a fideszes választási kampány. Belefáradtam, meguntam, mert ócska, ötlettelen, gyötrelmes, szánalmas, keserves. Úgyhogy ezennel meghirdetem, a Nemérdekelgyurcsány! mozgalmat. Leszarom, mit csinált, nem csinált, gondolt, gondolják hogy gondolt 12-14-16 évvel ezelőtt akár Gyurcsány, akár az ő kormánya, akár bárki más. Én speciel MOST élek, az Orbán-rezsim pedig tizenkettedik évébe lépett.

Ennyi idő alatt egy intergalaktikus támadásból is talpra lehetett volna állítani az országot.
.
 Tehát beszéljünk arról, ami MOST van. Az eredményekről. A jóról. Arról, hogy mitől lett szebb, jobb, élhetőbb, gazdagabb az ország. Olyasmikről, amiket hozzáértéssel, szorgalommal ért el az Orbán-kormány. Beszéljünk a fejlődésről. Ha mindössze annyi eredményt tud felmutatni 11 év alatt Orbán, hogy heroikusan letépi magáról a maszkot, akkor eléggé megette a bánatos franc az egészet úgy, ahogy van. Egyáltalán nem érv, nem magyarázat és nem hivatkozási alap az, hogy mit csinált a kicsoda több mint egy évtizede. 
Üzenem a kormánynak: NEMÉRDEKELGYURCSÁNY!"
sanka 2021. 05. 25. 19:59
Előzmény: #892  Sehmet
#893
Nem védem csak ami igaz az igaz, ennyi.
Sehmet
Sehmet 2021. 05. 25. 19:46
Előzmény: #890  sanka
#892
Kibújik az alpári vitakultúra a zsákból. Láriklári! Védd csak a kígyóbűvölő primszámtudóst és a hazudozó, nagyra nőtt mamlaszt! "Si tacuisses .... " 😎😂
Sehmet
Sehmet 2021. 05. 25. 19:42
Előzmény: #889  euler
#891
Kibírom. 😂😂😂
sanka 2021. 05. 25. 19:41
Előzmény: #886  Sehmet
#890
"A Gyurcsány-Bajnai csomagok sem 2008-ban voltak. És az IMF 20 milliárd eurós, lehívott készenléti hitele sem. Az akkor 6.000 milliárd forint volt. Tizennégyszerese, mint a Fudan beruházása. De ez a kormány már visszafizette"
Vissza is fizethette mert azt majdnem egészében megkapta a kurmányod, szelektív emlékezeted van, amúgy a kurmányod akkor is hazudik ha kérdez. Ki faszt érdekel, hogy orbáncodnak milye van, rajta az a kevés  sem segitett!!
euler 2021. 05. 25. 19:40
Előzmény: #887  Sehmet
#889
Nagy teher lehet neked a saját IQ-dat elviselni...
Ugye? ill. Wagyu?
Sehmet
Sehmet 2021. 05. 25. 19:35
Előzmény: #883  signal2
#888
A kauzalitás elméletét tanulmányozd, és akkor rájössz, hogy mi mivel, miért és hogyan függ össze. 😉
Sehmet
Sehmet 2021. 05. 25. 19:32
Előzmény: #882  badsector1
#887
Amit szerettem volna, azt leírtam. Provokatív kerdésekre direktben nem szoktak válaszolni. 😎 Az én IQ-mat már az élet, az elért eredmények tesztelték, neked nem kell. 😂
Nincs autentikus információm Orbán nyelvvizsgájáról, és ő legalább nem hazudozik róla, a végzettségéről, mint Karácsony a PhD-jéről, a disszertációjáról, a doktori titulusáról és mindenről, bármihez hozzányúlnak. Karácsony már igazi DK-s - a hazdozásban. 😎 Azt azonban tudom, hallottam, hogy Orbán az angolt kivalóan beszéli, és nem hyperpasszív a nyelvtudása. 😂😂😂
Sehmet
Sehmet 2021. 05. 25. 19:19
Előzmény: #884  signal2
#886
A pandémia 2021-et is érinti, nemcsak 2020-at, ezért a példák nem rosszak. Az elhunytaknal éppen te hoztad fel a 2021-es adatokat. A Gyurcsány-Bajnai csomagok sem 2008-ban voltak. És az IMF 20 milliárd eurós, lehívott készenléti hitele sem. Az akkor 6.000 milliárd forint volt. Tizennégyszerese, mint a Fudan beruházása. De ez a kormány már visszafizette. 😉
A hiány most cél, nem eszköz, és a felvett hitelt nem felélésre, hanem a gazdaság újjáépítésére fordítja a kormány, míg Fletóék felélték. A hitel - ahogyan Széchenyi már csaknem 200 éve megirta - önmagában nem rossz, ha abból fejlesztünk, és nem csesszük el, "nem kicsit, nagyon"! 😎😂
MeMyselfandI
MeMyselfandI 2021. 05. 25. 18:39
Előzmény: #883  signal2
#885
Már egy pillanatra azt hittem hogy szemét tanít egyetemen 🤣
signal2
signal2 2021. 05. 25. 18:27
Előzmény: #874  Sehmet
#884
Ja értem, tehát, ha az EU megengedi a nagyobb hiányt, akkor az mindjárt jó és üdvözlendő. Tehát nem magától a ténytől függ, hogy jó a hiány vagy sem, hanem attól, hogy az EU mit mond róla. Hát, ez szuper, mindig tanul az ember. Ha mindenhol hiány van, akkor jó a hiány. 
Csak apró javítások: 2020-ban sem 13., sem 1 heti nyugdíj nem volt, ahogy 25 év alattiak SZJA kedvezménye sem. Utóbbi még idén sem lesz. Szóval kiváló példákat hoztál. 
Ja.
Mégsem.
signal2
signal2 2021. 05. 25. 18:23
Előzmény: #871  Sehmet
#883
Ja, azt értem, hogy a közpénzből kitartott lakájmédia minden rossznak is elmondja, és minden félinfomrációval is le akarja járatni, de hogy egy egyetemen tanító ember ezt így beszopja, az egészen meglepő számomra. Csak a nagyobb ostobaságok: mi köze egy ország vezetéséhez a gépjárművezetésnek az azonos nyelvi alakon kívül? Mi köze Robert Dahl nevének helyes kiejtésének ahhoz, hogy ki milyen ember, és hogyan vezetne egy kormányt? Én azt láttam, hogy a szülőfalukából megkérdeztek embereket, akik 1/1 a kormánypropagandát böfögték vissza (pl. nem tud angolul). Tehát valójában nem ismerik, csak azt tudják tóla, amit a szájukba adtak. Ahogy te is. Na, ez a szánalmas.
badsector1
badsector1 2021. 05. 25. 18:09
Előzmény: #881  Sehmet
#882
"Egy kulturált diskurzusban nem szokták egymást felszólítani válaszadásra a vitázó felek. De azért annyit leírok, hogy Orbánnak nem "hyperpasszív" nyelvtudása van, mivel A miniszterelnök 1989-90 között az oxfordi Pembroke College-ban tanult, több angol nyelvű interjút adott, az EP-ben angolul vitázott, az Európai Bizottság ülésein angolul kommunikál, és abban az időben - saját tapasztalatból írom - nem is engedték, illetve nem is vették szívesen, ha valaki nyugati nyelvet tud. Jómagam - anyai nagyapai ágon - német anyanyelvű vagyok, abból felsőfokú nyelvvizsgám is van, de csak akkor használom, ha kimegyek a kitelepített német rokonokhoz. Jól beszélek angolul, bár nyelvvizsgám nincs, de egy-évig meghívott előadó voltam a legtöbb magyar diákkal rendelkező London University College katedráján, ahol kb. 100 magyar diák tanul, de az előadások és a vizsgák angolul történnek. Szóval nyelvvizsga nélkül kellett lenyomnom jogfilozófiából minden előadást, és nem hyperpasszív nyelvtudással. :-D"
  
IQ kérdés, belépő neked a 60-os klubjába. :))
A fenti idézetből kiderül-e, hogy orbánnak van-e nyelvvizsgája?
Sehmet
Sehmet 2021. 05. 25. 18:02
Előzmény: #879  badsector1
#881
Már válaszoltam rá. Igaz, több volt, mint egy egyszerű mondat. :)

Topik gazda

Tozsdemagia
Tozsdemagia
4 2 4

aktív fórumozók


friss hírek További hírek