Topiknyitó: Törölt felhasználó 2008. 12. 18. 14:14

Forex és egyebek  

Ide johet minden forax info...

ki kereskedik devizaval es milyen oldalon fxpro.com

tapasztalatok



en pl nagyon szeretnek dow es s&p index-szel is kereskedni

tudja valaki hol erdemes kint szamlat nyitni?
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Törölt felhasználó 2008. 12. 18. 16:42
Előzmény: #59  Törölt felhasználó
#61
na a hetvegen lesz idom szepen belemerulok ebbe felrakom meg minden es hetfon mar egyutt demozhatunk a tobbiekkel
te meg elesben
sugjal azert majd napkozben hogy mikor mire erdemes figyelni :)
gyorsan tanulok :)
Törölt felhasználó 2008. 12. 18. 16:42
Előzmény: #60  -bubu-
#62
ez csak termeszetes
figyelni kell mindenkire akitol tanulni lehet valamit
On-Line 2008. 12. 18. 16:54
Előzmény: #62  Törölt felhasználó
#63
üdv fórum

a FOREX a király !

....valóban nem az adószabályokkal kell kezdeni :).....

....az én legfontosabb szabályom !!! mindenek felett !!!! ne legyél mohó !!!

kis segítség :

link

link

és még egy fontos ! ECN brókert keress !

sok sikert !

-bubu-
-bubu- 2008. 12. 18. 17:01
Előzmény: #63  On-Line
#64
Törölt felhasználó 2008. 12. 18. 17:05
Előzmény: #64  -bubu-
#65
link
re bubu
-bubu-
-bubu- 2008. 12. 18. 17:14
Előzmény: #65  Törölt felhasználó
#66
Köszi Mackó!

Ez egy jó anyag ..........

ez van érvényben ..
Törölt felhasználó 2008. 12. 18. 17:18
Előzmény: #66  -bubu-
#67
pü honlapon is fent van.. apehnál nincs ))
szóval szembeállítható, kikerült az egyéb kategóriából a tőzsdénkivuli..
Törölt felhasználó 2008. 12. 18. 17:36
Előzmény: #67  Törölt felhasználó
#68
kosz a linket mindenkinek
megnezem oket
most megyek targyaloka dologrol a konyvelovel
este meg leszek es vegigolvasom amit ajanlottatok...
Törölt felhasználó 2008. 12. 18. 17:53
Előzmény: #67  Törölt felhasználó
#69
szóval ez az igazság adóügyileg , és így lehet hinni a hálón megjelenő működő devizaguruknak .. (Én sem értek az adózáshoz , ezé van a könyvelő fizetve )
Törölt felhasználó 2008. 12. 18. 17:55
Előzmény: #69  Törölt felhasználó
#70
de most aztán úúúgy .., de úúúúgy szembeállítom , hogy a fal adja nekik a másikat .
Törölt felhasználó 2008. 12. 18. 18:01
Előzmény: #70  Törölt felhasználó
#71
DEVIZÁRA MAGYAR !!!!!!!!! VEGYÉTEK ITT VISSZA LEGALÁBB A KIFIZETETT KAMATOT . /máshol úgysem tudjuk /
Törölt felhasználó 2008. 12. 18. 18:08
Előzmény: #71  Törölt felhasználó
#72
ha azokat a gyerekeinket akik fogékonyak rá, és jól is produkálnak , azok ezekkel a "keresetekkel" igencsak fellenditenék a magyar gazdaságot , hiszen lenne megtakarítás , az árúkra kereslet, ami fogyasztás generálná promt a gazdaságot szinte első kézből .. Csak hát olyan guruk kellenének, akik tanítanák élesben minden tudásukat belevetve a tanítandókba , azt átadnák a nebulókba ... /csak az a baj, hogy párhuzamosan pölö a drog fogyasztás is nőne, meg sokminden más baj is származna még ebből... /Jó kis idealista vagyok..mi ? /
Törölt felhasználó 2008. 12. 18. 18:22
Előzmény: #72  Törölt felhasználó
#73
közben nagyon beleerősített a dollár minden vonalon ... Kiváncsi vagyok holnap hajnalban mire fogok nyítni .. Erre varrjon valaki gombot ! : Az us gyj-k hót szarok , a tőzsdén /dji,nasdi/ nincs pánik , az arany sávozik szinte , az olaj sem mozdult lényegeset , -- akkor mi a fenétől indult így be a dollár de főleg délután ? Na ezé nem érdekel sem a fundamenta , se a bloomberg , reuters okoskodás , hanem pusztán AZ AMI ÉPPEN MOST VAN . Elég a TA meg a pszichó ami éppen uralkodik ./Ma már 1 óra körül letettem a lantot, ugyhogy csak annyira érdekel , hogy mi lesz holnap /
Törölt felhasználó 2008. 12. 18. 18:24
Előzmény: #73  Törölt felhasználó
#74
ha már deviza.gbp-ről mia véleményed?
Törölt felhasználó 2008. 12. 18. 18:48
Előzmény: #74  Törölt felhasználó
#75
a gbp-ről a 36 . hozzászólásomban vázoltam egypár dolgot -ahogy én látom. Végül is az egyik legokébb devizapárom az usd-vel .. Van tallonban az jpy-vel is de azt ritkán használom. Pontosabban csak akkor, ha valamilyen komolyabb támaszt vagy ellenállást elér.. Lehet bízni a gbp-ben, azzal együtt hogy a gazdságában várhatóak még komoly negatív meglepik .. Jó "kis" deviza a tradeléshez
Törölt felhasználó 2008. 12. 18. 19:05
Előzmény: #75  Törölt felhasználó
#76
van egy ajánlatom mindenkinek akinek ez számít ... Beneveztem egy interaktív izébe, ahol havonta 6x egy órában a magyar tőzsde papírokat, a dj-t és a devizákat is elemzik promt . Azonfelül minden hétk.nap félórában ugyanez gyjszerűen 10 től ,10.20 ig . Egész jók az előadók és sokmindent meg lehet tanulni a TA - használatáról és egyáltalán mit s hogyan nézzél , értelmezd . Főleg kezdőknek jó ez, hogy fogalmuk legyen arról , hogy mi mit számít és mennyire fontos , és az infókat is hogyan kell értelmezni . Arról nem is beszélve , hogy egy nagyon jó segéderő a napi trédhez ...
Törölt felhasználó 2008. 12. 18. 19:12
Előzmény: #67  Törölt felhasználó
#77
Nem ez az ok pontosan. Mondom még egyszer : keressetek egy nemzetküzi adószakértőt. Találgatások helyett.

dlph
//Bubunak, mert nem tudja ki vagyok.. :) //
Törölt felhasználó 2008. 12. 18. 19:23
Előzmény: #76  Törölt felhasználó
#78
még a fél vagy a sima profiknak is jó, hiszen egy másik prof előadásából is ki lehet szűrni olyant ami a hasznára válik. Sosem láthatunk igazán működésben közben másokat akik azé egy kicsit, vagy annál többet - de másképp közelítenek ugyanahhoz a témához .. Szóval én mindenesetre nagyon élvezem . Bár egem nem annyira a rv piac érdekel ,de azt észrevettem: a deviza sokkal nehezebben tradelhető , tehát aki a devizában jó, az a rv piacoknál már nehezen, de legalább is nehezebben "veszik" el.. A devizánál nemigen lehet közép vagy hosszútávon dolgozni , mert ott az ár seperc alatt lemegy oda , ahová még véletlenül sem gondoltuk /oszt kampec/. Ezért ott kell ülni és dolgozni keményen , és emiatt ha nem akar veszteni a d.trader nagyon meg kell tanulnia az alapokat és azon felül is , de még ez nem elég , mert itt aztán tényleg nagyon sokat számít a piac pszichója , a körülmények , és ráadásul az egyik pár eltér nagyban a másiktól majd minden esetben . Ezért az SL szintek sem ugyanazok, ugyhogy a money m. sem egykaptafa kiszámolandó, kiszámolható .. Ki kell , v. lehet, de az attól függ melyik párra számolod.. Én így látom...
Törölt felhasználó 2008. 12. 18. 19:32
Előzmény: #78  Törölt felhasználó
#79
remélem ezekkel az izéimmel segítek valamennyit aki még csak most kezdi ....
Törölt felhasználó 2008. 12. 18. 19:35
Előzmény: #79  Törölt felhasználó
#80
nem nagyon :)
kicsit reklámszaga is van

Topik gazda

phxmike
3 5 1

aktív fórumozók